Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 293 294 295 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

ZAKRES PLUSA

2010-01-11 (22:48)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 272 587
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14 zakres 1 i 3
2010-01-11 (22:54)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 272 592
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2010-01-11 (23:17)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 272 595
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...dzieki don

...az boje sie pomyslec co by bylo gdybym zaczal sie przykladac i typowac zakres glowny

...na juro poki sindbad nie wpisal 1,4

pzdr.nara:)
2010-01-11 (23:20)

status Marco1972
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 481

4343
wpis nr 272 597
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Icemario, również ode mnie gratulacje za trzecią i czwartą powtórkę.
2010-01-12 (00:14)

status arczi292
Data rejestracji: 2009-03-18
Ilość postów: 512

4333
wpis nr 272 613
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14.00 zakres 4,1
2010-01-12 (08:47)

status reni1
Data rejestracji: 2009-07-02
Ilość postów: 868

4855
wpis nr 272 633
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

4 i 2 na 14.00
2010-01-12 (09:01)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 272 636
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



na 14.00 4 i 1
2010-01-12 (14:32)

status Marco1972
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 481

4343
wpis nr 272 781
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 22-gą : 3,2.
2010-01-12 (15:01)

status reni1
Data rejestracji: 2009-07-02
Ilość postów: 868

4855
wpis nr 272 793
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

3 i 2 na 22.00
2010-01-12 (15:15)

status mandarek
Data rejestracji: 2009-12-21
Ilość postów: 333

12315
wpis nr 272 801
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22 zakres 3,1
2010-01-12 (15:18)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 272 802
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22 zakres 2 i 4
2010-01-12 (16:16)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 272 821
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



Na 22.00 2 i 4
2010-01-12 (16:27)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 272 827
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 22 zakres 3,2.
2010-01-12 (19:04)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 272 895
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Na 22 zakres 3,2

Powodzenia
2010-01-12 (21:26)

status arczi292
Data rejestracji: 2009-03-18
Ilość postów: 512

4333
wpis nr 272 948
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14.00 zakres 4,1
2010-01-12 (21:39)

status Mineteusz
Data rejestracji: 2009-12-26
Ilość postów: 17

12323
wpis nr 272 964
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

nie mam dziś typu PLUSA,

ale typuje, że na 10 najbliższych typów icemario 8*razy będzie miał PUDEŁKO
2010-01-12 (21:44)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 272 969
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mineteusz ,złośliwość szkodzi zdrowiu.
2010-01-12 (22:02)

status Mineteusz
Data rejestracji: 2009-12-26
Ilość postów: 17

12323
wpis nr 272 991
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Don to nie jest złośliwość tylko nauka i zrozumienie losu, jego natury,

los zawsze będzie dążył do równowagi,

(równie dobrze mogłem to napisać o kimś innym kto miał 6 razy z rzędu PUDEŁKO, że z następnych 6 losowań 5 razy bedzie miał BINGO)

musisz się podszkolić jak działa mechanizm losu, to tak FREE PORADA dla Ciebie

2010-01-12 (22:06)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 272 993
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

To tylko teoria a los jest nieprzewidywalny.
2010-01-12 (22:25)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 272 998
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14 zakres 1 i 3
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 293 294 295 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina