Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Czy jest to mozliwe??

2006-01-16 (03:53)

status mrówka faraonka
Data rejestracji: 2006-01-16
Ilość postów: 157

1634
wpis nr 44 011
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kochani mam pytanie i zarazem serdeczna probe.Czy kto w ogóle co trafia?, malo ale systematycznie co co mozna dolozyc do skromnej pensji wypracowanej w pocie czola u kapitalistów wyzyskiwaczy. Swoje pytanie kieruje w szczególnoci do tych ,którzy nie maja w zwyczaju sie chwalic lub nie robia tego na forum ,zeby uniknac pytan\"A JAK\",ja nie chce wiedziec jak tylko czy w ogóle jest to mozliwe.Tak jak wy tez prowadze rózne analizy i próbowalem juz wielu wariantów 2,3 5,6skrelen i wielka kupa siwy Rysiu zawsze góra . Coraz bardziej wydaje mi sie ,ze jest to walenie glowa w mur i czasem mam ochote te wszystkie flepy wrzucic do pieca.Pozdrowienia z KONINA........trzymka
2006-01-16 (12:30)

status lutek1
Data rejestracji: 2006-01-04
Ilość postów: 40

1591
wpis nr 44 014
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No to glos rozpaczy,ale zycze powodzenia.Pewnie sa tu tacy szczeciarze!!
2006-01-16 (13:21)

status PiO
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 44 016
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiesz zawsze mozna liczyc na wygrana,pewnie kiedy taki dzien zdazy sie kazdemu a moze chociaz wiekszoci.

Jeli chodzi o forum to Jasneogo przepisu na wygrana nie dostaniesz.



Wiec Pozdrawiam i zycze Powodzenia i Zachecam do zagladenicia do tematu NAJWIEKSZE SZANSE tam mozesz potypowac Liczby Pierwsze
2006-01-16 (15:12)

status pioterek
Data rejestracji: 2005-07-07
Ilość postów: 15

1045
wpis nr 44 024
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dobre pytanie.Ciekawe czy sa tacy co wgrywaja ?.
2006-01-16 (15:17)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 44 025
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Spotkalem kiedy przy kolekturze gocia...Gruby plik zakladów i zaslyszana jednym uchem wypowiedL pani z kolektury:Panie Mirku,czy pan gral kiedy za swoje pieniadze,bo ja nie pamietam.ha,ha,ha

Facet zabral kupony i pare stówek.I wtedy zrozumialem,ze sa tacy...
2006-01-16 (15:35)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 44 027
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...u mnie to samo...przychodzi facet codziennie...odbiera kaske...wysyla...i odchodzi

...a my tu glowa w mor...

pzdr.nara:)
2006-01-16 (18:58)

status rodrygo
Data rejestracji: 2005-08-10
Ilość postów: 351

1144
wpis nr 44 044
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.

A mnie w kolekturze mówia ,ze zawsze wygrywaja Ci ,ktorzy bywaja pierwszy raz i graja na chybi trafil. Przy mnie przyszla pani ,która zagrala bo bardzo wielkiej przerwie w Expressa i miala na kuponie do odebrania prawie 1900.zl. I to najwiecej denerwuje sprzedawców totolotka ,ze wygrywaja Ci co naj mniej graja. I jaki z tego wniosek?
2006-01-16 (19:15)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 44 047
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

lotto nie ma sumienia oszukiwac starszych pan??:)
2006-01-16 (19:21)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 44 048
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gafa,nie pisala ze byla starsza...hmmm zly wniosek!:)

Pozdrawiam
2006-01-16 (20:04)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 44 052
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mrówka faraonka - pozdrawiam serdecznie z Konina. Czekam na Ciebie w Najwiekszych Szansach.

2006-01-16 (21:45)

status bobparis
Data rejestracji: 2004-01-06
Ilość postów: 301

119
wpis nr 44 065
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

rodrygo-wlaciwie to prawda z tym co wysylaja pierwszy raz albo rzadko,pamietam jak ja którego dnia po moich analizach wytypowalem liczby i nic nie trafilem a moja zona po moim sprawdzeniu wyciagnela kupon z 1 zakladem na chybil trafil i trafila 5/6 -60 zl.bardzo sie cieszac,dwa dni póLniej znowu zagrala na 1 zaklad i co?mylalem ze mnie szlag trafi bo nic nie mialem a ona spokojnie przegladajac liczby oznajmila ze ma 5/6,znów 60 zl.Dodam ze po odebraniu pierwszej kasy nie grala bo zawsze twierdzi ze wygrane musza troche polezec,nie gra z wygranych pieniedzy a wogóle bardzo,bardzo rzadko pogrywa tak od wieta,pozdrowionka
2006-01-16 (24:12)

status scyndaptus
Data rejestracji: 2005-12-29
Ilość postów: 23

1553
wpis nr 44 103
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PIO nie ma racji ze kazdemu albo wiekrzci osób zdarzy sie wygrana!! gdyby tak bylo to totalizator juz dawno wy splajtowal. tylko zaledwie 5-10% grajacych ma jaki zysk z tej gry. codziennie LOTTO zgarnia miliony od ludzi. ale kazdy nie raci nadzieji ze to na niego padnie wygrana i dlatego gramy. zycze wszystkim powodzenia ale jak wiemy szanse w % sa male. pozdrawiam.
2006-01-17 (10:09)

status roch
Data rejestracji: 2006-01-13
Ilość postów: 3

1621
wpis nr 44 124
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

serafin i icemario pamietacie moze jak graly te osoby?? tzn. na ile zakladow? itp.
2006-01-17 (12:37)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 44 131
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...pio ma racje...predzej czy pozniej kazdy trafffi...oczewiscie nie zeby zaraz 10/10

...a totalizator nie splajtuje...bo wygrane sa rozlozona w czasie...a my dostajemy polowe kasy ktora ludzie wplaca...a najlepiej wychodzi na tym lotto...bo niegra a i tak ma tylesamo codziennie co ludzie wygraja

...a co do szczegolow wysylanych kuponow przez tajemniczego to nic nie wiem...tajemnica chyba

pzdr.nara:)
2006-01-17 (17:34)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 44 144
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Niestety,nic wiecej nie wiem...To byl gruby plik zakladów ML i trwalo to i trwalo.
2006-01-18 (19:43)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 44 262
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sam nie wiem co o tym mylec mróweczko...pewnie to kolejna podpucha,ale skoro szukasz czego,kto wie.

Pozdro



Witam serdecznie graczy lotto . Do zrobienia i umieszczenia tej strony w internecie sklonilo mnie to, na co czesto napotykalem sie na róznych stronach o tematyce lotto. Oferowanych jest tyle \"pewnych systemów dajacych 100%-we zyski\", ze po przyjrzeniu sie blizej wlos mi sie na glowie zjezyl i postanowilem wsadzic przyslowiowy \"kij w mrowisko\". Odzew \"konkurencji\" byl szybki. Zaczely czesto przychodzic emalie z wirusami, oraz lawinowe ataki hakerów na mój komputer, mój program wychwytuje kilkadziesiat prób wlaman do komputera rednio w ciagu miesiaca. Smieszy mnie to i bawi. „Konkurencja\" ma taka sama szanse wyrzadzenia mi szkody, jak grajacy jej systemami w lotto na wygranie pieniedzy, czyli zadna!. Ale dziekuje za pamiec. Nie ma bezpiecznych zamków, kazdy predzej czy póLniej da sie otworzyc. I nie ma tez gry liczbowej do której nie mozna by sie bylo skuteczne dobrac za pomoca systemu, to tylko kwestia wlaciwego sposobu wykorzystania matematyki, wyobraLni, czasu i pieniedzy . Totolotek pociagal mnie od lat i zawsze mnie korcilo zeby sie do niego dobrac. Juz w podstawówce udawalo mi sie czasami co skubnac z Duzego Lotka i troche wzmocnic moje kieszonkowe, oczywicie chodzi tu male sumy. Z uplywem lat dochodzilem do coraz wiekszej perfekcji i coraz lepszych wyników. Osobicie uwazam, ze tylko gra systemami ma sens, jezeli chce sie uzyskac jakie zadowalajace korzyci materialne. Wielu ludzi podchodzi do gry systemami sceptycznie lub po prostu w nie niewierzy, i tu sie bardzo myla. Systemy przynoszace dochody naprawde istnieja!.Trudno sie im dziwic skoro w internecie i nie tylko spotykaja mnóstwo osób oferujacych \"100%-we pewne systemy”, które jedynie pustosza ich kieszenie zamiast przynosic dochody. Tylko kilka osób ma pojecie o systemach i robi je z sensem, glównie dla siebie i zawodowych hazardzistów, im na rozglosie nie zalezy i w przeciwienstwie do innych nachalnie nie oferuja swojej pracy w internecie, za zawodowi gracze nigdy nie sprzedaja w internecie systemów którymi sami graja, to ich „klucz do kasy”. Reszta nieudolnie powiela gazetowe twory, przerabia je i sprzedaje jako tzw.\"100% systemy i na tym zarabia, a grajacy \"lize lape\" zamiast liznac pare zlotych.Wszedzie gdzie sa gry liczbowe sa pieniadze, i sa ludzie, którzy sie do nich dobieraja, a niektórzy robia to znakomicie, ale tych jest naprawde niewielu a reszcie....to pozostaje tylko apetyt na nie . Gre systemami mozna porównac do jazdy samochodem. Nie wystarczy miec prawo jazdy, trzeba jeszcze umiec jeLdzic i odradzam kazdemu gre systemami, kto myli, ze wystarczy miec dobry system i to wszystko a pieniadze zaczna plynac szerokim strumieniem, trzeba jeszcze ruszyc glowa i umiec go wykorzystac to tylko narzedzie, które znacznie pomaga i ulatwia wygrywanie skracajac czas oczekiwania na pieniadze, ale nie gwarantuje wygranej. Dobry system wykorzystany wlaciwie moze przynosic nie tylko stale i systematyczne dochody, ale dac duzo wiecej. Kilka slów o programach i systemach dostepnych w internecie. Jedna z firm zasluguje na szczególna uwage. Oferuje \"super 1000 systemów\" na CD za mieszne pieniadze i przyznam, ze gorszego bubla i tak \"dziurawych\" systemów dawno nie widzialem - grajac nimi na 100% tracimy pieniadze, a firma zarabia na sprzedazy CD, lecz kazdemu wolno marzyc ze za pare zlotych bedzie bogaty, chce byc \"losiem\" jego sprawa. Publikowane sa i oferowane tez setki systemów skróconych jako pewne, przynoszace zyski, czesto nazywane \"matematycznie idealne”, np. na jednej ze stron spotkalem system tzw. \"matematycznie idealny\" na cztery skrelenia z 16 liczb rozpisanych na 20 zakladów, przeciez to tylko \"teoretyczny gniot” a nie system do grania, nie daje zadnych gwarancji wygrania jakichkolwiek pieniedzy, system ten zeby mial gwarancje tylko 2 przy 2 trafnych powinien miec 24 zaklady, gwarancja 3 przy 3 daje 140 zakladów, 3 przy 4 = 82 zaklady, a jaka daje ten system?, zadnej ! a wlaciwie tylko jedna gwarancje, gwarantuje pozbycie sie pieniedzy na rzecz Totalizatora. Idealny to on moze byc dla teoretyków matematyki, ale dla gracza licza sie tylko te systemy, które przynosza pieniadze, a nie sama satysfakcja, ze gra systemem matematycznie idealnym, w którym kazda para wystepuje tyle to a tyle razy i ile razy wystepuje kazda liczba itd., a który nie gwarantuje zysku nawet przy trafieniu sporej iloci liczb w rozpisany zbiór, (koszt wyslania zakladów jest wyzszy niz przychód z wygranej), tworzenie takich systemów to dobra zabawa dla teoretyków matematyki, ale nie jest system do grania dla hazardzisty.Gdyby to byl np. przyzwoicie zrobiony system skrócony, to przy zlapaniu tych samych liczb w zbiór dalby zysk. Jest tez duza grupa osób, która powiela i sprzedaje ten sam system za spore pieniadze na trzy lub dwa skrelenia (pary liczb) zapewniajac, ze jest to system pewny, którym zawsze sie wygrywa. To prawda, tym systemem zawsze sie wygrywa, ale tylko teoretycznie do grania. W praktyce, zeby tym systemem zagrac, to trzeba byc bardzo bogatym czlowiekiem. Jezeli sie nie ma minimum kilku tysiecy na gre tym systemem to nie ma sensu rozpoczynac gry, mozna stracic sporo grosza. Grajac tym systemem nie mozna przerwac gry bo sie wszystko straci, trzeba grac konsekwentnie do trafienia i to stawka kroczaca zeby co wygrac, i odzyskac pieniadze które dotychczas inwestowalimy w gre tym systemem. Sprzedajacy te systemy wiadomie nie wspominaja o takich \"drobiazgach\" zeby nie stracic klienta, chociaz zdaja sobie sprawe, ze nabywca ma marne szanse na wygrane pieniadze, jakie gwarantuja sprzedajacy ten system, wiele osób wpada w takie pulapki i przerywa gre z braku pieniedzy na kontynuacje gry. Znam przypadki osób grajacych tymi systemami, które stracily spore pieniadze zmuszone przerwac gre i tona w dlugach. Albo system z 24 liczb rozpisany na 48 zakladów po 6 skrelen z gwarancja 5 przy 5 trafnych!, Tworki za darmo (w Tworkach jest szpital dla psychicznie chorych). Tylko np. z 16 liczb system rozpisany na 6 skrelen, jezeli ma gwarancje 5 przy 5 trafnych powinien miec 840 zakladów! Mozna sobie wyobrazic ile zakladów powinien miec system z 24 liczb z taka gwarancja. Takich \"wspanialych pewnych systemów dajacych 100% zyski\" sa tysiace do kupienia w internecie. Systemy skrócone sa niezle i granie nimi moze dac niezle wyniki finansowe, ale musza to byc prawdziwe systemy skrócone z odpowiednimi gwarancjami, a nie twory \"systemopodobne\". Sam czesto gram wlasnymi systemami skróconymi z dobrym skutkiem, ale sa to systemy z prawdziwego zdarzenia z wysokimi gwarancjami, i takimi systemami mozna jakie pieniadze wygrac, i nie byc stale sponsorem Totalizatora grajac byle, czym. Sa tez tacy, którzy oferuja gotowe liczby, jakie padna w najblizszym losowaniu lub pewniaki, czemu nie, jak kto ma uklady w niebie...lub jest tuz po pielgrzymce i jest wiezo nawiedzony... , a Totalizator ma sie dobrze i jako nie plajtuje. Jestem w posiadaniu chyba wszystkich dostepnych programów lotto, które dokladnie przetestowalem, jeden z nich tylko zrobil na mnie wrazenie. Zrobiony z glowa i posiada wszystkie niezbedne narzedzia wspomagajace gre. O innych programach wole sie szerzej nie wypowiadac. Wiekszoc z nich nastawiona jest na male iloci skrelen i czasami mozna wygrac jakie drobne sumy, ale wymaga to sporych rodków wlasnych zeby te kieszonkowe miec, albo napakowana jest tym, co zbedne, ale wyglada to \"bajerancko\" i moze robic wrazenie bo duzo w nich wszystkiego, a w rzeczywistoci brak jest tego co najbardziej potrzebne, kazdy orze jak moze. Korzystac z programów wspomagajacych gre tez trzeba umiec i wiedziec, z jakich narzedzi korzystac a z jakich nie i przed wlaciwym korzystaniem z jego pomocy nalezy dokladnie sprawdzic czy nie przeklamuje a to sie czesto zdarza i zawsze trzeba pamietac, ze kazdy program operuje tym co ma w bazie, analizujac opiera sie na tym co juz bylo, a grajacego interesuje to co moze byc, i tylko takimi kryteriami nalezy sie kierowac przy dobieraniu liczb do rozpisania, a nie podniecac sie przy sprawdzaniu wstecz jaka wytypowane liczby do rozpisania dawaly kase w przeszloci, czasami wychodza sumy, ze zawalu mozna dostac, ale niestety wiele osób popelnia ten blad i zawsze jest tylko o jeden \"krok od wygranej\" i drepcze w miejscu majac ciagle finansowe tyly , a sposobów dobrego typowania liczb jest wiele. Dlaczego sukcesywnie skubie drobne sumy, ale systematycznie i czesto a nie rozbijam banku?, skoro potrafie zrobic system na kazda gre liczbowa, na kazda iloc skrelen i z bardzo mocnymi gwarancjami?. OdpowiedL jest prosta. Wiem jak grac i w co grac, a na rozbicie banku przyjdzie jeszcze pora. Pozornie moze sie wydawac, ze jezeli pada 20 bil w losowaniu to jest latwiej co trafic niz np. w duzym lotku gdzie pada 6 bil, nic bardziej mylnego. Kilka przykladów: 6 z 49 liczb = 13 983 816 kombinacji 6 z 80 liczb = 300 500 200 kombinacji 5 z 80 liczb = 24 040 016 kombinacji 10 z 80 liczb = 1 646 492 110 120 kombinacji, wniosek jest prosty. Robilem ostre podejcia na górna „pólke”, lecz nigdy nie udalo mi sie wygrac glównej, a grajac na sucho czesto zbieram 10 , czyzby jaki duszek w trakcie losowania nie dopuszczal tej jednej bili?. Druga sprawa to iloci i wielkoci wygranych. Na palcach jednej reki mozna policzyc trafiane 7,8,czy 9 nie liczac 10-ki, która jest rzadkocia a przeciez graja codziennie miliony ludzi, czyz nie jest pewniej grac na maksymalnie 6-8 skrelen?. Czeste wygrywanie drobnych sum w pelni mnie zadowala i pozwala na spokojne zycie. Zyje z grania od lat i jako wiaze koniec z koncem. Tworze systemy oparte tylko i wylacznie na matematyce stosujac pewne znane tylko mi matematyczne sztuczki, na wszystkie gry liczbowe i na kazda iloc skrelen z dowolnymi gwarancjami. Mozna grac róznie, „ostro\" za wieksze pieniadze na wygrywanie wiekszych sum lub spokojnie na kieszonkowe, sposobów jest wiele. Osobicie uwazam, ze lepsze efekty sa, gdy wygrywa sie mniejsze sumy, ale systematycznie i czesto, co sumujac daje calkiem przyzwoite dochody. Systemami, które tworze mozna grac na calym wiecie i we wszystkie gry liczbowe. Wszedzie tam gdzie sa gry liczbowe sa duze pieniadze do wyjecia i ludzie, którzy zawodowo dobieraja sie do nich i zyja z grania. Obecnie gram glównie w Multilotka lecz nie zapominam tez o innych grach liczbowych. Zycie z grania w gry liczbowe daje ogromna satysfakcje i obecnie jest moim jedynym Lródlem dochodów.

Jerzy



Mail 0-661967280



Postrach bukmacherów

2006-01-18 (19:53)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 44 264
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiesz co teraz juz wiem to podpucha,olej to.Sorki
2006-01-18 (19:59)

status rafi
Data rejestracji: 2005-02-14
Ilość postów: 348

676
wpis nr 44 265
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

czytalem to wiele razy i stwierdzam ze jest to kolejny naciagacz,
2006-01-18 (21:39)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 44 270
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wlazlem na ta strone i byle szybciej po lebkach,dopiero póLniej zasiegnalem informacji i jak zwykle ...Podpucha.
2006-01-18 (22:15)

status Wojciech Winiecki
Data rejestracji: 2005-08-14
Ilość postów: 91

1152
wpis nr 44 281
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

serafin (Jerzy)



Z przyjemnocia przeczytalem Twoja wypowiedL. Podkrelasz to co jest najwazniejsze: nie ma systemu skróconego (nie wazne, jak dokladnie sie go nazywa), który gwarantuje stu procentowa wygrana (100 % gwarancji), czyli tzw. 100 % zysków.

Na temat prób wlaman do Twojego komputera nie bede sie wypowiadal.



Piszesz, ze nie ma takich zamków, których nie da sie otworzyc (predzej, czy póLniej). Calkowicie zgadzam sie z Toba. To tylko kwestia czasu i zastosowanej techniki.

Poruszasz natomiast inny, istotny aspekt - gre systemami skróconymi i gwarancje tych systemów. Piszesz o tym, ze grasz wlasnymi systemami skróconymi z dobrym skutkiem. Rozumiem, ze mówisz o wygrywaniu powyzej kosztów poniesionych na wyslanie zakladów. Jezeli nie jest to tajemnica zaprezentuj na tym Forum takie systemy.

Ciesze sie, ze w Twojej wypowiedzi znajduje to, co zawsze powtarzam: nie patrz, jak bylo w przeszloci, sprawdL, jak bedzie w przyszloci, czyli przetestuj program, system, metode, algorytm, statystyke itp. przez kolejne losowania. Bedziesz miec wtedy obraz tego, co Ci proponuja.



Z ta czescia wypowiedzi nie moge sie zgodzic:



\"Pozornie moze sie wydawac, ze jezeli pada 20 bil w losowaniu to jest latwiej co trafic niz np. w duzym lotku gdzie pada 6 bil, nic bardziej mylnego.

Kilka przykladów: 6 z 49 liczb = 13 983 816 kombinacji 6 z 80 liczb = 300 500 200 kombinacji 5 z 80 liczb = 24 040 016 kombinacji 10 z 80 liczb = 1 646 492 110 120 kombinacji, wniosek jest prosty\"



Nie moge sie zgodzic z prostej przyczyny - losowane jest 20 liczb z 80, my wybieramy od 1 do 10 liczb, które daja sukces, jezeli znajda sie w tej dwudziestce.



Zgadzam sie z tym, ze wygrywanie malych sum systematycznie jest bardziej dochodowe niz oczekiwanie na najwieksze wygrane.



Podsumowujac te kilka zdan:

- zaproponuj systemy, o których mówisz



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina