| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 292 293 294 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | ZAKRES PLUSA |
2010-01-11 (11:50) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 272 251 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ...to ja jestem troche lepsza od kol Sindbada..tydzien gry - wklad 1525 zl zysk 681zl...pozdrawiam |
2010-01-11 (12:51) reni1Data rejestracji: 2009-07-02 Ilość postów: 868 | wpis nr 272 276 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 4 i 2 na 14.00 |
2010-01-11 (14:56) mandarekData rejestracji: 2009-12-21 Ilość postów: 333 | wpis nr 272 340 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22:00 3,4 |
2010-01-11 (15:15) Marco1972Data rejestracji: 2009-03-22 Ilość postów: 481 | wpis nr 272 350 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 22-gą : 2,1. Trzecia i czwarta powtórka rozszalały się, za dwa losowania prognozę zmieniam na pierwszą i drugą powtórkę, kochane powtórki, zobaczymy, co z tego wyniknie. |
2010-01-11 (16:07) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 272 378 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 22 zakres 1,2.Gratulacje dla Icemario,pobiłeś wszystkie rekordy. |
2010-01-11 (16:23) reni1Data rejestracji: 2009-07-02 Ilość postów: 868 | wpis nr 272 381 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 2 i 4 na 22.00 |
2010-01-11 (17:21) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 272 403 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2010-01-11 (17:52) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 272 416 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Na 22 zakres 3,1 Powodzenia |
2010-01-11 (17:55) xyzuData rejestracji: 2009-12-28 Ilość postów: 117 | wpis nr 272 418 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22 zakres 2 i 4 |
2010-01-11 (18:24) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 272 431 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj Gasza, Grałem troszkę progresją, ale zawsze osiągałem wynik w okolicach 20% wkładu. Oby moc trafień w tym tygodniu była z nami. Pozdrawiam |
2010-01-11 (19:57) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 272 488 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Brawa dla Icemario,...ale jeszcze wieksze brawa dla XYZU...!!! na 22.00 2 i 1 |
2010-01-11 (20:09) xyzuData rejestracji: 2009-12-28 Ilość postów: 117 | wpis nr 272 496 [ CZCIONKA MONOSPACE ] proszę mnie nie wywyższać, ja tu tylko swoje typy podaję |
2010-01-11 (20:36) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 272 507 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ...skromnosc....czy kokieteria!???:-) ....nie wywyzszam!!!...po prostu podziwiam!!! ma kolega FARTA !!! ....nie da sie zaprzeczyc!!!...albo moze kolega lubi po prostu niebieski kolor!?:-) |
2010-01-11 (21:40) arczi292Data rejestracji: 2009-03-18 Ilość postów: 512 | wpis nr 272 542 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22.00 zakres 4,1 |
2010-01-11 (21:45) MineteuszData rejestracji: 2009-12-26 Ilość postów: 17 | wpis nr 272 544 [ CZCIONKA MONOSPACE ] zakres 2 na 22.00 |
2010-01-11 (21:48) xyzuData rejestracji: 2009-12-28 Ilość postów: 117 | wpis nr 272 550 [ CZCIONKA MONOSPACE ] jeśli skromność czy kokieteria to skromność jeśli kolor to nie niebieski jeśli kolega to Szymon ;] |
2010-01-11 (22:23) Marco1972Data rejestracji: 2009-03-22 Ilość postów: 481 | wpis nr 272 567 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14- tą : 4,1. Ostatni raz powtórka rodzaju powtórki i zmiana. |
2010-01-11 (22:25) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 272 569 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziś wyszło to samo, co 11 grudnia 3 i 2 zakres. |
2010-01-11 (22:27) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 272 570 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14 zakres 1,4. |
2010-01-11 (22:37) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 272 578 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14 zakres 2,1 |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 292 293 294 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |