Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]

Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij prywatną wiadomość do admina

sieci neuronowe a bukmacherstwo

2006-11-02 (09:53)

statusJasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4417

25
wpis nr 80 242

He,he ,moze to byl inny stanislaw,wtedy tez mial inny nick ale w ksiedze napisal...cytuje z pamieci....
-Czy moglby mi ktos podac wyniki Duzego Lotka z góry
dziekuje.
Serafin,masz racje,kazdy sobie rzepke skrobie,po co sobie wchodzic w droge.
Pozdr.
Przy okazji,dzieki dylongowi za podanie wynikow 109 piatek Mariusza.
2006-11-02 (20:58)

statusstanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 80 304

Jasze chodzilo Tobie o to:
moze kto9s mi poda wyniki losowania dzisiajeszego multi lotka z gory dzieki!
MANIEKSD

O ile dobrze zrozumialem to chcialbys wiedziec wyniki z góry czyli przed 21,30 czy tak.
Jasze

2005-03-13 20:13:27

Ty Jasze zawsze to co czytasz rozumiesz tak jak chcesz. Przeczytaj jeszcze raz, moze zajarzysz?
Pozdrawiam
MANIIEKSD

2005-03-13 21:12:38

Pisze dokladnie ze chcesz aby Ci wczoraj ktos podal wyniki zgóry a Ty za to skromne ,,dzieki,,
Jesli nie tak to chyba sie starzeje bedac w ,,odpowiednim,, jeszcze wieku.
Pozdr.
Jasze

2005-03-13 22:33:15

Jasze,Manieksd prosil o wyniki po wczorajszym los.i z góry za podanie podziekowal.Ty odczytales to dzisiaj myslac ze prosi o wyniki przed los.stad to male nieporozumienie.Pozdrawiam.
stanislaw

2005-03-13 23:29:48

Jasze,dalem sie zlapac w twoja gre slów,faktycznie wpis Manieksd,a mozna by odczytac tak jak Ty to podajesz z tym ze jest data i godz.Widze ze Manieksd tez zajarzyl ze to byl maly zart z Twojej strony.Pozdrawiam.
stanislaw

2005-03-14 00:01:26

....a widzisz , i tu Cie mam

Z reszta ,wspominalismy o tym w tym roku,nawet gratulowales mi dobrej pamieci.

Z ta moja pamiecia to sie jednak pomyliles,idac do sklepu po trzy rzeczy

zapominam przynajmniej o jednej he,he.

Z góry pozdrawiam.

Stanislaw.

ps. Nie,nie mieszkam w górach jak by co.

2006-11-03 (12:30)

statusJasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4417

25
wpis nr 80 336

Oczywiscie ze uwielbiam tzw. ,,gre slow,, , zajarzylem od razu ze chcesz wyniki po losowaniu ale napisalem jak napisalem.
Kiedyys w Ksiedze Karol z Torunia napisal...wreszcie jasze sie pomyliles.
Tak to,, zamotalem,, ze ze w koncu Karol poddal sie i napisal
nomen omen zawsze on musi miec racje hi,hi.
Pozdrawiam.
P.S
Szkoda ,juz myslalem ze wloscy mafiosi ktorzy ponoc maja zajrzec do tego watku wg. slow Mariusza a moze i bookmacherzy zaczeliby przyjmowac zaklady na Mariusza i Jasze.
A wtedy gre bysmy ustawili i zrobili szmal ,przeciez mariusz twierdzi ze oni robia wszystko dla szmalu.
2006-11-03 (16:42)

statusNimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 80 357

Mariusz,dales plame
Wszystko jestem w stanie pojac,ale bez walki,podwinac ogon i dac drapaka z pola walki,tak bez slowa ?Zawiodles,a byles "ostatnia nadzieja bialych"
Czyzby Jasze byl dla Ciebie za "mocnym" przeciwnikiem?
To nie mial byc "pojedynek" pomiedzy ludzmi, tylko pomiedzy programami:
Twoim nerwowym,sorry, neuronowym,a jednym z licznych programów wspomagajacych(z których tak ustawicznie szydzisz i wysmiewasz ich uzytkowników).
Zawiedziony,jeden z licznych "bialych"
2006-12-20 (12:29)

statusr12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 85 675

odpowiedz dla vikinga i miska:

po pierwsze zadnym autorytetem w tej dziedzinie nie jestem, ale z wlasnego doswiadczenia chcialem wam odpowiedziec na pewne postawione pytania:

jak sami wiecie, siec potrzebuje danych uczacych. w przypadku sportu np. pilki noznej, ilosc czynników które maja wplyw na wynik meczu jest bardzo duza. kazdy kto widzial przynajmniej dwa trzy mecze w zyciu umie wymienic przynajmneij 10 takich czynników, powiedzmy na przyklad:
-kondycja/forma druzyny
-kontuzje druzyny
-doping (ten z trybun
-pogoda
-nastawienie psychiczne
-umiejetnosci pilkarzy
-ustawienie na boisku
-czynnik x - przypadek
-umiejetnosci trenera
-rodzaj meczu (mistrzostwa,sparing,...)

jak sami widzicie, czesc z tych czynnikow jest nam znana i w miare latwa do wyceny np. w skali 1-10
jednak duzej ilosci z tych czynników nie da sie poznac, a nawet poznane , trudno jest OBIEKTYWNIE ocenic i wyznaczyc im adekwatna do rzeczywistosci wartosc. czy to bedzie mialo wplyw na jakosc pracy sieci i uzyskiwane wyniki? sadze ze tak.
osobiscie dlugi czas bym poswiecil na sprawdzenie jak siec prognozuje w oparciu o tak szczatkowe dane, które mozemy jej podac do obliczen. sa prawdopodobnie sporty na tyle proste w swej istocie, ze mozna wykorzystac do nich siec n. panujace w nich warunki, zasady itd mozna latwo obiektywnie ocenic i podac sieci bardziej kompletne dane niz w przypadku pilki noznej albo koszykówki.
tylko czy takie sporty sa mozliwe do obstawiania u buków??? chyba nie za bardzo...
sprawa nie jest z górry skazana na porazke, ale trudnosci w tym temacie sa znaczace.
oczywiscie nie chce nikogo zniechecic! wrecz przeciwnie, zachecam do eksperymentów i do obalenia moich tez w sposób empiryczny

pozdrowienia.
2017-10-11 (21:44)

statusCiocia__Micowhyaja
Data rejestracji: 2016-12-17
Ilość postów: 163

15084
wpis nr 1 115 488

Nadaja sie te sieci czy nie bo juz nie wiem co myśleć
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij prywatną wiadomość do admina

Statystyka forum:    
Piszących osób w ostatnich 30 dniach: 206 Ilość tematów: 3780 Ilość odsłon tematów: 47076149 Ilość wypowiedzi: 1101661