Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Pro memory ---odpowiedz na list Darka

2006-04-07 (11:15)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 57 069
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kolega Jasze nie wie nic na temat komputerów . Gdyz jest wyksztalcony komputerowo inaczej .

Jest pewien algorytm , który mówi , ze komputery co roku powiekszaja swoja moc obliczeniowa dwukrotnie .

Mariusz.

*******

Skromnie zauwaze ze staram sie raczej powiekszac swoja moc mylowa a nie obliczeniowa komputerów.

Totek istnial kiedy o komputerach sie nikomu nie nilo a ludzie juz zaczynali nieco mylec.

Mnie komputer pomaga w myleniu a Tobie jednak ma zastapic to mylenie.

Przepraszam Mariusz ...juz sie wycofuje.

Ale nie jest z Ciebie zly chlop,za duzo jedynie mylisz o jednym i tym samym.

Pozdrawiam.

P.S

Wiedzialem ze nie wytrzymasz TYLKO czytajac nas hi,hi.



2006-04-07 (12:34)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 57 079
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tez nie wytrzymalam, tylko czytajac.

Mylisz sie Mariuszu piszac, ze Icemario jest najwierniejszym Twoim czytelnikiem. Zapomniale o mnie. Ja Twe posty pisane na klawiaturze komputerowej (to wazne) czytam od poczatku.



Sprawa druga.

Napisale: \"1. kartka w kratke i olówek czy tez pióro ( nie dlugopis – nikt kto przelewa na papier myl nie uzywa dlugopisu )\"



Otóz Mariuszu, uzupelnie Twa wypowiedL. Najlepiej myl przelewac na papier gesim piórem maczanym w kalamarzu z atramentem. Tak pisal wszyscy wielcy w poprzednich wiekach i wiat o nich pamieta.



Obecnie piór uzywaja snoby i buraki!!!



Nasi ostatni WIELCY - uzywali zwyklej maszyny do pisania. Jej przewaga nad komputerem jest niepodwazalna. Wylacza prad - ona dziala dalej, nawet przy wiecach woskowych.



Pozdrawiam serdecznie, liczac na dalsze ciekawe przemylenia. Dzieki Tobie Mariuszu budze sie z letargu.

\"fobia1\"
2006-04-07 (12:40)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 57 080
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PS

Przepraszam, ze swe myli przelalam w pocie kierowanym tylko do Darka. Tak mnie co naszlo. Mariusz, nie gniewaj sie. Ta fobia to tylko fobia - i nic wiecej. Olówki trzeba temperowac - nie mam ostrego noza ani temperówki; piórem nie pisze, bo nie jestem snobem i burakiem (moim zdaniem) takze nie. Dlatego zrobilam to w komputerze - byl pod reka.



Licze na zrozumienie i calkowita ignorancje mego wpisu. Nie zawracaj sobie nim glowy.
2006-04-09 (15:40)

status Darek
Data rejestracji: 2003-10-13
Ilość postów: 213

154
wpis nr 57 333
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Rozumiem ze chodzi o moja panike zwiazana z Twoim zamiarem opublikowania Twojej metody na sukces.

Moim zdaniem jest ona sluszna i odpisujac na Twoje argumenty postaram sie wyjasnic dlaczego.

Jesli uwazasz ze twoj system moze zaraboc 1000 a ktos inny uwaza ze ma 1000 razy lepszy system to moze tak byc ale moze byc i tak ze ten niby 1000 razy lepszy system jest do bani a autor takich slow chce sie jedynie dowartosciowac. Moze tez byc tak ze obaj jestescie w bledzie i nikt nie odniesie sukcesu.

Ale wyobraz sobie ze publikujesz system i on dziala np wczesniej go sprawdziles. Jesli zamkniesz go w programie i zrobisz tylko opcje \"aktualizuj wyniki\" i \"podaj liczby do obstawienia\" to nie potrzeba geniusza zeby wygrywac tym programem. I teraz taki program sie rozejdzie jak swieze buleczki a glowny komputer lotka pokaze ze ludzie za czesto wygrywaja. I bedziesz slawny przez 1 dzien a lotek powie ze rezygnuje z interesu i dziesiatki ludzi skubiacych lotka straci zajecie.

Tobie sie wydaje ze opublikujesz system ktory dziala i ludzie nie beda nim wygrywac ???????

Przemysl to dobrze co mowie.

Ja wiem ze moje slowa moga sie wydawac naiwne i byc dobrym materialem do zartow, ale jesli Twoj system dziala to tak wlasnie sie stanie. Ja ci wierze jesli mowisz ze dziala bo sam nad tym siedzialem i wiem ze pomimo moich niepowidzen nie znaczy to ze Tobie sie nie uda. No chyba ze Tobie tez sie nie udalo i przez 3 lata nie udalo Ci sie nic to wtedy spokojnie mozesz publikowac swoje prace ale wtedy to by nie mialo wartosci i sensu publikowania. Ale przeciez chcesz opublikowac sprawny system dopracowany w najdrobniejszych szczegolach.

Jak czytam Twoje wpisy to mam dwa odczucia: jedno takie ze masz klopoty z mysleniem w kategoriach przyczynowo skutkowych, a drugie to takie ze piszesz do mnie szyfrem ktory coraz latwiej mi jest rozszyfrowac.

Prawda jest taka ze jesli opublikujesz system ktory bedzie dzialal to nie zaleznie czy sie ze mna zgadzasz czy nie to bedzie tak jak mowie bo to nie sa jakies moje fantazje tylko prawo przyczyny i skutku, akcja reakcja itd.

Mam nadzieje ze wyraziem sie jasno.

Pozdrawiam
2006-04-09 (16:47)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 57 342
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To znakomity dla totka interes ...

To prawda,ale to znakomity interes dla nielicznych \"graczy\"...

Dopóki ludzie nie zaczna wygrywac i lotek nie zamknie ml .Tak sie nie stanie dopóki kto nie poda ludziom na tacy \"metody\",powtarzam na tacy.Nie droge do...!!

I lepiej zeby nikt nie podal ,bo wszystko szlag trafi,caly ten lotto-bajzel przestanie istniec...To jest dopiero teoria spisku.Dorobic sie grubej kasy,wywalic darmowy program i ropirzyc wsystko,he,he...

Pewnie,mozn podac jakie podstawy...nowa droge,niech 1% skorzysta,a reszta niech na ich sukces gra.

Pozdro
2006-04-10 (00:03)

status Darek
Data rejestracji: 2003-10-13
Ilość postów: 213

154
wpis nr 57 402
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Serafin Twoja wypowiedz doskonale pasuje do mojego przekonania.

Ciesze sie ze myslimy podobnie.

To forum jest po to zeby sie wymieniac doswiadczeniem i nawzajem wspierac w dazeniu do najefektywniejszych sposobow gry.

Ale jesli sie glebiej zastanowic to sie okaze ze jesli ktos dojdzie co celu i nie zachowa tego dla siebie to bedzie tak jak powiedzialem i to jest ciekawe ze efekt bedzie odwrotny.



To tak jak ze wspinaniem sie na wielka gore.

Im lepszy sprzet tym lepiej.

Ale najlepszy sprzet np helikopter pozwoli na blyskawiczne pokonanie gory ale sukces bedzie mniej odczowalny.

Pomijajac fakt ze helikopter ma ograniczony zasieg to w jakims stopniu wyjasnia sprawe i miejmy nadzieje ze mariusz to zrozumie.
2006-04-10 (00:09)

status Darek
Data rejestracji: 2003-10-13
Ilość postów: 213

154
wpis nr 57 403
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz coraz bardziej Cie rozumie !

Moge sie nie zgadzac ale rozumiem Twoje podejscie.

Tutaj wyglaszamy monologi ale mam nadzieje ze kiedys spodkamy sie realu i przeprowadzimy burze mozgow



ps kiedys w wiedniu analizowalem Twoje wpisy i wyslalem Ci sms ze masz wspanialy umysl i ciekawe czy dotarl (to bylo jakis rok temu)

Pozdrawiam
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina