Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Co sadzicie o systemach sprzedawanych na allegro?

2005-03-28 (14:05)

status dzezajn
Data rejestracji: 2005-03-12
Ilość postów: 18

784
wpis nr 12 992
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

np. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46425988



Natknalem sie jeszcze na www.multilotek.pl



Mysle ze to wszystko sciema... ale moze ktos rozwieje moj sceptycyzm?... Kupowal to ktos?

Z gory przepraszam jezeli podoby temat byl na tym forum.
2005-03-28 (14:12)

status PACMAN
Data rejestracji: 2005-03-24
Ilość postów: 8

811
wpis nr 12 993
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Myle ze to strata czasu!

Wszystkie lub prawie wszystkie systemy jakie udalo sie wymylec do multilotka znajdziesz tutaj.

Pozatym jak widzisz wszyscy tu caly czas dyskutuja i eksperymentuja i prubuja

wszystkiego czego sie da i dziela sie tymi informacjami miedzy soba.

Na alegro trafiaja sie najczeciej ludzie którzy prubuja zarobic na jakim systemie i wcale bym sie nie zdziwil jakby ten sprzedawany system w zieli z takiej strony jak ta

Przykladem moze byc slynny system trujskreleniowy na którym nadal prubuje sie zarabiac w telegazecie i innych Lrudlach a wystarczy wejc tu zeby poznac jego szczególy
2005-03-28 (15:21)

status gracz m
Data rejestracji: 2004-12-09
Ilość postów: 7

526
wpis nr 12 997
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

to co jest na stronie multilotek.pl jest spoko,

ciekawe analizy sa na www.lotto-centrum.com
2005-03-28 (16:22)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 13 001
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzezajn i Pacman . Jestem odmiennego zdania niz Wy tu prezentujecie

przynajmniej w przypadku strony www.multilotek.pl Jacka Olszewskiego .

Zarówno Janusz Pako , Jacek Olszewski i jeszcze wielu innych to mozna nazwac \"kamienie milowe\" - inaczej ludzie wielce zasluzeni od lat w zmaganiach sie z multilotkiem. I to dobrze ze tacy sa i jest ich wielu . Kazdy z nich ma wlasna wizje i koncepcje tego jak próbowac wygrac w multilotka . Kazdy z nich realizuje wlasna strategie marketingowa . A miedzy nimi \"przewala\" sie cala rzesza graczy w te gre. Dzieki temu ze jest jaka zdrowa konkurencja pomiedzy nimi . Za to mamy staly rowój programów ,strategii itd w grze . WyobraLcie sobie gdyby nie bylo

konkurencji to, czy jesteie pewni ze po ukazaniu sie pierwwszej wersji MultiParisa pokazala by sie jaka nastepna ?

No ; moze zmiany kosmetyczne tak ale prawdopodobnie nie bylo by nastepnych analiz a to dlatego iz nic nie wymuszalo by stalej walki o klienta. To chyba jasne. Korzyc z tego jest chyba jasna .

W mojej ocenie ten rynek jest bardzo chlonny bo jeszcze dlugo nie bedzie tak ze kto kupi jakikolwiek program i bedzie mial 100% satysfakcji najprawdopodobniej bedzie poszukiwal dalej miedzy innymi po to by poznac inne koncepcje i inne podejcie do typowania. Osobicie sam posiadam chyba 11 polskich programów do multi i i jeli pokazaly by sie nowe \"rewelacje \" to ten zbiór nadal by sie powiekszal .



Moje podejcie jest moze \"przegieciem\" ale nie ja narzekam mam takie hobby ( zboczenie ? ). Znam wielu uzytkujacych po kilka programów i to jest calkiem naturalne. Dlatego nie na miejscu byloby mówic o którym kolwiek z twórców programów Lle - bo kazdy z nich ma swoja misje i jak umie to ja wypelnia, Przy okazji zobaczcie co otrzymujecie tu za darmo - spójrzcie na to forum na mozliwoci poznawcze ; wypowiedzenia sie i wymiany pogladów ;

Istnieje jeszcze zjawisko wzajemnego przenikania od jedego twórcy do innego pewnych idei rozwazan : a to przez podgladanie na zasadzie co robi konkurencja albo poprzez sugestie uzyktowników . Uwazam ze nie jest to takie zle; gdyz kazdy czlowiek ma inne widzenie wiata inne podejcie do zagadnienia i umiejetnoci i w inny sposób wzbogaca swój produkt. Nie dotyczy to \"zrzynania \" czyli kardziezy calego programu co obserwowalem wielokrotnie mialo miejsce - w takie przypadki nalezy eliminowac.



Inaczej by bylo gdybymy mieli do czynienia z oszustami- naciagaczami na ich skuteczne metody wówczas bezwzgledznie nalezalo by takie przypadki napietnowac - a to dla dobra calej tej multi-spolecznoci .

Dlatego tez nie dopuszczajcie jeli jest to nieuprawnione do tego aby zle sady funkcjonowaly o ludziach uczciwych którzy powiecaja Wam duzo swojego czasu .



Pozdrawiam
2005-03-28 (22:36)

status dzezajn
Data rejestracji: 2005-03-12
Ilość postów: 18

784
wpis nr 13 033
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Chyba odzaluje to 8 zlotych na www.multilotek.pl Zawartosc strony jest bardzo przekonujaca. Widzisz Zen: chodzilo mi o to by ktos oddzielil oferte telegazety, czy allegro od naprawde wartosciowych rzeczy.

pzdr
2005-03-28 (22:42)

status _nobody_
Data rejestracji: 2005-02-27
Ilość postów: 63

726
wpis nr 13 034
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

sadze ze takie systemy to \"szajze\"

po co kto sprzedawalby system z którego sam moze czerpac zysk ?
2005-03-28 (22:46)

status dzezajn
Data rejestracji: 2005-03-12
Ilość postów: 18

784
wpis nr 13 035
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Po to zeby zarabiac wiecej-proste.
2005-03-28 (23:10)

status _nobody_
Data rejestracji: 2005-02-27
Ilość postów: 63

726
wpis nr 13 036
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

:\\
2005-03-28 (23:40)

status PACMAN
Data rejestracji: 2005-03-24
Ilość postów: 8

811
wpis nr 13 037
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przepraszam jeli kto zrozumial mnie Lle, moze to przez to ze nie chcialem sie

zbytnio rozpisywac i niedopowiedzialem do konca.

Krytykowalem wylacznie oferty Allegro, telegazety itp.

Nie mam nic do strony Multilotek.pl

W koncu sam posiadam obie wersje programu Pasko, wiec jeli mialbym co przeciwko takim stronom to nie wydalbym 100zl na oprogramowanie oferowane na takiej stronie
2005-03-29 (00:00)

status PACMAN
Data rejestracji: 2005-03-24
Ilość postów: 8

811
wpis nr 13 038
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Zena

ZEN kompletnie mnie nie zrozumiale

Sory ze pisze drugiego posta ale wlanie doczytalem Twojego do konca

Ja wlanie zachwalalem takie strony jak ta. Piszac ze to strata czasu mialem na myli Allegro. Moze niektórzy uczciwi autorzy prubuja tam rozpowszechniac swoje metody ale ja podchodzil bym do tego z rezerwa. Poniewaz na jednego uczciwego pojawia sie armia plagiatów naladowców.

Piszac o tym ze wszyscy wymieniaja sie tu informacjami , eksperymentuja itd.itp.

traktowalem to wlanie jako zalete tej strony. Dzieki temu mozna dopracowac pewne metody lub podzielic sie opiniami nad ich skutecznocia w praktyce.

Piszac o systemie trójskreleniowym nie chcialem wcale pomniejszyc roli jego twórcy, chcialem tylko przestrzec przed telegazeta itd. bo po tak dlugim czasie system jest juz doc powszechnie znany w rodowisku graczy. Tutaj tez zostal dopracowany, przetestowany przez nas i doczekal sie przydatnych analiz w MultiPairsie a mimo to nadal naciaga sie na niego ludzi w telegazecie.

Moze to i dobrze ze ludzie nie korzystajacy z internetu maja mozliwoc dostania tego systemu za odplata z ruznych takich Lrudel, ale dla kogo kto dotarl juz do tej strony lub innych tej podobnych korzystanie z takich Lrudel jak Allegro i telegazeta moim zdaniem jest strata czasu i pieniedzy.
2005-03-29 (09:22)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 13 049
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panowie Dzezajn i Pacman Wasze wyjanienia zostaly przyjete z zadowoleniem i zrozumieniem . Dodam tylko ze ja w swojej odpowiedzi nioslem nastepujace przeslanie : abycie ciagle poszukiwali , korzystali z róznych dostepnych informacji jakie dostarczaja programy i wiadomoci oraz je po swojemu przetwarzali. To moze dac nieoczekiwane rezultaty -poniewaz kazdy z nas patrzac na dane zagadnienie poprzez pryzmat wlasnej wiedzy i umiejetnoci widzi co innego . Po Waszych odpowiedziach widze ze to juz ma miejsce - to bdb.

Pmietajcie zawsze by osiagac najwieksze efekty najmniejszym kosztem )

Pozdrawiam owocnych poszukiwan .
2005-03-30 (21:45)

status PACMAN
Data rejestracji: 2005-03-24
Ilość postów: 8

811
wpis nr 13 199
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To prawda Zen.

Ja caly czas poszukuje i eksperymentuje.

Wpadlem nawet ostatnio na pomysl jak wykorzystac jedna z analiz od multilotka

w duzym lotku lub EL

Jak tylko Pasko zacznie prace nad programem do DL to zazar zapodam mu mój

pomysl.

No chyba ze sam wczeniej co napisze, ale jako nie mam zbytnio cierpliwoci

do programowania

Ale cuz, potrzeba matka wynalazków wiec kto wie

Pozdrawiam i powodzenia w typowaniach!
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina