Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Granie w totolotka

2006-07-27 (13:11)

status morgan
Data rejestracji: 2005-10-23
Ilość postów: 96

1345
wpis nr 68 789
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

slowo pisane tym jest ubozsze od mowionego ze pozbawione jest intonacji.. jednakze tresc akapitu o rozlewaniu lez i spelnianiu sie w grze liczbowej podszyta jest mocna ironia, co chyba nie budzi powazniejszych watpliwosci
2006-07-27 (13:37)

status comrade
Data rejestracji: 2006-07-19
Ilość postów: 31

2151
wpis nr 68 795
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mowiac szczerze, to po przeanalizowaniu wielu wypowiedzi tutaj mialem problemy z odroznieniem co jest pisane serio a co ironicznie.
2006-07-27 (16:00)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 68 827
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Pastucha



Podales dylemat , który ja jestem w stanie lewa reka rowiazac



Ten mechanizm , który wynalazlem jest wlasnie sednem mojego programu Sekwencer 2.0



Który uzywam





Troche z tych algorytmów ci podam a nawet w dzialajacych plkach jak maszyne zdarzen



Rozmowa na Skype



To jest wlasnie podstawa metody flar





Czas oczekiwania nie jest sztywny



Mozna go dowolnie zmieniac i dopasowywac



Po prostu teoria wzglednosci





Zalezy od czego liczymy



Bo na to do jakiego czasu liczymy --wplywu nie amamy



Skype





Poniewaz widze , ze wiesz wiecej a piszesz malo



Cos za cos



2006-07-27 (22:11)

status Karamba
Data rejestracji: 2006-06-07
Ilość postów: 237

2075
wpis nr 68 953
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Odp, do \\"Pastuch\\"\r
\r
Domyslam sie ze tylko przeczytales post o kulach czerwonych i bialych.\r
Sprawa wyglada w ten sposób ze to trzeba samemu zrobil i sie w to wpatrzyl ( w wyniki). Im wiecej razy to doswiadczenie zrobisz tym bardziej bedzie to widoczne i sie upewnisz w czym jest pies pogrzebany. I nikt Ci kitu juz nie bedzie wciskal.\r
Moim zdaniem te banalne doswiadczenie jest tak przekonywajace i stosunkowo latwo wyciagnac daleko idace wnioski. Pod warunkiem ze je zrobisz i bedziesz dobrze sie przygladal temu co sie dzieje. Postaraj sie przy okazji zapomniel o wszystkich teoriach praktykach jakie dotad slyszales i widziales.\r
No nie wiem co Ci doradzil poczuj sie jak bys wlasnie sie dzisiaj narodzil i cos takiego zobaczyl i kazano by Tobie to co zarobiles zinterpretowal. A moze walnij piwko , albo sekte.... no wiesz co mam na mysli musisz byl calkiem ze swiezymi myslami. Na kazdego co innego dziala.\r
\r
Zagadka:\r
Nie, nie potrafie okreslil kiedy nastapi zdarzenie n+1 itd.....\r
\r
A tak z ciekawosci zapytam : Jaka miara mierzyles te odleglosci po miedzy zdarzeniami. Zazartuje: kilogramach, metrach, litrach, sekundach ????\r
\r
ps. To forum technicznie jest po prostu bardzo zle. Nawet nie mozna porzadnie zacytowal i odpowiedziel. Ludzie juz pisalem znajdzmy jakies inne rozwiazanie , bo mnie to zniecheca ,jak mam tyle czasu na to poswiecal.\r
\r
pozdrawiam serdecznie\r
\r
kKaramba
2006-07-27 (22:35)

status Aniel
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 590

1383
wpis nr 68 968
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czy umie ktos napisac generator Fibonacciego?
2006-07-27 (23:31)

status Pastuch
Data rejestracji: 2006-07-26
Ilość postów: 10

2175
wpis nr 68 987
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziekuje Karamba za odpowiedz.



Masz racje, post o kulach tylko przeczytalem i nie odrobilem lekcji. Obiecuje ze zrobie to jak bede wypoczety i odprezony, zeby mozg dobrze funkcjonowal i nie byl przegrzany przez slonce.



Co do forum to masz racje, ludzie inaczej myslacy tacy jak Ty, czy Mariusz (pewnie kilka osob pominalem, za co przepraszam) niepotrzebnie marnuja czas na szarpanie sie z banda niedouczonych dzieciakow, ktorzy czerpia satysfakcje z glupich wpisow i obrazania kogo popadnie.



Pozdrawiam



P.S. Pewnie za chwile HIENY Z FORUM wylapia wpis i ostro pojada po mnie , ale takie to ich zakichane prawo.
2006-07-28 (00:02)

status karamba
Data rejestracji: 2006-06-07
Ilość postów: 237

2075
wpis nr 68 994
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Odp. do \\"comrade\\"\r
\r
Wszystkie argumenty które przytoczyles sa? mi znane. Poznalem je stosunkowo nie dawno. Poniewaz interesuje sie DL (wersja powiedzmy zagraniczna) od 2,5\r
roku. Wiec bardzo krótko.\r
Swoja sytuacje poznania gier losowych opisalem wielkim skrócie, poniewaz bylo to dla mnie wielkie przezycie i nadal jest. To tak jak bys namalowal obraz pojechal do innego miasta, a tam wlasnie prawie identyczny wisi juz od dwóch lat na scianie. Oczywiscie to moze byc nieistotne dla wielu osób. Ale dla mnie jest.\r
I pewnie jeszcze jakis czas bedzie.\r
\r
A jak zacza?lem tez moge napisac ,pewnie to nudne , ale czemu nie.\r
Widzialem kupuja?c cos w kiosku jak facet wypelnia kupon Totka. Poniewaz znam sie na nutach a nuty to nic innego jak matematyka. Pomyslalem sobie ze on nie dosyc ze w zlej tonacji wali to jeszcze strasznie falszuje.\r
Zagralem jedna kratke i wygralem trójke. Przypadek i ten przypadek wraz z tym facetem którego podgla?dalem dal mi duzo do myslenia.\r
\r
Jestem pewien ze nie padlem ofiara oszusta. Pomógl mi w tych kwestiach w których sie mylilem podaja?c konkretne przyklady, i doswiadczenia do przeprowadzenia. Na pocza?tku próbowalem szybko wszystko przeskoczyc i obejsc , uproscic , negowac, robic inaczej itd. Okazalo sie i okazuje sie dalej ze droga najprostrza jest najwlasciwsza.\r
\r
Najpierw powinies sie zapytac ile razy gralem w Totka. Gralem kilkanascie razy.\r
Wygralem po kilka razy wszystko oprócz 6 z super liczba. Na warunki polskie to sporo pieniedzy. Dla mnie to nie ma az takiego znaczenia, gdyz ja zyje z czego innego. Ale jak juz na innym Forum napisalem mam ochote na 6 z super liczba.\r
Gdyby to bylo techniczne dobre forum pokazalbym Tobie rachunki. Bo podejrzewam ze nigdy jeszcze nie widziales w DL trafionej np. 5, a moze i jest tak ze mi po prostu nie wierzysz.\r
Te wygrane to sa? wygrane przy pomocy papieru i olówka.\r
Teraz nie gram , no czasem...ale moze dojdziesz kiedys do tego dlaczego ja tylko czasem gram. No wlasnie zagralem w ostatnia srode. Trafilem 2 trojki i jedna czwórke. Skreslilem trzy kratki. Pewnie tez chcesz dowód. Nie ma problemu.\r
\r
Pewnie sie teraz czujesz przekonany , do tego ze cos wiem itd. I dobrze, bo tak powinno byc. To sa? konkrety. Malo to w necie sciamniarstwa najroznieszej masci. I Nie musimy gadac jak inteligentny z inteligentnym. Po prostu mi lepiej jak rozmawiamy jak kolega z kolega.\r
\r
\r
Masz racje nasza intuicja zwodzi nas na manowce. Myslisz ze wystarczyla by jedna praca naukowa. Ja bylem na spotkaniu zorganizowanym przez fanów totka.\r
Temat byl ze niby Totek powinien rozszerzyc oferte gry systemowej.\r
I byl na mim przedstawiciel Totka, profesjonalni gracze, amatorzy, i grupa informatyków-matematyków -fizyków.\r
Wiesz co sie dzialo. Malo by sie nie po bili. A wiesz kto ? Profesjonalni gracze w koalicji z producentami Softow wspomagaja?cych gry w totka z amatorami , informatykami-matematykami .... itd. Slowem dwie grupy ludzi.\r
Powód: Oni robia? wszystko zeby wiedza pozostala w ich rekach, nawet Forum zahaakowali..itd. Slowem smieszna historia.\r
Glównym powodem byl odczyt kolegi skierowany w sumie do przedstawiciela Totka.W sposób bardzo przystepny udowodnil on ze nie jest tak ze kazda kombinacja w Lotto ma takie same szanse. I gra w totka polega na szczesciu.I to sie wmawia mln ludziom zeby nic nie szukali , softow nie pisali , slowem nie kombinowali tylko wierzyli w szczescie i przepadek. Slowem kawa na lawe. I sie zaczelo...po prostu zenada. Nie dokonczyl swojego odczytu.Zakrzyczeli go. A ja sie niezle obsmialem. Po prostu wiocha, a niby cywilizowane, demokratyczne spoleczenstwo. Jak widac sa? grupy ludzi którym daleko do tego.\r
\r
Wiedza o naturze swiata ulegla zmianie i nadal ulega. Po prostu to Ci umyka gdzies.\r
Wiesz co sie dzieje w dziedzinie fizyki. Tam jest wojna, po prostu wojna i kto wie moze i krew sie leje, nie wiem. Albo np. spróbuj cos opatentowac w USA. Przeciez tam jest juz wszystko opatentowane wraz z rzeczami których jeszcze nie wymyslono. Niezle co nie.\r
Ale i jest sporo powodów innych, np. Lobby ludzi którym nie zalezy zeby pewne prace , patenty, itd, wyszly na posmiewisko ludzkie. Przyczyna ?? Zgadles KASA i WLADZA !!!\r
\r
To tyle w kwestii \\"zapoznania sie\\"\r
\r
A teraz konkrety: Bo to nas najbardziej interesuje.\r
Oki mozesz mi przesalac do wgla?du swoje prace ? Mam ochote zerkna?c na to okiem.\r
\r
Napisales ze losowania nie sa? zalezne od czego kolwiek na tym swiecie.\r
Oki. Tak jest , ale nie dokonca.W naturze wystepuja? dziwne zjawiska i mozna je zaobserwowac i potem je wykorzystac. Gdzies juz pisalem o doswiadczeniu z kulami bialymi i czerwonymi. Jak wiesz o co chodzi to je przeprowadz pare razy. Jesli nie to napisze jeszcze raz. (Jazzu jakie to forum technicznie do kitu.) Jak je zrobisz to napisz mi swoja interpretacje tego co dadza? wyniki.\r
\r
Pozdrawiam serdecznie\r
\r
Karamba
2006-07-28 (02:04)

status kamko
Data rejestracji: 2006-07-26
Ilość postów: 5

2173
wpis nr 69 000
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Karamba, mozesz napisac, w którym poscie pisales o tym doswiadczeniu z kulami? Z checia sam bym je przeprowadzil.
2006-07-28 (09:52)

status comrade
Data rejestracji: 2006-07-19
Ilość postów: 31

2151
wpis nr 69 015
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

;A teraz konkrety: Bo to nas najbardziej interesuje.

;Oki mozesz mi przesalac do wgladu swoje prace ? Mam ochote zerknac na to okiem.



To bylo tak dawno temu, ze nie zachowaly sie kody zródlowe, bylo to pisane jezscze w Pascalu heh. Formalnie wygladalo to mniej wiecej tak:

Niech A oznacza tablice 49-elementowa zawierajaca ilosc wystapien danej liczby (z zakresu 1-49) w dotychczasowych losowaniach

Niech B bedzie tablica 49 elementowa. Dla x=1 do 49, B[x]=max(A)-A[x],

gdzie max(A) to maxymalna wielkosc z tablicy A

Warianty typowan:

1) Wyciagamy X liczb z tablicy B o najmniejszej wartosci (przykladowo X=15, mozna to zmieniac). Obstawiamy wszystkie kombinacje 6-elementowe z tej grupy

2) To samo tylko bierzemy liczyb o najwiekszej wartosci

Warianty:

1) Typujemy statycznie, tzn przez N losowan te same zestawy

2) Dynamicznie - update\'ujemy typy odswiezajac tablice A i B po kazdym losowaniu



Teraz. Heh - uwierz mi. To NIE DZIALA. Gra takim systemem jest tak samo skuteczna jak na chybil trafil. Komputer to cudowna maszynka ktora w ciagu minuty zrobi milion symulacji i bezlitosnie obnazy ta prawde.



I powiam tak: COKOLWIEK wymyslisz - po prostu uzyj komputera i powtórz doswiadczenie milion razy testujac je przeciwko systemowi grajacemu na chybil trafil.



Widze ze na tym forum panuje przekonanie ze ludzie zorientowani w temacie twierdza ze dobry system powinien prognozowac nie tylko w przód, ale tez wstecz. Owszem, ale ci najiteligentniejsi wiedza, ze system powinien byc UNIWERSALNY, tj prognozowac dla KAZDEGO zestawu liczb - no bo co za znaczenie ma czy liczby losuje je maszyna losujaca czy symulator na komputerze gracza!!! Wiedzac to - w ciagu MINUTY mozna zrobic MILION doswiadzcen ktore zweryfikuja KAZDY system na tym swiecie. Oczywiscie rezultatem bedzie wniosek ze skutecznosc systemu jest rowna graniu na chybil trafil. Ten kto robil rzetelne symulacje - wie to doskonale. Dlatego w tym sporze matematyków z profesjonalnymi graczami racje maja matematycy. Matematyka jest BEZLITOSNA bo jest kompletnie neutralna, nie kieruje sie pasja i emocjami, w przeciwienstwie do graczy ktorzy licza na zyskanie fortuny. Symulacje sa BEZLITOSNE.



Powiedzmy to wprost: SYSTEMY, ktorych skutecznosc bylaby wieksza niz granie na chybil-trafil NIE ISTNIEJA!







;Napisales ze losowania nie sa zalezne od czego kolwiek na tym swiecie.

;Oki. Tak jest , ale nie dokonca.W naturze wystepuja dziwne zjawiska i mozna je zaobserwowac i potem je wykorzystac.





Tak jest - i to do konca. Sorry. Nie ma wyjatków. Rzetelne symulacje sa bezlitosne.





Gdzies juz pisalem o doswiadczeniu z kulami bialymi i czerwonymi. Jak wiesz o co chodzi to je przeprowadz pare razy. Jesli nie to napisze jeszcze raz. (Jazzu jakie to forum technicznie do kitu.) Jak je zrobisz to napisz mi swoja interpretacje tego co dadza wyniki.

========================================

Tzn cos pamietam ze pisales ze jest w urnie 7 kul bialych i 3 czerwone i ze losujemy 3 kule i co jakis czas zdarzy sie nam wyciagnac 3 czerwone, czy jakos tak Nie widze w tym kompletnie nic specjalnego.
2006-07-28 (10:41)

status analizator
Data rejestracji: 2006-07-27
Ilość postów: 6

2176
wpis nr 69 023
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

comrade



Piszesz, \"SYSTEMY, ktorych skutecznosc bylaby wieksza niz granie na chybil-trafil NIE ISTNIEJA!\".

Zgodze sie z Toba jezeli mówisz o systemach sztywnych, tzn., ze wszystko zrobi za Ciebie program a Ty tylko chcialbys zaniesc gotowe kupony - to jest niemozliwoscia.

Ale gdybys mial system, który pozwolilby Ci obliczyc kombinacje wedlug regul podanych przez Ciebie - to juz jest inna sytuacja, to Ty zdecydujesz w kilku kluczowym miejscach systemu, ze ma on sie zachowac tak a nie inaczej. Maszyna jest tylko maszyna i gdy kazemy jej liczyc wg stalego schematu to symulacje niestety potwierdza to co piszesz. Gdy jednak kazemy jej liczyc wg zauwazonych przez nas zaleznosci to policzy to bardziej elastycznie. Do tego potrzebna jest (i w tym miejscu punktuje u Mariusza) statystyka. Moim zdaniem kazde losowanie jest inne i moze nie zalezy jedno od drugiego (przeciez losuja próbnie a my nie mamy z tego statystyk) ale poprze analize szczególowa losowan sasiednich mozna wyciagnac ogólne wnioski co do zdarzen. Uwierzcie mi, nie ma to jak nakazac programowi, ze jakies zdarzenie ma byc w nastepnym losowaniu - kombinacje negatywne drastycznie maleja.

Do obliczen musi byc uzyty równiez czynnik ludzki - nie tylko maszyna. Czlowiek sam nie dary wszystkiego sprawdzic, ale i sam program bedzie niczym jezeli wszystkie decyzje zostawimy w jego gestii.

Zeby bylo ciekawiej system taki musi potrafic symulowac - jak piszesz, ale kazde losowanie dla niego jest nowym wyzwaniem i nowa przygoda.



Pozdrawiam !
2006-07-28 (11:08)

status comrade
Data rejestracji: 2006-07-19
Ilość postów: 31

2151
wpis nr 69 031
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Analizator - mglbys podac jakis PRZYKLAD, bo zasadniczo trudno mi zrozumiec co miales na mysli, twoja wypowiedz jest bardzo malo scisla.
2006-07-28 (22:11)

status karamba
Data rejestracji: 2006-06-07
Ilość postów: 237

2075
wpis nr 69 112
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX\r
\r
Doswiadczenie z kulami.\r
Masz w bebnie 10 kul. 7 jest czerwonych i trzy biale. \r
Wcia?gaj z bebna tylko 4 kule. Rób to tak dlugo az trafi sie Tobie ze tylko jedna bedzie czerwona i trzy biale. Zapisuj cia?g tych zdarzen na kartce. \r
A potem sie patrz na to tak dlugo jak tylko mozesz. Powtórz to samo i patrz sie dalej. Jesli nic nie zauwazysz to nie ma ratunku i pomocy dla Ciebie. \r
\r
Jesli zauwazysz ,to przedstaw swoja interpretacje wyniku doswiadczenia.\r
Mozesz tez porównac np. z wynikami innych kolegów.\r
\r
\r
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX\r
\r
\\"kamko\\" prosze oto doswiadczenie. \r
To Forum ze swoimi technicznymi rozwia?zaniami mnie rozklada. \r
Szukam miejsca gdzie mozna przeniesc dyskusje, Dla mnie to nie ma sensu sie tutaj trudzic. Moze ktos ma jaka?s propozycje.\r
\r
\\"comrade\\"\r
Wedlug Ciebie systemy nie istnieja?. I musze Tobie na slowo wierzyc.\r
Bo tego jakos do czego doszedles nie mozesz udokumentowac.\r
I wierze ze tak jak opisujesz to rzeczywiscie trudno osia?gna?c jakies rezultaty. JA smie twierdzic ze chyba nawet szybciej na chybil trafil mozna trafic niz przez Ciebie opisywana metoda.\r
Przyznam ze dla mnie bylo wszystko jedno jaka to metoda ,byle bys mi pokazal ze cos zarobiles. Niestety nie pokazales. I tak naprawde to bys mnie chyba chetnie do muru przycisna?l i kazal za wszelka cene uwierzyc w cos w co notabene juz jak piszesz nie istnieje.\r
\r
A ja Cie nie zmuszam i nie naciskam. Ja zachecam do przeprowadzenia w/w doswiadczenia. I tak najprawdopodobniej przekonasz sie sam i sam cos niecos odkryjesz. A juz na pewno nigdy nie napiszesz ze nie ma systemów i nie ma mozliwosci ugryzc Totka.\r
\r
\\"analizator\\"\r
Moze nie do obliczen, ale bez czynnika ludzkiego, sama maszyna nigdy nie wypluje super prognozy, przynajmniej na dzisiejszy stan techniki i informatyki. Zawsze trzeba podlubac troche w sofcie ...itd...\r
\r
\r
pozdrawiam serdecznie\r
\r
Karamba
2006-07-28 (22:16)

status karamba
Data rejestracji: 2006-06-07
Ilość postów: 237

2075
wpis nr 69 117
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Edycja w/w tekstu\r
Ma byc: Przyznam ze dla mnie bylo wszystko jedno jaka to metoda ,byle bys mi pokazal ze cos zrobiles.
2006-07-29 (00:32)

status SAnislaw
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 69 140
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

....bydzuimy szukac,nie buj nic.
2006-07-29 (10:28)

status comrade
Data rejestracji: 2006-07-19
Ilość postów: 31

2151
wpis nr 69 154
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

karamba, przyjacielu. Dlaczego piszesz ze nic ci nie zaprezentowalem? Podalem maxymalnie scislym jezykiem jak wygladal mój system oraz jak zostal testowany - napisalem tez ze bylo to tak dawno temu ze nie mam juz kodów zródlowych programu. Czy ty wierzysz mi na slowo czy wierzysz MATEMATYCE? Bo przeciez moje slowa to czysta, scisla matematyka. Doswiadczenie ktore opisalem maxymalnie scisle mozesz w kazdej chwili powtórzyc. O jaka dokumentacje wiec ci chodzi? Tym sie rozni doswiadczenie nauki scislej od filozofii, ze mozna je powtarzac do woli i za kazdym razem uzyskasz ten sam wynik. Tu nie ma zadnej wiary - tu sa fakty. Jesli jakos nie masz wiary w me slowa i myslisz ze ci mydle oczy to po prostu POWTÓRZ to co ja opisalem - a opisalem to - powtarzam po raz trzeci - w sposob maksymalnie scisly!!



Doswiadczenie z kulkami. Prosze bardzo:



Oto kod zródlowy, napisalem go przed chwila w 10 minut:



#include \"stdafx.h\"

#include <stdlib.h>

#include <time.h>



char Kula[10];

bool Wyciagnieta[10];



void InitializujKule()

{

for (int i=0; i<10; i++)

{

Wyciagnieta[i]=false;

i<7 ? Kula[i]=\'c\' : Kula[i]=\'b\';

}

}



int Los(int dol, int gora)

{

return rand()%(gora-dol+1)+dol;

}



int LosujKule()

{

int IloscBialych=0;

printf(\"\\n\");

int WylosowaneKule=0;

do

{

bool Koniec=false;

do

{

int NrKuli = Los(0,9);

if (!Wyciagnieta[NrKuli])

{

printf(\"%c \",Kula[NrKuli]);

Koniec=true;

Wyciagnieta[NrKuli]=true;

WylosowaneKule++;

if (NrKuli>=7)

{

IloscBialych++;

}

}

}

while (!Koniec);

}

while (WylosowaneKule<4);

printf(\"Bialych kul = %i\",IloscBialych);



return IloscBialych;



}



int _tmain(int argc, _TCHAR* argv[])

{

printf(\"\\nZaczynamy!\");

srand( (unsigned)time( NULL ) );

InitializujKule();

while (LosujKule()!=3)

{

InitializujKule();

}

printf(\"\\n\");

return 0;

}



Przykladowy wynik:



Zaczynamy!

c b b c Bialych kul = 2

c b c b Bialych kul = 2

b c c c Bialych kul = 1

c b b c Bialych kul = 2

c c b b Bialych kul = 2

c c b c Bialych kul = 1

c c c b Bialych kul = 1

c b c c Bialych kul = 1

c c b b Bialych kul = 2

c c b c Bialych kul = 1

c c c b Bialych kul = 1

c c c c Bialych kul = 0

b c b c Bialych kul = 2

b c c b Bialych kul = 2

b c c c Bialych kul = 1

c b c c Bialych kul = 1

c c b c Bialych kul = 1

c b c c Bialych kul = 1

b c c c Bialych kul = 1

b c b b Bialych kul = 3



inny:

Zaczynamy!

c b c c Bialych kul = 1

c b c c Bialych kul = 1

b c c b Bialych kul = 2

c b c c Bialych kul = 1

c c c b Bialych kul = 1

c c c c Bialych kul = 0

c b c b Bialych kul = 2

c b b c Bialych kul = 2

c c b c Bialych kul = 1

b c c c Bialych kul = 1

b b c c Bialych kul = 2

b c c c Bialych kul = 1

c c b b Bialych kul = 2

b c c c Bialych kul = 1

c c c c Bialych kul = 0

c c c b Bialych kul = 1

c c c b Bialych kul = 1

c c c c Bialych kul = 0

c c c b Bialych kul = 1

b c c c Bialych kul = 1

c c b b Bialych kul = 2

b c c c Bialych kul = 1

c c b c Bialych kul = 1

b b c c Bialych kul = 2

b c c c Bialych kul = 1

b c c c Bialych kul = 1

c b c c Bialych kul = 1

c c b c Bialych kul = 1

c c c c Bialych kul = 0

b c c c Bialych kul = 1

b c b c Bialych kul = 2

c c c c Bialych kul = 0

b c c c Bialych kul = 1

c c c c Bialych kul = 0

c c b c Bialych kul = 1

c c b c Bialych kul = 1

c c b b Bialych kul = 2

c b b c Bialych kul = 2

c b c c Bialych kul = 1

c b c c Bialych kul = 1

b b b c Bialych kul = 3





I co przepraszam ja mam tu zauwazyc? CO?! Rozklad zgodny ze statystyka kazesz mi obserwowac?



Teraz ty przeprowadz doswiadczenie, przelec milion razy jakis system na symulatorze i porownaj go z graniem na chybil trafil. Prawda jest prosta - skutecznosc bedzie taka sama Wiem co mowie, ROBILEM TO!
2006-07-29 (10:39)

status comrade
Data rejestracji: 2006-07-19
Ilość postów: 31

2151
wpis nr 69 156
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

na tamtym forum tez odpisalem
2006-08-16 (00:47)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 71 189
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Co sychac Panie ?????????\" comrade \".



Ta akcja sie Panu nie udala .



Trzeba sie bylo lepiej przygotowac .

Pozdrowienia



2007-10-28 (06:12)

status kubek
Data rejestracji: 2007-10-28
Ilość postów: 2

2942
wpis nr 110 802
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

wygralem w lotto i sie brecham bo bo wygralem 28.10.07 10 mln zlotych kapu czy nie kapu??????????????????????????????????????????????????//
2007-10-28 (06:15)

status kubek
Data rejestracji: 2007-10-28
Ilość postów: 2

2942
wpis nr 110 803
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

lallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

l,.pllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllhi me capu to wyldajo to lotto
2007-10-28 (21:01)

status Ostatni z ogrodu OJCA+Tytan33+
Data rejestracji: 2007-10-21
Ilość postów: 6

2931
wpis nr 110 898
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

MATEMATYKA TO KOSTKA RUBIKA

KOSTKA RUBIKA TO 666

666 TO 999

999 TO 27 BOGÓW

ZIEMIA PLANETA BOGÓW

WŁOSY NA GŁOWIE SĄ POLICZONE
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina