Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Najlepszy sposób na DUZA KASE !!!!!!!!!!!!!!

2007-04-04 (17:44)

status lolooo
Data rejestracji: 2007-04-04
Ilość postów: 28

2624
wpis nr 95 447
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czesc



Czytam wasze wpisy od czasu do czasu od kilku miesiecy bo interesuje mnie lotek ale przekonalem sie dobitnie ze totolotek jest tak zrobiony zeby do niego wiecej wkladac niz wyciagac chyba ze sie ma spory kapital na kosztowne progresje i pewnie nikogo nie zdziwi ze jestem na minusie bo wspaniale systemy na nic sie nie zdadza jesli nie wypadna obstawione liczby.



Znalazlem strone dosc amatorska gdzie autor przestawia logicznie jak bez zadnych kosztów i z minimalnym wysilkiem legalnie zarabiac okolo 4 000 zl miesiecznie (minimalnie). Nie daje mi to spokoju bo pomysl jest ciekawy i chcialbym poznac wasza reakcje.



Strona jest pod adresem http://www.alfablue.ws/

Chcialbym was prosic zebyscie ja przeczytali cala po kolei bo wtedy bedzie ciekawsza dyskusja.



Pozdrawiam.
2007-04-04 (18:03)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 95 448
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



Typowa piramidka finansowa jakich setki



Moja opinia: szkoda 10 dolarów.



Pozdrawiam





2007-04-04 (18:06)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 95 449
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Piramida_finansowa
2007-04-04 (18:11)

status lolooo
Data rejestracji: 2007-04-04
Ilość postów: 28

2624
wpis nr 95 451
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A czy w setkach piramid bierze udzial google albo BMW ???



wpisz www.google.ws i pojawi sie strona google.

A na http://alfablue.ws/auta.htm sa zdjecia aut które maja na masce logo firmy.

A koscioly firmy, partie, polityczne nie maja ksztaltu piramid ?



Nie czytales dzialu watpliwosci.

Jesli pracujesz w jakiejs firmie to jestes elementem piramidy.

Wazne jest czy organizacja jest uczciwa.

A gdyby byla nie uczciwa to nie byla by na 37 miejscu najszybciej rozwijajacych sie firm w USA.
2007-04-04 (18:15)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 95 452
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

cytat ze strony: \"wystarczy znalezc tylko 4 ludzi i mozna przez reszte zycia nic nie robic\".



Oh zeby to bylo takie proste



Pozdrawiam





2007-04-04 (18:22)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 95 453
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I nie wiem co Ty sie tak dziwisz z tym *.ws



WS to domena panstwowa Samoi ( panstwo w Oceanii, obejmujace zachodnia czesc Wysp Samoa ).



W Samoi wszyscy znaja strone www.google.ws, natomiast nikt nie zna www.google.pl



Zródlo: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_domen_najwy%C5%BCszego_poziomu



Pozdrawiam









2007-04-04 (18:27)

status lolooo
Data rejestracji: 2007-04-04
Ilość postów: 28

2624
wpis nr 95 455
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Na tym linku co podales pisze \"W wiekszosci krajów swiata udzial w piramidzie finansowej jest przestepstwem przeciwko mieniu.\"



Wiec jakim cudem firma dziala na calym swiecie i sponsoruje wyscigi dajac potem logo na maske samochodów ?



Odpowiedz jest prosta bo to nie jest zadna piramida.

Piramida finansowa jest wtedy jak kazdy dostaje list ze musi wplacic pieniadze zeby znalezc sie na szczycie a w rzeczywistosci wszyscy sa na dole i placa na podstawione konto.

A ta firma wynajmuje domene WS i daje premie za program partnerski.



I firmy takie jak google albo BMW nie uwazaja tej firmy za kant. No chyba ze oni sie myla a Ty masz racje



W Polsce ludzie sa zacofani i pracuja w piramidach majac uprzedzenia juz do samego slowa piramida a potem szukaja pracy w Anglii i sie zastanawiaja dlaczego w Polsce nic nie dziala



Mam nadzieje ze moje argumenty nikogo nie uraza i sa przekonywajace



Pozdrawiam

2007-04-04 (18:39)

status lolooo
Data rejestracji: 2007-04-04
Ilość postów: 28

2624
wpis nr 95 458
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Firma uwaza ze ws zastapi com bo ze com pochodzi od slowa komercja w jezyku angielskim natomiast ws od slowa stron (WebSite)



Rzeczywiscie jest tak jak mówisz ze ws oznacza jakis malo znany kraj ale jesli chodzi o uczciwosc firmy to nie mam co do tego watpliwosci.



4 osoby w Polsce znalezc tez pewnie nie bedzie latwo ale moze warto spróbowac.



Po prostu nie ma nigdzie szansy zeby sie wybic a na lotek na pewno nie ma co liczyc.



Wiec jesli firma jest uczciwa to warto sie tym zajac ?



Pozdrawiam.
2007-04-04 (18:52)

status lolooo
Data rejestracji: 2007-04-04
Ilość postów: 28

2624
wpis nr 95 464
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_wielopoziomowy



Marketing wielopoziomowy

Z Wikipedii





Marketing wielopoziomowy, inaczej zwany MLM (ang. multi-level marketing) - równiez marketing sieciowy. Polega on na tym, ze w drzewie sprzedazy wezel wyzszego poziomu otrzymuje profity ze sprzedazy z drzewa znajdujacego sie ponizej. Przykladem firmy marketingu wielopoziomowego jest Amway. Firm dzialajacych na podobnych zasadach jest na swiecie o wiele wiecej. W Polsce szeroko znane sa jeszcze Oriflame, Avon, Rainbow, Zepter i wiele innych. MLM to nie tylko sprzedaz towarów, ale i uslug (w tym telekomunikacyjnych). Do firm zajmujacych sie dystrybucja uslug telekomunikacyjnych posiadajaca pokazna ilosc klienów naleza miedzy innymi ACN (prefiks) i M&M Network (WLR).



Marketing wielopoziomowy mylony jest czesto z konstrukcja znana jako piramida finansowa. Róznica polega na tym, ze w marketingu wielopoziomowym kazdy wezel drzewa sprzedazy moze miec wlasnych klientów, którym dostarcza towary wg ich potrzeb, przy czym jakosc przewaznie przynajmniej w pewnym stopniu odpowiada cenie. W piramidach finansowych nie ma zazwyczaj towarów lub wystepuja pseudo towary - np. tzw. raporty. W marketingu wielopoziomowym wezel zarabia na sprzedazy prowadzonej osobiscie oraz na sprzedazy partnerów zgromadzonych w wezlach ponizej wlasnego. Wezel nie zarabia na samym pozyskiwaniu nowych wezlów ponizej. W piramidzie finansowej zarobek wezla pochodzi niemal wylacznie z bardzo wysokiego wpisowego, wplacanego przez nowych czlonków struktury za prawo wlaczenia sie w te strukture
2007-04-04 (18:58)

status lolooo
Data rejestracji: 2007-04-04
Ilość postów: 28

2624
wpis nr 95 465
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeszcze tylko dodam ze wszystkie sieci sprzedazy tego typu opieraja sie na tym ze i tak w koncu ktos cos musi kupowac a na stronie jest podany sposób jak za darmo dzialac.



Czyli nic nie placisz a dostajesz pieniadze.



Myslalem ze ludzie którzy zludnie oddaja swoje pieniadze na totka to zrozumia.



Pozdrawiam.
2007-04-04 (23:01)

status lolooo
Data rejestracji: 2007-04-04
Ilość postów: 28

2624
wpis nr 95 515
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mialem sie powstrzymac z komentarzem dopóki ktos sie nie wypowie ale ale znalazlem ciekawy artykul i nie moglem sie powstrzymac.



Wklejam fragment:



Nie da sie ukryc, ze sprzedaz w oparciu o Network Marketing (Multi Level Marketing - MLM) przezywa bardzo dynamiczny rozwój. Oto pare faktów:

Ponad 26 milionów ludzi przystapilo do róznych firm networkowych od 1997 do 2004 r.

Codziennie na swiecie przystepuje do Networku ponad 26 000 osób

Co godzine na ten sposób zarabiania decyduja sie 898 osoby.

3 % osób dzialajacych w Network Marketingu zarabia wiecej niz 100 000 $ miesiecznie !

6 % pomiedzy 50 000 a 100 000 $ miesiecznie.

20 % wiecej niz 12 000 $ miesiecznie.

obrót w skali roku ok. 55 miliardów $



Tu jest cala strona http://www.akuna.net/index.php?typ=AUH&showid=94

Gosc tez pisze o piramidach.

Ludzie sie zapisuja pomimo tego ze trzeba kupowac produkty danej marki a na tej stronie co podalem na poczatku gosc wymyslil jak bez ponoszenia zadnych kosztów budowac siec.



Pasko nadal uwazasz ze to przekret ???

Pozdrawiam.
2007-04-04 (23:22)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 95 519
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wytlumaczenie jest proste - ludzi naiwnych jest niestety ciagle zbyt duzo. Wiekszosc z nich, po czasie zaluje podjetej decyzji. \"Piramidy\" maja oczywiscie swoich zwolenników i wybitne osobowosci ze zdolnosciami otumaniania mas - zachodza daleko. Najgorzej na wszystkim wychodza ci \"na dole\". Jako marketingowiec o czystych rekach - stanowczo odradzam te jedynie krótkotrwale (jezeli w ogóle) zyski - zwlaszcza w odniesieniu do ww. zdarzenia.

2007-04-04 (23:46)

status lolooo
Data rejestracji: 2007-04-04
Ilość postów: 28

2624
wpis nr 95 520
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ale jak pracujesz w normalnej firmie to jestes w piramidzie i zawsze na dole np. taki górnik.

Sa firmy które dzialaja latami w oparciu o marketing wielopoziomowy np. Avon , Oriflame, Amway, Zepter, Rainbow, Herbalife.



Idea jest prosta: Zamiast przeznaczyc pieniadze na reklame lepiej dac je ludziom i niech reklamuja produkt sami.



Twoim zdaniem ludzie w takich networkach sa nabijani w butelke, a ludzie w networkach zarabiaja te pieniadze które zarabia telewizja puszczajac Ci reklame, która Ty ogladasz za darmo.



Wiec jesli patrzec logicznie to kto jest nabijany w butelke ?



Pozdrawiam.

2007-04-04 (23:57)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 95 522
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

lolooo - mysle, ze juz odpowiedziales sobie sam na zadane pytanie. A moze pomoge Czujesz sie, albo czy lubisz byc \"nabijany w butelke\"?
2007-04-05 (00:01)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 95 524
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dodam tylko, ze doceniam Twoje opieranie sie na kosmetykach, garnakach, odkurzaczach, ale pisales o grze i z niej comiesiecznych zyskach
2007-04-05 (00:07)

status lolooo
Data rejestracji: 2007-04-04
Ilość postów: 28

2624
wpis nr 95 526
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Odpowiadasz pytaniem na pytanie to jedno a jesli wczytasz sie w mój wpis to zobaczysz ze logicznie udowodnilem Ci ze nikt nie nabija ludzi w butelke zajmujacych sie networkiem to drugie.



Moge sie spierac tylko na argumenty wiec jesli chcesz to mozemy dyskutowac ale tylko w oparciu o logike.



Na nic sobie nie odpowiedzialem i racja jest po mojej stronie.

Nie zajmuje sie networkiem tylko dlatego ze jestem leniem i nie chcialo by mi sie rozwijac tego nawet za cene luksusu.

Ale jestem wstanie kazdemu udowodnic ze kupowanie przez marketing sieciowy jest lepsze niz zwykle kupowanie.



Pozdrawiam.
2007-04-05 (00:08)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 95 527
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Az strach pomyslec co sie stanie jak wszyscy \"górnicy\" przestana byc na dole...

Zacny z ciebie czlowiek...Jednak Akune znam od podszewki doczytaj sobie o analizach wlosa i zwalczaniu drozdzaków...to dopiero przekret

Pozdrawiam.

2007-04-05 (00:14)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 95 529
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Na nic sobie nie odpowiedzialem i racja jest po mojej stronie. \"

lolooo



Wobec takiego argumentu - wybacz, ze zabralam glos.



Powodzenia
2007-04-05 (00:18)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 95 530
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Nie zajmuje sie networkiem tylko dlatego ze jestem leniem i nie chcialo by mi sie rozwijac tego nawet za cene luksusu. \"

lolooo



W takim razie - na logike - po co poruszasz taki temat?



Nie musisz odpowiadac - juz mnie tutaj nie ma

2007-04-05 (00:20)

status lolooo
Data rejestracji: 2007-04-04
Ilość postów: 28

2624
wpis nr 95 532
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

O grze pisalem tylko w pierwszym wpisie w kontekscie multilotka.



Garnki czy kosmetyki to bez znaczenia, bo moge tez podac przyklad produktów spozywczych np herbalife tez ma jakis network i sprzedaja produkty pomagajace w odchudzaniu.



Jak widzisz wszystkie networki kreca sie wokól produktów i osoby na dole sieci jak wspomnialas sa najbardziej poszkodowane bo nie maja premii ale moga ta premie wypracowac powiekszajac siec dystrybucji. A w tradycyjnym modelu wszyscy sa na dole bo nikt nie dostaje prowizji od sprzedazy. I cala premie zabiera reklamodawca.



Wiadomo ze na poczatku kazdy jest na dole ale nie ma rózy bez kolców i masz mozliwosc rozwoju zaleznie od wysilku jaki wlozysz a w tradycyjnej piramidzie (w firmie) mozesz awansowac gdy osoba nad Toba zwolni Ci miejsce lub gdy firma sie rozwija, ale musisz tez miec kwalifikacje do awansu i nigdy nie dostaniesz stolka prezesa bo nikt Ci firmy nie odda.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina