Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

!!! PASKO - PILNA PROSBA

2007-01-29 (19:44)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9286

449
wpis nr 88 997
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiedza to nie erudycja. Erudycja to nie wiedza. Lao Tse

2007-01-29 (22:12)

status Fan ML
Data rejestracji: 2006-10-25
Ilość postów: 89

2320
wpis nr 89 018
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Droga Fobio !!!- Nim poprosze Cie abys zostala na tym forum - opisze Ci pewne zdarzenie którego bylem swiadkiem.

Latem ubieglego roku wsiadlem do autobusu na przystanku kolo dworca PKP w Katowicach.Wsiadalem tylnymi drzwiami wraz z dwoma 16-17-latkami,które zywiolowo o czyms rozmawialy.Jedna z nich po wejsciu do autobusu spostrzegla, najprawdopodobniej ,ich znajoma która wsiadla przednimi drzwiami i powiedziala /przepraszam za ten cytat/ cytuje-

- ja ***e!-zobacz jak sie ta ***a od***ila!!!

Zostawiam ten cytat bez komentarza.

W lipcu ubieglego roku stawalem w obronie Mariusza,podajac portret psychologiczny Jego adwersarza - inz.Jacka, nie podalem tylko ze pochodzi z malej miejscowosci.Sadze ze nie popelnilem bledu... Dostalo sie wtedy i Tobie i mnie /jako Hanysowi/.

Droga FOBIO NUMBER ONE zostan z nami na tym forum - bardzo i to bardzo Cie o to prosze !!!

Jezeli slysze takie slowa, jakie przytoczylem wyzej , to nie oznacza , ze nie bede jezdzil tramwajami czy autobusami - wiem ze to jest pewna paralera - duze uproszczenie , gdyz dotyczy konkretnej osoby ...

Czy mamy dopuscic do tego , aby triumfowali ludzie pokroju V-premiera A.L. i drugiego koalicjanta R.G.? Zyjemy w takim spoleczenstwie, które dalo placet tym panom do bawienia sie nami ...



Goraco pozrawiam , zyczliwy Zbigniew S.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina