Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

multi multi daj se spokoj z tym tematem szkoda kasy

2017-10-03 (11:52)

status ralffek
Data rejestracji: 2017-02-10
Ilość postów: 1633

15158
wpis nr 1 113 911
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Masz racje wielkie koncerny to robiły ale zapomniałeś dlaczego to robiły..



w loteriach masz 70% zysku za NIC - matematyka



w każdym koncernie produkującym produkt masz miliony pracowników, koszty materiałów, koncesje, normy do spełnienia..



mam wymieniać dalej?



hazard to biznes idealny bo ludzie sami oddaja ci kase a nie trzeba miec kosztownego produktu, wystarczy blankiet o wartosci 1 grosza lub zdrapka o wartosci 50gr w produkcji
2017-10-03 (12:19)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 113 914
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a ha i nie trzeba utrzymywas tysiecy lotomatow ,serwisowac i ,nie placi sie za reklame pracownicy calej sieci lotto pracuja za darmocghe budynki utrzymuja sie same , lotomaty stoja w sklepach i kolekturach za darmo nie zuzywaja pradu itd itd cale lotto funkcjonuje za darmo ,prezes i cala jego swita pracuje za darmo itd itd
2017-10-03 (12:22)

status ralffek
Data rejestracji: 2017-02-10
Ilość postów: 1633

15158
wpis nr 1 113 916
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

sprawozdania finansowe sa w internecie, poczytaj porównaj ja nie mam czasu z toba debatowac
2017-10-03 (12:25)

status ralffek
Data rejestracji: 2017-02-10
Ilość postów: 1633

15158
wpis nr 1 113 917
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Volkswagen group zarabia na jednym aucie 5,4%



http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/ile-producent-zarabia-na-1-aucie/rqd9w2

--- wpis edytowano 2017-10-03 12:26 ---

2017-10-03 (12:32)

status DLRandom
Data rejestracji: 2016-01-06
Ilość postów: 251

14681
wpis nr 1 113 919
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jordano, przyjmijmy że masz rację. Zastosuj więc swoją obserwację do zarabiania pieniędzy. Napisałem ci już jak to zrobić. Powtórzę:

1) wrzucasz wielokuponowy system z liczbami, których nie planujesz użyć.

2) w myśl Twojej hipotezy liczby te zostaną ominięte.

3) puść pojedyncze kupony z prawidłowym liczbami, ale w 2-3 kolekturach by nie wzbudzać czujności TS

Wg Twojej filozofii to powinien być skuteczny sposób na wygrywanie. Jak polowanie - naganiacze (masa kuponów) i myśliwy (kilka celnych kuponów puszczonych pojedynczo).



Zrób to, wykorzystaj swoje odkrycie do zarabiania pieniędzy.

Hołduj zasadzie: mniej spamu, więcej zarabiania kasy
2017-10-03 (12:35)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 113 920
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rafalek skoro czasu nie masz to nie debatuj , sprawozdania napewno sa uczciwe ,musza byc .Wszystko i tak zalezy od tego ilu ludzi uwierzy w nikla szanse i pusci swoj najczesciej nieszczesliwy los . Zdania nie zmienie na temat manipulacji lotto . Oczywiste ze ciezko udowodnic takiej firmie jak lotto nieuczciwosc , dla zwyklego gracza jest to wrecz niemozliwe . Najlepiej i i najrozsadniej to poprostu nigdy w to nie grac i wszyscy powinni tak zrobic a przekret zniknie z rynku ,tyle ze to tez nie jest mozliwe .
2017-10-03 (12:39)

status ralffek
Data rejestracji: 2017-02-10
Ilość postów: 1633

15158
wpis nr 1 113 921
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jordano w takim razie twoim obowiazkiem jest zglosic to do prokuratury ze lotto manipuluje, jesli takie jest twoje przekonanie
2017-10-03 (12:41)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 113 922
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

random , dziekuje za rade ,zastosuje sie ,napewno bede ta metodo czerpal wielkie zyski z lotto ,zostane pogromca ktory ujazmil komputer lotto i trzyma go na krotkiej smyczy .
2017-10-03 (12:46)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 113 923
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mam brata w Cba ,moge pominac droge urzedowa ,prokurator pewnie by nie chcial ze mna gadac
2017-10-03 (13:01)

status ralffek
Data rejestracji: 2017-02-10
Ilość postów: 1633

15158
wpis nr 1 113 926
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

do dzieła
2017-10-03 (13:03)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 113 927
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

juz to zrobilem ,teraz tylko czekac na nalot i posypia sie glowy ...
2017-10-03 (17:09)

status login_2009
Data rejestracji: 2008-10-09
Ilość postów: 464

3787
wpis nr 1 113 961
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jeszcze raz witam ciebie "jordano102" na tym forum, "welcome on the board"!



napisał/eś/aś"wreszcie jeden ktory nie pracuje dla lotto ... Pewniak"



akurat tu się mylisz - bo w pewnym sensie jeszcze do soboty pracowałem dla totalizatora jako kolektor/sprzedawca-kasjer w małym osiedlowym markeciku



wiesz co do teorii spiskowych/a może i wcale nie takich spiskowych - witaj w świecie spekulacji! - w jednym z wątków napisałem, parafrazuję: "pod kapslami z piwa szybciej można trafić niż w te zdrapki" - uprawnienia kolektorskie mam od roku, i mniej więcej tyle samo czasu miałem okazję obsługiwać terminal, i teraz mając wiedzę kolektorską muszę z tego miejsca przyznać się do błędu i totalizatora przeprosić, bo wygrane w zdrapki znacznie częściej miałem okazję wypłacać niż trafiały mi się te kapsle (ale może nie muszę przepraszać? bo było tak, że przez długi czas nie mieliśmy z żadną kampanią piwowarską podpisanej umowy, i gdy ktoś przyszedł z kapslem czy zawleczką od puszki, to odsyłaliśmy go z kwitkiem, i może rozniosła się fama, i może ludzie nie przychodzili do nas już z samego założenia z tymi kapslami? - mimo wszystko przepraszam



napisałem o tym swoim generatorze losowym: być może bardziej adekwatne byłoby to do wątku typu: "gram od 30-stu lat na chybił-trafił i ciągle obok"..., ale mimo wszystko, ten mały programik/makro uzmysłowiło mi te wielkie liczby/to prawdopodobieństwo...; generalnie to do napisania tego programu skłoniła mnie m.in. taka myśl/spostrzeżenie: przeważnie grając nie trafiamy; ile byśmy nie grali to i tak nie trafiamy; te trafienia są gdzieś dalej! skoro tak, to napiszę sobie program generujący zestawy/liczby losowo, i zbadam za którym razem uda się temu geniuszowi excel'owi trafić; może będzie tu jakaś prawidłowość/jakieś limes, granica? - myślę sobie, i w pewnym sensie tak jest, ale to nie jest równa linia, i niestety nic z tego...



ale ok. ty nie grasz na chybił-trafił masz jakieś spostrzeżenie i gdy idziesz do kolektury to nie działa: ale takich jak ty choćby tu na tym forum powinno być więcej!, a z tego co piszesz wynikałoby coś takiego, że wy się umawiacie, gracie w jednym i tym samym czasie, i totalizator może wtedy ponownie ustawiać wyniki... - zbadałem twój profil typera, nie typujesz, mam prośbę: czy mógłbyś zaprezentować swoje umiejętności w dziale typowań?



zaś co do pewnych spostrzeżeń jak zachowują się liczby tak, one są, warto się zapoznać z tym wątkiem: <<hackowanie lotto>> http://hack.pl/forum/hardware-hacking/3934-hackowanie-lotto.html

piszą tam o multi multi:



"Wymyslilem kiedys system ktorym wygralem w 3 losowaniach 2 razy po 150 zlotych, stawka x1, w przypadku stawki x10 mialbym 2x1500, czyli 3000 na 3 losowaniach... mowie o multilotku.

Niestety nastapila wymiana maszyn losujacych i ten chwyt przestal dzialac :/

To bylo wieki temu.. "



"Nie, ale byla gotowka.. czlowieniu slabej wiary

Po prostu zauwazylem ze sa losowania kiedy lubi padac duzo 30tek, w nastepnym losowaniu duzo 40tek, jeszcze w innym duzo 50tek, wiec raz skreslilem same 50tki i same 30tki padlo ich chyba z 7..

Ale juz tak sie nie dzieje." - wpis z 2008-go roku



przeczytaj proszę cały ten powyższy wątek z tej strony on oddaje wszystko o tym czym są gry losowe, i o teoriach spiskowych... - 2-ie podstrony tego jest



kiedyś też myślałem kategoriami teorii spiskowych, może nawet i do dzisiaj w pewnym tam stopniu, ale przeważnie robiłem to ostrożnie pisząc, że to jest tylko hipoteza, nie wiem czy tak na pewno jest - jesteś na forum nowy/przynajmniej ten nick, i ja jestem dla ciebie wyrozumiały



nie uważam całkowicie takich wpisów jak ten za pozbawionych sensu, ale wg mnie jeśli, jeszcze raz podkreślam jeśli wyniki są ustawiane, to moim zdaniem nie robi tego sam totalizator, za maszyny losujące zdaje się, że odpowiada G-tech, i szedłbym raczej w tę stronę... - i tu jest może nawet klucz do ogrania totalizatora, powodzenia życzę

i pozdrowienia



--- wpis edytowano 2017-10-03 17:20 ---

2017-10-03 (18:22)

status ewapiotr
Data rejestracji: 2012-10-14
Ilość postów: 7697

13616
wpis nr 1 113 966
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mam takie pytanie:

- czy strona multipasko.pl współpracuje z Firmą Ts?

Znalazłam w necie kilka stronek od fanów gier losowych. Na kilku z nich był taki wpis:

" Nie współpracujemy z Firmą TS".

Na str. Pasko niczego takiego nie znalazłam.

Korzystamy wszyscy z testera i wpisujemy swoje typy. Jest to informacja, którą komputery przerabiają w oka mgnieniu.

Tak mi przyszło do głowy,.... ???

2017-10-03 (19:45)

status hibernatus
Data rejestracji: 2015-06-21
Ilość postów: 2861

14432
wpis nr 1 113 983
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Każdy może przetestować to na własny użytek i to dodatkowo bez kosztowo. Nie typujcie na forum, tylko wybierzcie sobie jakąś grę, obojętnie jaką i grajcie na papierze dla siebie. Tyle zakładów ile gralibyście w grze rzeczywistej i po jakimś czasie( zależnie od tego jak często są losowania) np. przy lotto po jakichś 2 miesiącach sprawdźcie jakie macie wyniki. Jeśli będą znacznie lepsze od tych uzyskiwanych w grze rzeczywistej to może coś jest na rzeczy. Jeśli zaś, tak jak sądzę nie będą statystycznie znacząco odbiegać od siebie to nie trzyma się to kupy.

2017-10-03 (23:01)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 114 046
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hibernatus ma racje warto aby wielu graczy gralo na sucho przez jakis czas by stwierdzic czy bez gry rzeczywistej efekt ich typowan jest lepszy od gry z wysylaniem typow liczbowych do prawdziwej gry .. jesli chodzi o multipasco to najpewniej jest wspolpraca z lotto .maja wyniki losowan w 10 sekund od losowania na stronie . nawet na stronie lotto sa one dopiero po kilku minutach , strasznie duza szybkosc dzialania .
2017-10-03 (23:10)

status hibernatus
Data rejestracji: 2015-06-21
Ilość postów: 2861

14432
wpis nr 1 114 049
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jordano



Główny powód dla jakiego warto to zrobić to sprawdzenie czy gracz jest w stanie grając w jakąkolwiek grę trafić coś istotnego i jak dobre/ złe są jego wybory. Jeśli w sensownym okresie czasu nie potrafimy na przykład trafić 3 liczby z 5 w mini to jak można wierzyć w to, że uda się to w grze prawdziwej, nie mówić o czymś więcej?
2017-10-03 (23:27)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 114 050
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

szanowny login 2009.. maszyny g-tech nie maja na pewno w sobie nic o czym lotto nic nie wie .mi nie podoba sie jedna sprawa ,juz pisalem o tym ,maszyna multi multi ,ma taka bydowe ze przy ujeciach jakie serwuje nam lotto ,mozliwa jest moim zdaniem podmianka kul w glowicy wylapujacej kule ,poprostu zasysa kule do gory i kula nie wpada do klowicy tylko za glowice od strony pojemnika na kule ,czarnego i tego widac by nie bylo dla widza patrzacego na obraz serwowany od przodu a doslownie w tym samym czasie jest wstrzeliwana kula tez z tylu z od strony czarnego mechanizmu ,jesli zastosowac duza predkosc zasysania i wstrzeliwania kuli na podmiane to przy odpowiednio wolnej w klatkach na sekunde kamerze nikt nie ujzy zamiany kul a widok mamy wylacznie z pszodu dokladnie w poziomie na wprost na glowice wiec jesli za nia sa jakies mechanizmy to kto je zobaczy ? gdyby kamera podawala widok dodatkowy z gory ,bardziej bym wierzyl w ta maszyne ,dodatkowo ,dlaczego ten zasobnik jest wlasnie czarny a nie przezroczysty? tak jak by mial za zadanie cos oslaniac ? proste rozwiazanie , kamera pod katem z gury a nie na wprost lub dodatkowa kamera z gory przejzysty zasobnik na kule ,tego gracze powinni sie moim zdaniem domagac . w tej sytuacji jaka jest uwazam ze bardzo jest mozliwe generowanie ukladow przez komputer zaladowanie zestawu kul z tylu za pojemnikiem na kule i podmiana ich w czasie losowania a nikt tego nie widzi . efekt taki jak gra w keno ,komputer losuje sobie to co ma losowac na podstawie wyslanych zakladow z korzyscia maksymalna dla lotto . wiec wcale nie losowe tylko pelna kontrola ,nie oszukuja ludzi na zero tylko oddaja czesc kasy w postaci niskich wygranych co napedza graczy do dalszej gry wiec jest korzystne dla firmy ale swoj zysk moga utrzymac na stalym poziomie . kiedys nie bylo lotto takie wyposazone w systemy komputerowe ,czy nie padlo 80 szustek w lotto w 93 roku ?a co by bylo gdyby jutro nagle z przypadkowej losowosci w multi multi jednego dnia padlo 80 10siatek razy dziesiec i na dodatek z plusem w laczne ??? czy to nie jest mozliwe w przypadku braku kontroli i prawdziwej losowosci ?
2017-10-03 (23:37)

status Mariuszbemowo
Data rejestracji: 2007-12-25
Ilość postów: 3985

3083
wpis nr 1 114 051
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jordano102, z tym volksdeutscheautem to pojechałeś juz po bandzie ...

A moze Ty pracujesz dla BND ( Federalna Służba Wywiadowcza) bo masz takie jakieś podejrzenia agenturalne do wszystkich ze pracuja w TS.



Pzdro i nie pij wiecej tej kawy z Rosji, szkodzi i to bardzo.

Granie umiarkowanie to jest to.

--- wpis edytowano 2017-10-03 23:40 ---

2017-10-03 (23:50)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 114 057
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mariuszku , a ty to kolejny fan lotto czy pracownik ? ile wygrales grajac umiarkowanie ? grajac umiarkowanie ,biorac pod uwage matematyczne prawdopodobienstwo ,nie wygrasz nigdy wiecej jak 5 pln dwa razy w roku a dodajac do tego pelna ingerencje lotto w wyniki to moze byc to 2,5 pln oczywiscie firmie o to wlasnie chodzi ,w multi multi te 2 razy dziennie po 500000tys ukladow razy 2,5 zlotego daje nam 75 milionow z tego jakies marne niecale 100 tysiecy dziennie na wygrane daje 3 miliony i moze raz w miesiacu dadza komus 250 tysiecy do tego za 10siatke oraz raz na pol roku ze trzy miliony za plusa , jest to kupa smiechu potrzebni sa wlasnie umiarkowani gracze bo za strate 2,5 zlotego na glowe nikt plakal nie bedzie i sie wsciekal a firma swoje zarobi i wszyscy beda zadowoleni prawda ?
2017-10-03 (23:53)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 114 059
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dla zlosliwych,mialem na musli bilans miesieczny
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina