| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 277 278 279 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | ZAKRES PLUSA |
2009-12-26 (16:48) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 266 433 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam...no to ja \"zapodawam\" na 22.00 3 i 4....i dosc juz obzarstwa..na spacerek...prosze.!!!Pozdrawiam:-) |
2009-12-26 (18:10) mandarekData rejestracji: 2009-12-21 Ilość postów: 333 | wpis nr 266 448 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ja również na 22:00 3,4 |
2009-12-26 (18:31) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 450 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 22:00 drugi i trzeci leci. |
2009-12-26 (18:31) MineteuszData rejestracji: 2009-12-26 Ilość postów: 17 | wpis nr 266 451 [ CZCIONKA MONOSPACE ] dziś na 22.00 2 i 4 typuje |
2009-12-26 (22:32) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 527 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Drugi jeszcze się broni, ale już nie długo i wyciągniemy no! Podobne manewry pierwszego i trzeciego były we wrześniu: 1 _ _ _ 21. 9.2009 1 _ _ _ 22. 9.2009 1 _ _ _ 22. 9.2009 _ _ 3 _ 23. 9.2009 1 _ _ _ 23. 9.2009 _ _ 3 _ 24. 9.2009 Czyżby o 14:00 zawita ponownie zakres z numerem 3 |
2009-12-26 (23:27) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 552 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14:00 zakres 2,3 Powodzenia |
2009-12-27 (10:26) MineteuszData rejestracji: 2009-12-26 Ilość postów: 17 | wpis nr 266 593 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 14.00 1 i 2 |
2009-12-27 (10:58) miri54Data rejestracji: 2009-10-29 Ilość postów: 105 | wpis nr 266 604 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 14=3,4 |
2009-12-27 (12:31) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 266 629 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14 zakres 1,2. |
2009-12-27 (14:09) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 672 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Myślałem, że ten drugi zakres to jakiś sprytniejszy a dał się tak łatwo podejść. |
2009-12-27 (14:46) icemarioData rejestracji: 2005-01-07 Ilość postów: 6391 | wpis nr 266 693 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ...arczi292 masz GG lub e-maila?...mam sprawe pzdr.nara:) |
2009-12-27 (16:30) donData rejestracji: 2008-12-15 Ilość postów: 592 | wpis nr 266 723 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 22 zakres 3,2. |
2009-12-27 (18:43) mandarekData rejestracji: 2009-12-21 Ilość postów: 333 | wpis nr 266 759 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22:00 2,3 |
2009-12-27 (20:09) MineteuszData rejestracji: 2009-12-26 Ilość postów: 17 | wpis nr 266 786 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na 22.00 3 i 4 |
2009-12-27 (20:50) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 266 795 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dobry wieczor.....na 22-ga 4 i 2 pozdrawiam:-) |
2009-12-27 (21:50) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 840 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Na 22:00 zakres 4,2 Powodzenia |
2009-12-27 (21:57) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 841 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gasza to nie jest plagiat, bo tak mi wychodzi ze statystyki no! 1, 2, 1 = 15 1, 2, 2 = 18 .. ? 1, 2, 3 = 15 1, 2, 4 = 22 .. !? |
2009-12-27 (22:08) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 849 [ CZCIONKA MONOSPACE ] A ten dalej swoje |
2009-12-27 (22:23) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 854 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14:00 zakres 4,1 |
2009-12-27 (23:24) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 266 877 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ....no nie wiem Sinbadzie, ...tak rowno godzinke pozniej,...te same zakresy :lol:.....milych snow!!!...o duzej wygranej!!!!! |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 277 278 279 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |