| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 162 163 164 ... 1406 1407 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | A TAK NA 8-ki |
2008-04-02 (12:20) bzikData rejestracji: 2006-03-16 Ilość postów: 5170 | wpis nr 130 500 [ CZCIONKA MONOSPACE ] BOCZEK oraz inni typujący -proszę nie robić takich wpisów testujących dany zestaw przez cały miesiąc (lub do odwołania ) - co innego jak komu co wypadnie lub napisze że powtarza typowanie -nie mam wtedy sprzeciwu .(np.-wyjazd na 3- dni)- to co innego DANY ZESTAW mogę- powtarzać przez 3 (trzy )dni - po tym czasie nie zaliczam typowania - bez wpisu ponownego z typowaniem. |
2008-04-02 (12:42) boczekData rejestracji: 2007-11-20 Ilość postów: 1179 | wpis nr 130 501 [ CZCIONKA MONOSPACE ] DOBRA BZIK CZAJE BAZE . A I JESZCZE JEDNO TA NOWA PUNKTACJA JEST DO BANI , I JESTEM ZA STARA POPOPOPOPPOOPOP |
2008-04-02 (12:47) boczekData rejestracji: 2007-11-20 Ilość postów: 1179 | wpis nr 130 502 [ CZCIONKA MONOSPACE ] prawie zawsze pisze do odwolania poniewaz pracuje a puzniej odsypiam . PRZEPRASZAM |
2008-04-02 (13:09) LOSO...PARA''187'' Data rejestracji: 2008-01-12 Ilość postów: 198 | wpis nr 130 503 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 75,63,58,51,44,34,9 |
2008-04-02 (13:38) bzikData rejestracji: 2006-03-16 Ilość postów: 5170 | wpis nr 130 510 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Boczek- co do punktacji każdy miał możliwość wypowiedzi -większość popiera nowy system punktacji - przychylam się do większości wypowiedzi typujących. Co do wpisów i na testowanie cyferek -znajdziesz czas na te trzy dni aby wpis powtórzyć -i jest ok. nie ważna jest pora wpisu -na pewno dasz radę - skopiować i wkleić .- dotyczy to wszystkich - ja nie muszę pamiętać kto wcześniej robi wpis na cały miesiąc - zdarzy sie że opuszczę typowanie kogoś i szum że nie podliczyłem jego typowania, a chciałbym tego uniknąć-człowiek jest istotą omylną - nie maszyną . Jeżeli się pomylę w podliczeniu proszę napisać o poprawkę - dziękuję . |
2008-04-02 (14:09) bzikData rejestracji: 2006-03-16 Ilość postów: 5170 | wpis nr 130 513 [ CZCIONKA MONOSPACE ] LOSO...PARA\'\' - dopisz jedną cyferkę - masz 7 liczb podanych |
2008-04-02 (14:26) LOSO...PARA''187'' Data rejestracji: 2008-01-12 Ilość postów: 198 | wpis nr 130 515 [ CZCIONKA MONOSPACE ] sorki czasami sie myli dopisuje 19 teraz jest OK |
2008-04-02 (14:27) skorpion20Data rejestracji: 2008-03-15 Ilość postów: 5377 | wpis nr 130 516 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 20,70,43***25,15,36,39,50 |
2008-04-02 (15:04) skarbekData rejestracji: 2008-02-16 Ilość postów: 11 | wpis nr 130 528 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 55,68,76,,,8,27,32,49,79 |
2008-04-02 (16:43) kusenkoData rejestracji: 2006-01-06 Ilość postów: 660 | wpis nr 130 540 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Brawo Bzik tak trzymaj - krótko i w temacie Dobrze by było jeszcze zobaczyć na tej stronie typy ICE-MAN-a chyba że się krępuje to trudno - przeboleje 03.05.09....42.43.58.72.73. Pozdrawiam |
2008-04-02 (17:08) bzikData rejestracji: 2006-03-16 Ilość postów: 5170 | wpis nr 130 544 [ CZCIONKA MONOSPACE ] typowanie ICE_MAN na stronce multiforum http://free4web.pl/3/1,149811,403282,Threads.html;jsessionid=5B2F8F43516F649A4A710F4C80333472 w temacie - Nasze ósemeczki 8/8 w tym temacie tam typują ; skarbek , Klusek , ANDREW , Ice_Man_20 , martiano oba tematy łącze w jeden i wyniki podaje na obu forum , z powodu braku chętnych do prowadzenia tematów , po losowaniu mam do zrobienia 8 wpisów - proszę o wybaczenie jeżeli nieraz pomylę wpisy przy wklejaniu do nie tego tematu i z małym opóźnieniem - jest co pisać . |
2008-04-02 (17:23) kusenkoData rejestracji: 2006-01-06 Ilość postów: 660 | wpis nr 130 545 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Bzik u mnie pokazuje się - Błąd - przy próbie otwarcia adresu co podałeś |
2008-04-02 (17:27) bzikData rejestracji: 2006-03-16 Ilość postów: 5170 | wpis nr 130 547 [ CZCIONKA MONOSPACE ] musisz cały link brać - dzisiaj tam jest awaria serwera i raz jest za chwilę brak łącza i tak jest od godziny - mi też tak pokazuje się te forum |
2008-04-02 (17:29) kusenkoData rejestracji: 2006-01-06 Ilość postów: 660 | wpis nr 130 549 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ok. dzięki spadam do pracuni |
2008-04-02 (17:41) ZaOData rejestracji: 2007-09-16 Ilość postów: 2848 | wpis nr 130 552 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam 4.5.41.54.68.33.43.15 |
2008-04-02 (18:24) rrrrData rejestracji: 2008-02-13 Ilość postów: 462 | wpis nr 130 555 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 9,19,27,,34,44,58,67,798 |
2008-04-02 (18:43) ziutaData rejestracji: 2008-03-01 Ilość postów: 53 | wpis nr 130 557 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 18, 23, 29, 32, 43, 47, 61, 64 |
2008-04-02 (18:52) bzikData rejestracji: 2006-03-16 Ilość postów: 5170 | wpis nr 130 560 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 3,46,77,,4,11,43,55,76 |
2008-04-02 (19:00) LEWData rejestracji: 2006-10-30 Ilość postów: 1971 | wpis nr 130 567 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 49,67,79..17,20,22,30,54 |
2008-04-02 (19:08) zbyszeksData rejestracji: 2006-07-02 Ilość postów: 9885 | wpis nr 130 570 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam, 5,8,51 + 18,55,61,75,78 Powodzenia |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 162 163 164 ... 1406 1407 Wyślij wiadomość do admina |