| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 293 294 295 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | ZAKRES PLUSA |
2010-01-11 (22:48) xyzuData rejestracji: 2009-12-28 Ilość postów: 117 | wpis nr 272 587 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 14 zakres 1 i 3 |
2010-01-11 (22:54) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 272 592 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2010-01-11 (23:17) icemarioData rejestracji: 2005-01-07 Ilość postów: 6391 | wpis nr 272 595 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ...dzieki don ...az boje sie pomyslec co by bylo gdybym zaczal sie przykladac i typowac zakres glowny ...na juro poki sindbad nie wpisal 1,4 pzdr.nara:) |
2010-01-11 (23:20) Marco1972Data rejestracji: 2009-03-22 Ilość postów: 481 | wpis nr 272 597 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Icemario, również ode mnie gratulacje za trzecią i czwartą powtórkę. |
2010-01-12 (00:14) arczi292Data rejestracji: 2009-03-18 Ilość postów: 512 | wpis nr 272 613 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 14.00 zakres 4,1 |
2010-01-12 (08:47) reni1Data rejestracji: 2009-07-02 Ilość postów: 868 | wpis nr 272 633 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 4 i 2 na 14.00 |
2010-01-12 (09:01) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 272 636 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam na 14.00 4 i 1 |
2010-01-12 (14:32) Marco1972Data rejestracji: 2009-03-22 Ilość postów: 481 | wpis nr 272 781 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 22-gą : 3,2. |
2010-01-12 (15:01) reni1Data rejestracji: 2009-07-02 Ilość postów: 868 | wpis nr 272 793 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 3 i 2 na 22.00 |
2010-01-12 (15:15) mandarekData rejestracji: 2009-12-21 Ilość postów: 333 | wpis nr 272 801 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22 zakres 3,1 |
2010-01-12 (15:18) xyzuData rejestracji: 2009-12-28 Ilość postów: 117 | wpis nr 272 802 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22 zakres 2 i 4 |
2010-01-12 (16:16) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 272 821 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Na 22.00 2 i 4 |
2010-01-12 (16:27) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 272 827 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 22 zakres 3,2. |
2010-01-12 (19:04) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 272 895 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Na 22 zakres 3,2 Powodzenia |
2010-01-12 (21:26) arczi292Data rejestracji: 2009-03-18 Ilość postów: 512 | wpis nr 272 948 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 14.00 zakres 4,1 |
2010-01-12 (21:39) MineteuszData rejestracji: 2009-12-26 Ilość postów: 17 | wpis nr 272 964 [ CZCIONKA MONOSPACE ] nie mam dziś typu PLUSA, ale typuje, że na 10 najbliższych typów icemario 8*razy będzie miał PUDEŁKO |
2010-01-12 (21:44) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 272 969 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Mineteusz ,złośliwość szkodzi zdrowiu. |
2010-01-12 (22:02) MineteuszData rejestracji: 2009-12-26 Ilość postów: 17 | wpis nr 272 991 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Don to nie jest złośliwość tylko nauka i zrozumienie losu, jego natury, los zawsze będzie dążył do równowagi, (równie dobrze mogłem to napisać o kimś innym kto miał 6 razy z rzędu PUDEŁKO, że z następnych 6 losowań 5 razy bedzie miał BINGO) musisz się podszkolić jak działa mechanizm losu, to tak FREE PORADA dla Ciebie |
2010-01-12 (22:06) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 272 993 [ CZCIONKA MONOSPACE ] To tylko teoria a los jest nieprzewidywalny. |
2010-01-12 (22:25) xyzuData rejestracji: 2009-12-28 Ilość postów: 117 | wpis nr 272 998 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 14 zakres 1 i 3 |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 293 294 295 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |