| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 289 290 291 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | ZAKRES PLUSA |
2010-01-07 (21:00) miri54Data rejestracji: 2009-10-29 Ilość postów: 105 | wpis nr 270 772 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam po przerwie 22 =4,3 |
2010-01-07 (22:07) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 270 813 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj IceMario, Wyniki bardzo dobre, ale szkoda, że niewykorzystane no! Widzę, że główny zakres zawsze masz niższy od podpórki a może nie przydzielasz im dodatkowych funkcji he! he! Pozdrawiam |
2010-01-07 (22:23) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 270 818 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2010-01-07 (22:30) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 270 820 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14 zakres 3,4. |
2010-01-07 (22:42) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 270 830 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14 zakres 1,4 |
2010-01-08 (00:58) xyzuData rejestracji: 2009-12-28 Ilość postów: 117 | wpis nr 270 869 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14 zakres 4 i 2 Jakieś typy odnośnie przerwania/kontynuowania mojej passy? Kurs [1.8] ; [1.8] |
2010-01-08 (08:23) arczi292Data rejestracji: 2009-03-18 Ilość postów: 512 | wpis nr 270 881 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 14.00 zakres 2,4 xyzu dziś nie trafisz |
2010-01-08 (09:29) OlekData rejestracji: 2008-05-11 Ilość postów: 1353 | wpis nr 270 892 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Chyba czas na powtórkę -myślę że dzisiaj padnie |
2010-01-08 (09:48) reni1Data rejestracji: 2009-07-02 Ilość postów: 868 | wpis nr 270 901 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 14.00 1 i 2 |
2010-01-08 (13:20) mandarekData rejestracji: 2009-12-21 Ilość postów: 333 | wpis nr 270 988 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 14:00 1,2 |
2010-01-08 (14:11) maniekpbkData rejestracji: 2009-04-19 Ilość postów: 22 | wpis nr 271 015 [ CZCIONKA MONOSPACE ] xyzu nie wiem jak ty to robisz, ale niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi - oby tak dalej ...... |
2010-01-08 (14:29) mandarekData rejestracji: 2009-12-21 Ilość postów: 333 | wpis nr 271 024 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22:00 zakres 4,3 |
2010-01-08 (14:49) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 271 030 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 22 zakres 2,3. |
2010-01-08 (14:55) xyzuData rejestracji: 2009-12-28 Ilość postów: 117 | wpis nr 271 036 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22 zakres 3 i 1 |
2010-01-08 (15:05) icemarioData rejestracji: 2005-01-07 Ilość postów: 6391 | wpis nr 271 045 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ...no i znowu sie spoznilem ...3,4 na 14:00 bylo i 2,3 na 22:00 ...a co do kolejnosci podawanych zakresow sindbadzie to szczerze mowiac nie zwracam na to uwagi bo u mnie zawsze obydwa sa obstawiane jednakowo mam klopot z glowy ktory wypadnie pzdr.nara:) |
2010-01-08 (16:52) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 271 081 [ CZCIONKA MONOSPACE ] xyzu ...jestes THE BEST....gratulacje!!! i dalszej passy zycze... |
2010-01-08 (19:55) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 271 137 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Na 22 zakres 4,1 Powodzenia |
2010-01-08 (20:45) arczi292Data rejestracji: 2009-03-18 Ilość postów: 512 | wpis nr 271 151 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22.00 zakres 3,4 |
2010-01-08 (22:50) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 271 234 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14 zakres 2,3 |
2010-01-08 (23:03) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 271 241 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14 zakres 1,3. |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 289 290 291 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |