Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 162 163 164 ... 1406 1407
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

A TAK NA 8-ki

2008-04-02 (12:20)

status bzik
Data rejestracji: 2006-03-16
Ilość postów: 5170

1840
wpis nr 130 500
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



BOCZEK oraz inni typujący -proszę nie robić takich wpisów testujących dany zestaw przez cały miesiąc (lub do odwołania ) - co innego jak komu co wypadnie lub napisze że powtarza typowanie -nie mam wtedy sprzeciwu .(np.-wyjazd na 3- dni)- to co innego

DANY ZESTAW mogę- powtarzać przez 3 (trzy )dni - po tym czasie nie zaliczam typowania - bez wpisu ponownego z typowaniem.
2008-04-02 (12:42)

status boczek
Data rejestracji: 2007-11-20
Ilość postów: 1179

3003
wpis nr 130 501
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

DOBRA BZIK CZAJE BAZE . A I JESZCZE JEDNO TA NOWA PUNKTACJA JEST DO BANI , I JESTEM ZA STARA POPOPOPOPPOOPOP
2008-04-02 (12:47)

status boczek
Data rejestracji: 2007-11-20
Ilość postów: 1179

3003
wpis nr 130 502
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

prawie zawsze pisze do odwolania poniewaz pracuje a puzniej odsypiam .

PRZEPRASZAM
2008-04-02 (13:09)

status LOSO...PARA''187&
#039;'

Data rejestracji: 2008-01-12
Ilość postów: 198

3121
wpis nr 130 503
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

75,63,58,51,44,34,9
2008-04-02 (13:38)

status bzik
Data rejestracji: 2006-03-16
Ilość postów: 5170

1840
wpis nr 130 510
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Boczek- co do punktacji każdy miał możliwość wypowiedzi -większość popiera nowy system punktacji - przychylam się do większości wypowiedzi typujących.

Co do wpisów i na testowanie cyferek -znajdziesz czas na te trzy dni aby wpis powtórzyć -i jest ok. nie ważna jest pora wpisu -na pewno dasz radę - skopiować i wkleić .- dotyczy to wszystkich - ja nie muszę pamiętać kto wcześniej robi wpis na cały miesiąc - zdarzy sie że opuszczę typowanie kogoś i szum że nie podliczyłem jego typowania, a chciałbym tego uniknąć-człowiek jest istotą omylną - nie maszyną .

Jeżeli się pomylę w podliczeniu proszę napisać o poprawkę - dziękuję .
2008-04-02 (14:09)

status bzik
Data rejestracji: 2006-03-16
Ilość postów: 5170

1840
wpis nr 130 513
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





LOSO...PARA\'\' - dopisz jedną cyferkę - masz 7 liczb podanych
2008-04-02 (14:26)

status LOSO...PARA''187&
#039;'

Data rejestracji: 2008-01-12
Ilość postów: 198

3121
wpis nr 130 515
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

sorki czasami sie myli dopisuje 19 teraz jest OK
2008-04-02 (14:27)

status skorpion20
Data rejestracji: 2008-03-15
Ilość postów: 5377

3278
wpis nr 130 516
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

20,70,43***25,15,36,39,50
2008-04-02 (15:04)

status skarbek
Data rejestracji: 2008-02-16
Ilość postów: 11

3204
wpis nr 130 528
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

55,68,76,,,8,27,32,49,79
2008-04-02 (16:43)

status kusenko
Data rejestracji: 2006-01-06
Ilość postów: 660

1599
wpis nr 130 540
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



Brawo Bzik tak trzymaj - krótko i w temacie

Dobrze by było jeszcze zobaczyć na tej stronie typy ICE-MAN-a chyba że się krępuje to trudno - przeboleje



03.05.09....42.43.58.72.73.



Pozdrawiam

2008-04-02 (17:08)

status bzik
Data rejestracji: 2006-03-16
Ilość postów: 5170

1840
wpis nr 130 544
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

typowanie ICE_MAN na stronce multiforum http://free4web.pl/3/1,149811,403282,Threads.html;jsessionid=5B2F8F43516F649A4A710F4C80333472



w temacie - Nasze ósemeczki 8/8



w tym temacie tam typują ; skarbek , Klusek , ANDREW , Ice_Man_20 , martiano



oba tematy łącze w jeden i wyniki podaje na obu forum ,



z powodu braku chętnych do prowadzenia tematów , po losowaniu mam do zrobienia 8 wpisów - proszę o wybaczenie jeżeli nieraz pomylę wpisy przy wklejaniu do nie tego tematu i z małym opóźnieniem - jest co pisać .
2008-04-02 (17:23)

status kusenko
Data rejestracji: 2006-01-06
Ilość postów: 660

1599
wpis nr 130 545
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Bzik u mnie pokazuje się - Błąd - przy próbie otwarcia adresu co podałeś
2008-04-02 (17:27)

status bzik
Data rejestracji: 2006-03-16
Ilość postów: 5170

1840
wpis nr 130 547
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

musisz cały link brać - dzisiaj tam jest awaria serwera i raz jest za chwilę brak łącza i tak jest od godziny - mi też tak pokazuje się te forum
2008-04-02 (17:29)

status kusenko
Data rejestracji: 2006-01-06
Ilość postów: 660

1599
wpis nr 130 549
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Ok. dzięki spadam do pracuni
2008-04-02 (17:41)

status ZaO
Data rejestracji: 2007-09-16
Ilość postów: 2848

2879
wpis nr 130 552
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



4.5.41.54.68.33.43.15
2008-04-02 (18:24)

status rrrr
Data rejestracji: 2008-02-13
Ilość postów: 462

3195
wpis nr 130 555
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

9,19,27,,34,44,58,67,798
2008-04-02 (18:43)

status ziuta
Data rejestracji: 2008-03-01
Ilość postów: 53

3231
wpis nr 130 557
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

18, 23, 29, 32, 43, 47, 61, 64
2008-04-02 (18:52)

status bzik
Data rejestracji: 2006-03-16
Ilość postów: 5170

1840
wpis nr 130 560
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





3,46,77,,4,11,43,55,76
2008-04-02 (19:00)

status LEW
Data rejestracji: 2006-10-30
Ilość postów: 1971

2323
wpis nr 130 567
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

49,67,79..17,20,22,30,54
2008-04-02 (19:08)

status zbyszeks
Data rejestracji: 2006-07-02
Ilość postów: 9885

2115
wpis nr 130 570
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam,

5,8,51 + 18,55,61,75,78

Powodzenia
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 162 163 164 ... 1406 1407
Wyślij wiadomość do admina