Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

!!! DRUGIE - ALTERNATYWNE FORUM !!!

2006-10-09 (11:09)

status ANDREW
Data rejestracji: 2006-09-23
Ilość postów: 637

2285
wpis nr 78 021
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kasowac,oj kasowac ...wsio kasowac...
2006-10-10 (21:44)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 78 141
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko...kasuj!!delete,delete,delete!!!

pozdro
2006-10-11 (12:58)

status Koszałek-Opałek
Data rejestracji: 2006-10-06
Ilość postów: 25

3725
wpis nr 78 193
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko...kasuj!!delete,delete,delete!!!!

serafin



to masz na glównej stronie gg i mail do admina

serafin



A mowia ze tylko Kobieta zmienna jest.

Nie napisales maila a innym zarzucales.

Napisac maila to znaczy uczynic cos znienacka,z zaskoczenia a list otwarty kazdy moze przeczytac.

Nie pouczaj wiec innych skoro sam czynisz podobnie.

I tak stanelo na moim,absolwent Szk.Podst. nr1

przewidzial skutki jakich nie przewidzial absolwent Uczelni.

I prosze juz bez komentarza !!!!!!!!!
2006-10-11 (14:15)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 78 195
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Siemka Koszalek - Opalek



Mnie sie fajnie rozmawia z adminem na GG, ale tutaj tez napisze ponownie - kasowac, kasowac.



Narka
2006-10-11 (18:13)

status Iskierka
Data rejestracji: 2006-03-02
Ilość postów: 2751

1808
wpis nr 78 215
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak jest. Kasuj Pasko.
2006-10-11 (18:51)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 78 216
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sluchaj Koszalek...mialem zly dzien itp...przepraszam za tamten wpis...chodzilo mi tylko o pretensje jakie miales do admina...Pasko jest w porzadku i tyle...tematyka -sam wiesz...czys ty jedyny czy nie...czas pokaze

pozdrówka
2006-11-16 (09:28)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 81 631
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



I cóz... drugie alternatywne forum stopniowo zanika, a to pierwsze znowu jest w pelni sil. Pewnie mozna to bylo przewidziec..... Zobacze jak bedzie dalej, byc moze (jak zauwazyl Mariusz) bedzie tylko niepotrzebnym dodatkiem i zostanie usuniete.



Pozdrawiam

2006-11-16 (10:37)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 81 632
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To drugie forum bylo potrzebne, by udowodnic wszystkim krytykantom tego forum, ze tu jest najlepiej.

Tak krzyczeli, wysuwali postulaty, ze powinienes zrobic podzial na forum (wpisy merytoryczne i nie-). Wiec zrobiles... a tam cisza (prawie).



To idetycznie jak z czatem. Kiedy zarejestrowalam sie na stronie, czat byl dosyc czesto odwiedzany po losowaniu. Potem stopniowo bylo coraz mniejsze zainteresowanie, wiec zlikwidowales.

Po jakims czasie odezwaly sie glosy, ze \"chcemy czatowac!\".

I ta sama sytuacja jak z nowym forum.



Pewnie niedlugo zamkniesz to drugie ustrojstwo.

Warto jednak nie zapominac o tym temacie, by nastepnych krytykantów-wnioskowiczów-ulepszaczów odsylac do tego tematu.



Pozdrawiam
2006-11-16 (11:00)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 81 633
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia



Jak zwykle gadasz od rzeczy i nie do tematu.





Opinie forumowiczów byly wyrazane na wniosek i apel Janusza Pasko .



Janusz Pasko sam prosil o opinie i sugestie .



To po co tych ludzi wyzywac od polepszaczy i ulepszaczy .



Przeciez w taki sposób nikt nie bedzie chcial wyrazac zadnych opinii .

Po to jest Forum aby opinie wyrazac .

szczególnie na apel



Jest to niegrzeczne i niepowazne aby wyzywac ludzi , którzy wyrazili swoja opinie .

Mozna sie z nimi nie zgadzac -ale mamy wolnosc slowa w polsce i kazdy moze swoja opinie wyrazic .



Chyba , ze to musi byc opinia zgodna z twoja .



A to wtedy ty sie musisz do innego Kraju wyniesc .



To jest znane dzialanie nieodpowiedzialnych krytykantów kazdego , kto ma inna opinie od innych .



Ja tylko moge zasugerowac Januszowi Pasko , ze jak nie wprowadzi scislego i jasnego regulaminu Forum .....

to za rok nie bedzie wpisów na Forum slownych tylko same cyfrowe .



Tak juz jest a bedzie znacznie gorzej .

Ja mam codziennie listy od ludzi , którzy nie chca tutaj ani slowa napisac , gdyz nikt rozsadny nie bedzie znosil idiotycznych dyskusji nie na temat .



Mam wrazenie , ze wiekszosc tych smieciarzy w ogóle w totka nie gra a chodzi im o zaistnienie .



czyli czym wiecej inwetyw i bzdur napisza tym maja sie lepiej .



Moze ktos moze powiedziec kiedy na tym Forum byl ostatni wpis o totku .



A przy okazji gdyby prognozy Ewy sie sprawdzily bylby to korzystny gest totalizatora na dezyderaty pisane od dawna gdyz nowy system wygranych jest korzystny dla graczy systemowych .

Niewiele bo ok 5 % --ale zawszec .



Wiec dobrze by bylo aby totek te zmiany wprowadzil .



Jest to wzorowane na Keno stanu Seskaczuan ( pisze spolszczone ) w Kanadzie .



na tego typu systemie wzoruja sie specjalisci totka
2006-11-16 (16:33)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 81 652
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ha, dorwales mnie tutaj Mariuszu!



Przyjmij laskawie do wiadomosci, ze ja nie gadam lecz pisze, w dodatku na temat i do rzeczy.



Na temat, bowiem jest to temat o nhowym forum.

Do rzeczy, bo czytam slowne wypowiedzi forumowiczów i ich postulaty, rozumiesz?



Zanim Pasko wpadl na pomysl nowego forum, kilka osób majacych problemy z dokopaniem sie do interesujacych je tematów postulowalo o utworzenie czegos w rodzaju spisu tresci, podzialu strony na dwa fora o tematyce luznej i multi itp.



Mariuszu, nie czytasz wdcznie wszystkich slownych wypowiedzi, lecz glównie te cyfrowe, by potem sie o nich rozpisywac bardzo szczególowo, z podaniem nawet autorów tych postów.



Nie ucz mnie zasad dobrego wychowania, bowiem sa one Tobie obce.

Do tej pory nie pisalam, ze jestes oszolomem, idiota, kretynem, ze upadles na glowe...



Moglabym przytoczyc jeszcze wiele okreslen, których dotychczas nie uzylam w stosunku do Ciebie.

A wiesz dlaczego? Bo jestem dobrze wchowana,

a po drugie

- bo w kazdym, nawet najwiekszym zarozumialym prostaku i cymbale potrafie dostrzec dobre cechy. W Tobie takze.



Bardzo sie ciesze, ze to forum czytaja w Kanadzie, Chinach, a moze nawet na Marse. Moze polaczone sily wszystkich narodów, a takze inwazja z Kosmosu pomoze rozpracowac wreszcie multilotka, bo Twoje czepianie sie poszczególnych osób - z pewnoscia nie.



Zanim Pasko opracuje jakikolwiek regulamin - o ile w ogóle taki stworzy - powies sobie na scianie \"Savoir vivre\" Kamyczka.



Zapomnialabym, nie zamierzam uciekac z tego Kraju jak szczur z tonacego okretu. To Ty jestes zwolennikiem robienia kariery w Kanadzie. Nie mierz wszystkich jedna miarka.
2006-11-16 (16:55)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 81 654
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeszcze do Mariusza



Nawet nie raczyles przeczytac pierwszego wpisu Pasko w tym temacie, a juz - krytykujac moja wczesniejsza wypowiedz - piszesz, ze to pomysl Admina.



Wobec tego, by nie narazac Ciebie na klikanie do strony pierwszej, przekopiowuje tutaj pierwsze zdanie z tej wypowiedzi. Przypominam - chodzi o wypowiedz Pasko.



Oto one:

\"Witam,

W zwiazku z propozycjami na zmiane forum, uruchomilem równolegle nowe forum !! \"

___________



Mariuszu!

Czy rozumiesz to zdanie?

Czy rozumiesz co to znaczy \"w zwiazku z propozycjami na zmiane forum\"?



Jasniej tlumaczyc nie potrafie.

Dziwie sie, ze sieci neuronowe pojales w lot, natomiast trudno Tobie zrozumiec co to znaczy \"w zwiazku z propozycjami\".

No cóz, ciemnota czyta propozycje, natomiast oswiecony czyta cyferki.
2006-11-16 (18:07)

status Pio
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 81 660
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam Nie popieram pomyslu kasowania drugiego forum.



Niech jest jak jest z a zczasem na pewno sie rozwnie.



A przy okazji podaje przwdziwe informacje ile tak naprawde jest równiez osób na tym forum.



Wiem wiem mozecie mówic ze sie myle ale to nie prawda kilka osób z tego forum tam sie nie logowalo moze maksymalnie 10.





Wiec sluchajcie razem jest okolo 70 uzytkowników.



A biezacych czynny udzial w wypowiedzach, polowa z tego
2006-11-16 (18:31)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 81 668
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I tu sie z Toba PIO zgadzam...

pozdro
2006-11-16 (20:07)

status Chichot
Data rejestracji: 2006-03-16
Ilość postów: 57

1841
wpis nr 81 682
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



2006-11-16 11:00

Mariusz



Fragment tekstu.Oryginal! Bez zadnych przeróbek! Chociaz majac na wzgledzie autora,niezmiernie trudno w to uwierzyc.

Kolega Mariusz na demokracje i wolnosc slowa sie nawrócil?

Na grzecznosc i retoryke?

Koniec swiata......Czy, moze ktos sie podszywa?





\"Jest to niegrzeczne i niepowazne aby wyzywac ludzi , którzy wyrazili swoja opinie .

Mozna sie z nimi nie zgadzac -ale mamy wolnosc slowa w polsce i kazdy moze swoja opinie wyrazic .



Chyba , ze to musi byc opinia zgodna z twoja .



A to wtedy ty sie musisz do innego Kraju wyniesc\"



2006-11-16 (21:48)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 81 696
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz napisal:



\" Mam wrazenie , ze wiekszosc tych smieciarzy w ogóle w totka nie gra a chodzi im o zaistnienie .



czyli czym wiecej inwetyw i bzdur napisza tym maja sie lepiej . \"





Caly czas tak o sobie Mariuszu? To Ty jestes nudziarz i megaloman.





W Twoim watku o sieciach juz od kilku dni ktos czeka na odpowiedz.



Rozumiem, ze tego nie zauwazyles?



Nie. Zauwazyles.



Tworzysz odpowiedz, by nie wyszlo, ze nauki pobierasz od Pana Tadeusiewicza. No, to taki komercjuszek przeciez.







2006-11-16 (22:03)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 81 701
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Jest to niegrzeczne i niepowazne aby wyzywac ludzi , którzy wyrazili swoja opinie .

Mozna sie z nimi nie zgadzac -ale mamy wolnosc slowa w polsce i kazdy moze swoja opinie wyrazic \" .



WLASNIE !!!
2006-11-16 (23:17)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 81 716
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpisy Fobii1 i Mariusza bez wymieniania z nicka wskazuja na mnie - i ja czuje sie odpowiedzialny za taki stan rzeczy jaki jest . Ja namawialem Admina na to drugie forum .

Autentycznie chcialem porzadku myslac tylko o sobie czyli o swojej wygodzie; tak zebym mógl bezproblemowo z ominieciem zasmiecania tematów wchodzic w dowolnym czasie w temat i przesledzic jego rowój.

Nie przewidzialem kilku czynników /AKTYWNOsCI I PRZYZWYCZAJENIA/

LUDZIE NIE CHCa SIe PRODUKOWAc W zADNEJ FORMIE moze to byc spowodowane kilkoma przyczynami

Zazdroscnie strzegac swoich tajemnic

Uwazajac iz ich wiedza jest zbyt mala i sadzac ze nic nowego nie wniosa

Z powodu zlych doswiadczen \"zamykaja sie w sobie\" / Najgorsza i niedydaktyczna przyczyna takiego stanu rzeczy uwazm jest to iz inny uczestnik takiej rozmowy bez usilowania dociekania istoty rzeczy \"gasil delikwenta\"

Jest jeszcze cos takiego jak ZGONOsc MYsLI W FAZIE - tzn. ktos w jakims okresie preferuje jakies swoje podejscie do gry i oglasza Wiekszosc na dany moment nie czuje i \"lapie \" tego byc moze nie dojrzala do tego . wiec taka mysli idzie w próznie /byc moze byc tak iz powróci ona/mysl/ jakims rykoszetem lecz nie spotka sie w najkorzystniejszym dla jej rozwoju czasie

Do tego mozna by dodac takich którzy pozjadali rozumy i z oceniaja nasze zmagania \'z góry\"



Nie przewidzialem sily przyzwyczajenia takiej formy komunikowania /osobiscie dla rzeczy wartosciowych dla mnie gotów bylbym studiowac chinszczyzne wiedzac ze przyniesie to jakis pozytek/



Jest jeszcze jedna istotna rzecz moze sie myle - mysle ze ogromna rzesza ludzi zawiedzionych odpuscila sobie multi Ja to okreslam krótko zmadrzeli .

Wydaje mi sie ze pozostalo juz niewielu \'ostatnich mohikanów\" - dinozaurow.

Odpowiedzi na pytanie >> KASOWAc ? << nie udziele - jeszcze nie wiem ale czarno widze ....

Zreszta jest to problem nie tylko tego forum - Moze taka forma wymiany mysli sie juz przezywa .....

Juz znacznie wczesniej stawialem tu taka diagnoze ze To /zielone/ forum jest znakomite jako forum pierwszego kontaktu .



Jest to niewatpliwie forum bardzo popularne i trafia tu duzo nowicjuszy . Brakuje mi tu moderatora który by przywital nowo przybylego , porozmawial z nim , moze tez nawet wysondowal jego podejscie do gry

Pieknie w takiej roli odnajduja sie Panie - Gospodynie forum .....



To tyle moze nietrafionych moich spostrzerzen ale ja to tak widze .

P.o.z

2006-11-16 (23:25)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 81 718
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

SUPLEMENT

Zapomnialem dopisac ze sa na swiecie tacy ludzie którzy wkurzaja innych / do takich i ja naleze ;o(( / przez co Ci INNI poprostu nie chca \"w tym\" uczestniczyc ....
2006-11-16 (23:33)

status Iskierka
Data rejestracji: 2006-03-02
Ilość postów: 2751

1808
wpis nr 81 719
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zeniu, przeciez wiesz, ze ja sie na Ciebie nie wkurzam.
2006-11-17 (00:26)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 81 723
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen, ja naprawde nie mialam na mysli Ciebie. Pisalam ogólnie, nawet nie pamietam ile osób i o jakich nickach wysuwalo takie postulaty.

Pamietam jedynie, ze Pio ciagle chcial cos ulepszac, ale mój post nie odnosil sie wcale do niego.



Masz racje piszac, ze sa osoby, które zniechecily sie do multilotka, bo zmadrzaly. Do takich wlasnie naleze ja.

Z tego powodu nie wypowiadam sie na tematy merytoryczne, jestem daleko w tyle pod wzgledem jakichkolwiek analiz.

Zrozumialam, ze to walka z wiatrakami.



Na tej stronie bywam z przyzwyczajenia.

To tak jak z malzenstwem. Podobno pierwszy rok to namietnosc, drugi - milosc, a trzeci i nastepne - to tylko przyzwyczajenie.

Takie etapy przeszlam na tej stronie.

Lubie czytac niektóre posty, lubie pozartowac z ludzmi, których \"znam\" z tej strony i to wszystko. A czasami wtracam swoje 5 groszy dla przypomnienia, ze ja takze kiedys z namietnoscia slecxzalam nad arkuszami excela i miewalam genialne pomysly.



To juz mi przeszlo.

Moim zdaniem nie bylo zadnego pytania, czy kasowac drugie forum. Pasko napisal, ze nie jest aktywne i wyglada na to, iz moze kiedys sie je zamknie.

Nie wiem dlaczego Pio zaprotestowal i przeciwko czemu byl ten protest.

Jezeli bedzie ono aktywne - z pewnoscia pozostanie.



Ja podalam tylko przyklad z czatem na tej stronie. Faktycznie Pasko na wniosek wielu ludzi ponownie uruchomil czat. I naprawde byla tam pustka. Weszlam kilka razy i nie bylo z kim, ani o czym rozmawiac.



Drugie forum jest bardziej przejrzyste, ale musisz przyznac, ze brak tam tej atmosfery, tej ikry, która gosci tutaj.



Zen, mysle ze zrozumiales o czym napisalam.

Jeszcze raz podkreslam - nawet nie pomyslalam o Tobie piszac o moich przemysleniach. I absolutnie nie wypowiadalam sie ani za, ani przeciw - chodzi o drugie forum.

Mnie ono nie przeszkadza i niech sobie bedzie.

Na tym forum zaczynalam swój internetowy \"romans\" z multilotkiem i do niego jestem przywiazana.

To wszystko - pozdrawiam.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina