Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

jakie liczby

2005-03-08 (14:18)

status ela
Data rejestracji: 2005-03-08
Ilość postów: 3

767
wpis nr 11 274
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

chodzi mi o dwie liczby na dzisiaj 08.03.2005
2005-03-08 (20:04)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 11 295
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ela..........na forum ANALIZA ZMIENNA.......bodimonet ....... podaje adres swojej strony www........ sprawdz jakie tam sa liczby porownaj z dzisiejszym losowaniem........ a jutro zadecyduj jak poprawne sa tam podawane typy

wesolej zabawy
2005-03-21 (22:43)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 12 466
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wstep

Ponizszy wpis byc moze nie \"konweniuje \" z tematem tego watku ale nie chcialem wprowadzac nowego tematu . Tekst ten zamiecilem w w ksiedze goci w multipewniakch - poniewaz rzecz dotyczy jednoci w zmaganiach z multi przeto tu sobie pozwalam na powielenie tego.



Dlaczego Wszyscy przegrywaja w multilotka ???

Niedawno doznalem olnienia po rozmowie z niejakim Danielem. Ów gracz uzmyslowil mi jak to sie dzieje ze moje liczby nie wychodza a cale typowanie jest do kitu.

Po prostu to wszystko zalezy od sily woli .A rzecz ma sie nastepujaco : ja typuje swój zestaw liczb w tym czasie DZIGIT robi to samo ; SYLWIA czy KUBASi podobnie. Kazdy obstawia swój zestaw . Nadchodzi losowanie i co wówczas sie dzieje ?

Kazdy z nas pragnac aby wszedl jego zestaw wytwarza energie psychokinetyczna i czyja silna wola lub koncentracja przewaza tego typy lepiej wchodza . Czasami moja energie oslabiaja plyny wypijane pod przyszle zwyciestwo które po 21 30 maja smak lez rozpaczy . Do tego dochodzi problem z kobietami które potrafia oczarowac nawet te kulki (dlatego lepiej typuja). Sami przeciez widzicie jak w czasie losowania te kulki zmagaja sie ze soba . Mam nadzieje ze zaobserwowalicie tez ten ruch reka do kieszeni przez p. Rebiszewskiego (?) To nie po to zeby grac w bilarda lecz on juz nie moze patrzec ja te kulki sie mecza i wlacza pilotem trzeci bieg tej piekielnej machiny .

WNIOSEK ? . powinnimy skupic wszyscy cala swoja energie psychokinetyczna na wspólnie wybranej liczbie lub kilku ale wybranym wczeniej .Powinnimy tylko te liczby dopingowac. Wspólnym wysilkiem naszej woli jestemy nawet w stanie wywrócic te maszyne a co dopiero spowodowac skierowanie na wlaciwe miejsce tych dmuchanych pileczek. Myle ze w sposób jasny i klarowny uwiadomilem Wam przyczyny niepowodzen .Teraz nic tylko trzeba sie wziac do roboty POMOZECIE ?!? ````Pozdrawiam tych z silna wola .``````````zen



2005-03-21 (23:14)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 12 470
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen, kiedy to sie nawet tak sprezylimy ze kulki wypadly z maszyny do kantowania.
2005-03-22 (00:29)

status eureka4
Data rejestracji: 2005-02-07
Ilość postów: 165

647
wpis nr 12 471
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam!!!!!!!!



Ja równiez uwazam, ze powinnimy skupic wszyscy cala swoja energie psychokinetyczna na wspólnie wybranej liczbie lub kilku ale wybranym wczeniej



Pozdrawiam wszystkich multilotkowiczów!
2005-03-23 (15:38)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 12 597
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ZEN ten Daniel mial racje ,wiem to po sobie jeli typuje jakiego pewniaka i bardzo chce i jestem przed telewizorem podczas losowania to ten pewniak wypada i to przewarznie na samym poczatku.Niektórzy beda sie pewnie miali ze przesady itd.. niech sie mieja ja wiem swoje a mam sporo latek i dowiadczenie,co w tym jest.Ufajmy bardziej sobie nie maszynom,intuicja sama nami nieraz kieruje a my nie zdajemy sobie z tego sprawy.POZDROWIONKA!!!!!
2005-03-23 (23:48)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 12 648
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziekuje Wam za odpowiedzi .

Moze spróbujemy ?.... Tylko jak to zrobic ?

Czy zdac sie na intuicje np.HALAH - czekac na Twój wybór?

Czy tez wybrac liczbe i czekac na Twój sygnal ze to wlanie dzien tej liczby.

Wówczas wszyscy powiadamiamy sie np w KSIEDZE GOSCI iz trzymamy kciuki za te liczbe podczas losowania .I wszyscy skupiamy swoje umysly i wyobraLnie na tej naszej wybranej liczbie.. Nasza wyobraLnia powinna generowac obraz kulki z okrelona liczba a zwlaszcza moment wpadania do miejsca przeznaczenia czyli do odpowiedniej rurki

KTO PODEJMIE TAKIE WYZWANIE ? - by wspóluczestniczyc w eksperymencie .

Zaczniemy od jednej liczby potem jak sie uda to wiecej i wiecej ....

Cala istota eksperymentu polega na tym zeby inni grajacy nie wprowadzali zaklócen czyli zamieszania w kulkach, To jest glówna przeszkoda trakiego eksperymenu. Jak to zrobic zeby wszyscy chcieli aby wpadla NASZA WYBRANA ?

Pozdrawiam

zen

2005-03-24 (00:22)

status Imperator
Data rejestracji: 2005-02-28
Ilość postów: 27

730
wpis nr 12 651
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

NIECH MOC BEDZIE Z WAMI !!!
2005-03-24 (08:50)

status zem
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 12 657
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Skoro wykurzacie Mariusza z jego neuronami a zycie nie znosi prózni to wejda w zamian NEURONY ZENA .

Pozdrawiam
2005-03-24 (09:12)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 12 658
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam mam dzi do wyboru jako pewniak liczby 11-37-15- i w takiej kolejnoci,jak mylicie na która postawic a moze na zadna?
2005-03-24 (09:44)

status alfator
Data rejestracji: 2005-03-24
Ilość postów: 7

810
wpis nr 12 660
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam Zen. jestem calkowicie za !!!!!!!!!! od dawna szukam ludzi mylacych w ten sposób sam osobicie wiele razy gdy ogladalem losowanie wybieralem jaka liczbe i wpadala jako druga lub trzecia od momentu gdy ja wybralem !!!!!!! chcialbym z toba i wszystkimi zainteresowanymi nawiazac kontakt,

czekam na odzew

pozdrawiam ALFATOR

Oto mój adres e-mail: alphator@wp.pl
2005-03-24 (12:21)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 12 673
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Alfatorze najlepszy kontakt to ten watek. Zbierze sie tu myle niemala grupka ludzi podobnie (lub odwrotnie ) mylaca a i nowym nie zamykamy bram do tego \"raju\"

Pozdrawiam

zen
2005-03-24 (12:30)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 12 675
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Skoro HALAH sie odwazyla to nie ma na co czekac .Ustalamy ze dzisiaj obiektem naszego pozadznia jest liczba 11 .

Tak wiec, o godz 21,30 patrzymy i wyobrazamy sobie jak wpada liczba zlozona z dwóch jedynek . Obserwujemy to jak zmaga sie z innymi kulami faforyzowanym przez p. Rebiszewskiego(?) ,obserwujemy jak wygrywa i wpada tam gdzie trzeba . Potem zamienia sie na zlotóweczki zasilajace nasze skromne budzety.

Na razie zajmiemy sie tylko jedna liczba poniewaz przy wielkszej ilosci tych liczb mozemy nie zsynchronizowac nasze oczekiwania.

Wazne zebymy Wszycy dzisiaj myleli tylko o jednym .

PAMIETAJCIE DZIS WAZNA JEST TYLKO LICZBA 11.





Pozdrawiam liczbe 11

2005-03-24 (13:35)

status full.
Data rejestracji: 2004-01-29
Ilość postów: 43270

151
wpis nr 12 679
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mozna i tak ale .....

to powinno byc przygotowane troche wczesniej i kazdy powinien postawic na ta liczbe w rankingu aby podswiadomie nie myslec o innej a wybrac mozna wspolnie np. z najdluzej oczekujaca, o ile sie nie myle impreza taka juz byla organizowana ale wlasnie bez jednomyslnego obstawienia i skutek chyba byl mizerny.
2005-03-24 (14:11)

status alfator
Data rejestracji: 2005-03-24
Ilość postów: 7

810
wpis nr 12 684
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witam ponownie mi dwa razy nie trzeba powtarzac liczba 11 ok!!!! i od teraz daje cala swoja moc dla tej liczby ja w wyobraLni widze jak zywy obraz: Jest 24 marca 2005r. , trwa losowanie multi lotka liczby sie mieszaja a ja widze 11 jak sie przebija do wyjcia wiem ze ma wystarczjaca iloc mocy i prowadze ja wzrokiem do wyjscia ... prowadzacy wymienia liczby wylosowane w multi lotku ... jedenacie ... i inne pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia po dzisiejszym losowaniu alfator
2005-03-24 (14:25)

status alfator
Data rejestracji: 2005-03-24
Ilość postów: 7

810
wpis nr 12 685
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

chcialbym jeszcze co dodac:

Do rabina przychodza zydzi i prosza zeby rabin sprawil by padal deszcz, a rabin pyta ich: wierzycie szczerze, ze jestem w stanie sprawic zeby padal deszcz? Oni chórem odpowiadaja TAK! rabinie szczerze w to wierzymy !!! a rabin mówi: gdybycie naprawde szczerze w to wierzyli to mielibycie przy sobie parasole.

moral z tej opowieci jest taki: trzeba w co szczerze wierzyc, zeby to sie wydarzylo \"wiara bez czynów jest martwa\" ja wyslalem kupon ML z jedna liczba ) i juz sie ciesze ze zarobilem 75groszy na czysto pozdrawiam serdecznie wszystkich podobnie mylacych i czyniacych alfator
2005-03-24 (22:01)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 12 709
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

NIESTETY !!!

Moze Panu Rebiszewskiemu(?) bylo blizej do kulek /Kto ma kulki tego liczby !/

Moze doping byl za slaby

Moze trener /czyli zen do kitu ? (to najbardziej prawdopodobne)

Teraz mi sie dostanie zmyja mi (i slusznie glowe na która teraz sypie popiól.

Moja wina . Moja wina. Moja bardzo wielka wina.

Juz bardziej pokajac sie nie moge.

Przepraszam zawiedzionych a wszyscy co obstawili w tej akcji te paskudna liczbe niech sobie wypija piwko Rebiszewski(zaplaci).,



Pierwsze koty za ploty . Moze zmiana trenera ?.....

Pozdrawiam tych co zechca kontynuowac.....
2005-03-24 (22:10)

status Sylwia
Data rejestracji: 2005-02-02
Ilość postów: 462

621
wpis nr 12 711
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen, moze tak : suma daty jutrzejszego dnia to: \"8\" moze wartaloby nad nia jutro intensywnie pomylec. Jutro dzien ósemki, mylcie o ósemce! jutro ma swój dzien!
2005-03-24 (22:37)

status alfator
Data rejestracji: 2005-03-24
Ilość postów: 7

810
wpis nr 12 715
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zwyciezca jest dlatego zwyciezca bo nigdy sie nie poddaje )) zen jestem z toba )) opowiem kolejna bajeczke )) do pewnego merdca podszedl mezczyzna i mówi mistrzu w która strone mam ic zeby osiagnac sukces? medrzec mówi: idL w tym kierunku i mezczyzna pobiegl, ale po kilku krokach przewrócil sie i upadl, podniósl sie i wrócil do mistrza i pyta mistrzu czy to na pewno dobry kierunek? medrzec mówi tak to jest twój wlaciwy kierunek i mezczycna pobiegl ponownie w tym kierunku i po kilku krokach znowu upadl podniósl sie znowu wrócil do mistrza i w zlosci krzyczy co z ciebie za medrzec pokazujesz mi kierunek i jak ja tam biegne to sie przewracam dlaczego mnie oklamujesz? a medrzec mówi: to jest twój wlaciwy kierunek, a twój sukces znajduje sie o dwa kroki za miejscem w którym upadasz, ale ty wolisz zawrócic i miec do mnie i narzekac niz ic naprzód tak dlugo az osiagniesz swój sukces. Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy bardziej wierza w moc p. Rembiszewskiego niz w swoja wlasna ))
2005-03-25 (11:34)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 12 737
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moze byc 8 popieram.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina