Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Granie w totolotka

2006-07-19 (11:20)

status comrade
Data rejestracji: 2006-07-19
Ilość postów: 31

2151
wpis nr 67 539
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzien dobry, to moj pierwszy post. Prosze potraktowac mnie jak laika i byc wyrozumialym.



Poczytalem tutaj troche watków - najbardziej zaciekawily mnie watki w których ludzie podaja prognozy konkretnych liczb totolotka. Moze to glupie pytanie, ale na jakich _matematycznych_ podstawach opiera sie jakiekolwiek prognozowanie w grze losowej w ktorej kolejne próby sa calkowicie niezalezne? Prognoza to nic innego jak próba wykrycia jakiejs zaleznosci, reguly bazujacej na poprzednim stanie, w mysl której zwieksza sie prawdopodobienstwo okreslonego wyniku. Np prognoza pogody na jutro opiera sie z danych dzisiejszych i wczorajszych. Skoro jednak losowania totka sa calkiem niezalezne to czy nie tkwi tutaj pewna sprzecznosc w rozumowaniu? Tzn prognozowanie = próba udowodnienia ze jednak losowania sa zalezne...



Prosze o skrócona odpowiedz jakis moze najprostszy przyklad mechanizmu takiego prognozowania...
2006-07-19 (12:48)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 67 545
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Liczby jak kobiety...

w/g mnie, musza byc gorace!
2006-07-19 (14:43)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 67 560
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Comrade



Chetnie wymienie z toba poglady .

TYm bardziej , ze niczego madrego nikt ci nie napisze.



NIestety musisz sie przygotowac psychicznue gdyz zaczna tez sie wpisy smieci -szczeglnie od tych , którzy juz z gry robia wszystko aby przegrac .



Musze sie troche przygotowac ale w punktach podstawy opisze .



Musze ci z góry powiedziec , ze prognozy hazardzistów robione sa na zasadzie intuicji \" czyli z sufitu \"

NIe maja oni -czyli hazardzisci kompletnie zadnych narzedzi oprócz programów bazujacych o ewidentne wrózbiarstwo .





POjecia liczb czerwonych i zielonych , jasnych i ciemnych , zimnych i goracy , pewnych i niepewnych to pojecia wlasnie z takiej \" paranauki \"



Jak zauwazyles zwolenników jest niemalo .

To taka tajna nauka z wtajemniczeniami .



Królestwo hazardzistów .



Jezeli Bóg da i nie beda przeszkadzali wpisujac smieci zaczniemy od



zapisu totka czyli reprezentacji liczbowej losowania



Pozdrowienia



Mariusz
2006-07-19 (14:51)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 67 561
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

wkleje tu tekt ktory dzis wkleilem w temat \"Wspomagacze-Programiki\" bylem tam w G-8 ale mie wykopali bo jak z tego wynika bylem za dobry dla nich by podawac sowje typy.gdyz po 4 typowaniach bylem II vice liderem.ale wali mnie to czy bylem na 1 czy ostanim nie w tym rzecz-wklejam to co dzis im napisalem o tych liczbach co niby program im wybiera hehehe smiechu warte.



Przemadrzaly januszu tez mowie ci spadaj i nie zgrywaj sie jakbys pojadl wszytkie rozumy.bo widac nie masz zadnego celu w zyciu procz tych kulek nad ktorymi sie glowkujecie.a przeciez zaden wasz program itd nie jest w stanie wytypowac wam liczb do sukcesu (chyba ze bedzie to czysty zbieg okolicznosci hehe ) bo to przeciez gra losowa (chyba co niektorzy o tym zapomnieli) i moze byc tak ze maszyna losujaca wylosuje przez najblizsze 31 dni te same liczby,dziwne to ale prawdziwe,przeciez to nie czlowiek losuje kule ale maszyna.a jak maszyna to moga sie dziac rozne dziwactwa.a wasze typy to czysty fart a nie jakies przemyslenia warte uwagi



2006-07-19 (16:57)

status comrade
Data rejestracji: 2006-07-19
Ilość postów: 31

2151
wpis nr 67 577
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja chetnie poznam odpowiedz na moje podstawowe pytanie: czy wyniki losowan sa zalezne czy niezalezne? Jesli sa niezalezne no to (moim skromnym zdaniem) _jakakolwiek_ (podkreslam: jakakolwiek) prognoza inna niz \"magia\" tudziez \"na chybil-trafil\" jest niemozliwa.
2006-07-19 (17:00)

status comrade
Data rejestracji: 2006-07-19
Ilość postów: 31

2151
wpis nr 67 578
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przy czym, dodam ze granie na chybil-trafil trudno nazwac prognoza. Uzupelniajac - chodzi mi wylacznie o matematyke i statystyke. Nie interesuje mnie \"magia liczb\".
2006-07-19 (21:07)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 67 622
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja chetnie poznam odpowiedz na moje podstawowe pytanie: czy wyniki losowan sa zalezne czy niezalezne? Jesli sa niezalezne no to (moim skromnym zdaniem) _jakakolwiek_ (podkreslam: jakakolwiek) prognoza inna niz \"magia\" tudziez \"na chybil-trafil\" jest niemozliwa.



Comrade



Co ty wypisujesz ????????????





Sa tysiace zjawisk niezdeterminowanch a mimo to prognozy sa doskonale .



Co ty opowiadasz ?



1. Sa determinisci , którzy twierdza , ze wyniki w grze losowej zaleza od siebie .



Zaleza --alez oczywisci .



No i co z tego ????????????????



comrade to podaj co z tego , ze wyniki od siebie zaleza .



Jaki z takiego faktu mozna wyciagnac wniosek ???????????????????????





Jaki to dla ciebie zysk ?????????????



Bp zipelnie nie rozumiem co w takeij prognozie jest zyskownego ??????????????



Mysla , ze strzeliles te uwage bez zastanowuenia .





Mysla , ze to nie to czy jest zalezny czy nie jest .



Pomylilo ci sie z inna teza ----------------------JEZELI ZNAMY TE ZALEZNOSC ???
2006-07-19 (21:31)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 67 628
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

inz Jacek





Ja zupelnie nie rozumiem o co ci czlowieku chodzi ?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!





W POlsce jest demokracja i kazdemu wolno dobirac sobie kompanów jakich chca .



Grupa hazardoqwa G-8 moze tez wybieraz kogo chce i po co te zale .





NIe bardzo rozumiemn twojej wypowiedzi o kulkach i losie .



O co ci chodzi????????????????



Przeciez dokladnie wiedziales czym sie ci ludzi bawia .





A teraz krytykujesz kulki i los .





Jak starales sie dolaczyc to byly \" a \"



A jak nie chcieli cie tam to sa \" be \"





Ja mysle , ze ty nie masz rzadnych pogladów --------------najmniejszych na temat totka .



I nie miej zalu do nikogo .





KIlkunastu hazardzistów swietnie bawi sie w rankingi



No i o co masz pretensje ??????????????????????????????



MOze oni nie chca innych w grupie





toDemokracja
2006-07-19 (23:26)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 67 656
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz co ty ***isz czlowieku.jakbys wiedzial o czym pisze to bys durnowatego tekstu nie napisal.chcieli mnie do czasu az bylem za dobry to usuneli gnoje.a ja wiem w co sie bawia.tylko ja ni etypuje z zadnego glupiego programu bo ro BZDURA tylko na orientacje i z wlasnych przemyslanych obliczen.widze ze na kazdym poscie gdzie zabierasz glos masz jakis kompleks i wszedzie cie nie ccha-oj ty biedaku
2006-07-19 (23:45)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 67 659
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie inszynierze,czy przystoi Panu jako czlowiekowi wszechstronnie wyksztalconemu ,zadawac sie z takimi prostakami?.Dziwie sie,doprawdy dziwie.U Pana i elokwencja wrodzona,jak widze, a i slownictwo niezwykle bogate,po prostu nie przystoi Panu inszynierowi prowadzic dalej te konwersacje
2006-07-19 (23:50)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 67 660
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nimoraj a moze \"inrzynier\" to Miodek w wilczej skuze
2006-07-19 (23:53)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 67 661
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A tak do pana inrzyniera...jest demokracja i guwno terz ma swoje prawa hle,hle,hle
2006-07-20 (00:32)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 67 662
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Szanowny Panie\"Serafin\",prosze nie stawiac tak wysoko poprzeczki ,nie bedzie przez Panskie fanaberie,nasz pan inrzynier( dobrze zes mi Pan delikatnie<jak zawsze,zreszta > zwrócil uwage na moja,jakze niedoskonala pisownie) marnotrawil swój cenny czas na szukanie po necie,aby sprawdzic co to za nieuk,ten caly Miodek.W tym czasie,nasz inrzynijer moze jakims forumowiczom,oczywiscie niezwykle(jak na niego)delikatnie przekazac trafne uwagi i celne riposty.A swoja droga to Mariusz powinien sie wstydzic:wszechstronnie i niezwykle starannie(chyba o to zadbano i kladziono na te sprawy nacisk)wyluczonemu panu inrz.Jackowi tlumaczyc tak proste zasady demokracji .Nie spodziewalem sie tego po Mariuszu .Sam juz nie wiem co o tym myslec
2006-07-20 (00:42)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 67 663
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I cholera jasna,bylbym zapomnial.Jeszcze jedno:z tego Mariusza to tez niezly gagatek;tu niby sie interesuje,cos tam podpowie,napomknie o multilotku,ale ani jednego,nawet najmarniejszego slowa pocieszenia dla pana inrzynijera.No,no.. brak slów po prostu
2006-07-20 (00:47)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 67 664
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

po przeczytaniu ostatniego wpisu pana inrzyniera w pr-wspom ...zmuszony jestem przeprosic gówno...ja wiem jedno jenrzynier nie miesci sie juz w moim alfabecie,przekroczyl próg wulgaryzmów odlecial hen,hen...pa pa ....byc moze gdzies w odleglej galaktyce istnieje slowo dosc paskudne by cie nazwac...niech szmoc bendzie s tobom smroday



pozdrówka dla reszty zakreconych
2006-07-20 (01:12)

status HANYS
Data rejestracji: 2006-05-01
Ilość postów: 14

1981
wpis nr 67 665
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Szanowny MARIUSZU !Badz ponad wszysto-badz poprostu soba nadal! A tak na

marginesie - czy wiesz czym sie rózni slowik od wróbla? - jezeli nie wiesz to Ci powiem- wróbel tez konczyl konserwatorium tyle tylko ze wieczorowo,albo studia licencjackie.Jest jeszcze inna mozliwosc ze inz. to jest pseudonim jeszcze z okresu okupacji.Majac na uwadze jezyk jakim sie posluguje,uwazam ze okres dorastania przypada na okres ostatnich kilkunastu lat,ludziom którym sie wydaje ,ze wszystko mozna a z chamstwem jest im do twarzy.Nastapilo totalne zdziczenie obyczajów,widac to po naszych wybrancach do sejmu i senatu.

Podpisuje sie oburacz pod postem Fobii/o ile dobrze pamietam/ dotyczacym Twojej osoby.Pozdrawia Cie obywatel Mocherolandu,w którym glupota goni glupote.

Kind regards. /Z.S/
2006-07-20 (19:23)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 67 747
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sluchaj no Panie Jacek



Gdyz inzynierem nie jestes .To pewne . Widac to po stosowanych niedoroslych slowach

Prawdopodobnie jestes typowym glupkiem kilkunastoletnim .



No skoro masz wlasne pomysly to je opisz .

Toz to jesesmy na Forum dyskusyjnym .



Ja nie chce nic darmo



Ja tez opisze swoje .



Fifty -fifty



Jak widzisz ja prowadze tylko dwa posty i to czytane od jednego oceanu do drugiego .



Ja nigdzie nie chce i do nikogo nie przystepuje --wiec to do mnie chca .



A zapewniam cie , ze w zyciu tyle wycieczek do Torunia w postaci milych i czytatych gosci nie miales .



Jak skonczysz te 18 lat nie startuj na zadne studia techniczne gdyz nie masz szans .

NIe ten intelekt .



No czekamy na wzajemna wymiane pogladów i mechanizmów .



Ja juz nadrobilem w \" dolkach \"





2006-07-20 (19:37)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 67 750
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mariusz jestes zalosny heheh mam studia a moj jezyk jest moim jezykiem .majac inz nie zmusza mnie to bym na takie hamstwo jakie wy prezentujecie odpowiadal grzecznie hehe chyba ze jestescie az takimi katolokami ze was to uraza,serafin masz braki w pisaowni ...hehe ale glab bedzie zawsze glabem hehe hanys jestes jak taki wrzód na dupie wogole wszyscy ktorzy mnie krytykuja widze sa zwyklymi debilami.nie mam zamairu odpisywac juz na to co napiszecie bo to mnie smieszy heheh o tak jak widac rozbailiscie mnie na maxa hehehehehehe boze nie wiedzialem ze jestescie az takimi cymbalami-ale to macie chyba w genach po rodzicach heheheeh no nie mariusz palancie
2006-07-20 (19:43)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 67 753
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzieciaku



Ja zdobylem trzy tytuly inzyniera w trzech róznych zawodach .



Po pierwsze zaden inzynier nie umiescil by skrótu inz na Forum przed nazwiskiem .



Jest stary kodeks honorowy i o nim wiedza wszyscy wyksztalceni ludzie :



Iz tytuly naukowe umieszcza sie i uzywa na sympozjach i spotkaniach naukowych .

Na terenach uczelni i instytutów badawczych



W zespolach zawodowych i intelektualnych jak --burze mózgów i innqe nineformalne instytucje .





Ty w zyciu studiów nie widziales .



Nie masz zadnego tytulu gdyz kolezenstwo inzynierskie by sie nwstydem obleklo .



Po prostu tak jak napisalem jestes wspólczesnym glupkiem niedorosnietym .



W totka nie umiesz grac .

Nic nie wymyslisz :



......a na pewno kola .



A po zachowaniu widac , ze tytul sobie wypozyczyles .



I nie uzywaj go wiecej --gdyz dyplomu nie masz i--------------------------------------------------co najwazniejsze ......nie bedziesz nigdy mial .





Nie pozdrawiam
2006-07-20 (19:49)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 67 754
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A w ogóle to ci sie popiórkowalo gdyz tytuly naukowe uzywa sie z Nazwiskiem .



W filmie Lata 20-te, lata 30-te skad zapozyczyles .............................



.......................Panie inzynierze Jacek ..............................to byla komedia i takei gagi byly na porzadku dziennym .



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina