Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 285 286 287 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

ZAKRES PLUSA

2010-01-04 (19:09)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 269 578
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22 - 4 i 2
2010-01-04 (19:18)

status Marco1972
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 481

4343
wpis nr 269 582
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 22-gą : 3,2.
2010-01-04 (19:18)

status arczi292
Data rejestracji: 2009-03-18
Ilość postów: 512

4333
wpis nr 269 583
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2 i 3 na 22

2010-01-04 (19:25)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 588
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 22:00 zakres 4,2
2010-01-04 (19:34)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 593
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Zwrócę uwagę na to, że o 14:00 wyszedł lider z trzech kolejnych losowań:



2, 4, 1 = 25 ... !

2, 4, 2 = 15

2, 4, 3 = 15

2, 4, 4 = 17

2010-01-04 (20:19)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 269 605
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

kolego Sindbadzie...tyle kasy tzn prawie 1600zl, zeby niecale 20zl zarobic? ja jade progresja od 2zl - 13 prog 628zl calkow koszt ponad 1900 zl .....
2010-01-04 (20:52)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 618
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Progresja na zysk stały tak właśnie wygląda a 1600 zł to nawet za mało na taki zysk, jaki wybrałem, ale co mi tam ewentualnie będzie gorąco he! he!
2010-01-04 (21:29)

status Marco1972
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 481

4343
wpis nr 269 640
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Oj Gasza, Sindbad widocznie spojrzał na swoje statystyki wpadania i niewpadania i zrobił sobie kalkulacje dla potrzeb własnego portfela, normalna sprawa.
2010-01-04 (21:34)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 269 644
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...kazdy ma tam swoje sposoby...ja progresja gram tylko 4-ty zakres ...reszte z \"marszu\"...jak dlugo nie wchodza....
2010-01-04 (21:36)

status reni1
Data rejestracji: 2009-07-02
Ilość postów: 868

4855
wpis nr 269 645
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2 i 3
2010-01-04 (22:29)

status Marco1972
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 481

4343
wpis nr 269 677
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na jutro na 14-tą : 1,3.
2010-01-04 (22:34)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 681
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2010-01-04 (22:41)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 687
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

O 22:00 lider nie zawiódł



4, 1, 1 = 14

4, 1, 2 = 17

4, 1, 3 = 11

4, 1, 4 = 23 .. !



Na 14:00 zakres 2,1

Powodzenia

2010-01-04 (22:54)

status mandarek
Data rejestracji: 2009-12-21
Ilość postów: 333

12315
wpis nr 269 691
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14:00

4,1
2010-01-04 (22:58)

status arczi292
Data rejestracji: 2009-03-18
Ilość postów: 512

4333
wpis nr 269 693
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2 i 3 na 14 .00

2010-01-04 (23:16)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 269 704
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14 zakres 2,1.
2010-01-05 (07:03)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 269 739
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...2,3 na 14:00

pzdr.nara:)
2010-01-05 (08:54)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 269 761
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14.00 1 i 2...milego dnia:-)
2010-01-05 (08:59)

status reni1
Data rejestracji: 2009-07-02
Ilość postów: 868

4855
wpis nr 269 764
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2 i 3
2010-01-05 (12:12)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 269 815
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14 - 3 i 1
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 285 286 287 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina