Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Granie w totolotka

2006-07-20 (19:56)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 67 756
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mariusz palancie na co ty liczysz ze podam swoje nazwisko boze jaki naiwny jestes,zycia nie znasz.twoje 3 tytuly inz masz jak sie napijesz i ci sie przysnia ja nie bede ci udawadnial ze mam studia bo to nic szczegolnego przy tylu mgr i inz co sie co roku produkuje .ja teraz zaczynam mgr i jak dla mnie jestes takim cieciem ktory kazdy bedzie pomiatal.masz jeden kompleks hehe stary cie chyba bil i teraz masz uraz.a ciekawe czemu na kazdym poscie wszyscy ci mowia ze masz glupie przemadrzale myslenie.bo ty chlopczyku mozgu nie masz.a po co ja sie wypowiadam wogole.przeciez jestes byles i bedziesz takim \"chlopcem do bicia\" slyszysz czubku .denerwujesz sie??nie ma powodu idz wez misia i si ewyplacz bo ttylko to ci sie przyda.
2006-07-20 (20:03)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 67 761
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dzieciaku



Mialem troje dzieci i tego typu wirtualnych glupków widzialem .



Marnujesz swoje zycie --nie moje .

Ja osiagnalem juz tyle , ze nie musze udowadniac niczego .



A ty cóz -----oprócz przeklenstw dzieciecych niczego nie wymyslisz .



Inzynier nobilituje .



Moje pomysly wynobilitowalo juz kilkaset osób , z którymi rozmawialem , wymienialem listy i poznalem sie .



Jak choc jedna setna --------jedna tysieczna wymyslisz tego co ja ( bo to jest rola inzyniera procesów ) to mozesz przyjechac do torunia i postawic mi drinka .



Wtedy bedziesz dumny , ze ze mna rozmawiales .



Ale na razie musisz dorosnac .



A to wiekszy wyczyn niz studia .



ps. Moje dyplomy sa publikowane w Internecie i znane w kilkudziesieciu Krajach .



2006-07-20 (20:09)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 67 764
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

boze ja widze ze masz manie na teamt \"jaki ja jestem madry podziwiajcie mnie i chwalcie\" heheh na postach sa takie slowa ze bardzo lubisz sie chwalic niby czego dokonales.ale ty niczego nie dokonales ty tylko masz opsesje pokaz niby ta stronke gdzie twoje dyplomy sa .waidomo ze nie twoje a jak juz to kogos innego za kogo ty sie podajesz.ale jestes zalosny i nie gadam z kims kto mi do piet nie dorasta gdyz jestes takim czubkiem
2006-07-20 (20:11)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 67 766
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Obsesja pisze sie przez \" be \"



Bedziesz mial o tym w szkole ----------------jak skonczysz .



Na razie musisz w tej siódmej klasie sie jeszcze duzo uczyc .



I nie uzywaj tego tutulu , bo nawet nie wiesz co on znaczy
2006-07-20 (20:19)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 67 772
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mariusz jestes naparwde przyjkry heheheheh ;lol:

INZYNIER JACEK
2006-07-20 (20:22)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 67 775
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Musze ci dzieciaku powiedziec , ze zaraz poprawil mi sie humor po wymianie pogladów z toba .



Tyle pochwal nie dostalem nigdy .

No i nie zawiodlem sie po raz setny na ludziach .

2006-07-20 (20:26)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 67 778
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

bwracam do tematu



Comrade -chciales podyskutowac .

Mimo smieci temat ciekawy
2006-07-20 (20:31)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 67 781
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mariusz dzieciak to cie robil i s***il robote.szkoda bo tylko syfu sie nabawil nad robota ciebie hehehe a teraz ci powiem ze juz wogole nie zagladne na ten post hehe sa ciekawsze hhee wiec wypisuj co cchesz bo nie to i tak nie rusza.moj iloraz inteligencji i tak nie spadnie jak mi dokopiesz.ale jestes dziwny taki inny heheh moze jestes GEY?hehehe wybacz...trloszke tolerancji ci sie nalezy.wiec zyj dalej jak ten debil chwalac sie czego ty nie zrobiles hehe zbawicielu swiata za dyche hehehe
2006-07-20 (20:36)

status 12345
Data rejestracji: 2005-09-30
Ilość postów: 41

1272
wpis nr 67 784
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

INZYNIER ales ty pojeb -- ciebie nawet do czubków nie wezzma bo bys ich zarazil .
2006-07-20 (20:37)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 67 785
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rozumiem inrzynieze...brak czasu...wszyscy atakuja...czekam cierpliwie
2006-07-20 (21:25)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 67 802
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Szanowny Panie inszynieze(staram sie pisac tytul poprawnie,ale ten brak wykrztalcenia ),pisze bo nie spodziewalem sie takiej napasci na Pana,czlowieka badz co badz wszechstronnie wykrztalconego ,pewien jestem,ze Panscy rodzice zadbali o to bardzo solidnie,a sadze tak na podstawie Panskich pelnych inwencji i polotu,oraz niezwykle bogatego,prawie magisterskiego,slownictwa w Panskich(od razu widac,ze inzynjerskie)postach, w których to niezwykle delikatnie(widac wyniesione z domu rodzinnego wychowanie)stara sie Pan,jak na iszynijera przystalo,zwracac uwage oponentom,ze jednak sie myla w ocenie Panskich mozliwosci zyciowych.A wyzwania przed Toba (pozwolisz,prawda ze skonczymy juz z tymi tytulami)stoja nieliche.Pozwolisz,ze wymienie tylko kilka najistotniejszych dla Twojego zdrowia psychicznego.Jutro,najlepiej rano idz do przychodni i zarejestuj sie do psychiatry.Popros pania rejestratorke,ze masz nawroty i konfabulujesz,zareczm,ze zostaniesz przyjety jeszcze rano.Jak juz wrócisz od lekarza,nie zapomnij zaraz wziasc przepisane lekarstwa(dostaniesz tez na uspokojenie,te tez zazyj)i obficie popij najlepiej woda.Zainwestuj,prosze w slownik ortograficzny,to moze Ci w zyciu okazac sie bardzo pomocne,nawet nie wiesz jak bardzo.Gdyby pomoc lekarska okazala sie jednak nieskuteczna,to prosze napisz,byc moze znajdzie sie jakas skuteczna(uwierz mi na slowo)terapia dla Ciebie.

Mariusza powinienes przeprosic,bo niczym Ci nie ublizyl w swojej odpowiedzi na Twój,jakze niezwykle inteligentny post .To Ty ze swoja\" niewiedza\" nie dorastasz mu do piet.

2006-07-20 (21:44)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 67 808
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hanys



Na skype





ryszardwelka



W Toruniu jest wiele wspanialych \" piwiarni \" .



Toz to male miasteczko .

Zawszec to mozna porozmawiac .
2006-07-20 (22:07)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 67 817
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz...jestes malo konsekwenty...czy pamietasz swoje wypowiedzi o piwie????(o zgrozo zreszta ) To jak to jest popijasz ty browca czy nie ...\"bo to nie dla prawdziwych facetów\" .Bez zlosliwosci oczywiscie...

Nie sama wóda czlowiek zyje...czyz nie ???

pozdro
2006-07-20 (22:11)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 67 818
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Serafin



Wszystko ci wyluszcze .



Pije tylko czysta i to kieliszkami .

Bez drinków .



Ale w taki upal zimne piwo to jak kazdy napój .



Jutro jestem nad jeziorem .

Tam beda kieliszki .

Przy wódce powstaja najlepsze pomysly i najwspanialsze projekty .



Ale poniewaz nick byl HANYS to sobie pomyslalem --moze glupio , ze piwo lepsze .



Ale w razie czego moze byc kieliszek czystej .



Ale z tym w Toruniu to juz gorzej .



No a w taki upal tp i niebezpiecznie .



Wielokrotnie zapraszalem do siebie nad jezioro .

No tam bym, piwa nie preferowal .



Pozdrowienia
2006-07-20 (22:19)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 67 822
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiesz co podoba mi sie to ruskie podejscie... gorzalka to gorzalka ale wiesz przegorzalkowalem w swoim niechlubnym czasie...teraz wyje szkoda ile wierszy sie pisalo,ile opowiadan... ale byl i wstyd bo mi po przedawkowaniu(a pilem duzo i to bez przechwalek) na dekiel bilo,a jak bilo to i ja po mordzie bilem,co mialo tez swój urok he,he...nikogo trwale nie skrzywdzilem ot takie jesieninowskie burdy przy ogórze... bylo minelo ustatkowalem sie,browca tylko popijam...musialem,slaba wola...jednak za gorzalke cenie Cie bardzo.Zdrowe podejscie i w tym wzgledzie morowy z ciebie chlop

Jedni moga inni musza przestac...ech!!!

To pozdro i na pohybel komu chcesz
2006-07-20 (22:25)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 67 829
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Srafin



Dobrze wiesz .

Wódka jest dla ludzi madrych .



Ja jestem smakoszem .



Krazenie mam az za dobre wiec z drinkami nie latam .



KOlegów coraz mniej . Przyjaciól jeszcze mniej .



Jak juz sie pije to do oporu .



Ale to musi byc szczególna okazja .



No i musza byc zawsze toasty .



Bo picie bez toastu to alkoholizm .



Raz czy dwa razy w miesiacu --to dla zdrowotnosci .



JA znam alkoholików .

To starszna choroba .



Ale oni musza miec we krwi a ja nie .



Pozdrowienia
2006-07-20 (22:38)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 67 833
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

madrosc...rzecz wzgledna...wez np Majakowsiego pod uwage .Ja doszedlem do poziomu aby aby od aa szedlem tam-dziad...szedlem tu -dziad..oj tak bylo kiepsko.A teraz browar popijam,dzwigam woreczki...pokuta musi byc Z 20 dni w miesiacu przeszedlem do góra dwóch w roku...panuje jednak.Pewnie mialem szcvzescie.

pozdro
2006-07-20 (22:46)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 67 838
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Serafin,nie znalem Cie z tej strony,ale jezeli to prawda i wyszedles na prosta,to ... chyle czola.

Pozdr
2006-07-20 (22:49)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 67 840
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ale sie Nimoraj napisales ojoj chyba ci literowali slowa bo bys dostal padaczki smieszni jestescie jak takie prawdziwe osly.pasujecie do siebie.cechuje was jednakowa ciemnota,putka w glowie i wywyzszanie sie czyms czego nie posiadacie.takie palanty hehehe
2006-07-20 (22:55)

status zbyszeks
Data rejestracji: 2006-07-02
Ilość postów: 9885

2115
wpis nr 67 842
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

inz Jacku,

patrzyles dzisiaj w lustro? I co? Pewnie nic! Odbicia nie bylo?
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina