Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 292 293 294 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

ZAKRES PLUSA

2010-01-11 (11:50)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 272 251
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...to ja jestem troche lepsza od kol Sindbada..tydzien gry - wklad 1525 zl zysk 681zl...pozdrawiam
2010-01-11 (12:51)

status reni1
Data rejestracji: 2009-07-02
Ilość postów: 868

4855
wpis nr 272 276
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

4 i 2 na 14.00
2010-01-11 (14:56)

status mandarek
Data rejestracji: 2009-12-21
Ilość postów: 333

12315
wpis nr 272 340
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22:00

3,4
2010-01-11 (15:15)

status Marco1972
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 481

4343
wpis nr 272 350
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 22-gą : 2,1. Trzecia i czwarta powtórka rozszalały się, za dwa losowania prognozę zmieniam na pierwszą i drugą powtórkę, kochane powtórki, zobaczymy, co z tego wyniknie.
2010-01-11 (16:07)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 272 378
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 22 zakres 1,2.Gratulacje dla Icemario,pobiłeś wszystkie rekordy.
2010-01-11 (16:23)

status reni1
Data rejestracji: 2009-07-02
Ilość postów: 868

4855
wpis nr 272 381
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2 i 4 na 22.00
2010-01-11 (17:21)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 272 403
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2010-01-11 (17:52)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 272 416
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Na 22 zakres 3,1

Powodzenia
2010-01-11 (17:55)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 272 418
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22 zakres 2 i 4
2010-01-11 (18:24)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 272 431
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj Gasza,

Grałem troszkę progresją, ale zawsze osiągałem wynik w okolicach 20% wkładu.

Oby moc trafień w tym tygodniu była z nami.

Pozdrawiam

2010-01-11 (19:57)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 272 488
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Brawa dla Icemario,...ale jeszcze wieksze brawa dla XYZU...!!!





na 22.00 2 i 1
2010-01-11 (20:09)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 272 496
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

proszę mnie nie wywyższać, ja tu tylko swoje typy podaję
2010-01-11 (20:36)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 272 507
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...skromnosc....czy kokieteria!???:-)



....nie wywyzszam!!!...po prostu podziwiam!!! ma kolega FARTA !!!



....nie da sie zaprzeczyc!!!...albo moze kolega lubi po prostu niebieski kolor!?:-)
2010-01-11 (21:40)

status arczi292
Data rejestracji: 2009-03-18
Ilość postów: 512

4333
wpis nr 272 542
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22.00 zakres 4,1
2010-01-11 (21:45)

status Mineteusz
Data rejestracji: 2009-12-26
Ilość postów: 17

12323
wpis nr 272 544
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

zakres 2 na 22.00
2010-01-11 (21:48)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 272 550
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

jeśli skromność czy kokieteria to skromność

jeśli kolor to nie niebieski

jeśli kolega to Szymon



;]
2010-01-11 (22:23)

status Marco1972
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 481

4343
wpis nr 272 567
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14- tą : 4,1. Ostatni raz powtórka rodzaju powtórki i zmiana.
2010-01-11 (22:25)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 272 569
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziś wyszło to samo, co 11 grudnia 3 i 2 zakres.
2010-01-11 (22:27)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 272 570
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14 zakres 1,4.
2010-01-11 (22:37)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 272 578
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14 zakres 2,1
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 292 293 294 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina