Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 291 292 293 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

ZAKRES PLUSA

2010-01-10 (15:03)

status mandarek
Data rejestracji: 2009-12-21
Ilość postów: 333

12315
wpis nr 271 932
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22:00



2,4
2010-01-10 (15:07)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 271 933
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2010-01-10 (15:10)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 271 937
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Na 22 zakres 1,3

Powodzenia
2010-01-10 (15:41)

status getin
Data rejestracji: 2009-06-06
Ilość postów: 73

4692
wpis nr 271 953
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Obserwuję tą waszą rywalizację i muszę stwierdzić ,że nie jest do końca sprawiedliwa .Kolega Sindbad zalicza innemu koledze 2 razy zakres plusa który podał po losowaniu.Jak ktoś nie zdążył podać swojego typu zakresów to mówi się trudno i zostawia się pustą kratkę.Tak myślę ,że jest bardziej na miejscu.Poza tym jest bardzo ciekawy temat i z chęcią go obserwuję.Pozdrawiam wszystkich.
2010-01-10 (16:00)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 271 958
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...hehe...getin to cos slabo obserujesz

...bo kolega sindbad wie jakiego klucza urzywam i jaki bedzie moj nasteny typ...nawet jakbym zapomnial tydzien podawac to i tak bedzie wiedzial co wpisac

...to nie jest trudne...pewnie nie tylko sindbad zauwazyl wedlug jakiego klucza typuje

...dzieki sindbad za wstawienie typa...postaram sie podawac PRZED losowaniem...jak mi czas pozwoli

pzdr.nara:)
2010-01-10 (16:04)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 271 959
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj Getin,

Tego kolesia to znam bardzo dobrze no, bo z Icemario to znamy się jak dwa łyse konie he! he! Wiem, co będzie typował, bo przedstawił swoją metodę typowania, ale będzie jak piszesz, gdy uruchomię program do obsługi tabelki to dopiero będzie jazda no!

Pozdrawiam i zapraszam do udziału w zabawie.

2010-01-10 (17:11)

status getin
Data rejestracji: 2009-06-06
Ilość postów: 73

4692
wpis nr 271 978
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

No chyba,że sprawy się tak mają to co innego.Osobiście nie gram w plusa ale jakby tak grał typem grupy to myślę,że można coś wygrać.Poza tym ogólnie to macie nosa do zakresu plusa.Pozdrawiam wszystkich i życzę samych trafnych zakresów i aby tabelka była tylko w dwa kolory-niebieski i czerwony.
2010-01-10 (18:11)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 272 009
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22 zakres 3 i 1
2010-01-10 (21:39)

status Mineteusz
Data rejestracji: 2009-12-26
Ilość postów: 17

12323
wpis nr 272 100
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

hejka,

a gdzie gracie w tego \"plusa\" teraz,

tylko bedgun czy można jeszcze gdzieś zagrać?
2010-01-10 (22:01)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 272 109
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

został betgun, nie wiem jak wygląda sprawa z fortuną bo była tu też mowa o niej
2010-01-10 (22:21)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 272 115
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14 zakres 3 i 1
2010-01-10 (22:21)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 272 116
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ice Ty jesteś bestia no!
2010-01-10 (22:26)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 272 119
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14 zakres 1,3.
2010-01-10 (22:28)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 272 120
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Nie pisałem tego żeby nie zapeszyć, ale wyszło jak czułem, czyli zakres numer 4 a urządzał nas numer 1 no!
2010-01-10 (22:45)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 272 135
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Takie coś było wynikiem mojego zgorszenia



3, 2, 1 = 15

3, 2, 2 = 11

3, 2, 3 = 14

3, 2, 4 = 21 ... !



Na 14 zakres 1,3



Pierwszy z pozycją lidera powtórki trójki i trzeci, bo jedenastego dobrze leci hej!

2010-01-10 (22:52)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 272 140
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...masz racje kolego...poprosze to samo

pzdr.nara:)
2010-01-10 (22:53)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 272 142
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...oni to robia specjalnie...bo wiedza ze nie gram

pzdr.nara:)
2010-01-10 (23:10)

status mandarek
Data rejestracji: 2009-12-21
Ilość postów: 333

12315
wpis nr 272 152
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14:00



4,1
2010-01-10 (23:29)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 272 160
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ja nie ujawniam moich typów z realnej gry i może, dlatego udaje mi się trafiać.

Pierwszy tydzień gry kończę z pięcioma trafieniami razy 18,80 to jest 94 zł, co daje 5,8% zysku z wniesionego wkładu.

2010-01-11 (08:41)

status arczi292
Data rejestracji: 2009-03-18
Ilość postów: 512

4333
wpis nr 272 210
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

sorki za wekendową nieobecność

na 14,00 zakres 4,1

pozdrawiam

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 291 292 293 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina