Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Stawiam na Tolka Banana - typuj i wygrywaj!

2006-07-28 (00:03)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 68 995
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kretyn, który we wszystkim widzi podloze seksualne.



Odczep sie zboczencu!
2006-07-28 (06:56)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 69 001
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...cholercia...ze ominal mnie taki fajny temat do dyskusji

...ale nie sposob wszedzie zagladac...

...aha...dziwie sie tobie fobia1...zaskoczylas mnie...myslalem ze stoisz po tej stronie barykady...dziwne ze bronisz kogos kto na dziendobry obrzuca wszystkich g... ...szydzi ze wszystkiego i wszystkich ktorzy maja inne sposoby dobierania liczb i nazywa to typowaniem z sufitu...nie zostawil na nikim nawet suchej nitki...bez zadnej prowokacji ani zaczepki...wstyd

pzdr.nara:)
2006-07-28 (07:41)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 69 006
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

fobia1 ....prosta jest odpowiedz dlaczego Mariusz jest atakowany ..... riposty mariusza sa malo zrozumiale dla osoby atakujacej .....ale to juz wylacznie problem osoby która tego nie rozumie
2006-07-28 (08:50)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 69 008
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Icemario - z calym szacukiem dla Ciebie - czytales wszystkie posty Mariusza od poczatku?

Pisal, nie obrazal nikogo, mimo iz od poczatku byl atakowany przez rózne osoby. Nie zwracal na to w ogóle uwagi przynajmniej ponad rok.



Nie wiem, czy ja mialabym na miejscu Mariusza tak anielska cierpliwosc?

Kazdemu nerwy by wreszcie puscily.

Wiem, ze Ty Mariusza nie atakowales, natomiast on dosyc czesto (za czesto), przy kazdej okazji i bez okazji - \"czepial sie\" Twoich typów.

Slusznie robiles, ze nie reagowales.

Ja chyba, bedac na Twoim miejscu napisalabym, ze tak sobie typuje, bo lubie i nich sie tym Mariusz nie interesuje. Chyba by to zrozumial.

Nie wiem czym sie Mariusz kierowal wybierajac akurat Ciebie i nie interesuje mnie to. Prawdopodobnie fakt, ze ignorowales jego \"zaczepki\" byl dla niego \"wkurzajacy\".

Nie pochwalam tego, ale moge to zrozumiec. To typowe zachowania dla czlowieka wyprowadzonego z równowagi.

_______________



Do Slawka

Tez wielu rzeczy nie rozumiem z wypowiedzi Mariusza, ale nie \"jezdze na nim jak na lysej kobyle\", bo to wcale nie oznacza, ze Mariusz jest glupi, a ja taka madra.

_______________



Wszystkich zapewniam, ze w kazdym z nas sa cechy wartosciowe i te gorsze. Nie ma idealów.

Na tym forum zabraklo wzajemnej tolerancji i poszanowania dla cudzych pogladów.

Kazdy konflikt mozna zalagodzic wykazujac odrobine zyczliwosci, zrozumienia. Lepsze jest ignorowanie niezrozumialych wypowiedzi, niz ciagle atakowanie. Sami widzimy do czego to doprowadza.

_______________



A mnie sie juz nawet zartowac nie chce.

Tak bardzo popularna strona o tematyce gier liczbowych zniechecila mnie do tych gier i do jakichkolwiek wypowiedzi - kiedys merytorycznych, potem tylko rozrywkowych. Teraz juz tylko pozostaly bluzgi, a mnie to nie bawi.



A moze trzeba bylo zalozyc temat: \"Za Koziolkiem Matolkiem do Pacanowa\"? Duzo abrazków, niewiele czytania, ale tresc gleboka.

Tolek Banan sie nie sprawdzil.
2006-07-28 (09:46)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 69 012
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Icemario, jeszcze wrócilam.

Nie daje mi spokoju to, co napisales na koncu swojej wypowiedzi.

Czego ja mam sie wstydzic?

Czy ja kiedykolwiek przyklaskiwalam Mariuszowi w obrazaniu kogokolwiek?



Jezeli juz napisales \"wstyd\" - to chyba Tobie, ze podsumowujesz moje wypowiedzi bez czytania ich dokladnie.

Rzadko kogokolwiek obrazalam. Jezeli juz - to tylko w sytuacjach, gdy mnie porzadnie \"wkurzono\". Przyklad - ostatnie wypowiedzi magistra.



Najczesciej staralam sie podkreslac dobre strony kazdej osoby, a jezeli takich niedostrzegalam, albo osoba ta byla mi obojetna lub draznila mnie niebezposrednio - nie wypowiadalam sie na jej temat.



Chyba Cie zbytnio ponioslo, ale w zlym kierunku. To nie ja urzadzalam sobie kpiny z Twoich typów. Równiez absolutnie nie przyklaskiwalam Mariuszowi w krytykowaniu cudzych metod.

Bales sie bezposrednio napisac to Mariuszowi? Na to wyglada.

Wstyd, ze posluzyles sie mna.

Takze nie spodziewalam sie tego po Tobie, bo sprawiales wrazenie madrej osoby z duzym poczuciem humoru.

Tak Icemario - wstyd.

_________________



Wole towarzystwo mojego psa - jest obiektywny. Idziemy na spacer.

A tutaj powstaja grupki, które kiedys ugotuja sie we wlasnym sosie. Atmosfera temu sprzyja.



Dzisiaj znowu wylosuja 20 liczb. Jest nad czym myslec.

Powodzenia

2006-07-28 (10:45)

status Pio
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 69 025
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kochana Fobiu a jakie podkreslialas moje dobre strony bo o tym to nic nie napisalas.
2006-07-28 (10:47)

status Pio
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 69 026
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!

Fobia WSTYD!!!!
2006-07-28 (10:47)

status Guru
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 69 027
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

2006-07-27 19:36

Mariusz





Wasz Góru





To ja jestem prawdziwy Guru a nie Góru .
2006-07-28 (11:14)

status :)
Data rejestracji: 2006-07-27
Ilość postów: 2

2177
wpis nr 69 032
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Piosenka dla fobii



Bananowy Song



Kiedy budze sie po prostu dziarski chwat

a za oknem znów po prostu smutny swiat

zazwyczaj wtedy w myslach sie wybieram

na piekna wyspe, istna dzicz

dech zapiera, taka piekna jest, po prostu

rzeklbys kicz

o no, no, no, no, no po prostu rzeklbys kicz



Hamak zwalnia mi leniwy mysli tok

gdzies na niebie grzmi, leniwie wznosze wzrok

ptakowi z blachy gdzies tam w brzuchu burczy

po prostu polknal ludzi tlum

a ty slyszysz ten beztroski spiew i morza cichy

szum

o no, no, no, no, no i morza cichy szum



Bananowy jest po prostu zywot mój

krazy wokól mnie pieknosci sniadych rój

rzesami w rytm muzyki mnie wachluja

i zataczaja w transie krag

Tak je ujal ten banalny wrecz, nasz bananowy song

o no, no, no, no, no nasz bananowy song





2006-07-28 (11:42)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 69 033
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Slawek, nie masz racji. To nieprawda, ze my nie rozumiemy tego co pisze Mariusz. Problem tkwi w czym innym. Mariusz przepisujac te rózne rzeczy uczy sie ich, a nie chce przyjac do wiadomosci, ze ktos juz kiedys nas tego nauczyl. On dla siebie odkrywa wciaz Ameryke, nie dla nas. Ktos, kto kiedys konczyl studia, lub robil je zaocznie, nie ma rozeznania jak nauka poszla do przodu i to co kiedys klulo sie w wielkich umyslach dzis jest wykladane na pierwszym, drugim roku, niekiedy w szkole sredniej.

To tylko Mariuszowi wydaje sie, ze jego wyobraznia jest nieograniczona, nasza tez, datego my juz mamy swiadomosc, ze nikt nie stworzy super systemu, który rzuci nas na kolana. Takiego systemu nie ma i nie bedzie. Nie ma na to sily. Dlatego wszystkie inne systemy sa tak samo dobre jak ten, który chce stworzyc Mariusz.

A atakowany jest nie za swoje przemyslenia i dzielenie sie swoja wiedza z innymi tylko za to, ze ciagle drwi i czepia sie, próbujac w ten sposób osmieszyc nasz sposób typowania. Bo my typujemy a on bedzie prognozowal. Jak go zwal tak go zwal, a bedzie to samo, bo typowanie = prognoza i odwrotnie.

Niech pisze, niech sie nie czepia. Sam chetnie poczytam i nie zaczepie.

Niech wreszcie zrozumie, ze jego droga jest tak samo bledna jak nasza. A dlaczego? Bo innej nie ma. On niestety nie jest bogiem, chociaz chcialby byc, a natury nie przechytrzy. Owszem, zblizy sie na jak najmniejsza mozliwa odleglosc, ale ona i tak bedzie jak \" chybil - trafil \". On mysli, ze jak zrobi takie i takie zalozenia do systemu, to wynik musi byc taki jak on zalozyl, a tak nigdy nie bedzie. A dlaczego? No wlasnie. Czas najwyzszy, zeby Mariusz poszperal troche glebiej w tych quasi natowskich pracach.



Pozdrawiam Wszystkich bez wyjatku.







Moja dwudziestka na dzis.

Dzis oczywiscie liczby z Marsa.



2 , , , , , 14 , , , , , , , , 30 , , ,66 , 78,79,80



uwaga: najbardziej marsowe liczby sa te miedzy przecinkami, nie musze dodawac , ze oczywiscie najbardziej preferowane.



czesc i do losownia.
2006-07-28 (12:40)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 69 041
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Biedny Pio!

Poslizgnal sie na skórce od banana i zaczal sie jakac.

Pio, to zaden WSTYD, kazdemu sie moze przytrafic.

Trzymaj sie chlopie.

_________________



Dziekuje za \"Bananowy song\" - swietny rytm, na luzie.



A do mody powrócily spódnice bananowe z lat 70-tych ub. wieku.

Mam taka z osmiu klinów.

_________________



Typuje metoda \"bananowa mlodziez\" (kto to pamieta?)



8, 70, 28, 17, 19



Typy najbananowsze sa na poczatku. Srodkowa liczba jest cytrusowa. Dwie ostatnie wyluskalam metoda bezmyslna.



Do skaczacych liczb w szczelnie zamknietej KASecIE.

Pa
2006-07-28 (12:42)

status Pio
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 69 042
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzieki Fobia trzymam sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2006-07-28 (14:12)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 69 058
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...z calym szacunkiem do twojej osoby fobiu1...chcialem nadmienic iz sam sie troche pogubilem w tym co pisalem z rana...i nie wyszlo mi to zbyt stylistycznie...a to dlatego ze nie bylem i nie jestem najlepszy w te klocki...wiec reasumujac...ten wstyd to mialbyc do mariusza...a do ciebie to tylko tak retorycznie...nie musisz sie tak zaraz unosic...nawet jezeli trzymasz strone Mariusza...to i tak cie szanuje

pzdr.nara:)
2006-07-28 (14:33)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 69 061
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Icemario, ja nie trzymam nikogo strony.

Mariusza atakowano, wiec napisalam co wiem pozytywnego na jego temat.

Ciebie atakowal tylko Mariusz i to bez skutku, bo nie dales sie sprowokowac.



Bardzo lubie czytac wpisy w watku zalozonym przez Sonde, wpisy Twoje i pozostalych wpisujacych sie w nim. Sa czasami bardzo dowcipne, niby krótkie, ale z wdziekiem. Doskonale sie tam dobraliscie.

I nie czytam ich, by zrzynac typy - po prostu odpowiada mi ich charakter.



Bylam zdziwiona Twoim wpisem, za cholere nie moglam pojac, czego sie mam wstydzic.

Uwazam, ze wszystko juz wyjasnione.

Pozdrawiam
2006-07-30 (20:31)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 69 300
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz, prosze nie obrazaj i nie drwij z innych uczestników forum.Jezeli wiesz wiecej to podpowiedz,jezeli nie jestes czegos pewien to po prostu napisz,ze w/g Ciebie moze byc tak i tak.Staraj sie odpowiadac na konkretne pytania,nie zmieniaj tematu,staraj sie byc kolezenski a zobaczysz,ze atmosfera na Twoich watkach sie zmieni,nie mówie ze od razu,ale za jakis czas na pewno.Masz inne,moze i dobre,moze nawet lepsze podejscie do spraw zwiazanych z grami liczbowymi.Masz do tego calkowite prawo,ale nie dziw sie ze na forum malo kto nadaza,mysle nawet ze malo kto rozumie Twoje wywody,gdy operujesz samymi ogólnikami.Podaj jakies przyklady,wykresy lub jakas tabele i nie obrazaj sie gdy wytkna Ci jakas niescislosc lub wrecz blad.Nie ma ludzi nieomylnych.

Jezeli tak bedziesz postepowal to na pewno bedzie dobrze.

Nie podkreslaj na kazdym kroku i w kazdym watku swoich tytulów profesorskich,magisterskich, a jeszcze na dodatek wspólpracy z rzadem,NATO i czym tam jeszcze,bo na tym forum pisza tez ludzie którzy chodzili do szkoly.

Bez urazy.

Pisze to nie dlatego,aby wyciagnac stary temat,ale we wczesniejszym poscie obiecalem,ze napisze(a ja obitnic dotrzymuje)jednak sie rozmyslilem i \"igrzysk\" nie bedzie.

Pozdrawiam
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina