| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 287 288 289 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | ZAKRES PLUSA |
2010-01-06 (08:14) reni1Data rejestracji: 2009-07-02 Ilość postów: 868 | wpis nr 270 095 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gasza ja się nie gniewam i bardzo się ciesze że trafiłam głowny zakres. na 14.00 3 i 2 powodzenia |
2010-01-06 (09:39) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 270 118 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ciesze sie Reni i pozdrawiam Ciebie serdecznie:-).....a szkoda, ze do odmiany wieczorem nikt trafnie nie wytypowal...kazdy ten 3-ci zakres na druga pozycje.....a tu NIESPODZIANKA!!!.....Marco...to nie plagiat, ja juz wczoraj wieczorem wiedzialam, ze dam na 14-ta 1 i 4...pozdrawiam:-) |
2010-01-06 (09:54) OlekData rejestracji: 2008-05-11 Ilość postów: 1353 | wpis nr 270 123 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Cytat : \" ja juz wczoraj wieczorem wiedzialam, ze dam na 14-ta \" Fajnie wyszło |
2010-01-06 (11:41) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 270 149 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14 zakres 4,1. |
2010-01-06 (12:05) xyzuData rejestracji: 2009-12-28 Ilość postów: 117 | wpis nr 270 162 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 14 - 2 i 4 |
2010-01-06 (12:58) Marco1972Data rejestracji: 2009-03-22 Ilość postów: 481 | wpis nr 270 191 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Chciałbym przypomnieć, że gdy zdarza się obstawiać zdarzenia typu 1 i 2, bądź 3 i 4 stawkami A i B, gdzie A>B, to wówczas należy obstawiać zdarzenie, gdzie była stawka A stawką A-B, natomiast stawką B*2 zdarzenie plus z przedziału 1..40, bądź 41..80. Poniesione stawki są takie same, ale ewentualna wygrana wówczas jest odrobina większa. Warto zapamiętać. |
2010-01-06 (14:09) Marco1972Data rejestracji: 2009-03-22 Ilość postów: 481 | wpis nr 270 216 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 22-gą : 2,1. Oczywiście skorygowane stawki. |
2010-01-06 (14:09) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 270 217 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 22 zakres 1,2. |
2010-01-06 (15:57) xyzuData rejestracji: 2009-12-28 Ilość postów: 117 | wpis nr 270 256 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22 - 3 i 1 |
2010-01-06 (16:17) icemarioData rejestracji: 2005-01-07 Ilość postów: 6391 | wpis nr 270 262 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ...nie zdazylem na 14:00 1,4 ...1,2 na 22:00 pzdr.nara:) |
2010-01-06 (17:18) mandarekData rejestracji: 2009-12-21 Ilość postów: 333 | wpis nr 270 281 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22:00 4,1 |
2010-01-06 (18:45) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 270 328 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam na 22.00 1 i 2:-) |
2010-01-06 (18:58) arczi292Data rejestracji: 2009-03-18 Ilość postów: 512 | wpis nr 270 335 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 4 i 1 |
2010-01-06 (19:02) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 270 338 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Na 22:00 zakres 4,3 Powodzenia |
2010-01-06 (19:24) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 270 352 [ CZCIONKA MONOSPACE ] @Olek Obiecanki cacanki he! he! |
2010-01-06 (19:26) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 270 354 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2010-01-06 (20:15) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 270 381 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Proszę Was o zachowanie formatu podawanych typów takiego jak poniżej Na 14 zakres 2,4 Można go użyć w tekście jak tutaj na 14 zakres 2,4 i będzie dobrze |
2010-01-06 (21:16) arczi292Data rejestracji: 2009-03-18 Ilość postów: 512 | wpis nr 270 398 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ooo tak pożądek musi być |
2010-01-06 (21:18) arczi292Data rejestracji: 2009-03-18 Ilość postów: 512 | wpis nr 270 399 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22 zakres 4,1 |
2010-01-06 (22:27) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 270 421 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14 zakres 3,4. |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 287 288 289 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |