Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Łatwy sposób na 16zł

2018-02-09 (10:24)

status krutki21
Data rejestracji: 2017-02-06
Ilość postów: 9

15155
wpis nr 1 145 768
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Aplikacja BeamUp dostępna jest w Google Play (Android) oraz App Store (iOS). Po ściągnięciu aplikacji, rejestrujecie się podając swoje podstawowe dane. Po rejestracji wasze konto zostanie zasilone kwotą 1 zł.



Następnie w zakładce Karty, dodajecie kartę VISA, po czym na waszym koncie ląduje kolejne 10 zł.



Ostatnia premia to 5 zł za wpisanie kodu polecenia. W tym celu przejdźcie do zakładki Promocje oraz wpiszcie uzyskany kod polecenia. Możecie w tym celu użyć mojego kodu: GYUMNJMP. Stali czytelnicy bloga mogą podawać swoje kody polecenia poprzez wiadomość na Facebooku lub poprzez zakładkę Kontakt. Sukcesywnie (wedle uznania) będę dodawał wasze kody do wpisu. Za skuteczne polecenie aplikacji otrzymacie 5 zł. Maksymalny limit dziennych transakcji przychodzących dla kont zweryfikowanych (czyli takich, które mają na przykład dodaną kartę płatniczą) wynosi 20 sztuk.



Pula w promocji VISY wynosi 10.000 sztuk, zatem warto się pospieszyć. Uzyskane premie możecie przeznaczyć na usługi oferowane przez BeamUp, przelać znajomemu lub wypłacić na konto.



Polecam rowniez kryptowalute do zdobycia za darmo. JAk to zrobic opisane nizej:





ActionCoin [ACTN] - ICO - darmowe 1000 ACTN za rejestrację





Poradnik jak otrzymać darmowe 1000 Action Coin przy rejestracji:



Wchodzimy na oficjalną stronę ActionCoin przez sponsorowany link: https://affiliates.actioncoin.io/21283.html



Następnie po przekierowaniu na stronę ActionCoin wchodzimy w zakładkę "JOIN NOW" i wybieramy "PERSONAL ACCOUNT"



Strona automatycznie przekieruje nas do opcji "REJESTRACJA", gdzie wypełniamy dane:



Username - nazwa uzytkownika

First name -twoje imie

Last name - nazwisko

Country - panstwo

E-mail - twoj email

Password - twoje haslo

CAPTCHA - zaznaczamy nie jestem robotem



I wciskamy Register



Do Waszego konta automatycznie zostanie dodanych 1000 sztuk ActionCoin [ACTN]

--- wpis edytowano 2018-02-09 10:27 ---

2018-02-09 (10:47)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 145 771
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mam na moim koncie milion Action Fikcion i wystarczy.

Jak nie wystarczy to sobie dopiszę
2018-02-12 (16:14)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 9904

13701
wpis nr 1 146 601
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Waszego konta automatycznie zostanie dodanych 1000 sztuk ActionCoin [ACTN]



Przyjcielu.. a czy wymienią mi te ActionFctiony, na $$ ?,jeżeli tak to w jakim banku?

Jestem ogromnie zainteresowany,bo taka transakcja rozwiązała by mi od ręki,... problem grania

na napiwki

Nie mam o tych Actionach pojęcia i proszę,rozjaśnij temat,aby każdy niekumaty to mógł pojąć.

Podstawowe pytanie;

ile te Actiony są warte?,..no ile $$ mi wypłacą i gdzie?
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina