Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Jest nowa TY " Nowela" Co slychac un Pana ? Premiera - Lepera?

2007-07-18 (23:51)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 101 252
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia1, mialem juz nic nie pisac,ale odpowiem.

Teraz jestesmy oboje w domu,ze tak powiem.Jezeli komus chce sie pracowac i nie liczy godzin,a najwazniejsze w tym,ze ma jakis cel przed soba,to tak.To jest mozliwe.Zawsze wysoko cenilem,i cenie nadal ludzi którym chce sie pracowac.Czy to w kraju,czy za granica.Wszystko jasne.

A swoja droga,trzeba bylo napisac,ze dodatkowa praca i nie bylo by tematu.

Sam,tez chcac jezdzic nowa bryka,pojechalem do Niemiec zapracowac na nia.Robota na winnicy,pomimo,ze bylem u rodzinki,ale pracowalem bez taryfy ulgowej,razem z innymi.Efekt: bryka lata po naszych drogach ino buczy.

Borne Sulinowo,hm, wiem tylko tyle,ze troche górników ze slaska,z naszej kopalni zreszta tez kilku, kupilo tam mieszkania,bardzo tanio i osiedlili sie tam.Konkretów nie znam,tyle co ze slyszenia,od kolegów z kopalni,ze ten,czy tamten wyjechal do Sulinowa.To tyle na ten temat.Nigdy tam nie bylem.

Piramidki znam takie z multilotka,i ze slyszenia o piramidach,jako przewaly i kanty.Tyle co z prasy i tv.

No jeszcze sa takie w Egipcie i Meksyku.Do Egiptu,to nawet moze sie kiedys wybiore.

Pozdrawiam

Dobranoc
2007-07-19 (00:32)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 101 254
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasne Nimoraj, to praca dodatkowa. Tyle, ze ta dodatkowa zajmuje bratu razem z podstawowa praca tyle samo czasu, co na normalnym etacie 8-godzinnym. W zadnym innym zawodzie to nie jest mozliwe. No, moze za wyjatkiem lekarzy. Im sie jakos dziwnie doba powieksza nawet dwukrotnie. Mam na mysli ilosc godzin.

A gdy wezmiemy jeszcze pod uwage 3 miesiace urlopu...

Wlasnie braciszek wraz z zona - jak co roku - spedzaja wakacje w Lebie.



Borne Sulinowo - czyli wiesz tyle samo co ja. A chodzilo mi po glowie, ze oboje wiemy wiecej. Pewna zbieznosc nicków z Al. tak sugerowala.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina