Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 283 284 285 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

ZAKRES PLUSA

2010-01-03 (13:27)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 269 073
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Limit wynosi 800,00zł na każde losowanie(czyli 800 zł zł na wszystkie zdarzenia multi -zakres plusa parzyste ,nieparzyste,przedziały z godziny 14)To samo na losowanie z godz.22 .
2010-01-03 (13:27)

status reni1
Data rejestracji: 2009-07-02
Ilość postów: 868

4855
wpis nr 269 074
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gasza ja mam taki sam problem , też przeczytałam cały regulamin i mam pewne obawy.Dlatego prosiłabym o wypowiedz osoby które tam grają.
2010-01-03 (13:38)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 269 083
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzieki Don...co nie co juz wiem...ale skoro wszyscy TAM graja to moze jeszcze ktorys z kolegow wyrazi swoja opinie....
2010-01-03 (14:36)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 269 111
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

betgun jest jednym z najlepszych buków u których grałem i polecam grę na zakres plusa dobierając stawki ciągiem Fibonacciego. Gram amatorsko za stawki dosyć niewielkie (największa wygrana stawka 89 zł - 10 próg). A jak to się ma do wprowadzonej ustawy hazardowej to wszyscy wiemy...
2010-01-03 (14:38)

status xyzu
Data rejestracji: 2009-12-28
Ilość postów: 117

12325
wpis nr 269 113
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22 - 1 i 3
2010-01-03 (15:03)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 132
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2010-01-03 (15:07)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 269 133
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 22 zakres 2,1.
2010-01-03 (15:07)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 134
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 22:00 zakres 2,3
2010-01-03 (15:19)

status dzenio
Data rejestracji: 2010-01-03
Ilość postów: 27

12334
wpis nr 269 141
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam graczy mam pytanko gdzie można zagrać na zakres plusa?Bo w TOTOMIX już sie nie da!Pozdrawiam nowy lecz grywam sobie
2010-01-03 (16:04)

status Jan222
Data rejestracji: 2009-12-20
Ilość postów: 1132

12313
wpis nr 269 158
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

dzenio>>> a skąd Ty spadłeś w BetGun chłopie , czytaj uważnie . Pozdrawiam
2010-01-03 (17:03)

status mandarek
Data rejestracji: 2009-12-21
Ilość postów: 333

12315
wpis nr 269 167
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22:00



2,1
2010-01-03 (17:06)

status bromik
Data rejestracji: 2009-08-12
Ilość postów: 245

5046
wpis nr 269 168
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Z moich obserwacji (i grze) na betgun wynika, że limit 800 zł jest limitem dziennym, czyli łacznie w danym dniu można obstawić za max 800 zł zdarzenia np. z multi czy dl.
2010-01-03 (17:58)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 175
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jak ja grałem to był limit dzienny 800 zł.
2010-01-03 (18:37)

status sunmen
Data rejestracji: 2009-12-20
Ilość postów: 297

12312
wpis nr 269 189
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

U bukmachera betgun limit dzienny na zakłady związane z loteriami wynosi 800zł

Jest to kwota na wszystkie loterie oraz wszystkie zakłady

przy okazji zapraszam na stronkę http://multimultiplus.dbv.pl/news.php

gdzie można uzyskać typy na zdarzenia multimulti plus oraz typy bukmacherskie grane na platformie betgun

Na stronie również dostępne wyniki losowań plusa ,wyniki sportowe na żywo ,forum oraz shoutbox.

W przyszłości strona będzie rozwijana o nowe działy.

Czekam również na wasze propozycje na forum oraz shoutboxie.



Zapraszam i pozdrawiam
2010-01-03 (19:01)

status reni1
Data rejestracji: 2009-07-02
Ilość postów: 868

4855
wpis nr 269 202
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2 i 1
2010-01-03 (19:22)

status arczi292
Data rejestracji: 2009-03-18
Ilość postów: 512

4333
wpis nr 269 213
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2 i 1 pozdrowienia

2010-01-03 (20:16)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 269 231
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam...na 22.00 4 i 1....



kolego Sindbadzie, piszesz, ze \"grales\" w Bet-gun, ...a teraz gdzie grasz w plusa...?
2010-01-03 (20:42)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 236
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

No napisałem, że grałem to znaczy, że nie gram, ale nie znaczy, że gram gdzieś indziej, bo nie gram.
2010-01-03 (21:03)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 269 246
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

....dzieki za odp kolego, ale chyba nie bede zbyt dociekliwa i nietaktowna, jak zapytam dlaczego nie grasz juz w bet-gunie,
2010-01-03 (21:56)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 269 274
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Nie pisałem, że nie gram już w betgun.

Ja nie gram bez przerwy a mój cykl grania to miesiąc, po czym robię sobie przerwę większą lub mniejszą ewentualnie gram następny miesiąc, ale to rzadko się zdarza.

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 283 284 285 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina