Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

!!! PASKO - PILNA PROSBA

2007-01-27 (11:45)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 88 722
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Prosze o wykasowanie wszystkich moich postów z tego forum identycznie jak to zrobiles z postami Mariusza.



Nie odpowiada mi towarzystwo osoby o mentalnosci i slownictwie ulicznicy.



Nie mam zamiaru byc obiektem jej dalszych niewybrednych epitetów (nazwanie pulicznie suka, pisanie o wydumanych moich prydupasach, kpiny z wieku, ze stanu strowia, statusu majatkowego itp.), a takze nie zycze sobie aby moje posty dostarczaly kpin jej prywatnym przyjaciolom nie bedacym czlonkami spolecznosci forum.



Osoba ta przyznala na forum, czyli publicznie, do urzadzania sobie takich seansów rozrywkowych moim kosztem.



Jestem osoba traktujaca zycie i drugiego czlowieka z szacunkiem.

Wartosci cenione przeze mnie koliduja z coraz bardziej eksponowanym na forum bezczelnym tupetem - wprawdzie nielicznych, ale jednak - prymitywnych osób.



W tej sprawie równiez wysylam do Ciebie krótkiego maila.



Przepraszam za klopot.



Licze na szybka reakcje.



Pozdrawiam

Halina Walczak - fobia1
2007-01-27 (16:26)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 88 736
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak to mówia - co nagle to po diable.



Wezme pod uwage Twoja prosbe jesli za kilka dni podtrzymasz decyzje.



Póki co prosze o wskazanie miejsc w których zostaly podane obrazliwe wpis pod Twoja osobe.



Pozdrawiam

2007-01-27 (16:57)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 88 744
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Droga Fobio ! Bardzo Cie cenie za to co piszesz, jak piszesz i o czym piszesz.Jestes osoba wrazliwa, znajaca zycie ,które wcale Cie nie rozpieszczalo

.Zyjemy w spoleczenstwie /które w 97% jest spoleczenstwem katolickim wg. Glempa i czarnej hierarchii / i czy nalezy przejmowac sie tymi trzema procentami których brakuje do 100%.Te 3% procenty to okolo 2 mln. prawoslawnych, kilkaset tysiecy ewangelików i jak sama widzisz dla ateistów / ludzi niewierzacych/ juz brakuje miejsca na tym podium.To napewno jest sprawa tych wczesniej wymienionych - poniewaz Ci którzy sa katolikami chodza na religie i otrzymuja solidne wychowanie.W wiezieniach siedzi tez tylko te 3%.

Glowa do góry , jutro bedzie lepiej ... lepiej nie ...
2007-01-27 (18:39)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 88 746
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak to mówia - co nagle to po diable.



Pasko



Swiete slowa.ja tez nie tak dawno prosilem o usuniecie mego Avataru.

Przeszlo mi i...siedze w siodle dumnie i wysoko.
2007-01-27 (19:21)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 88 748
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko, ja juz teraz, w tej chwili potwierdzam swoja prosbe.

Nie jest to decyzja podjeta nagle.

Z problemem przespalam sie i uznalam, ze tak bedzie najlepiej.



Nie bede wskazywala zadnych wpisów, bo nie prosilam o rozstrzyganie sporu, powolywanie jakiejs komisji arbitrazowej, skargi takze nie skladam.



Jest osoba, która kazda moja wypowiedz, nawet te, odpowiednio skomentuje przeciwko mnie.



Maly przyklad, taki z humorem.

Pamietasz wichure, która przed kilkoma dniami przetaczala sie nad Polska?

Napisalam zgodnie z prawda, ze bylam zmuszona podeprzec drzwi balkonowe workiem 35 kg ziemniaków.

Nic w tym dziwnego.

IX pietro, budynek wolnostojacy, usytuowany na wysunietym cyplu.

Polozenie balkonu na szczycie budynku (naroznik) po stronie poludniowo-zachodniej, wiatr z zachodu Przed budynkiem prawie pustka, niska zabudowa, trzy krzyzujace sie jezdnie oraz plaskie tereny postoczniowe. IX pietra nic nie oslania. Swietny cel dla Talibów, a co dopiero mówic o orkanie (12 stopni w skali Beuforta). Takiej sile trudno oprzec sie wyladowanym TIR-om. Lasy powalone jak zapalki, pozrywane dachy.

To cud, ze te drzwi balkonowe zamykane na jedna klamke, wsparte ziemniakami wytrzymaly napór zywiolu.

Mój sasiad z góry zabijal u siebie balkon gwozdziami.



Pasko, ja sie z tego smieje, traktuje jak dobry material na humoreske.

Ale pewna niezwykle wrazliwa estetka z forum uznala to za doskonaly pomysl, by mnie wyszydzic. Zostalam nazwana kartoflana pania, do tego doszly jeszcze zupy w proszku i inne ***y.



Ja rozumiem, ze sa takie biedactwa, które pewnie dzwonilyby po pogotowie ratunkowe, moze straz pozarna, a juz najpewniej sciagnelyby zastep sasiadów do podtrzymania drzwi. Bo to takie kobieciatka niezaradne. Rozbrajajaca niemoc, potok lez - urocze!



I wcale mi nie chodzi mi o to okreslenie \"kartoflana pani\", to mnie nie obraza. To mogloby byc doskonalym uzupelnieniem tej ewentualnej humoreski.



Malo tego, ja moglabym dopisac dalszy ciag. Bowiem autorka tego kartoflanego okreslenia chwalila sie, ze w jednym dniu zarobila na swiniaka oraz 100 kg ziemniaków. Przeciez do niej bardziej pasuje okreslenie kartoflana pani (cóz znaczy moje 35 kg w porównaniu z jej 100 kg?), a nawet \"swinsko-kartoflana pani\".



Moglabym, gdybym miala mentalnosc tej ambitej kobiety.



Otóz ta \"swisko-kartoflana pani\" (przepraszam, ale nie moge sie powstrzymac) nie uzyla kartoflanego okreslenia z sympatycznym humorem. Wrecz przeciwnie, szydzila ze mnie podkreslajac dodatkowo, ze dwie suki siedza w samotnosci (ja i mój pies).



(Dla wzmocienia efektu humoreski dla ubogich moglabym sobie wyobrazic swinie z warchlakiem na kopie kartofli - tez w samotnosci) - takie male wtracenie. Moze to rozbawi towarzystwo swinsko-kartoflane?



Smieszne?

Moze dla Ciebie tak, bo innych to rozbawilo. Swiadcza o tym niektóre wpisy, takze kobiece.

Ciekawa jestem, czy tez bylyby tak rozbawione , gdyby ktos nazwal je suka? A moze to lubia?



Ja mam inne poczucie humoru. Jakos z rynsztokowych okreslen nie potrafie sie smiac.



Nie pasuje do tego towarzystwa.

Badz uprzejmy wykasowac wszystkie moje posty. To dla Ciebie nie stanowi problemu. Wystarczy chec i kilka minut.



Czy Mariusz tez musial czekac kilka dni i potwierdzac swoja prosbe?



Wole towarzystwo mojej suki, niz rozbawionej wulgarnej gawiedzi.

Nie chce, by z moich postów pozostalo chociaz jedno slowo.



Z góry dziekuje za spelnienie mego zyczenia. Potem juz nie bede miala okazji.
2007-01-27 (19:52)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 88 751
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przykro, ale jesli takie Twoje postanowienie... To zdrówka zycze i mysle ze nadal jakos-tam bedziemy sie kontaktowac

mirek77335@interia.pl
2007-01-27 (20:05)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 88 753
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Uwazaj Mirek co piszesz!

Zaraz zostaniesz okreslony przez xxxxx jako jeden z moich \"prydupasów\" - cyt. za O...xxxxx.



A Pasko pewnie spi.
2007-01-27 (20:26)

status Iskierka
Data rejestracji: 2006-03-02
Ilość postów: 2751

1808
wpis nr 88 757
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia, wcale nie mialam zamiaru sie smiac. Myslalam, ze po takim wpisie rozejdzie sie wszystko jak w przyslowiu.

Opalxxxxx, pewnie sama wie, ze przegiela z tymi \" sukami\". Poniosly ja emocje. Jak widzisz pózna edukacja oprócz tutulu nic nie daje. Malo tego, raczy sie nas \"prawdami objawionymi \" , to jest takie \" odkrywanie Ameryki \" - ja sie nauczylam dzisiaj, to Wy napewno tego nie wiecie - i sru po oczach definicjami i regulkami.

Bylo, minelo.

Ale Twoje wpisy to jest jakby \"dobro narodowe \" tej stronki, tego forum.

Wiec Pasko, nie niszcz tego .

Fobia, zastanów sie.





I prosba, mile panie schodzcie sobie z drogi, czy musicie na siebie patrzecc i sledzic co ta druga napisala?





Pa.

2007-01-27 (20:48)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 88 760
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ani mi sie wazcie ruszac tych wpisów,maja zostac i basta!!!



Wycpic ino tylko te z tematu ,,pytanie\'\' z dn. 25.01. od godz. 15.13 w PIS-du do konca i pozamiatane.



Jeszcze troche i zostanie tu pustynia, a na niej jeno liczby.



2007-01-27 (21:05)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 88 763
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja bym poszedl na kompromis.

Wykasowac watek ,,Pytanie,, i po krzyku.

I tak nikt tam nie odpowiedzial na pytanie.

No i te dwa IP musza sobie schodzic z drogi.

Pozdr.
2007-01-27 (21:14)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 88 764
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No tak,powtarzam sie po stanislawie.

Stanislaw,jak Icemario zazada skasowania wpisów to i liczby znikna.

Icemario...to tak aby uswiadomic do czego doprowadzaja atomowe wyscigi zbrojen.

Ziemia zniknie a i mamutom by sie dostalo,oj dostalo.

Pozdr.
2007-01-27 (21:26)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 88 767
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...Ice jest honorowy ,predzej nie odpusci póki nie wyjdzie na +,a to nieuchronnie nadchodzi.
2007-01-27 (21:46)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 88 769
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nareszcie!!!! Pasko dziekuje ze przeniosles strone na inny serwer.Teraz moge wejsc tu i poczytac ,mam bardzo duze zaleglosci. A teraz zwracam sie do Ciebie abys nie ulegl prosbom Fobii o skasowanie jej postów nawet pod grozba \"podania do sadu\" ... przeciez Fobia to sól tej strony , nie zgadzam sie na to aby przez wpisy jakiejs slodkiej idiotki z wyzyn nie czytac postów Fobii.Juz kilka osób w ten sposób odeszlo w sina dal . Nie zgadzam sie stanowczo nie ,nie ,nie .................. pozdrawiam Wszystkich po tak dlugiej niebytnosci {nie moja wina}
2007-01-27 (21:58)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 88 775
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko - wykasuj wszystkie wpisy, prócz Opalxxxx

Pasko - wklej te wszystkie wpisy na inne forum, prócz Opalxxxx np FORUM NIZINNE

Pasko - oszczedz biedna Opalxxxx przed naszym towarzystwem ;(
2007-01-27 (23:14)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 88 788
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie mam zwyczaju uwazac na nic, jesli nikomu-nic nie zrobilem, dlaczego mialby sie do mnie \"przypieprzac\"?

Pomijajac \"tegosia-jakowegos\" nie mam natyralnych wrogów na tej stronce i ich nie szukam

Pozdrówka Halinko... na stres najlepszy sen, wyspij sie i jutro pogadamy
2007-01-27 (23:52)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 88 792
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Szlag by to wszystko trafil!

Pózno juz, ale po wpisach Halah, Sondy, Rafiego, Mirka i in. zajrze jeszcze ze stosowna piosenka do \"Kaszanki\", czyli klubu na NIZINEJ ARYSTOKRACJI.
2007-01-28 (00:06)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 88 796
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Po pierwsze i najwazniejsze:Fobia,prosze,podejdz do tego na spokojnie i jeszcze raz przemysl sprawe,to czas,a nie kto inny jest najlepszym doradca.

Po drugie: jakie\"wyzyny\",jakie \"niziny\",tu akurat mysle,ze komus zdrowo \"bije na dekiel\".Taka jest prawda,niezaleznie,czy sie ktos o to obrazi czy nie.

Po trzecie i zarazem ostatnie:popieram tych co pisza o pustyni na forum.....

jezeli jeszcze ja poprosze Pasko o skasowanie wszystkich moich,w tym niektórych niezwykle tolerancyjnych i ugodowych wpisów to faktycznie na forum powieje pustynia

Dodam jeszcze,ze czym innym jest wykpienie,nawet zlosliwe,czasem zamierzone,czasem nie, czyjegos pomyslu lub fantastycznej mrzonki,a czym innym szydzenie ze statusu spolecznego,majatkowego czy tez z uczciwej pracy.
2007-01-28 (00:15)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 88 799
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja dodam jeszcze, to Nimoraj do Twojego wpisu, ze to szydzenie ze statusu majatkowego jest szydzeniem z samej siebie.

Osoba szydzaca szuka pieniedzy, bo ich nie ma. Zamiast tak intensywnie poszukiwac, moglaby zejsc na NIZINY i zajac sie praca.

Taka jest prawda.



A ja zapomnialam sie pochwalic, ze mam sokowirówke. Zapomnialam o niej napisac, bo dawno juz jej nie uzywalam.

Dzisiaj nabralam ochoty na sok z marchwi (marchew tez mam ) i dlatego dopiero sobie o tym luksusowym wyposazeniu na nizinach przypomnialam.

Z ziemniaków nie bede sobie soku robila, bowiem mam tylko 35 kg.

Gdy zarobie na 100 kg, sok ziemniaczany bedzie moim ulubionym codziennym daniem. Zawsze to jakies urozmaicenie w tym monotonnym menu.

2007-01-28 (00:27)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 88 803
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



2007-01-28 (00:39)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 88 807
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jestem zazdrosny o ta SOKOWIRÓWKE!!Ja nie mam!!Jesli mi jeszcze napiszesz,ze masz Videlo to skocze przez okno...cholera zapomnialem ,ze w piwnicy mieszkam ...wdrapac sie tylko moge,na \"wyzyny\"
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina