Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

!!! PASKO - PILNA PROSBA

2007-01-28 (00:44)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 88 808
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A telewizor marki Rubin, to pewnie tez juz macie
2007-01-28 (00:48)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 88 809
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A tak wlasciwie to zrobilam sie zazdrosna o ten sok marchwiowy Ide trzec
2007-01-28 (00:55)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 88 810
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

....poglo cie,o ty godzinie ?



Chyba ze do drinka, to idz, trzyj.



Czy to aby sie nie zwazy?
2007-01-28 (01:01)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 88 812
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Niektórzy jeszcze spia, a ja juz nie

Marchew i alkohol To juz wole lulu
2007-01-28 (01:05)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 88 813
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

....mozna na odwrót, najsampierw alkohol ,potem reszta.



Idymy nyny.
2007-01-28 (01:26)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 88 816
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Stanislaw, skond klikosz?,yno ni godej,ze z Katowic,bo mie skrynci

Jasny gwint ziomal,czy jak.

2007-01-28 (01:36)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 88 817
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jo bylym na Kaszebach na Slunsku i za Lublinym, a jezdym z Pyrlandii.
2007-01-28 (01:39)

status halabarda
Data rejestracji: 2003-09-16
Ilość postów: 218

32
wpis nr 88 819
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W mojej mlodosci, jak kupowalismy zytniówke, w celach konsumpcyjnych, to starszy kolega twierdzil, ze to nie z zyta tylko z kartofli. Nie byla zla, dlatego do tej pory lubie kartofle.

Nasz prezydent obrazil sie za kartofla, zamiast ucieszyc sie, ze jest spirytus movent czy jakos tak (z Laskowika).

Droga Fobiu

Mam ciocie, która sie do mnie zawsze czepia. I dobrze wiesz, ze takie stany sa niereformowalne.

Nie denerwój sie, tylko trzy razy pod rzad traf piatke w multilotka.

Milego dnia
2007-01-28 (02:08)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 88 821
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sondo! Rubina opchnelam kilkanascie lat temu i jeszcze gratis koc dodalam, by mogli sobie owinac ten luksus.

Nie moglam ogladac tych czerwonych twarzy, o nie stac mnie bylo na gasnice.



Serafinie, nie wdrapuj sie na parapet. Mozesz spasc na podloge i nie uda sie skok na ziemie!

Videla nie mam. Za to pochwale sie nowym nabytkiem. Siadl mi w kompie odtwarzacz DVD. Mialam problem ze sprawdzaniem towaru wysylanego ludziom - nie posiadam bowiem kina domowego.

Mój syn, sam, spontanicznie, bez proszenia, oblecial dzisiaj pól miasta poszukujac samego odtwarzacza. Wszedzie tylko z nagrywarka za 130 - 140 zl. A po co mi ta nagrywarka?

Wreszcie udalo mu sie kupic sam odtwarzacz za 75 zl. W poniedzialek mi zamotuje

Dzieki spontanicznemu, wrecz niewiarygodnemu zaangazowaniu mego syna zaoszczedzilam kilkadziesiat zlotych.



Sondo! Zapomnialam o burakach. Mam na balkonie, chyba juz zamarzly.

Jutro zrobie sobie sok z buraków przypruszonych sniegiem. Podobno bardzo zdrowy.

Koniecznie kup sobie buraki, a wlasciwie to moge sie z Toba podzielic, chcesz?



Tak sie rozejrzalam po moim gabinecie do pracy. Mam kilka zapalniczek i duzo dlugopisów. Za drzwiami stoi deska do prasowania, za kanapa blat od osmiokatnego stolika udajacego marmur, a pod biurkiem cholernie ciezka noga od tego stolu. Srednica blatu 80 fi.

Chetnym dam za darmo (ewentualnie przyjme klosz do lampy biurowej - potluklam dzisiaj), bo mi to cholerstwo zawadza. Kolor czarny w bialo-szare delikatne mazaje.

Stolik bardzo praktyczny, bowiem ta noga, a raczej kolumna jest w srodku pusta. Przestrzen mozna wykorzystac jako sejf na buraki.

Odbiór wlasnym transportem. Nie bede tego dzwigala. Juz 35 kg ziemniaków krzyzem mi wychodzi.



Pora pózna, udaje sie do salonu na spoczynek. W gabinecie nie sypiam.

Dobrej nocy!
2007-01-28 (11:48)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 88 835
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko, prosbe podtrzymuje.



Rafi, Ciebie przepraszam. Nie gniewaj sie. Ta zima szybko minie.

Takich ludzi jak ja jest wiecej. Zapewnie w nastepnym sezonie bedziesz mial duzo do czytania od zyczliwych Tobie osób.



Wczoraj wieczorem troche sie rozbrykalam, juz czulam sie tak jak kiedys, bylam u siebie.

Nie chce z nikim konkurowac, ani wchodzic nikomu w droge.

Uwazam, ze moja decyzja jest sluszna.

Strona jest o tematyce multilotkowej, namieszalam tematami nie majacymi pozornie nic wspólnego z ta gra. Wiekszosc nie dostrzega zwiazku pomiedzy gra a zyciem. Jestem uwazana za jakis dziwny przypadek.

Niektórzy to ignoruja, inni zas urzadzaja sobie kpiny, a nawet wiecej - posuwaja sie do wulgarnych okreslen mojej osoby i urzadzaja sobie seanse rozrywkowe moim kosztem.

Moje odejscie z forum oczysci niezdrowa atmosfere a i ja poczuje sie lepiej. Juz nic nie bedzie mnie tutaj ciagnelo.



Zle sie z tym czuje. Prosze Ciebie Pasko o wykasowanie wszystkich moich postów. Chce zakonczyc ten rozdzial w moim zyciu.

2007-01-28 (12:00)

status Pikolo
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 652

1390
wpis nr 88 838
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A Ty Fobia,co? Lewa noga wsalas?

Nie wal focha tutaj,bo juz jestes przeglosowana.

Mysle ,ze lekcja odniosla skutek i po wyciagnieciu jedynych ,slusznych wniosków zaprezentowana na forum \"dulszczyzna\" odejdzie w zapomnienie.

No,chyba,ze wymiekasz.....





2007-01-28 (16:01)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 88 861
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie wymiekam, wrecz przeciwnie. Nie chce zaklócac twórczych dokonan utalentowanych forumowiczów niemerytorycznymi postami.



Chyba zartujesz z tym przeglosowaniem?

To moja decyzja, nie poddawalam jej pod zadne glosowanie. Zas spontaniczne \"za\" wypowiedzi stanowia minimalny procent ogólu forumowiczów. Wiekszosc z nich jest bardzo ostrozna, wrecz dyplomatyczna.



Rozumiem to. Wszak mamy powiedzenie \"Panu Bogu swieczka i diablu ogarek\".



Bardzo prosze o nie rozpraszanie swych mysli nad zglebianiem tajemnic LOTTO.

_________________



Pasko, ponawiam swoja prosbe o wykasowanie wszystkich moich postów.



Czyzbys dawal czas na przekopiowanie ich przez Opal, by mogla dalej zabawiac swoich gosci?



Narazajac sie na zmniejszenie dochodów - poprzez tracenie czasu wchodzac na to forum - bede do skutku ten temat forsowala na poczatek.

Moze wreszcie mnie uslyszysz?
2007-01-28 (16:51)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 88 864
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko!

Przed chwilka dostalam madrego maila od jednego z uczestików forum. Musze przyznac, ze tresc jego odebralam jak kopa w mózg.



Nie zdradze nadawcy. Przypuszczam jednak, ze nie ma on nic przeciwko temu bym wkleila najbardziej \"kopiacy\" fragment. Jest to istotne, abys zrozumial co chce przekazac.

____________



Oto ten istotny cytat:



\"Widzialas tematy, w których Mariusz sie wypowiadal. I co z nich zostalo?

Teksty \"usunieto na prosbe uzytkownika\", totalnie niezrozumialy belkot i odejscie tematów do lamusa.

Czy chcesz, aby kolejne tematy podzielily w/w los? Czy nie interesuja Cie juz ludzie, którzy Cie lubia, lubia z Toba polemizowac, lubia Cie \"czytac\"? Czy zastanawialas sie jaka to bedzie trudna decyzja dla Janusza? Przeciez jak tak dalej pójdzie, to jego marzenie zyciowe legnie w gruzach. Kto bedzie zagladal na forum, na którym wiekszosc tekstów, to \"wpis usunieto na prosbe uzytkownika\"? Postaw sie w jego sytuacji, ze to co udalo mu sie osiagnac, nagle zaczyna sie wymykac z rak. Co bys zrobila na jego miejscu?

Czy jedna, lub dwie osoby sa warte tego wszystkiego?

Przemysl to jeszcze raz, bo takim postepowaniem robisz przykrosc ludziom, a wydaje mi sie, ze tego bys nie chciala.



Jeszcze raz przepraszam za szczerosc, ale to naprawde tak wyglada z boku. I przypadkiem nie gniewaj sie na mnie, tylko dokladnie to przemysl.

Tym bardziej, ze Forum nie chce Twojego odejscia!!!



KONIEC CYTATU

--------------------------

Uzupelnie tylko cytowana tresc o stwierdzenie Nadawcy maila, ze moja decyzja jest egoistyczna i samolubna.

W swietle przytoczonych przez Niego argumentów przyznaje, ze faktycznie z boku to tak wyglada. Wczesniej sie nad tym nie zastanawialam.

Pukt widzenia zalezy od punktu siedzenia - to prawda.



Pasko, jezeli w tym tekscie zawarta jest prawda, chociaz czesciowa prawda - zrób tak jak uwazasz za stosowne.

Tylko od Ciebie zalezy co zrobisz.

Mozesz kasowac, mozesz zostawic, mozesz wykasowac wybiórczo.

Jest mi to obojetne.

Kazda Twoja decyzje zrozumiem i uszanuje.

____________



Ten sam tekst wklejam w temacie \"Pytanie do Pasko\", bo nie wiem, czy tutaj zagladasz.
2007-01-28 (17:29)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 88 866
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Halinko... zostan.

Przeczekaj \"burze\" i badz z nami

Zawsze mozesz odejsc tylko nie teraz

Trzymaj sie cieplo i sucho, bo pogoda \"padaka\"

A na krytykantów patrz z boku bo z góry niebezpiecznie

2007-01-28 (18:16)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 88 869
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mirku, nie lubie byc proszona. Glupio sie z tym czuje, bo wyglada to tak, jakbym tego potrzebowala.

Ja naprawde nie musze sie w ten sposób dowartosciowywac.



Nadawca maila, który wkleilam powyzej, chyba wyczul jak ze mna nalezy rozmawiac. A musze przyznac, ze nie kazdy to potrafi. On po prostu wjechal mi na ambicje i uswiadomil kilka istotnych faktów, których ja, w swoim zaslepieniu i egoistycznym podejsciu do tematu nie dostrzegalam.



To dla mnie wiecej znaczy niz jakakolwiek prosba, która nie jest zadnym argumentem. Wierze w Twoje dobre intencje. Ja jednak jestem zwolenniczka wygarniecia prawdy w oczy. Prosba mnie nie przekonuje, prawda - zawsze.



Nie podejmuje sama decyzji.

Pozostawiam to Pasko.



Tak jak pozostali uczestnicy forum, zawdzieczamy Pasko wiele. Poswieca swój czas na rozwijanie strony, toleruje nasze pretensje, fochy. Temu nie podobaja sie kolory, innemu litery, ktos inny wscieka sie, ze server zbyt wolny... Wyobrazamy sobie, ze powinien byc do naszej dyspozycji 24 godz/dobe.

A przeciez - oprócz prowadzenia tej strony - Pasko ma swoje prywatne zycie, ma prace.

Niejeden z nas, na miejscu Pasko dawno by sie wkurzyl i zlikwidowal ten interes.

Faktycznie, trzeba byc ogromnym pasjonatem, by tak angazowac sie w ciagle doskonalenia, ulepszania, by wysluchiwac naszych wniosków i pretensji.



Nadawca maila uswiadomil mi bardzo obrazowo konsekwencje spelnieia mojej prosby. Nie moge i nie chce okazac sie swinia w stosunku do Pasko. Dlatego napisalam, ze - jezeli faktycznie w tym mailu zawarta jest chociaz czesc prawdy - pozostawiam decyzje w jego rekach.

Wiem, ze cokolwiek uczyni - bedzie sluszne.
2007-01-28 (18:40)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 88 877
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Halinko

Kazdy ma prawo \"wklepac\" ***y....

Ale to juz Janusza sprawa, zeby trzymac \"towarzystwo\" za mordke

Pojawiaja sie na forum, jakies \"towarzystwa-wzajemnej...... \"

I dobrze, tylko niedobrze ze \"wpindalaja sie w tematy o których nie maja bladego pojecia\"

Ja sam co do poezji wyrazilem swoje zdanie.... i sam nie czytam, ale szanuje ludzi którzy to lubia.

Ale widac poezja nic nie daje, skoro mozna sie obrazac,,,

Mam swoje lata, i widze ze to wszystko mozna o D..E roztrzasnac.

Ale ta stronka pozostanie moja ulubiona

Pozdrówka i milego nowego tygodnia

2007-01-28 (22:40)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 88 902
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przyznam sie Mirku, ze za bardzo nie wiem o co Tobie chodzi.

Kogo masz na mysli piszac o obrazaniu sie?

I jaki to ma zwiazek z poezja?



Przypuszczam, ze zle zrozumiales to co pisalam.

Skrótowo wyjasnie jescze raz.

Caly czas upieralam sie przy wykasowaniu mych postów. Wklejony fragment otrzymanego maila uswiadomil mi istotna sprawe i postanowilam, by Pasko podjal decyzje ci zrobic. Czy wykasuje, czy nie, czy tylko fragmenty, a moze zostawi tak jak jest - scedowalam na Pasko.



Na nikogo nie jestem obrazona. Przeciez nic na ten temat nie pisalam.

Trudno mi nawet obrazic sie na Opal, bo ta kobieta zwyczajnie zaplatala sie we wlasne sieci. Moge jej tylko wspólczuc - i nic wiecej.



Czy urazilam czyms Ciebie? Moze tym, ze nie lubie byc proszona? Bo nie lubie. Wole dostac w glowe mocnymi argumentami i to do mnie dociera. Dostalam, jest mi lzej.

Wlasnie proszona o pozostanie na stronie czuje sie jak nie w swojej skórze. Czy jestem jakas gwiazda, czy co?

I niby jak mialabym zareagowac na prosby? Laskawie pozostac, tak?

To nie w moim stylu.



Nie wiem czemu, ale odosze wrazenie, ze cos tutaj nie gra.

Naprawde nie zrozumiales moich intencji.
2007-01-29 (01:32)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 88 913
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko!

Ponownie wklejam post podany kilka godzin temu, by nie umkal Twojej uwadze!

__________________________________



2007-01-28 16:51

fobia1



Pasko!

Przed chwilka dostalam madrego maila od jednego z uczestików forum. Musze przyznac, ze tresc jego odebralam jak kopa w mózg.



Nie zdradze nadawcy. Przypuszczam jednak, ze nie ma on nic przeciwko temu bym wkleila najbardziej \"kopiacy\" fragment. Jest to istotne, abys zrozumial co chce przekazac.

____________



Oto ten istotny cytat:



\"Widzialas tematy, w których Mariusz sie wypowiadal. I co z nich zostalo?

Teksty \"usunieto na prosbe uzytkownika\", totalnie niezrozumialy belkot i odejscie tematów do lamusa.

Czy chcesz, aby kolejne tematy podzielily w/w los? Czy nie interesuja Cie juz ludzie, którzy Cie lubia, lubia z Toba polemizowac, lubia Cie \"czytac\"? Czy zastanawialas sie jaka to bedzie trudna decyzja dla Janusza? Przeciez jak tak dalej pójdzie, to jego marzenie zyciowe legnie w gruzach. Kto bedzie zagladal na forum, na którym wiekszosc tekstów, to \"wpis usunieto na prosbe uzytkownika\"? Postaw sie w jego sytuacji, ze to co udalo mu sie osiagnac, nagle zaczyna sie wymykac z rak. Co bys zrobila na jego miejscu?

Czy jedna, lub dwie osoby sa warte tego wszystkiego?

Przemysl to jeszcze raz, bo takim postepowaniem robisz przykrosc ludziom, a wydaje mi sie, ze tego bys nie chciala.



Jeszcze raz przepraszam za szczerosc, ale to naprawde tak wyglada z boku. I przypadkiem nie gniewaj sie na mnie, tylko dokladnie to przemysl.

Tym bardziej, ze Forum nie chce Twojego odejscia!!!



KONIEC CYTATU

--------------------------

Uzupelnie tylko cytowana tresc o stwierdzenie Nadawcy maila, ze moja decyzja jest egoistyczna i samolubna.

W swietle przytoczonych przez Niego argumentów przyznaje, ze faktycznie z boku to tak wyglada. Wczesniej sie nad tym nie zastanawialam.

Pukt widzenia zalezy od punktu siedzenia - to prawda.



Pasko, jezeli w tym tekscie zawarta jest prawda, chociaz czesciowa prawda - zrób tak jak uwazasz za stosowne.

Tylko od Ciebie zalezy co zrobisz.

Mozesz kasowac, mozesz zostawic, mozesz wykasowac wybiórczo.

Jest mi to obojetne.

Kazda Twoja decyzje zrozumiem, uszanuje, uznam za sluszna.

2007-01-29 (04:12)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 88 914
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Faktycznie malozrozumialy jest mój wpis...

Mialo byc obrazac sie nawzajem, wpisujac durnoty dotyczace innych

Niewiem dlaczego, zawsze znajdzie sie ktos, kto dopiecze drugiemu:(

Dobranoc i dziendobry, ja juz nie pospie.
2007-01-29 (17:55)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 88 981
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Powiem tak.



Gdyby przyszla jakas losowa osoba i napisala cos takiego to od razu ban i wypad z forum.



Ale skoro to byla opalxxx to miala taryfe ulgowa, poniewaz:



1) Gosci tutaj od bardzo dawna i udziela sie aktywnie na forum

2) Równiez Udziela sie aktywnie w typowaniach z dobrymi rezultatami

3) Skoczyla na fobie, bo te kobiety sie nie lubia ( podobnie jak Jasze i Mariusz ). Gdyby mogly to moze skoczylyby na siebie i zaczely sie drapac, gryzc, itp, a tak to czasami te emocje uchodza w inny sposób



Mimo wszystko obiecam byc mniej tolerancyjny ..... zólta kartka dla opalxxxxx



pozdrawiam



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina