Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

grzechy wobec lotto... zabawa

2018-05-08 (14:10)

status Szymon Wszechmogący
Data rejestracji: 2012-03-24
Ilość postów: 52

13400
wpis nr 1 166 833
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To mnie najbardziej interesuje obecnie szczerze się przyznam.... wierzę, że pewne myślenia bądź też pewne działania są grzechem wobec lotto(dlaczego by nie)... innym słowem proponuje Wam pewną zabawę... Chciałbym abyście w tym wpisie nieziemsko się zrelaksowali i zabawiliście się ze mną niczym dorośli ludzie w stanie hipnozy... czyli w taki sposób jakby to się działo naprawę... Po prostu bawimy się w tym wpisie w to, że wymyślamy grzechy i anty grzechy które dotykałyby tego jak należy wierzyć aby wygrać w lotto... Innym słowem co waszym zdaniem przybliża nas do wygranej a co być może oddala... Po prostu się zabawcie i piszcie cokolwiek co w tej sprawie przychodzi Wam do głowy.



Ja może zacznę.... otóż myślę, że stwierdzenie i myślenie, że człowiek nie został stworzony po to by ciężko pracować ale po to by cieszyć się życiem jest dobrą złotą myślą przewodnią... po prawda jest taka, że człowiek woli się bawić i w głębi siebie lubi gdy u na cokolwiek kasy nie brakuje...



Myślec, że natomiast grzechem jest myślenie, że to nie zależy od nas, albo też grzechem jest powątpiewanie w to, że wpadnie. Byś może grzechem jest myślenie, że maszyna losująca nas nie lubi i że nie chce nam dać



Będziemy w tym temacie czytać wypowiedzi innych osób i oceniać czy jego wkład to grzech czy dobry uczynek w sprawie wygranej w lotto



Chciałbym aby każdy z Was... wierzył, że jest Ojcem tego tematu... wczuł się w role najwydajniejszego pracownika i uwierzył oraz zintegrował się z interesem "firmy"

2018-05-08 (23:58)

status ewapiotr
Data rejestracji: 2012-10-14
Ilość postów: 7697

13616
wpis nr 1 166 942
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nic z tego nie rozumiem. - Jakiś rachunek emocji?

Co nas przybliża a co oddala?

Grzechy i anty-grzechy?

A Lotto to wszechmogący?

To może być zabawne, ale nie wiem po co i - jak to ma być zabawne?

PZDR

2018-05-15 (16:22)

status hnacik
Data rejestracji: 2015-10-18
Ilość postów: 981

14564
wpis nr 1 168 028
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To złudzenie, złudne myślenie nas oddala od wygranej. Natomiast realne myślenie, rzeczywiste patrzenie nas przybliża do wygranej.

Ja jak pale fajki to myśle wyobrazam sobie co sobie kupie za wygraną, np. Duża nowa willa, najnowsze BMW, jacht i dobre żarcie.

Pełen relax.
2018-05-17 (01:09)

status Zeolit
Data rejestracji: 2015-02-23
Ilość postów: 1622

14328
wpis nr 1 168 257
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hnacik



Realne myślenie? Wyobraźnia.

Zdobądź najpierw kasę. Mając kasę możesz wtedy stwierdzić co Sobie kupisz.

A tak to pobożne życzenia. Niejeden już dzielił skórę na niedźwiedziu.



A z innej beczki: Nie mam pojęcia co chodzi po głowie koledze "Szymon Wszechmogący".

Pisze o grzechach. Hmm. Lotto to grzech. Nie wiedział?



Socjotechnika, psychotechnika, hazard itp. Ślepy los.



No a ten tekst:

"Chciałbym aby każdy z Was... wierzył, że jest Ojcem tego tematu... wczuł się w role najwydajniejszego pracownika i uwierzył oraz zintegrował się z interesem "firmy" "



Mogę się zjednać z tematem, mogę być jego Ojcem. Ale jaka to firma o której piszesz?

I o jakim pracowniku piszesz. Mój wkład to moja sprawa. Czy zniechęcę czy przyciągnę

ludzi do lotto? Hmm?



Dawniej bym napisał: chodźcie.

Teraz napiszę: zastanówcie się. Nie żeby zniechęcić. Tylko aby dokonać pewnej kalkulacji.

Za i przeciw. Trochę pomyślunku. Aby nie rypać zakładów ile się da. Dla przestrogi.



Można jednak zacząć kombinować z matematyką, programowaniem, elektroniką itp.

Hobby. Trochę tego, trochę tamtego. Pomysły.



Czasem wychodzą takie implikacje, że jak ktoś szuka sposobu aby wygrać 10 000zł,

może wpaść na pomysł za 100 000zł.



Na początku tego nie widać. Mielisz tematy, posty, myśli. Jak dobrze pomyślisz, to totek

będzie zbędny. Czas spędzony na czymś innym da większą frajdę niż lotto.



No ale lotto to pewne wyzwanie. Jak ktoś ma ochotę, to droga wolna. Przecież nikogo

nie zmuszę do niegrania.



A hasło "zabawa". Tu nie ma miejsca na zabawę. Wóz albo przewóz.



Pozdrawiam











2018-05-17 (08:47)

status Great typer
Data rejestracji: 2013-10-07
Ilość postów: 241

13967
wpis nr 1 168 268
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

He he . Jest taki który obiecuje łatwe życie i zabawę i brak wysiłku,a że udaje ,że go nie ma -więc trzeba się poddymić żeby trafić w jego klimaty. Każde uzależnienie omamia człowieka,sprowadza do fałszywego pojęcia życia przez człowieka. A to co daje szczęście -to nie łatwe pieniądze,ale te które człowiek zarobi wysiłkiem. Ludzie od wieków to wiedzą. Tyle,że niektórzy nie potrafią zrozumieč morału z bajki o złotej rybce. Czym więcej reklam w tv .-tym ludzie bardziej głupieją .
2018-05-17 (09:08)

status Great typer
Data rejestracji: 2013-10-07
Ilość postów: 241

13967
wpis nr 1 168 273
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Można grać -tylko mieć świadomość czy jest się uzależnionym.Można też sobie uzależnienie nazywać hobby i się samemu okłamywać. Gdy człowiek ma pracę -którą lubi ,w której się spełnia i jest zadowolony z wynagrodzenia -to go złota rybka nie omamia i nie wydaje mu się ze brak wysiłku jest szczęściem.
2018-05-18 (19:01)

status hnacik
Data rejestracji: 2015-10-18
Ilość postów: 981

14564
wpis nr 1 168 564
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja trafiłem 2x 10 na 10 w testach pewnego sposobu.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina