Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

!!! DRUGIE - ALTERNATYWNE FORUM !!!

2006-11-19 (14:42)

status Kukola
Data rejestracji: 2005-06-02
Ilość postów: 498

971
wpis nr 81 947
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sama juz sie pogubilam z kresleniem swojego wykresu, cóz ja biedna mam teraz poczac



Ale tylko dlatego, ze czasami lubie sobie \"pobuszowac\" po tematach i... cóz ja widze...



Pasko, prosze wyjasnij str. 25 w temacie \"Pozostanie tylko poezja i dobroc... C.K. Norwid\".



Czyzbym pisala w czasoprzestrzeni?

Miales w tamtym okresie problemy z serwerem, ale czy az takie?



Ponizej wklejam tylko DATY i GODZINY, oby nie byc goloslowna, teksty kazdy moze przeczytac wchodzac na ten temat:



.............



2005-12-27 10:56

Dyl





2006-04-07 15:16

kukola





2005-12-27 26:10

Trisagion





2005-12-28 25:21

Trisagion

..............







2006-11-21 (00:06)

status gremlin
Data rejestracji: 2006-04-10
Ilość postów: 91

1926
wpis nr 82 074
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pytanie do starych uzytkownikow tego forum!- jaka komus przyswiecala idea aby otworzyc to nowe forum?? oswiecie mnie bo jakos nie moge na to wpasc!!! przeciez to kompletny niewypal - a tak ogolnie po co zmieniac cos co dobrze funkcjonuje??? bez sensu!
2006-11-21 (10:10)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 82 080
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gremlin, zapytaj raczej o to nowych uzytkowników.

Starym bylo tutaj dobrze, wiedzieli jakie tematy byly przerabiane i gdzie ich szukac. Mlodsi natomiast mieli problemy, zakladali nowe watki o starej tematyce. Po prostu nie chcialo im sie poszperac na forum.
2006-11-21 (18:04)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 82 104
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam Ciebie Droga Przyjaciólko Fobiu

Raniutko, kiedy tylko sobie oczka przetarlam, chcialam tutaj napisac, nawet napisalam cos tam, ale w koncu skasowalam, bo jakos takos nie umialam tego zakonczyc co napisalam. Glównie chodzilo mi o to, iz drugie forum powstalo na zadanie osób, które szukaja cudownego uwienczenia swoich cudownych odkryc. Szukaja pomocy, konkretnej porady, której nigdzie i tak nie znajda. Interesuje ich tylko sukces, tylko wygrana, tylko skupienie sie na wlasnych marzeniach o bogactwie typowo materialnym, a reszta dla nich nie istnieje. Nie mam wlasciwie nic przeciwko takim forom, o ile ja nie musze brac w nich udzialu Gubie sie wsród takiego grona osób i dlatego wole te zielona stronke o losowo dobranym towarzystwie, gdzie kazdy moze cos napisac, cos znalezc, cos poczytac a przynajmiej pomyslec nad jakas sprawa. Tutaj wlasciwie kazdy moze sie wykazac, osmieszyc, dowartosciowac, zaplakac, posmiac sie, pogadac a w wolnych chwilach sie czegos nauczyc, czegos trwalego, bo wlasnie nie narzuconego. Chce to przeczytam, nie chce to omine temat.

Mam czasami dosyc tego forum, ale uswiadomilam sobie ze rodziny tez ma sie czasami po dziurki w nosie, ale czasami bardzo jej brakuje. Dlatego tez ta zielona strona, bardzo mi odpowiada

Pozdrawaiam Ciebie moja Droga Wartosciowa Osóbko.

Pa
2006-11-21 (18:45)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 82 107
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia,nie tylko nowi forumowicze chcieli otwarcia nowego forum. \"Starzy\" forumowicze,a w szczególnosci \"odkrywcy i wynalazcy\"nowatorskich i tajemnych maszyn,czy nawet inzynierowie wehkulów czasu pokazujacych jakie liczby wypadna w danym dniu i godzinie podczas losowania ,bylo tez paru \"porzadkowych\" tworzacych,niezwykle lobby,optujacych za otwarciem nowego i uporzadkowanego( i zarazem jalowego,bo przeciez bez ikry),tematycznego forum.Ale,bylbym zapomnial,bo przed nimi byl jakis niezwykly,natchniony i zarazem nawiedzony który jakis czas temu \"latal\" po wszystkich watkach z garami od rosolu i pileczkami do pingponga i chcial robic w tych garach losowanie multilotka.Wyszedl tez z propozycja otworzenia forum z prywatnymi watkami do których chcial zapraszac wybranych forumowiczów na te losowania .Gdy ja nieopatrznie,zaproponowalem swoja skromna osobe i oswiadzczylem,ze chetnie wezme udzial w tym \"sabacie\",ale przyjde z pralka automatyczna to gostek sie chyba na mnie \"smiertelnie\" obrazil i salwowal sie blyskawiczna ucieczka na forum Pana W.I nie pomogly moje zapewnienia,ze pralka ma \"wyslizgane\" lozyska i pileczki beda w bebnie przelatywaly losowo.Zamilkl i nigdy juz nie wrócil na forum Pasko,a niepowetowana to strata.Nowe forum jakie jest,takie jest i widac wyraznie,ze grupa optujaca za otwarciem nowego i ladnego forum jest nieliczna i w opozycji

Pozdro
2006-11-21 (19:39)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 82 113
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam Was Wszytkich.

Moze i macie racje . Z mojego punktu widzenia mimo iz kiedys bardzo chcialem takiego uporzadkowania forum.To juz dzisiaj nie . Nie moge sie kopac z koniem jak ta ` Belka {(mówil) }.

Nic na sile . Nie ma chetnych do pisania TAM - no to po prostu zamknac .

Plyne z pradem . Albo jak flaga na wietrze .....

Zreszta ani TU ani TAM ostanio jakos nikt nie chce napisac nic ciekawego

Nie wiem co sie dzieje Gdzie lezy tego przyczyna. Gdzie sa teraz Ci wszyscy ludzie ?

Moze teraz najciekwsze rozmowy prowadzi sie na SKYPE ?

Nie ogarniam tego swoim malym rozumkiem....

P.o.z
2006-11-21 (19:42)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 82 114
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

SUPLEMENT

Przepraszam bardzo ciekwa odpowiedz czytalem tu jaka udzielil Dylong o generatorach losowych tak ze 2 tyg temu .

Nie jest tak zle ;o)

P.o.z
2006-11-21 (20:07)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 82 115
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

przepraszam ,ze spytam...ale ja tak moda gremlina...co komu przeszkadza nowe forum?????????konkurencja jakas czy co????????Lubie zagladac tu i lubie zagladac tam ...wiele fajnych stronek maja alternatywne fora i jakos ciagna bez rozwazan typu a dlaczego,a po co ...sa tematy ,podtematy itp ,sa teamy Mariuszów,Nimorajów i innych Serafinów,sa galerie Jaszego i

i orgie poetyckie Vidm...czy cos tutaj sie zmieni...cóz kto wie Dajcie kochani troche czasu \"nowemu forum\" ...przypuszczam,ze rozlamu nie bedzie ...

pozdro



2006-11-21 (20:17)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 82 117
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zen ja ci powiem czemu tak nie zagladam(my) teraz i tu i tam,czemu sie malo pisze itp...czekam(my) po 10 min to na otwarcie strony,to na wejscie na forum,to na otwarcie tematu...jezeli sie wszystko unormuje to bedzie ok jezeli nie bedzie coraz gorzej... sa dwa powody...albo to kiepski serwer,albo zasmiecony totalnie serwer (w co watpie...ktos mnie oswiecil)...Pasko chcial dobrze a chyba ta \"ziemia obiecana\" jest nie teges...

2006-11-21 (21:10)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 82 121
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Serafin masz racje z tym otwieraniem strony Trag mnie szlafia ale jednakowoz jak chce to wchodze. za n-tym razem..

Juz nawet powaznie rozwazalem by napisac do Admina ale to chyba nic by nie dalo . Przeciez sam widzi jak jest.



Serafin obawiam sie tylko ze troche ludzi dalo z tad noge . Tak wydaje mi sie z kilku z G-16 i z okolic Mariusza .

No tragedia!!! Nie bedzie mi sie z kim poklócic . Sondzie ani Fobii1 nie podskocze....

Zostana mi tylko gremliny ;o))



{Dla wyjasnienia gremliny to przedstawiciele nowszej tu generacji}

P.o.z

2006-11-21 (21:54)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 82 125
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nareszcie sie nieco posmialam. Malo sie nie udlawilam bulka z mielonym i musztarda. Jednak szczesciwie wyszlam z tego dlawienia i zabralam sie za odpisywanie. Postaram sie krótko, chociaz przyznaje - przychodzi mi to z trudnoscia.



Witam Ciebie, dawno oczekiwana i nieczytana Sondo!

Jakze sie ucieszylam czytajac Twe madre mysli. Zgadzam sie calkowicie z Twoim zdaniem na temat tej zielonej stronki. Najlepiej sie czuje w takim malym balaganie.

Na dzisiaj typuje 8 jako pewniak - to tak, zeby nikt nie zarzucil, ze nie merytorycznie.



Z Nimorajem takze sie zgadzam, a pomysl z pralka chyba wdroze w zycie. Ale bez wirowania, bo zbyt szybko beda wylatywaly numery namalowane na kulkach.

Zastanawiam sie jednak, czy te losowania przeprowadzac na sucho, czy na mokro. A jezeli juz na mokro, to jaka temperature ustawic?

Moze ktos ma przeciek o danych klimatycznych ze studio losowan. Prosze o pomoc!



Zen, dziekuje za ogólne powitanie.

Wiesz, ja to forum traktuje jako niekonczaca sie jedna rozmowe i zamiast stosowac te formulki grzecznosciowe - wlaze najczesciej bez powitan. Prosze o wyrozumialosc, ale takam juz i trudno to zmienic. Przywitalam Sonde, bo jej nie bylo ruski miesiac.

Pytasz, gdzie sa tamci ludzie? Zwiali, po prostu zwiali. Bo tu zrobilo sie prawie nudno. A poza tym, co nowego mozna wymyslec oprócz doswiadczen z pralka?



A co do podskoków - niedawno lekko podskoczyles, twierdzac, ze znasz lepsze widoki od suwnicy. Zgadzam sie, pod warunkiem ze patrzysz na suwnice z dolu. Natomiast ja mam widok z kilkudziesieciu metrów. Widze te duze dwie suwnice na tle rozlewisk odrzanskich, za nimi Jezioro Dabie i poczatek Zalewu Szczecinskiego. W lecie przepiekna zielen, jachty, zaglówki, przeplywajace statki po torze wodnym... To widok z klatki schodowej. Natomiast z mojego balkonu widze cala panorame Szczecina lacznie z Prawobrzezem i Puszcza Bukowa.

Slowem, wolnosc i przestrzen. Az chce sie zyc.

Poniewaz ma byc merytorycznie, dzisiaj wylosuja 8. Powtarzam sie, ale to mus.

A w ogóle to mozesz mi podskakiwac, ale ja ostatnio niesamowicie bardzo spokojnym czlowiekiem i trudno mnie czymkolwiek wkurzyc.



Przyszla pora na orgie poetyckie Vidm, czyli wypowiedz Serafina.

Otóz Serafinie, nie badz tak skromny! Twoje orgie poetyckie takze rzucaja sie w oczy.



Podsumowujac, lubie na zielono.

Powodzenia, za chwile losuja moja ósemke!

2006-11-22 (10:48)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 82 148
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam



Udalo mi sie znalezc kilka krytycznych punktów zwalniajacych forum .... w koncu chyba bedzie fajnie



Pozdrawiam !!

2006-11-22 (12:55)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 82 158
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko to wspaniala informacja .

Czekam na nastepna ;o)) dotyczaca tego uniwersalnego programu zczytujacego z róznych gier internetowych . Przypomnialo mi sie ze jest jeszcze taka gra jak BLACK JACK . Tam dopiero potrzebne jest liczenie....

P.o.z
2006-11-22 (22:33)

status Kukola
Data rejestracji: 2005-06-02
Ilość postów: 498

971
wpis nr 82 212
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No prosze, wreszcie odezwlo sie TOWARZYSTWO prawie WZAJEMNEJ ADORACJI
2006-11-22 (23:45)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 82 223
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Teraz jest ok

pozdro
2006-11-23 (09:58)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 82 235
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To i ja dolacze do TOWARZYSTWA.



Tak ogólnie to nie wiem w czym problem?



Jest drugie forum - dobrze.



Utrzyma sie - dobrze.



Zniknie - dobrze.



Kazdemu co innego potrzeba. Pasko wyszedl naprzeciw zapotrzebowaniom.



Ja zostaje na zielonym. Jest przejrzyste. Cenie wygode.





Pozdrawiam.
2006-11-23 (11:08)

status Kukola
Data rejestracji: 2005-06-02
Ilość postów: 498

971
wpis nr 82 237
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bravo!



Jestem za!
2006-11-23 (16:09)

status Pio
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 82 275
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jest to przejrzyste hahahaha to jest zenada.



A czym takim sie rózni od drugiego, pzejrzystoscia jesli tak na odwrót.
2006-11-25 (15:35)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 82 450
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Jesli widzi sie czlowieka takiego, jaki jest, to czyni sie go gorszym.Nalezy kupowac go z jego marzeniami, i za to nie oceniac. Te sa zawsze uczciwe, im bardziej bezsensowne, tym lepsze. I rokuja tyle nadziei...\"



/Waldemar Lysiak: Asfaltowy Saloon, wyd. ISKRY Warszawa 1980, s. 223/

________________



No i czego sie zrecie?

?pytanie moje/
2006-11-25 (18:28)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 82 474
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no wlasnie ....a tak przy okazji...jak sie czerpie\' pewne \'zyski, to raczej nie ma wiekszego znaczenia te pare groszy róznicy na wkladzie prawda ?

pozdro.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina