Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 286 287 288 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

ZAKRES PLUSA

2010-01-05 (14:17)

status mandarek
Data rejestracji: 2009-12-21
Ilość postów: 333

12315
wpis nr 269 854
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22:00



2,1
2010-01-05 (14:59)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 269 876
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 22 zakres 2,1.
2010-01-05 (15:54)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 269 891
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22 - 1 i 3
2010-01-05 (16:39)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 897
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2010-01-05 (16:51)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 269 900
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

SUUUUPER!!!!...az 5-ciu kolegow podalo trafny zakres na 14-ta....tego jeszcze nie bylo!GRATULUJE!....ja o maly wlos...ale odwrotnie postawilam ha,ha...zobaczymy co na 22.00, bo nadal korci mnie 1-szy zakres, a wiec



1 i 3 pozdrawiam
2010-01-05 (16:57)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 904
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Na 22:00 zakres 2,3

Powodzenia
2010-01-05 (17:01)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 905
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Koleżanka Reni1 i czterech kolegów no!
2010-01-05 (17:06)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 906
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

26 listopada po losowaniu o 14:00 zanotowano 7 trafień w głównym zakresie.
2010-01-05 (17:18)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 908
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

4, 2, 1 = 12

4, 2, 2 = 13

4, 2, 3 = 23 .. ?

4, 2, 4 = 13



Trzeci zakres jako lider, ale bardziej liczę na powtórkę, jako że drugi zakres dobrze biega piątego dnia miesiąca.



1 = 8

2 = 11 .. ?

3 = 8

4 = 6

2010-01-05 (18:01)

status arczi292
Data rejestracji: 2009-03-18
Ilość postów: 512

4333
wpis nr 269 922
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2 i 3 na 22.00
2010-01-05 (18:14)

status reni1
Data rejestracji: 2009-07-02
Ilość postów: 868

4855
wpis nr 269 927
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2 i 3
2010-01-05 (18:40)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 269 933
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...1,3 na 22:00

pzdr.nara:)
2010-01-05 (19:58)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 269 974
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Sorrki kolezanko Reni:-)....kolega Sindbad zwrocil mi uwage, ze \"zaliczylam\" Ciebie do KOLEGOW...ale ja nie patrzylam KTO typowal, tylko ile pozycji trafionych zakresow....NO:-)
2010-01-05 (19:58)

status Marco1972
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 481

4343
wpis nr 269 975
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 22-gą : 1,4.
2010-01-05 (22:37)

status Marco1972
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 481

4343
wpis nr 270 042
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14-tą : 1,4
2010-01-05 (22:56)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 270 053
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Na 14:00 zakres 3,2



Oczywiście powtórka i poprzednia powtórka, która przez ostatnie 60 losowań jest najlepsza (28,33%).



2, 3, 1 = 17

2, 3, 2 = 13

2, 3, 3 = 24 .. ?

2, 3, 4 = 10



Powodzenia



2010-01-05 (23:21)

status mandarek
Data rejestracji: 2009-12-21
Ilość postów: 333

12315
wpis nr 270 059
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14:00



3,1
2010-01-06 (00:05)

status Marco1972
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 481

4343
wpis nr 270 073
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Sindbad, właśnie rzuciłem okiem na ostatnie zdarzenia i tak dla przykładu czwarta powtórka miała większą skuteczność, bo 19 z 60, druga powtórka również większą skuteczność, bo 18 z 60.
2010-01-06 (00:30)

status Marco1972
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 481

4343
wpis nr 270 077
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Oczywiście tych zdarzeń nie grałem, a szkoda, no, ale po fakcie to sobie można gdybać, u mnie cały czas leci powtórka rodzaju powtórki, która zaliczyła 15 z 60.

Dla mnie może być, bo nie osiąga bardzo długich przerw, a przecież o to mi chodzi. Pozdrawiam wszystkich.
2010-01-06 (07:48)

status arczi292
Data rejestracji: 2009-03-18
Ilość postów: 512

4333
wpis nr 270 092
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

1 i 4 na 14 .00

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 286 287 288 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina