| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 283 284 285 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | ZAKRES PLUSA |
2010-01-03 (13:27) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 269 073 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Limit wynosi 800,00zł na każde losowanie(czyli 800 zł zł na wszystkie zdarzenia multi -zakres plusa parzyste ,nieparzyste,przedziały z godziny 14)To samo na losowanie z godz.22 . |
2010-01-03 (13:27) reni1Data rejestracji: 2009-07-02 Ilość postów: 868 | wpis nr 269 074 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gasza ja mam taki sam problem , też przeczytałam cały regulamin i mam pewne obawy.Dlatego prosiłabym o wypowiedz osoby które tam grają. |
2010-01-03 (13:38) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 269 083 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzieki Don...co nie co juz wiem...ale skoro wszyscy TAM graja to moze jeszcze ktorys z kolegow wyrazi swoja opinie.... |
2010-01-03 (14:36) xyzuData rejestracji: 2009-12-28 Ilość postów: 117 | wpis nr 269 111 [ CZCIONKA MONOSPACE ] betgun jest jednym z najlepszych buków u których grałem i polecam grę na zakres plusa dobierając stawki ciągiem Fibonacciego. Gram amatorsko za stawki dosyć niewielkie (największa wygrana stawka 89 zł - 10 próg). A jak to się ma do wprowadzonej ustawy hazardowej to wszyscy wiemy... |
2010-01-03 (14:38) xyzuData rejestracji: 2009-12-28 Ilość postów: 117 | wpis nr 269 113 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22 - 1 i 3 |
2010-01-03 (15:03) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 269 132 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2010-01-03 (15:07) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 269 133 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 22 zakres 2,1. |
2010-01-03 (15:07) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 269 134 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 22:00 zakres 2,3 |
2010-01-03 (15:19) dzenioData rejestracji: 2010-01-03 Ilość postów: 27 | wpis nr 269 141 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam graczy mam pytanko gdzie można zagrać na zakres plusa?Bo w TOTOMIX już sie nie da!Pozdrawiam nowy lecz grywam sobie |
2010-01-03 (16:04) Jan222Data rejestracji: 2009-12-20 Ilość postów: 1132 | wpis nr 269 158 [ CZCIONKA MONOSPACE ] dzenio>>> a skąd Ty spadłeś w BetGun chłopie , czytaj uważnie . Pozdrawiam |
2010-01-03 (17:03) mandarekData rejestracji: 2009-12-21 Ilość postów: 333 | wpis nr 269 167 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22:00 2,1 |
2010-01-03 (17:06) bromikData rejestracji: 2009-08-12 Ilość postów: 245 | wpis nr 269 168 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Z moich obserwacji (i grze) na betgun wynika, że limit 800 zł jest limitem dziennym, czyli łacznie w danym dniu można obstawić za max 800 zł zdarzenia np. z multi czy dl. |
2010-01-03 (17:58) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 269 175 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jak ja grałem to był limit dzienny 800 zł. |
2010-01-03 (18:37) sunmenData rejestracji: 2009-12-20 Ilość postów: 297 | wpis nr 269 189 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam U bukmachera betgun limit dzienny na zakłady związane z loteriami wynosi 800zł Jest to kwota na wszystkie loterie oraz wszystkie zakłady przy okazji zapraszam na stronkę http://multimultiplus.dbv.pl/news.php gdzie można uzyskać typy na zdarzenia multimulti plus oraz typy bukmacherskie grane na platformie betgun Na stronie również dostępne wyniki losowań plusa ,wyniki sportowe na żywo ,forum oraz shoutbox. W przyszłości strona będzie rozwijana o nowe działy. Czekam również na wasze propozycje na forum oraz shoutboxie. Zapraszam i pozdrawiam |
2010-01-03 (19:01) reni1Data rejestracji: 2009-07-02 Ilość postów: 868 | wpis nr 269 202 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 2 i 1 |
2010-01-03 (19:22) arczi292Data rejestracji: 2009-03-18 Ilość postów: 512 | wpis nr 269 213 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 2 i 1 pozdrowienia |
2010-01-03 (20:16) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 269 231 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam...na 22.00 4 i 1.... kolego Sindbadzie, piszesz, ze \"grales\" w Bet-gun, ...a teraz gdzie grasz w plusa...? |
2010-01-03 (20:42) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 269 236 [ CZCIONKA MONOSPACE ] No napisałem, że grałem to znaczy, że nie gram, ale nie znaczy, że gram gdzieś indziej, bo nie gram. |
2010-01-03 (21:03) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 269 246 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ....dzieki za odp kolego, ale chyba nie bede zbyt dociekliwa i nietaktowna, jak zapytam dlaczego nie grasz juz w bet-gunie, |
2010-01-03 (21:56) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 269 274 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Nie pisałem, że nie gram już w betgun. Ja nie gram bez przerwy a mój cykl grania to miesiąc, po czym robię sobie przerwę większą lub mniejszą ewentualnie gram następny miesiąc, ale to rzadko się zdarza. |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 283 284 285 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |