Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Temat KENO

2005-02-07 (09:52)

status Kruk
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 8

632
wpis nr 9 184
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zastanowcie sie, darmowa gra ma Was zachecic (im wyzsza stawka we free wersji tym lepiej idzie) a nie zniechecic.

Zniechecicie sie pozniej przy prawdziwej grze, ale bedziecie probowali sie odegrac - to sie zowie hazard wlasnie.
2005-02-08 (10:32)

status PePe101
Data rejestracji: 2005-02-04
Ilość postów: 7

631
wpis nr 9 248
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam - wiem ze fertuny to sie natym nie zrobi , ale w dzisiejszej rzeczywistoci

dobre i pare zlociszy (jak sie szybko wycofam w odpowiednim momencie)

Bo stówke do przodu to na sucho w PÓL GODZINKI mozna zrobic.

POZDRAWIAM.
2005-05-01 (11:27)

status kucyk_HANS
Data rejestracji: 2005-05-01
Ilość postów: 9

911
wpis nr 15 635
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Otóz tak. Pewnego dnia obudzilem sie z mysla o tym by grac w keno za mniejsze pieniadze. Jak sie okazalo da sie to zrobic.

Grajac do 14 losowan za 0.1

Grajac od 15 do 21 los za 0.2

Grajac od 22 do 26 los za 0.3

Grajac od 27 do 31 los za 0.4

Grajac od 32 do 33 los za 0.5

Grajac od 34 do 35 los za 0.6

Grajac od 36 do 39 los za 0.8

Grajac od 40 do 42 los za 1.0

Grajac od 43 do 46 los za 1.5



Laczny koszt gry wyniósl do 46 LOSOWANIA wlacznie 19.7 EURO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teraz popatrzmy na to z tej strony. Skoro na 50 losowan powinna statystycznie 1 badz 2 razy nie pacs wybrana przez nasz parka my i tak wygrywamy !!!!



Srednio zysk wyniósl 1 EURO przy tej rozpisce.

Losujemy 50 razy na ta sama przez nas obrana parke. Nie zmieniamy jej.

Jak nam raz nie wejdzie mamy 50EURO - 19.7 EURO = 30.7 EURO

Jak nam dwa razy nie wejdzie 50EURO - 39.4 EURO = 10.6 EURO

Jak nam 3 razy nie wejdzie tracimy TYLKO 9.1 EURO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Teraz odnosnie gry na prawdziwe pieniadze. Grajac tym systemem stawiamy tylko na ta sama parke przez caly czas. nie pocimy sie tak przy losowaniu gdyz pieniadze mniejsze i straty tez sa mniejsze. Ja tak gram od kulkuset losowan za realne pieniadze i nie zauwazylem przekretów w postaci blokowania mojej tejze samej od kilkuset losowan parki. Jedyna cenna UWAGA przy trafieniu parki wybieramy NEW CARD i wybieramy ta sama parke!!!!!!



Wszelki uwagi co do systemiku i pytanka na e-meila.

TERAS COS DLA EXPERTÓW W MULTILOTKA JAKICH TU NIE BRAKUJE.

CHCIALEM SIE DOWIEDZIEC JAK NAJSKUTECZNIEJ WYBRAC DOBRA PARKE LICZB TAK BY SIE CZESTO POWTARZALY ??????
2005-05-01 (19:23)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 15 652
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nie jestem expertem w wybieraniu parek a tym bardziej pewniakow .......ale najlepiej wychodz mi wybieranie kiedy wybieram parke z ostatnich 4 losowan i statystycznie sprawdzam jak zachowuje sie parka w przedziale oststnich 50 losowan i tak wybrana parke typuje po 4 dniach ......ciekawoscia w tym jest to ze czasami parke udaje sie trafnie wytypowac

wesolej zabawy
2005-05-03 (23:50)

status macius
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 15 737
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis ikeram\'a z dnia 2005-01-30 mowi ze w betandwin jest keno losowane rownoczesnie dla wszystkich.

Powiem szczerze, ze ja tam nie moge znalesc nawet keno, nie mowiac juz o takich obserwacjach.

Jesli ktos widzi prossze mi pomoc.



Pozdrawiam
2005-05-19 (19:13)

status Kaszlak
Data rejestracji: 2005-05-19
Ilość postów: 13

949
wpis nr 17 121
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam!

Zgadza sie dla wszystkich jest jednakowo, a losowanie odbywa sie co minute.

Znalazlem tam ciekawa gre na progresje: \"balls of fire\" dzial \"Sum Range\" czyli stawiamy, ze suma wylosowanych 6-ciu kul z 36 bedzie nizsza niz 94 kurs 3,5 (najwieksza przerwa z ostatnich 300 losowan to 14, rednio co 4 lub 5 raz wypada - skad mam 300 losowan, otóz sam buk je udostepnia)

Jedyna wada tej calej gry \"balls of fire\" jest to, ze stawki sa co pól euro, czyli taka progresja z najnizszym zyskiem i kursem 3,5 daje nam juz na 10 losowaniu koszt 24ojro!!!

I zeby sie zniechecic do konca dodam, ze na forum mecz.pl wyczytalem kilkanacie wpisów, ze betandwin to zlodzieje kasy i zamykania kont.

Ale mimo wszystko zachecam Was do przetestowania tej gry (szczególnie fanów Keno)! TUTAJ LINK:

https://games.betandwin.com/Default.aspx
2005-06-03 (19:27)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 18 269
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Uwaga ponizej bedzie kilka cytatów z tego watku :

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Pako napisal :

>>Obecnie program ladnie zapisuje wyniki do pliku..

Moze napiszecie jak go sobie dokladnie wyobrazacie jeszcze? Co powinien zawierac? Czy powinien byc odplatny? itd<<.



ula221 napisala

>> Dzieki za odpowiedz.W/g mnie program powinien, cytuje:

,,Wlaciwy program jednak powstanie dopiero w ciagu najblizszych kilku dni. Bedzie ona zapisywal do pliku.. a takze od razu analizowal.. podawal jaka parka ostatnio czesto pada.. np. w ostatnich 2 minutach itp\"- to sa Twoje slowa Pasko-nic dodac,nic ujac-program powinien byc odplatny,bo bedzie warty tego

ula221



WItam >>napisal

Jak Panowie postepy w KENO? <<



Pako napisal>>

Eh przepraszam... pochlonely mnie zupelnie inne rzeczy.

W tej sprawie wystarczy mi 3-7 dni... ale narazie ich nie mam ... wraz z lutym powinno byc lepiej. <<

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Dzieki Bogu mamy czerwiec

I tak jak \"Witam\" spytac trzeba Admina :



JAK POSTEPY W PROGRAMIE DO ZCZYTYWANIA KENO ?



Gdyz ten co posiadam z linku http://free4web.pl/Click?44988 jedynie wywietla to co KENO aktualnie wylosowalo .



Pozdrawiam z zyczeniem zeby tylko chcialo sie chciec .....

bo zabawa przednia z tym KENO

zen
2005-06-04 (03:05)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4317
ADMIN
1
wpis nr 18 300
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ano Zen musze Cie odeslac do nowszego tematu :



http://multipasko.pl/add/forum/n_viewtopic.php?forum=f3875&id=628 - widac tutaj jak sie obecnie program prezentuje, a nawet przykladowy plik z wynikami dzialania programu...



Tak wiec jak widac znalazlem kiedy kilka godzin i praktycznie program na ukonczeniu.. zostalo tak jak pisalem 3-5 godzin



No ale Expekt mnie postraszyl, ze zmieni cala strone na nowe logo itd... w takim przypadku program bylby falstartem .. poniewaz nawet zmiana koloru bili spowodowalaby, ze wogóle by przestal dzialac..



No ale widze, ze chyba jednak zmian takich nie bedzie duzych i pasuje juz go konczyc!



Dzisiaj sie pochlonalem typami na zywo (nowe rankingi itp), poza tym meczy mnie rozpoczynajaca sie sesja.... no zobaczymy jak dalej pójdzie..



Pozdrawiam

2005-06-04 (17:20)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 18 383
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziekuje Pako za odpowiedL i skierowanie na wlaciwe tory .

Myle ze nawet gdyby zmienili kolory to poradzilby sobie . Skoro zastosowale juz fajna sztuczke do tego . Niepokoi mnie jednak w Twojej wypowiedzi ze Expekt mógl \"gmerac \" w sofcie czyli \"udoskonalac go\" . Jeli by kto zauwazyl to to prosze o powiadomienie bo trzeba bedzie zmieniac przyzwyczajenia lub uczyc sie nowych

Rozumiem ze jestemy wszysy na dobrej drodze do zalozenia sobie nowych statystyk tym razem z KENO .



Powodzenia ; bezproblemowego zaliczenia wszystkich cwiczen laborek i egzaminów .



Pozdrawiam

zen
2006-05-20 (01:30)

status magig6
Data rejestracji: 2006-03-23
Ilość postów: 37

1862
wpis nr 60 892
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

na stonie espekt pozmieniano kolory i krztalt pol w grz keno
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina