Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 277 278 279 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

ZAKRES PLUSA

2009-12-26 (16:48)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 266 433
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam...no to ja \"zapodawam\" na 22.00 3 i 4....i dosc juz obzarstwa..na spacerek...prosze.!!!Pozdrawiam:-)
2009-12-26 (18:10)

status mandarek
Data rejestracji: 2009-12-21
Ilość postów: 333

12315
wpis nr 266 448
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ja również na 22:00

3,4
2009-12-26 (18:31)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 266 450
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 22:00 drugi i trzeci leci.
2009-12-26 (18:31)

status Mineteusz
Data rejestracji: 2009-12-26
Ilość postów: 17

12323
wpis nr 266 451
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

dziś na 22.00 2 i 4 typuje
2009-12-26 (22:32)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 266 527
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Drugi jeszcze się broni, ale już nie długo i wyciągniemy no!

Podobne manewry pierwszego i trzeciego były we wrześniu:



1 _ _ _ 21. 9.2009

1 _ _ _ 22. 9.2009

1 _ _ _ 22. 9.2009

_ _ 3 _ 23. 9.2009

1 _ _ _ 23. 9.2009



_ _ 3 _ 24. 9.2009



Czyżby o 14:00 zawita ponownie zakres z numerem 3



2009-12-26 (23:27)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 266 552
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14:00 zakres 2,3

Powodzenia
2009-12-27 (10:26)

status Mineteusz
Data rejestracji: 2009-12-26
Ilość postów: 17

12323
wpis nr 266 593
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 14.00 1 i 2
2009-12-27 (10:58)

status miri54
Data rejestracji: 2009-10-29
Ilość postów: 105

12241
wpis nr 266 604
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

14=3,4
2009-12-27 (12:31)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 266 629
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14 zakres 1,2.
2009-12-27 (14:09)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 266 672
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Myślałem, że ten drugi zakres to jakiś sprytniejszy a dał się tak łatwo podejść.
2009-12-27 (14:46)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 266 693
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...arczi292 masz GG lub e-maila?...mam sprawe

pzdr.nara:)
2009-12-27 (16:30)

status don
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 592

3975
wpis nr 266 723
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 22 zakres 3,2.
2009-12-27 (18:43)

status mandarek
Data rejestracji: 2009-12-21
Ilość postów: 333

12315
wpis nr 266 759
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22:00

2,3
2009-12-27 (20:09)

status Mineteusz
Data rejestracji: 2009-12-26
Ilość postów: 17

12323
wpis nr 266 786
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na 22.00 3 i 4
2009-12-27 (20:50)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 266 795
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dobry wieczor.....na 22-ga 4 i 2 pozdrawiam:-)
2009-12-27 (21:50)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 266 840
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Na 22:00 zakres 4,2

Powodzenia
2009-12-27 (21:57)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 266 841
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gasza to nie jest plagiat, bo tak mi wychodzi ze statystyki no!



1, 2, 1 = 15

1, 2, 2 = 18 .. ?

1, 2, 3 = 15

1, 2, 4 = 22 .. !?

2009-12-27 (22:08)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 266 849
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

A ten dalej swoje
2009-12-27 (22:23)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20532

3794
wpis nr 266 854
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na 14:00 zakres 4,1
2009-12-27 (23:24)

status gasza
Data rejestracji: 2009-12-13
Ilość postów: 373

12299
wpis nr 266 877
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

....no nie wiem Sinbadzie, ...tak rowno godzinke pozniej,...te same zakresy

:lol:.....milych snow!!!...o duzej wygranej!!!!!
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 277 278 279 ... 439 440
Wyślij wiadomość do admina