Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 289 290 291 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

ZAKRES PLUSA

2010-01-07 (21:00)

status miri54
Data rejestracji: 2009-10-29
Ilość postów: 105

12241
wpis nr 270 772
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam po przerwie 22 =4,3
2010-01-07 (22:07)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 270 813
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj IceMario,

Wyniki bardzo dobre, ale szkoda, że niewykorzystane no!

Widzę, że główny zakres zawsze masz niższy od podpórki a może nie przydzielasz im dodatkowych funkcji he! he!

Pozdrawiam

2010-01-07 (22:23)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 270 818
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2010-01-07 (22:30)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 270 820
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14 zakres 3,4.
2010-01-07 (22:42)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 270 830
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14 zakres 1,4
2010-01-08 (00:58)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 270 869
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14 zakres 4 i 2





Jakieś typy odnośnie przerwania/kontynuowania mojej passy? Kurs [1.8] ; [1.8]
2010-01-08 (08:23)

status arczi292
Data rejestracji: 2009-03-18
Ilość postów: 512

4333
wpis nr 270 881
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14.00 zakres 2,4



xyzu dziś

nie trafisz głównego
2010-01-08 (09:29)

status Olek
Data rejestracji: 2008-05-11
Ilość postów: 1353

3485
wpis nr 270 892
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Chyba czas na powtórkę -myślę że dzisiaj padnie
2010-01-08 (09:48)

status reni1
Data rejestracji: 2009-07-02
Ilość postów: 868

4855
wpis nr 270 901
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14.00 1 i 2
2010-01-08 (13:20)

status mandarek
Data rejestracji: 2009-12-21
Ilość postów: 333

12315
wpis nr 270 988
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14:00



1,2
2010-01-08 (14:11)

status maniekpbk
Data rejestracji: 2009-04-19
Ilość postów: 22

4488
wpis nr 271 015
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

xyzu nie wiem jak ty to robisz, ale niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi - oby tak dalej ......
2010-01-08 (14:29)

status mandarek
Data rejestracji: 2009-12-21
Ilość postów: 333

12315
wpis nr 271 024
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22:00

zakres

4,3
2010-01-08 (14:49)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 271 030
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 22 zakres 2,3.
2010-01-08 (14:55)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 271 036
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22 zakres 3 i 1
2010-01-08 (15:05)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 271 045
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...no i znowu sie spoznilem

...3,4 na 14:00 bylo i 2,3 na 22:00

...a co do kolejnosci podawanych zakresow sindbadzie to szczerze mowiac nie zwracam na to uwagi bo u mnie zawsze obydwa sa obstawiane jednakowo mam klopot z glowy ktory wypadnie

pzdr.nara:)
2010-01-08 (16:52)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 271 081
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

xyzu ...jestes THE BEST....gratulacje!!! i dalszej passy zycze...
2010-01-08 (19:55)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 271 137
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Na 22 zakres 4,1

Powodzenia



2010-01-08 (20:45)

status arczi292
Data rejestracji: 2009-03-18
Ilość postów: 512

4333
wpis nr 271 151
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22.00 zakres 3,4
2010-01-08 (22:50)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 271 234
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14 zakres 2,3
2010-01-08 (23:03)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 271 241
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14 zakres 1,3.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 289 290 291 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina