Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Co tu sie dzieje

2006-10-20 (13:26)

status GRACZ
Data rejestracji: 2004-09-21
Ilość postów: 11

419
wpis nr 79 012
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

gram od 7 lat Pomyslalem moze czas poszukac podobnych do mnie w necie . Wchodze na multipasko patrze i co pierwsza strona na dzis typuje sie 81 PEWNIAKÓW BRAWO NIC NIE ROZUMIEM
2006-10-20 (13:55)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 79 016
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



A czego nie rozumiesz?



Pozdrawiam





2006-10-20 (14:21)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 79 018
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie martw sie Gracz



Ja trzy lata tego nie rozumiem -ale widocznie z innej planety jestem .

2006-10-21 (08:58)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 79 094
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To normalne,gdyby cala Polska zagrala na jedna liczbe to padloby ponad 2 miliony pewniakow.



Ale liczb skreslonych byloby zawsze 80.

Chyba ze nikt nie skreslalby liczby 13 bo jej nie lubi,wtedy byloby ponad 2 miliony pewniakow z 79 liczb.

Mariusz nie lubi 13-ki bo wtedy urodzil sie Jasze ,jego nazacieklejszy wroh.

Ale ja i tak bym skreslil 13 wiec i tak byloby ponad 2 miliony pewniakow z 80 liczb.

Mysle ze juz teraz zrozumiales.

Jasno , krotko,zwiezle hi,hi.
2006-10-22 (19:07)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 79 232
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze... Jasze...Jasze!

Uwielbiam 13-tki tylko (pelnoletnie) Taki nieciekawy zarcik

Czasem zdarza mi sie byc przesadnym... I zauwazylem ze wszystkie liczbo-cyfry zawierajace (4) sa dla mnie maloszczesliwe

Zrobilem malutka analize wlasnego zyciorysu...

urodzilem sie trzeciego,

a juz czwartego mialem (przesrane)

Majac 4 lata rozbilem (niechcacy ) twarz koledze...

takich \"nieszczesc\" zwiazanych z (czwórka) mam multum
2006-10-24 (21:54)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 79 459
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No,wiecej osob lubi 13 tki,to do Mirka.

A teraz ...co jest grane.



Kazde cialo zanurzone w wodzie traci na wadze tylle ile wazy wyparta woda przez to cialo.

To znane nam wszystkim prawo Arcimedesa.



teraz kilka cytatow....



2006-10-22 00:43

Mariusz







.

Chcesz aby taki teoretyk jak Jasze dostal zawalu jak zrozumie , ze pare lat wpatrywal sie w absurdalny program??????



I jeszcze robil analizy .

---------------------------------



Ty sie o moje serce nie martw ani o stracony czas bo ty go raczej tracisz chcac zrobic program ktory wyliczy nie liczby a zdarzenie.

Jasze

-------------------------------------





2006-10-22 19:33

Mariusz







Przeciez Serafin my wszyscy i typujacy i nietypujacy nie szukamy zaleznosci pomiedzy liczbami a pomiedzy zdarzeniami .



Przecie wszyscy ci , którzy szukaja zaleznosci ( ja do niech nie naleze ) nie szukaja zaleznosci pomiedzy liczbami a pomiedzy zdarzeniami .

------------------------------------------------



No wlasnie,wielka mysl Mariusza to zdarzenie a nie liczby.

W kazdym losowaniu przy wyciagnieciu 20 losow pada ponad 15 tysiecy piatek czyli zdarzen.

Idee fixe Mariusza to wytypowanie takiego pojedynczego zdarzenia z dokladnoscia do 250 dni,przedtem chcial co do dnia i minuty.



Ja tez sobie w wannie mysle o wielu rzeczach , wczoraj i wymyslilem prawo....



Kazda tworcza mysl traci na wartosci tyle ile warty jest kontrargument wypierajacy te tworcza mysl.

------------------------------------------------

Wlasnie w wannie pomyslalem sobie o pewnym wpisie hi,hi.

Cytuje....



, sama jestem ruda

Dzisiaj sie przefarbuje

-------------------------------------

Eureka , Eureka....o to chodzi.

Skoro kobiety sie moga przefarbowac to i losy w Multi mozna przefarbowac.

Po prostu np. los o numerze 1 za czesto wypada to go przefarbowac na los o numerzr np.15 i po krzyku.A los nr 15 na jeszcze jakis.

Jesli przed miesiacem wypadlo zdarzenie padniecia 5/5 a dzis padlo to samo 5/5 ,jesli chodzi o nadane numery lecz wszystkie kule czyli losy byly juz inne czyli przefarbowane to mamy do czynienia z powtorzeniem sie zdarzenia czy jest to juz zupelnie inne zdarzenie choc liczby,cyferki ,numerki te same.

Oto jest pytanie.

Wiemy ze czesc kul lub czasem wszystkie zostaja przefarbowane,wymienione czy cos w tym stylu.

I Mariusz chce porownywac zdarzenia ktore nie maja ze soba nic wspolnego.

Bo jesli kule sa przefarbowane ,czyli nadaje sie im inne numery to sprzed miesiaca 5/5 i dzisiejsze 1/ 5czy nawet 0/5 bedzie powtorka tamtego zdarzenia o ile beda to te same 4 lub 5 losow lecz o innych juz numerach.

Wybacz Mariusz ale zycie to ty tracusz na stworzeniu bezblednego programu do gry LOSOWJ co sam przyznajesz.













2006-10-24 (23:08)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 79 465
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jasze ...w skrócie masz 100 piatek...schodzi 99 i czekasz na ta 100.to czekanie to czas oczekiwania...a dokladnosc...w tym sek...

co do liczb i zdarzen...

gdy widze zalozenia opierajace sie na sumach ,róznicach i zbiorach liczb to co widze...zaleznosc liczb czy zdarzen

pozdro

i snookerowych snów...jak to zwykli mawiac Rafal Jeftuk i Przemek Kruk...
2006-10-26 (11:26)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 79 562
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Serafin,prawie Cie zrozumialem,mam 100 piatek i schodzi mi juz 99 a teraz czekam na wydarzenie czyli zdarzenie wypadniecia tej ostatniej.

Coz,szkoda mi zycia na czekanie az wypadnie 99 piatek ze 100 i granie na ostatnia.

Czy to powrot do weteranek,nie gralem na weteranki nigdy choc net-er to uwielbial.

Chyba ze obieram 99 piatek co ,,zeszly,, i gram na jakas tam piatke nr 100 co ,,nie zeszla,,.

Ale ja odkrylem prawo przefarbowania wlosow a wiec moze ta setna piatka juz ,,zeszla,, tylko byla przefarbowana na inne numerki hi,hi.

Podejrzewam ze zarowno Mariusz jak i wiekszosc preferuje bezzbledne wytypowanie wysoko platnego ukladu za jedyne 1,25 zl.

No to foczka prezesa obrasta w sadelko.

Mariusz uwielbia najprostrze narzedzia bo sa najlepsze.

Ja uwielbiam najprostsze rozwiazania bo sa najleprze z najgorzych.

Skoro cos w tym widze to niech Mariusz zostawi program jakiego uzywam w spokoju i te moje ,,analizy,,.

Ja nawet nie wiem czy to sa analizy czy bezmyslne wpatrywanie sie w ekran monitora az cos ujrze.

Najwazniejsze sa efekty a efekty przyniesie kazdemu graczowi zniwelowanie szansy trafienia ukladu o polowe.

Nie trzeba grac na to co sie chcialoby wygrac lecz na to co sie trafia.

Mariusz chce trafic piatke do 250 losowania.

Stawki razy 1000 oczywiscie nie wytrzyma a grajac stawka razy 1 czy nawet 5 to..szkoda zycia bo mu nie wystarczy.

Przez 3 lata nie rozumie co tu jest grane ze podaja nawet ponad 200 pewniakow.

Przeciez pewniakow moze byc tylko 20.

Juz widze jak nadaje kupon x1000 a lottomat go wypluwa i informuje....ta piatka padnie tylko raz w dzisiejszym losowaniu a nie 1000x.

No to nadaje ze stawka x1 a lottomat znowu wypluwa kupon i informuje...ta piatka juz przez kogos zostala dzis skreslona,nie moze byc takich samych dwoch piatek , prosze skreslic inna piatke,jeszcze pare ich zostalo z ponad 24 milionow.

Bo pewniakow nie wolno poqwielac,piatek tez nie hi,hi.

Pozdrawiam.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina