Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

805 czwórek

2009-08-10 (00:11)

status Marriusz2
Data rejestracji: 2009-06-02
Ilość postów: 2244

4670
wpis nr 219 574
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A co się zmienia oprócz tego ,że jest dwa razy więcej losowań ?

Bo nie za bardzo rozumiem



Otóż przewidywania co do wypadnięcia dwóch ostatnich czwórek są \" sufitowe \"



Wyjaśniam tedy iż takie zdarzenia nazywamy zdarzeniami \" odstającymi \"



Mają one jeszcze bardziej znaną nazwę a w skrajnym przypadku może wystąpić tutaj \" efekt tunelowy \"



Tego typu zdarzeń się nie śledzi i nikt poważny by się nimi nie zajmował .



Proszę zważyć na logikę .



Skoro zostały 2 ostatnie czwórki to znaczy ,że wszystkie pozostałe oprócz tych 2 -ch wypadły wcześniej .



Ba

Niektóre w tym czasie wypadły kilkakrotnie .



Jeżeli ktoś wie i zna się .



W jakim przedziale liczb czwórki powieliły się kilkakrotnie najwięcej razy ????



Oczywiście taka analiza jest możiwa do przeprowadzenia tylko przy kodach csn .





A może ktoś zna -dlaczego tak się dzieje

Pozdrawiam
2009-08-10 (00:23)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20462

3794
wpis nr 219 576
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,

Co to są kody csn?

Pozdrawiam

2009-08-12 (07:13)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 220 028
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz,



Ciekawe zdanie napisałeś \"co się zmienia oprócz 2 razy większej liczby losowań\".



Sam się też nad tym zastanawiam. Po coś te nowe maszyny wprowadzili przecież. Wygląda na to, że chcieli nam \"uatrakcyjnić \"grę, bo Polscy są niesłychanie sprytni w rozwiązywaniu problemów matematycznych. Takich geniuszy jak Stanisław Ulam rodzi się w Polsce wielu, choć nie wszyscy się rozwijają...



Chyba nigdzie na świecie żaden administrator gier losowych nie wymienił tylu maszyn, co tu w Polsce. Dla mnie zakrawa to na głupotę, przepraszam wszystkich za to wyrażenie, ale nie znajduje trafniejszego.



Według mnie, dla Totalizatora najlepszym wyjściem byłoby w charakterze maszyn wykorzystać jakieś ruskie pepesze, pisałem o tym kilkakroć. Zbyt \"dokładne\" maszyny mogą inteligentnym graczom pomóc w wygrywaniu.



Szczerze mówiąc, to ja nie zauważyłem większych czy w ogóle jakichkolwiek zmian, co do liczb, oprócz pewnej \"drobnej tendencji\".



Pierwszy raz o tym piszę tutaj, korzystając z okazji, że jest w wątku obecny kol. Mariusz, który jest wybitnym praktycznym znawcą teorii gier i z którym jest głęboki sens o tym rozmawiać, bo na drodze dialogu można ogromnie wiele skorzystać.



Otóż na razie było tak mało losowań w multi-multi, że tendencja, której piszę, jest być może jakimś lokalnym trendem. Kiedyś, pamiętamy, nie wchodziły 50-tki. Było tak, pamiętamy. Nikt nie wie dlaczego, ale tak było. I to nawet trwało kilka miesięcy..



Oto co zauważyłem. Trzeba sobie zrobić byle jaki diagram na 80 liczb. Oczywiście niekoniecznie, ale tak łatwiej coś zauważyć. I po każdym losowaniu kropkować kratki w wylosowanych liczbach.

Otóż jest coś dziwnego. Całość zapełnia się wolniej. Albo mam jakieś przewidzenia.



Rzecz w tym, że teoretycznie, średnio każda liczba pojawia się w co czwartym losowaniu, gdyby chodziły \"po równo\". Oczywiście, że tak nie chodzą, ale teoretycznie szansa na powtórki też wynosi 25 procent, czyli 5 z 20-stu /średnio/ najczęściej powinno się powtarzać i tak było do wymiany maszyn.

A teraz? Ano właśnie...



Czy to tylko chwilowy, krótszy czy dłuższy, trend, czy też jakaś dziwna cecha nowych zdarzeń losowych. Dla głębokiej losowości nie ma to właściwie żadnego znaczenia, no, ale... coś bym z tym jednak zrobił.



Rzecz jest przy tym właściwie tak nieprawdopodobna, że nawet tego dokładnie nie wyliczałem. Ot tak sobie obserwuję tylko wpadające układy. Może to być zwykłe złudzenie.



Nie uwierzysz, jakie złudzenia miewa nawet największy mistrz szachowy podczas poważnej partii szachów..



Ale jeśli nadal będę miał ten omam, to zacznę to badać zaawansowanymi metodami matematycznymi, bo to się właściwie mi nie chce mieścić w głowie. Póki co zajmuję się kwestiami prawnymi a wszystko inne leży od dawna odłogiem w kącie..



Ciebie Mariusz być może to trochę zdenerwuje, bo niektóre układy są, czy mogą być szybsze, niż dawniej. Niestety błądzę po omacku, bo piszę to czysto intuicyjnie. Nie posiadam komputerowych narzędzi analitycznych, które by tę rzecz badały, ani też czasu by się tym zająć \"ręcznie\".

Możliwe, że to jednak tylko mój umysł wprowadza mnie w błąd z powodu zwiększonej ilości losowań.



Ciekaw jestem, co Ty na to.



Dużo zdrowia!
2009-08-12 (23:35)

status Herlock
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 220 254
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

co się zmienia oprócz 2 razy większej liczby losowań?



Przecież to logiczne ,teraz nie tylko data wypadnięcia zdarzenia ale i godzina wypadnięcia zdarzenia.

2009-11-10 (23:22)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 250 804
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Została jedna, ostatnia 21,50,56,61.



A dzisiaj druga, która nigdy nie była wylosowana od roku 1996 padła o 14:00 i 22:00 !
2010-03-20 (22:53)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 301 911
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



Czwórek już nie ma - wszystkie padły.



Chciałbym jednak wrócić do wpisu z dnia 2005-03-30 (19:44) - http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=187&page=4



Jest to wpis sprzed 5 lat, gdzie Makros przewidział, że ostatnia czwórka padnie w losowaniu nr 4880.



Faktycznie ostatnia czwórka 21,50,56,61 padła w losowaniu nr 4949.



Należy dodać jeszcze inną ciekawostkę. Po tej długiej przerwie w postaci 4948 losowań bez wypadnięcia 4/4, czwórka ta padła ponownie w ilości 4/4 w losowaniach 4952 i 4956. Tym samym padła 3 razy w ilości 4/4 w przeciągu 7 losowań.



To tak aby oficjalnie zakończyć ten ciekawy wątek. Oczywiście nadal liczę na komentarze



Pozdrowienia
2010-03-21 (23:21)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 302 292
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kurka bedzie zadowolona, z potwierdzenia teorii o \"przyciaganiu\" zjawisk malo prawdopodobnych, ale ktore wlasnie wystapily
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7
Wyślij wiadomość do admina