Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 ... 59 60
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

WYGRYWAM SYSTEMATYCZNIE w BetGun

2008-02-28 (14:23)

status gma
Data rejestracji: 2006-05-22
Ilość postów: 279

2036
wpis nr 126 013
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wypłata dowolnej kwoty na polskie konto kosztuje 2 złote.



Pozdrawiam,



Paweł Kata // gma



Lotto i zakłady bukmacherskie -> http://www.g-lotto.info

Newsletter G-Lotto -> http://www.g-lotto.info/newsletter/

Bezpłatny program Lotto Organizer -> http://free4web.pl/Click?61174

Jak zarabiać na Lotto i zakładach bukmacherskich? - http://free4web.pl/Click?59919

Oszczędzanie pieniędzy i inwestowanie -> http://www.oszczedzanie.net
2008-02-28 (20:52)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 126 050
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia gratulacje.

Jestem pod wrażeniem,widzę konkrety i to do mnie przemawia.

Temat niesamowicie mnie wciąga,bo nie są to jakieś tam dywagacje typu;co by było,gdybym zagrał tak,albo siak i to z zasady pisane są te mądrości po losowaniu.

Muszę przyznać że, Gma już wcześniej mnie zapraszał do pobrania jego programu do typowania parzyste-nieparzyste.Przewertowałem na moim programie bazę losowań i muszę stwierdzić,że to ma sens.

Mam chęć spróbować moich sił i jeżeli Fobia i Gma pomoże w postawieniu pierwszych kroków u buka internetowego (oczywiście w wypadku,gdybym miał jakieś kłopoty) to zaszaleję za jakieś 50pln na starcie.

Mam pytanie: czy można grać pewniakiem (tzn. jedną liczbą która wejdzie? ),albo czy można obstawiać liczby które nie wejdą?

Temat gry na parzyste-nieparzyste jest dobrym tematem.

Fobia życzę powodzenia

2008-02-28 (21:41)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 126 055
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nimoraj, w ML nie obstawiasz konkretnych liczb. Jest sporo innych możliwych zakładów.

Poniżej przekopiowuję sposoby na POLSKIE GRY LICZBOWE (jest jeszcze niemiecki lotek). Oprócz tego masz kilka dyscyplin sportowych, w nich konkretnych zawodników lub drużyny.

Najlepiej poczytać pomoc w BetGun (nie trzeba się logować).

Typując koniecznie zwróć uwagę na wybór terminu zakończenia typowania, bo podają nawet zakłady z kilkudniowym terminem rozstrzygnięcia. Ja nie lubię tak długo czekać, wolę typnąć na 3 godziny przed. Termin wybierać w prawym oknie - jest taka opcja do wyboru. Wybierać termin zakończenia: 3 godz, 6, hgodz, 9, godz. itd - wyświetlają się wszystkie możliwe zakłady - jeżeli dokonasz takiego wyboru na wszystkie - kończące się w tym konkretnym terminie.



Na gry losowe liczbowe terin jest zawsze do godziny 21.



A to ta kopia pomocy:



MULTILOTEK

Losowanie 20 z 80 liczb. Zakłady 7 dni w tygodniu



Ilość liczb parzystych

Zakład polega na wytypowaniu ilości wylosowanych liczb parzystych w zakresie:

1. od 0-9 liczb parzystych

2. dokładnie 10 liczb parzystych

3. od 11-20 liczb parzystych



Przykład:

Wynik losowania: 9, 17, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 40, 44, 45, 52, 54, 56, 57, 64, 70, 74, 78

Wylosowano 14 liczb parzystych

Trafny zakres to „od 11-20 liczb parzystych”



Ilość liczb z przedziału 1-40

Zakład polega na wytypowaniu ilości wylosowanych liczb z przedziału 1-40 w zakresie:

1. od 0-9 liczb

2. dokładnie 10 liczb

3. od 11-20 liczb



Przykład:

Wynik losowania: 9, 17, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 40, 44, 45, 52, 54, 56, 57, 64, 70, 74, 78

Wylosowano 10 liczb z przedziału 1-40

Trafny zakres to „dokładnie 10 liczb”





Suma wylosowanych liczb



Zakład polega na wytypowaniu czy suma wylosowanych liczb będzie:



1 – poniżej wyznaczonej wartości

2 - powyżej wyznaczonej wartości



Przykład:

Wynik losowania: 9, 17, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 40, 44, 45, 52, 54, 56, 57, 64, 70, 74, 78

Suma wylosowanych liczb: 838. Jeżeli wyznaczoną linią będzie 810,5 wygrany zakres to powyżej.





MultiLotek PLUS

Plusem jest ostatnia (dwudziesta) wylosowana w Multi Lotku liczba.



Plus. Parzysty/nieparzysty

Zakład polega na wytypowaniu czy plus będzie liczbą parzystą czy nieparzystą



Plus z przedziału liczb

Zakład polega na wytypowaniu z jakiego przedziału liczb zostanie wylosowany plus.







Twój szczęśliwy numerek

Zakłady dotyczą losowania na drugiej maszynie losującej 1 liczbę z 36. Zakłady odbywają się w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek



Parzysty/nieparzysty

Zakład polega na wytypowaniu czy wylosowany numerek będzie liczbą parzystą czy nieparzystą



Numerek z przedziału liczb

Zakład polega na wytypowaniu z jakiego przedziału liczb zostanie wylosowany numerek. Do wyboru szereg zakresów określanych w ofercie.







DUŻY LOTEK 6z49

Zakłady odbywają się we wtorki, czwartki i soboty.



Ilość liczb parzystych

Zakład polega na wytypowaniu ilości wylosowanych liczb parzystych w zakresie:

1. od 0-2 liczb parzystych

2. dokładnie 3 liczby parzyste

3. od 4-6 liczb parzystych



Przykład:

Wynik losowania: 03, 10, 12, 21, 28, 32

Wylosowano 4 liczby parzyste

Trafny zakres to „od 4-6 liczb parzystych”
2008-02-28 (22:00)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 126 056
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak Ktosiu, każdy gracz decyduje kiedy chce wycofać swoje pieniądze.

Ja składam do 200 zł - takie mam założenie.



Do NIMORAJA:

Podam 1 z przykładów jak gram. Zaczynam pomijać wyższe kursy (kwotowo) nawet przy dużej rozbieżności pomiędzy nimi. Prędzej wygram, gdy płacą 1,20 zł, niż przy tych za 1,60.



Robię wklejkę otrzymanego maila:

Twój kupon został rozstzrygnięty. Wygrywasz 6,00 PLN

Id kuponu 2D95D-000192

Stawka 5,00 PLN

Rodzaj zakładu Prosty

Data zawarcia 28.02.2008 16:44

Data rozstrzygnięcia 28.02.2008

Status Wygrana 6,00 PLN

Pozycje kuponu

Nazwa Opcja Kurs Wynik Rezultat

Slovan Bratislava - MSHK SKP Zilina 1 1,20 1 6-2



(Ten błąd w wyrazie rozstrzygnięto jest ich błędem - tak przysyłają maile).



Kurs obstawiany był tylko 1,20. Dałam stawkę x5.

Koszty (jak widać wyżej) - 5 zł

Wykrana (też widać) - 6 zł.

1 zł do przodu.



Puszczając ML za 5 zł, czyli 2 zakłady z większym prawdopodobieństwem przegrałabym.



Nie pamiętam ile dawali za MSHK SKP Zilina, ale było to coś koło 7 zł. Wybrałam wg schematu: duża rozpiętość kursów i zawsze ten niższy.

Teraz dołożyłam wyższą stawkę do tej opcji.



Nie stosuję tego gdy kursy są np. 1,60 i 3,50. Tutaj łatwo się przejechać. Raczej omijam takie zakłady.



A wszystko dlatego, że nie znam zawodnikow, nie śledzę tych dyscyblin, czyli jestem kompletną ignorantką w tych dziedzinach.



Wiem, że chyba w niedzielę będzie grał Juventus, na niego postawię obojętnie z kim będzie grać.

2008-02-28 (22:32)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 126 061
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wczoraj przerżnęłam na parzystych 1 zł. Dzisiaj się odegrałam grając stawką 3 zł.



Wklejka maila:

Twój kupon został rozstzrygnięty. Wygrywasz 6,00 PLN

Id kuponu 2D95D-000200

Stawka 3,00 PLN

Rodzaj zakładu Prosty

Data zawarcia 28.02.2008 20:47

Data rozstrzygnięcia 28.02.2008

Status Wygrana 6,00 PLN

Pozycje kuponu

Nazwa Opcja Kurs Wynik Rezultat

Multilotek (20 z 80) losowanie 28-02-2008 - ilość liczb z przedziału 1-40 : (0-9) 1 2,00 1 9



Pozdrawiam zainteresowanych.
2008-02-28 (23:15)

status Mobil 2
Data rejestracji: 2008-02-28
Ilość postów: 2

3229
wpis nr 126 068
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia - gratulacje. Nie spodziewałem się u Ciebie tego typu zdolności. Powiem więcej. Znam większość Twoich wpisów i nie przypuszczałem, że masz żyłkę hazardzisty jednocześnie trzymając rękę na pulsie żeby się nie rozkręcić za dużo. Nie znałem tej Twojej strony - Trzymaj tak dalej. Życzę Ci szczerze sukcesów w grze i rozsądku w wydawaniu kasy.
2008-02-29 (00:21)

status gma
Data rejestracji: 2006-05-22
Ilość postów: 279

2036
wpis nr 126 073
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gratulacje Fobio!



Podoba mi się to, że cieszysz się z sukcesów, które na pierwszy rzut oka komuś

mogłyby wydawać się małymi. Niestety dla niektórych zwiększenie kapitału

z 5 pln do 6 pln to nic, ale domyślam się, że mamy na ten temat wspólne zdanie:



5 pln -> 6 pln to przyrost kapitału aż o 20% !!!



Swoją drogą... gdyby ktoś dokładnie wczytywał się w Twoje typy i sugestie

oraz zastosował opisaną przez Ciebie zasadę obstawiania, to przy stawce

x10 wychodziłby \"kokosowo\" każdego dnia



Giełdowe przysłowie brzmi:



\"Nie wkładaj wszystkich jaj do tego samego koszyka\" i Ty, droga Fobio,

robisz dokładnie to, uzyskując przy tym wspaniałe rezultaty



Pozdrawiam serdecznie wszystkich dyskutujących i czytających



Paweł Kata // gma



Lotto i zakłady bukmacherskie -> http://www.g-lotto.info

Newsletter G-Lotto -> http://www.g-lotto.info/newsletter/

Bezpłatny program Lotto Organizer -> http://free4web.pl/Click?61174

Jak zarabiać na Lotto i zakładach bukmacherskich? - http://free4web.pl/Click?59919

Oszczędzanie pieniędzy i inwestowanie -> http://www.oszczedzanie.net
2008-02-29 (00:37)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 126 075
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wielkie dzięki za wyjaśnienia i przykłady.

Powodzenia życzę

2008-02-29 (01:25)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 126 076
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziękuję, dziękuję, dziękuję...



Mobil 2, jeszcze nie znasz wielu z moich \"stron\".

Życie raczej nie usłane różami, doświadczenie, zawsze praca więcej niż na jednym etacie, w dodatku samodzielne zmaganie się z wszystkimi trudnościami życiowymi - to czynniki mające wpływ na moje rozsądne podejście do hazardu, które jednak nie zdołały zniszczyć we mnie fantazji.

Lubie ryzyko, jakąś rywalizację. Jednak traktuję to raczej jako odskocznię od pracy, a nie pewne źródło dochodu.

Przed chwilą poświęciłam ponad 3 godziny na zamawianie towaru w internecie - handelkiem też się param, co niektórym tu wiadomo.

Szum w uszach, oczy pieką, ale wystarczyło sił, by trzepnąć dwa niewielkie typki u buka.

Lubię rano ten dreszczyk emocji, gdy włączam komputer i odbieram pocztę z wiadomością kto i ile na mnie w nocy pracował. Warto, nawet dla kilku groszy.



Może kiedyś rozpędzę się na wyższe stawki. Najpierw jednak muszę na nie zarobić, czyli wygrać.

Wszystko w swoim czasie.



Dobrej nocy, kolorowych snów, a przede wszystkim optymizmu i nieco rozsądnego szaleństwa - życzę Wszystkim.
2008-02-29 (04:24)

status Mobil 2
Data rejestracji: 2008-02-28
Ilość postów: 2

3229
wpis nr 126 078
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia. Ponieważ nie śpię jeszcze o tej porze odpowiem Ci. Chodzi mi o to, że Ty rozumiesz te zasady gry a ja poza multi nie próbowałem bo wstyd powiedzieć nie mogę zaskoczyć jak to się gra. Ja sam muszę dojść powoli do tego.

A podoba mi się to dlatego, bo wydawało mi się, że jesteś raczej sceptycznie nastawiona do gry i na forum pełniłaś raczej rolę nieraz rozjemcy, nieraz uspokajacza nieraz ostro sforowałaś innych albo te wiersze itd... A tu nagle inna Fobia - grająca ostrożnie ale konsekwentnie i to w grę, której zasad ja nie mogę zaskoczyć (chyba zbyt nerwowy jestem i za stary). Ale może kiedyś. W każdym razie w/g mnie jak w każdej grze trzeba byc konsekwentnym i nie szaleć ale to nie każdy potrafi. Powodzenia. Będę obserwował Twoje wpisy i powodzenia.
2008-02-29 (10:46)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 126 094
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Byłem w BetGunie i muszę przyznać że metoda drobnych kroczków,czyli sposób Fobii jest na czasie.Myślę,po zastanowieniu się że prawdopodobieństwo wygranej jest dużo wyższe niż w multilotku.

grając bez szaleństw,można z tego coś wykroić.

Najbardziej do mnie przemawia gra na parzyste-nieparzyste.Jest kilka możliwości i można zagrać na nie,a podparcie jednym czy dwoma zdarzeniami np.mecze też ma swoje dodatnie strony.bo zawsze można metodą Fobii \"wyłowić jakiegoś \"rodzynka\".

Na razie jestem na etapie typowania \"na sucho\" ,czyli na kartce papieru,jak to opanuję to zagram.

Fobia życzę sukcesów u buka.

2008-02-29 (12:27)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 126 107
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mobil 2, może za stary? A Ty sądzisz, że ja młoda?

Gdybym miała 30 lat mniej, pewnie jeździłabym osobiście na wyścigi konne, chociaż teraz to te derby padły.

Nikogo nie namawiam. Długo dojrzewałam, by zarejestrowac się u jakiegoś buka. I przyznaję, że dopiero wpis gma zainspirował mnie do zajrzenia na tę stronkę. Poczytałam regulamin, wszystko przemyślałam, porównałam z innymi bukami dostępnymi w necie i stwierdziłam, że BetGun jest najwygodniejszy z róznych powodów. W jakimś innym żądają do wypłaty kopii dowodu osobistego, w następnym coę mi też nie pasowało.



Multilotka analizowałam sama od lat, zanim jeszcze miałam dostęp do internetu. Wielokrotnie myślałam, że jestem tuż tuż i zawsze klapa. Więcej przegrałam niż wygrywałam. Był okres, gdy grałam na powtórki z dwóch ostatnich losowań i wówczas coś wpadało do kieszeni, jednek tylko kilka razy miałam więcej do wypłaty niż włożyłam w ten biznes.

No i dałam sobie spokój z grą w jakiekolwiek gry liczbowe.

Czytałam na bieżąco rózne posty dot. gier, ale tylko te, w których były opisywane metody, a nie podawane suche liczby. Szukałam natchnienia, które jednak nie nadchodziło. Zresztą takich postów jest coraz mniej.

A w międzyczasie były wierszyki, dyskusje pozornie o pierdołach - to także inspiruje.

Z tego wszystkiego wyciągnęłam jeden wniosek: żeby wygrać w multilotka należy grać na progresję typując trójki lub czwórki. Opisał to kiedyś dokładnie Ricardo. Jednak do tego trzeba mieć zgromadzony kapitał, by w pewnym momencie nie stanąć przed faktem braku kasy na dalszą progresję.



Ja tego kapitału nie mam, więc się za to nie biorę.



U bukmachera ktoś myśli za mnie, ktoś kto dobrze zna się na sporcie, śledzi bieżąco wszystkie dyscypliny i ustala stawki. Zawsze mniejsza stawka na prawdopodobieństwo zawodnika/drużyny wygrywającej.

Zrozumiałam to wchodząc w grę realną dziewięć dni temu. Naprawdę wcześniej nic nie analizowałam, nie interesowało mnie to.



Większa rozpiętość pomiędzy stawkami na dany zakład oznacza większe prawdopodobieństwo wygrania zawodnika lub drużyny o minimalnym zysku. Przecież to logiczne i o wiele łatwiejsze do zrozumienia niż sieci neutronowe, falki i inne skomplikowane wyliczenia opierające się na zdarzeniach/wylosowanych ciągach liczb z przeszłości.



Prognozy w dyscyplinach sportowych oparte są głównie na kondycji zawodników. To bardziej do mnie przemawia niżwyplute kulki z cyferkami. I prognozują to zawodowcy. Nie zapłacą dużo za drużyne/zawodnika o dobrej kondycji. Owszem, nie zawsze ta gra jest czysta, bo wiadomo, że zawodnicy bywają przekupieni.

Dlatego większa rozpietość pomiędzy stawkami na dwie drużyny (zawodników) bardziej do mnie przemawia. Wole obstawiać te minimalne stawki.

Biorę także pod uwagę, czy są to rozgrywki w lidze mistrzęw, pucharowe, itp., czyli już te na szczycie. W tym przypadku raczej eliminuję możliwość przekupstwa, o który zawodnik, czy drużyna zrezygnuje z tytułu mistrza dla kasy? Raczej to rzadko się zdarza. Tu mogę dawaś wyższe stawki.



Do tych wniosków dochodziłam stopniowo podczas obstawiania przez te 8 dni podczas których gram. Widziałam kiedy przegrywam. Obstawianie zakładów na sucho nie wchodziło w rachubę w moim przypadku. To do mnie nie przemawia tak, jak realna wygrana - wiadomość, że wygrałam/przegrałam dany zakład.



W ciągu tych 8 dni, grając minimalnymi stawkami na bardzo śmieszne bieniądze zarobiłam ponad 200% mojego wkładu.

A który bank dałby mi taki zysk?



Zaryzykowałam niewiele.Wpłaciłam tylko 30 zł. Mam ponad 100.

A to tylko 8 dni grania.



W multilotka dawno już przegrałabym te pieniądze.



Nie rezygnuję z obstawiania parzystych/nieparzystych w ML. Na początku nawet zatypowałam w Ekspres Lotku na jakiś przedział ze stawką 5 i udało się wygrać. Jako zabezpieczenie obstawiłam kilkanaście zdarzeń sportowych.



Tak jak pisał gma, nie wrzuca się wszystkich jajek do jednego koszyka.

Szaleję po tym sporcie. Wyszukuję duże różnice w kursach i wybieram zawsze te mniejszy.

Najczęściej wchodzę tam 3 razy w ciągu dnia. Rano obstawiam kończące się za trzy godziny. Po otrzymaniu maili o wynikach wchodzę ponownie i znowu wybieram te za 3 godziny, a jeżeli wiem, że wieczorem nie bedę miała czasu typuję w zakładach kończących się po 6 godzinach. No noc, po otrzymaniu wyników z poprzednich zdarzeń, także coś obstawiam.

Każde takie wejście do buka i obstawienie zakładów, to góra ok. 10 minut.

Po dzisiejszej nocy przybyło mi 67 groszy.

Czy to nie piękne? Ja sobie śpię, a ktoś na mnie pracuje.

Przez 8 dni zawarłam ponad 200 zakładów.



Teraz było narciarstwo alpejskie. Zawarłam 9 zakładów na 11 możliwych wszystkie ze stawką x1. Około 15-16 godziny spodziewam się wyników. Pewnie coś wygram, coś przegram i znowu zatypuję.

W multilotka wejdę z typowaniami po tych wynikach.



Czekając na wyniki zabieram się do pracy, czyli pakowanie towaru, wysyłka.

Po następnych typach wystawianie towaru na aukcje, odpowiadanie na maile klientów itp. I tak cały dzień.

Czasami brakuje czasu na podgrzanie parówki, by wrzucić coś gorącego do żołądka, więc gdzie tu czas na analizowanie programów do multilotka?



Bukmacherka wirtualna jest najwygodniejszą i najpewniejszą formą przyrostu gotówki przy minimalnym wkładzie pracy. Przynajmniej dla mnie.



Więcej raczej pisać nie będę, chyba że znowu wyciągnę jakieś wnioski z tej gry. Może poznam bliżej zawodników? Może zacznę śledzić w mediach ich kondycję? Nie wiem.

Na ewentualne pytania chętnie odpowiem. Forum zawsze czytam chętnie.



Pozdrawiam
2008-02-29 (20:08)

status klusek
Data rejestracji: 2007-09-12
Ilość postów: 336

2871
wpis nr 126 139
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

WITAM FOBIA 1 wiedziałem ze wrócisz w chwale proszę pisz o tym jak najwiecej

można się czegoś nauczyć.

Z.P KLUSEK
2008-02-29 (21:05)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 126 146
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobio1 Masz wielki talent do zrozumiałego opisania metody .

Nawet chyba lepiej to dociera niż opisuje to Gma a i czyta się z wielką przyjemnością , Mówiłem JEDYNA W SWOIM RODZAJU !!! .

Paśko jeśli ma przerwę w nadzorze nad tą stroną jak wróci nie pozna .

Niby działalność podobna do wczesnego Mariusza a jaka różnica - wszyscy rozumieją .

Piszesz cyt

>>U bukmachera ktoś myśli za mnie, ktoś kto dobrze zna się na sporcie<< Nie wiem czy to moje czy nie ale ja twierdzę że NAJLEPSZYM TYPEREM JEST BUKMACHER !!!

Jak również dość celnie dałaś diagnozę gry w multi ..

Fobiu1 popatrz Ricardo też \"buczy \" Nawet ma swoją stronę bukmacherską . a przecież to mistrz nad mistrze progresji ....

Myśłę że tu wszystko będzie ok do czasu aż nie wyjdzie z nas taka pazerna dusza .

Należy tylko się wystrzegać

tej euforii i szału

bo to doprowadzi do do finansowego zawału .



Najpierw są pierwsze sukcesy wynikające z ostrożności.. Potem zaczyna się kombinowanie jak dodam jeszcze jedną drużynę to AKO mi wzrośnie a jeszcze ...i jeszcze o jak szybko można zarobić kasę duuużo kasy .

Aż tu nagle ....

Więc bardzo proszę wszystkich o rozwagę -buki jeszcze dość dobrze prosperują .



Nieustannych sukcesów Ci życzę i dużo pożytków dla początkujących graczy z Twoich wpisów

P.o.z
2008-02-29 (21:56)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 126 153
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen, masz rację. Ja się nie dam ponieść euforii, bo podobno moi przodkowie przegrali w karty majątek

Żyłkę do hazardu mam, ale nie do samozniszczenia. A to różnica.

Ale mój syn to wielki cymbał. Pisałam już, że zaczał grać dzień wcześniej ode mnie i wszystko przegrał po 3, czy 4 dniach.

Dzisiaj mi pozazdrościł, że ja pomalutku sobie pomnażam kasę. Chciał być lepszy.

Przelał na konto bukmachera 24 zł i wszystko wpakował w jeden zakład na wiele dyscyplin. Owszem, też wybrał te malutkie stawki, ale wszystko na jednym zakładzie. Obliczył, że w ten sposób może wygrać coś koło 300 zł.

Życzę mu jak najlepiej. Jednak jestem przekonana, że nic z tego nie wyjdzie.

Ja dzisiaj obstawiłam już prawie 30 zakładów. Większość z nich już rozstrzygnięta, jestem na plusie. Część przegrana, większosć wygrana. Czekam jeszcze na 6 zakładów. Nawet przy przegraniu tych sześciu będę na plusie niewielkim, ale jednak.

A na noc coś znowu sobie typnę.
2008-02-29 (23:09)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 126 171
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia ,to znaczy aby każde zdarzenie typować na osobnym kuponie?

Trochę to dla mnie zawiłe.

2008-02-29 (23:37)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 126 178
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nimoraj, to proste jak drut.

Klikasz w interesujący Ciebie kurs, z boku po prawej wyskakuje kupon z tym zdarzeniem i kursem oraz ewentualna wygraną. Automatycznie jest stawka x1, którą sobie możesz zmienić dla danego zdarzenia.

Na dole kuponu jest klawisz \"GENERUJ KUPON\".

Po kliknięciu w to GENERUJ przenosi Ciebie na stronę z kuponem po prawej, a po lewej takie pierdułki:



Sprawdź dane znajdujące się na kuponie i gdy wszystko się zgadza:



ZATWIERDŹ



Powrót do zdarzeń



Zatwierdzasz, a potem klikasz w POWRÓT DO ZDARZEN. Jestem ponownie na stronie ze zdartzeniami, które wcześniej wybrałeś do ewentualnej gry.
2008-02-29 (23:56)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 126 179
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przed chwilą zrobiłam eksperyment. Postawiłam na jednym kuponie 4 zakłady i wygrałam grę systemem 2z4. Oczywiście wybrałam gówniane kursy.

Wygląda to w mojej zakładce tak:



Id kuponu 2D95D-000231

Stawka 10,00 PLN

Potencjalna wygrana 13,10 PLN

Rodzaj zakładu system:2z4

Liczba kombinacji 6

Stawka na kombinację 1,67 PLN

Data zawarcia 29.02.2008 23:48

Data rozstrzygnięcia 01.03.2008

Status Nierozstrzygnięty

Pozycje kuponu

Nazwa Dyscyplina Opcja Kurs Wynik Rezultat Data rozpoczęcia

Toronto Raptors-Indiana Pacers NBA 1 1,11 01.03.2008 01:05

Cleveland Cavaliers-Minnesota Timberwolves NBA 1 1,19 01.03.2008 01:35

Houston Rockets-Memphis Grizzlies NBA 1 1,08 01.03.2008 02:35

Dallas Mavericks-Sacramento Kings NBA 1 1,20 01.03.2008 02:35



Jutro zobaczę co z tego wyjdzie.
2008-03-04 (20:00)

status klusek
Data rejestracji: 2007-09-12
Ilość postów: 336

2871
wpis nr 126 617
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

WITAM

czesc FOBIO -sory ze zapytam - grasz jeszcze?

Z.P KLUSEK
2008-03-04 (22:44)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 126 655
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cześć Klusku! Gram, właśnie oczekuję na wyniki z dzisiejszych meczów, szczególnie czekam na Barcelonę, Manchester United i Legię.

Wczoraj dzięki Małyszowi moje konto wzrosło o 50%.

Tak się szczęśliwie złożyło, że typowałam w ostatniej chwili i zdążyłam typnąć na Małysza (patriotycznie) tylko dwa zakłady (kto lepszy) z Ahonenem i Damjanem. Następnych już mi nie przyjęło - było za późno.

Dzięki temu sporo wygrałam. Dałam niezłą stawkę.

Dzisiaj nie obstawiałam skoków, same mecze. Przegapiłam termin skoków i chyba dobrze się stało.

Gram, ale nie chcę zanudzać nikogo moimi wpisami, bo i po co.

Każdy zdaje sobie sprawę, że tu mam o wiele większe szanse niż w grach liczbowych.

Zachynam byc w tym coraz mądrzejsza. Raczej unikam zakładów (oprócz pewniaków (Manchester itp.), gdzie mam 3 wybory: lepszy, gorszy i remis.

Wyszukuję descypliny bezremisowe, większa szansa.

Pozdrawiam.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 ... 59 60
Wyślij wiadomość do admina