| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 276 277 278 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | ZAKRES PLUSA |
2009-12-24 (10:22) gaszaData rejestracji: 2009-12-13 Ilość postów: 373 | wpis nr 265 866 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam....na 14.00 3 i 4 Milych spokojnych Swiat....i duzych wygranych zycze:-) |
2009-12-24 (12:31) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 265 890 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Na 14:00 zakres 1,3 Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. |
2009-12-24 (14:33) mandarekData rejestracji: 2009-12-21 Ilość postów: 333 | wpis nr 265 928 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam niewiem co wypadło o 14 więc na 22:00 typuje powtórke z 14 Wszystkim życzę Zdrowych, Wesołych świąt, spełnienia najskrytszych marzeń oraz dużych i częstych wygranych. |
2009-12-24 (14:47) mandarekData rejestracji: 2009-12-21 Ilość postów: 333 | wpis nr 265 931 [ CZCIONKA MONOSPACE ] czyli o odemnie na 22:00 4,3 |
2009-12-24 (15:35) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 265 951 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2009-12-24 (15:55) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 265 955 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 22:00 zakres 4,1 |
2009-12-24 (18:15) OlekData rejestracji: 2008-05-11 Ilość postów: 1353 | wpis nr 265 963 [ CZCIONKA MONOSPACE ] @sindbad Dziękuję Tobie, chyba w imieniu wszystkich \" plusowiczów \" za tabelkę . Na pewno z niej korzystam, może inni też Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia ,ciepła rodzinnego i zimnej kalkulacji w stawkach |
2009-12-24 (19:02) miri54Data rejestracji: 2009-10-29 Ilość postów: 105 | wpis nr 265 965 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Zdrowych wesołych świąt dla wszystkich PS. Nie jedzcie za dużo |
2009-12-24 (22:00) icemarioData rejestracji: 2005-01-07 Ilość postów: 6391 | wpis nr 266 009 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ...tak szybko 2,3 na 22:00 pzdr.nara:) |
2009-12-24 (22:41) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 012 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na 14:00 zakres 1,2 Powodzenia |
2009-12-25 (11:19) icemarioData rejestracji: 2005-01-07 Ilość postów: 6391 | wpis nr 266 064 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ...2,3 na 14:00 pzdr.nara:) |
2009-12-25 (12:15) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 080 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Ja tam biorę kurs na powtórkę hej! |
2009-12-25 (14:53) OlekData rejestracji: 2008-05-11 Ilość postów: 1353 | wpis nr 266 122 [ CZCIONKA MONOSPACE ] I jest powtórka |
2009-12-25 (18:11) miri54Data rejestracji: 2009-10-29 Ilość postów: 105 | wpis nr 266 172 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 22-3-4 |
2009-12-25 (20:07) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 211 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Nie zmienię konia, który dobrze ciągnie. Na 22:00 zakres 1,4 Powodzenia |
2009-12-25 (20:46) mandarekData rejestracji: 2009-12-21 Ilość postów: 333 | wpis nr 266 227 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam na 22:00 1,3 |
2009-12-25 (22:06) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 246 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dobre, co by nie mówił przypadki się zdarzają he! he! |
2009-12-25 (22:27) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 252 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Seria zakresów 4, 1, 1, 1 wystąpiła już 5 razy Na 14:00 oczekuję zakresu numer 1 i 3 8.10.2007 - 25.12.2009 4, 1, 1, 1, 1 = 3 4, 1, 1, 1, 2 = 0 4, 1, 1, 1, 3 = 2 4, 1, 1, 1, 4 = 0 |
2009-12-26 (14:17) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 378 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam O 14:00 wyszło tak jak miało i gitara Teraz pomyślę, co by tu na 22:00 zapodać pzdr.nara:) |
2009-12-26 (14:18) sindbadData rejestracji: 2008-10-13 Ilość postów: 20532 | wpis nr 266 379 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 276 277 278 ... 439 440 Wyślij wiadomość do admina |