Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]

Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 401 402
Wyślij prywatną wiadomość do admina

A MOŻE KRYPTOWALUTY ?

2018-04-20 (16:40)

statusedi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 25794

2623
wpis nr 1 163 368

Madox (czyli Piotr Radek ze Stargardu Szczecińskiego ul. Bajkowa) jako założyciel wątku ma uprawnienia moderatora i dlatego nie będąc dotąd za te liczne oszustwa i kradzieże tożsamości innych userów zablokowany, może usuwać dowolne wpisy...
Ale nie na wiele mu to się zda, niestety!
Sorry Winnetou, ale czarne chmury nad twój pusty chamski rudy łeb nadciągają...

--- wpis edytowano 2018-04-20 16:56 ---

2018-04-20 (17:26)

statusRamzes78
Data rejestracji: 2017-09-24
Ilość postów: 892

15470
wpis nr 1 163 379

Co tu się porobiło. Panowie!!
Bawcie się dobrze. Odezwę się gdy się wyprostuje. Mam nadzieję że do przeczytania. Sebastian86, szkoda co?
2018-04-20 (17:43)

statusedi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 25794

2623
wpis nr 1 163 386

Ramzes78>>
nic się tu nie dzieje nadzwyczajnego, tylko wielonickowa menda i złodziei zbiera nagrodę za swoje oszustwa.
2018-04-20 (18:34)

statusmadox
Data rejestracji: 2011-02-17
Ilość postów: 2469

12924
wpis nr 1 163 389

Pozdrawiam serdecznie.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=227812011297288&id=100022054734305

Tego chyba chcieliście, więc macie.

--- wpis edytowano 2018-04-20 18:36 ---

2018-04-20 (20:38)

statussebastian86
Data rejestracji: 2017-07-07
Ilość postów: 1522

15356
wpis nr 1 163 420

Zacytuje siebie

2018-04-20 (14:23)
sebastian86
Ilość postów: 1519
wpis nr 1 163 335

W mojej ocenie bardzo przykra sprawa.
Może doczekam(y) się słowa komentarza od kogoś kto wie wiecej, może nie.
Wygląda to na sporą manipulację.
Naprawdę przykro mi że to się tak kończy. Bo chyba nikt nie ma wątpliwości że powstanie teraz trochę spamu ,a później ktoś zamknie wątek.
Pewnie parę razy jeszcze tu zajrzę, puki co
Trzymajcie się

Co napisałem ?
Że jest przykra sprawa - ktoś uważa inaczej ?
Że czekam na więcej info - doczekałem się w oświadczeniu madoxa
Że jest manipulacja - ktoś uważa inaczej ? Tu co najmniej kilka osób manipuluje

Teraz odniosę się do tego co wcześniej pisał madox - czyli że się żegna.
Skoro Madox podziękował za współpracę z różnych względów to pierwotna idea tego wątku - czyli granie pod guru się niestety skończyła.
Niestety taką sytuacje przewidziałem już wiele miesięcy temu o czym pisałem madoxowi. To nie miało prawa na dłuższą mete się udać. Nie sadziłem że skończy się to takim piekiełkiem. No cóż życie zaskakuje.

W kwestii komentarza do oświadczenia.

Albo jestem głupi, albo naiwny ale nie mogę się z tym pogodzić - to jest stek bzdur.

Muszę to wypunktować.
"Oświadczam że to ja korzystałem z różnych nicków" - tego nie jestem w stanie stwierdzić, no ale zawsze jak z madoxem pisałem na PV był w porządku gościem - nie moge w to uwierzyć.
"by wyłudzić od Was pieniądze" - no nie wszystkie trejdy miałeś udane, pare razy wtopy były, ale nie nazwał bym tego wyłudzaniem pieniędzy.
"namawiałem na inwestowanie i doprowadziłem was na skraj bankructwa" - nikogo nigdy na nic madox nie namawiał na tym forum i nie wiem kto zbankrutował

"Macie prawo... udawałem znawce" - Expertów od krypto nie ma za wielu, ale jeśli chodzi o granie to na ogół dobrze Ci szło wiec to na pewno nie był przypadek.

"zatruwałem wam życie ... piszą bzdury" - ale to na dzwiach nam pisał ? Sam tu wchodziłem i czekałem aż coś madox'ik napisze, dawał sporo rad, taktyk itp. Gdzie te bzdury ?

Powtórzę,
Albo jestem głupi, albo naiwny ale nie mogę się z tym pogodzić - to jest stek bzdur moim zdaniem. Oświadczenie według mnie w tonie sarkastycznym, ale da się wyczuć żal.

Przebiegły pisarz czy skrzywdzona osoba ?

Moja ocena,
Ogólnie nadal nie wszystko rozumiem, tak naprawdę nic nie rozumiem.
Wydaje mi się że madox'owi od jakiegoś czasu ciążyło forum i być może jakieś poczucie winy ze względu na to że ludzie pozostawali na górkach.
W tym okresie miał też wtopę na chalange.
Trudno mi uwierzyć w to że napisał ze inwestujemy w wavesa i odkupiliśmy od niego. - to byłby jakiś absurd.
Może z tego powodu miał nieprzyjemności na meilu, może jakieś inne sprawy.

Wszedłem w krypto w okolicy lipca zeszłego roku całkowicie zielony.
Coś tam potraciłem coś tam zarobiłem, zadowolony nie jestem, stratny też nie.
Szukając wiedzy trafiłem też tu , niegdy nie interesowały mnie płatne i darmowe grupy sygnałowe - chciałem do tego dojść sam, ale na początku byłem białą kartą i to forum dużo mi dało.
Zobaczyłem ze się da przewidzieć ( z jakimś tam prawdopodobieństwem oczywiście ). Chciałem w którymś momencie zrobić taką burze mózgów, by w kilka osób analizować. By spojrzeć na 1 wykres i zobaczyć go z różnych perspektyw - analiza zupełna. Mi to naprawdę było i jest potrzebne bo jestem na początku drogi. Nie udało się. 1 wykres bodajże kolega wrzucił - dzięki kolego, też tak uważałem z tym BTC
Do puenty seba do puenty.
Tak wiec żarło dobrze ale zdechło jak to mówią.

Jak wattior zaczął mieszać kilka tygodni temu to świadomy zagrożeń prosiłem na forum żeby nas nie poróżnił że damy rade itp.
Nie udało się. Wyszły jakieś dziwne historie.
Tak więc od jakiegoś czasu były tu mega kwasy. Hocki klocki - istna masakra.
Dom wariatów to ostoja spokoju w porównaniu co było tu.

Szczerze ?
Prędzej uwierzyłbym w to że madox poprosił Pasko by go umieścił na tej liście niż że zasłużył by na niej być.
Może się wydurniam, hmmm może się wydurniam.
Nie jestem lekarzem ale gdyby to była szopka madox'a, gdyby to naprawdę był on to byłby to jakiś trudny przypadek psychatryczny ,a ja jestem mega idiotą.

Nie kupuje tego. - To moje zdanie na obecną chwilę.

W każdym razie wypada mi podziękować wam drodzy koledzy i koleżanki za wspólne pisanie, za to że mnie znosiliście. Za ciepłe słowa, za to że byliście nie tylko anonimowi. Fajnie było was poznać. Przykro byłoby się z wami rozstawać.
Jednak podejrzewam że wątek ten zostanie zamknięty jak pisałem wcześniej, bądź umrze smiercią naturalną.

Dziękuję też madoxowi ze prowadził ten wątek, że odpisywał na pv jak miałem problem, że zaraził mnie spekulacją oraz za rady jak od niej nie zgłupieć.

Trzymajcie się wszyscy i powodzenia w przyszłych trejdach.
Ja na razie 95% na fiatach bo mam złe przeczucia, ale ręka na pulsie

2018-04-20 (21:01)

statusRamzes78
Data rejestracji: 2017-09-24
Ilość postów: 892

15470
wpis nr 1 163 429

Sebastian86, cholera miałem nie pisać. Ale będzie mi brakowało twoich opinie, analiz, przemyśleń.
Tematu tego co tu zaszło niechcę rozdrapywać.
Nie wiem czy inne na he tak mają, ale cebula dia wyszła każdą dziurą. Niszczyli Pirata, w sumie za to że dzielił się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą, itd.
Teraz padło na Madoxa, pomijąc wszystkie inne jego zabiegi aby czegoś nauczyć, stworzył cheleng. Chciał krok po kroku nauczyć traidingu, później grania na różnych giełdach, a pewna banda po tym wszystkim zrobiła to co zrobiła.
Wniosek, chcesz pomódz, to pomóż sobie, nie Polakom bo cię zniszczą nawet i za to.

Sebastian86, może gdzieś kiedyś jeszcze będę miał przyjemność, mam nadzieję. Pozdrawiam.
Może kiedyś tu coś napiszę, napisałem w poście wyżej kiedy I dlaczego. Teraz, odruch wymiotny się pojawia.
Jest jeszcze kilka osób wporządku,oni to wiedzą, nie będę wymieniać, niechcę kogoś pominąć.

--- wpis edytowano 2018-04-20 21:02 ---

2018-04-20 (21:04)

statusralffek
Data rejestracji: 2017-02-10
Ilość postów: 1421

15158
wpis nr 1 163 431

Mam tego serdecznie dosyć i jak tylko ogarnę jak to zmieniam hasło na losowe żeby się odciąć od tego forum. Jestem prawie 10 lat tutaj, Sebastian - naprawdę nie mam powodów żeby nie wierzyć Adminowi, a widziałeś co napisał Pasko?

Też jest mi przykro, ale byłbym kłamcą gdybym powiedział, że się tego powoli domyślałem, miałem parę przesłanek, których nie będę opisywać. Pieniądze to zło, ludzie są zaślepieni pieniędzmi.

I ostatnia kwestia, zamiast pajacować na facebooku ironicznie madox mógłby napisać co się stało. Jeśliby skłamał (jeśli to prawda) jego wyznawcy by zostali, ja bym zniknął i tak czy siak, bo mi się nie podoba to gówno w tym wątku. Chcecie wierzyć, że ktoś jako pierwszy w necie affiliuje abucoins, ktore potem nagle nie wiadomo co sie z nimi dzieje? Transferowanie game na scamowy yobit i podniecanie sie mimo tego, ze nie mozna game wyplacic? Kabuto coin????? Reallly ***a? Pompowanie zjebanego xvg? Nie wiecie jakie to forum miało siłe, możliwe że w ten sposób wywoływano lokalne pompy które potem roznosiły się na całość. I kto zarobił? nie wy, którzy dowiedzieliście się ostatni, nie wy..

A gdyby jednak ktoś mu się wdupił na konto to milczałby? Zastanówcie się. Admin + logi serwera + milczenie madoxa, kasowanie postów.

Żegnam i mimo wszystko jest mi przykro. Nie wiem co sie stało że sprawy przybrały taki obrót, może siana zabrakło, nieudane trejdy, wali mnie to.

Myślałem, że mam dobrych znajomych na forum!!!! I jeden wielki ch!!!!!! W dodatku nie potraficie spojrzeć obiektywnie na to co się stało! Tkwicie w magii zamiast cisnąć autora o wyjaśnienie za wszelką cenę.

szkoda i pewnie ostatecznego wyjasnienia nie zobaczę i wszyscy będą kwić w domysłach i skakać sobie do gardeł.

oto efekt

edit: a, i zycze wam duzo sukcesow, ale myślcie samodzielnie

--- wpis edytowano 2018-04-20 21:20 ---

2018-04-20 (21:32)

statusMachetero
Data rejestracji: 2017-10-15
Ilość postów: 1327

15495
wpis nr 1 163 447

Odnośnie tej sprawy, to już nie będę się więcej w to mieszał bo po prostu NIE WIEM. Ale dla mnie to nic nie zmienia. pomimo, że dużo pisałem, to zawsze inwestowałem samodzielnie (poza Waves który mimo wszystko ma potencjał nadal). Osobiście nie mam pretensji do Madoxa, bo mi nie "zaszkodził". Żałuję też, że poniosły mnie emocję i wmieszałem się w sprawę.

Ale nie dlatego piszę. Zapomniałem już o tamtym GAME. Jestem bardzo ciekawy czy udało się go wam wypłacić, czy też nie. Moim zdaniem ryzyko miało sens (oczywiście na tyle na ile znam temat). Udało się go ostatecznie wypłacić?

edit

Pisać możemy nadal. Nie widzę potrzeby rozwalania wątku. Co sądzicie?

edit2

Sebastian, twoje wpisy były zazwyczaj wartościowe i dawały jakiś obraz sytuacji w danej chwili. Szkoda, gdyby to wszystko się rozpadło. Lubię tutaj sporo osób i wiem, że niektórym zalazłem za skórę. Ale w mojej opinii warto kontynuować wątek...

--- wpis edytowano 2018-04-20 21:39 ---

2018-04-20 (22:00)

statusMachetero

15495
wpis nr 1 163 465

może niech ktoś inny przejmie moderatora np. Sebastian. Skoro Madox nie chce lub nie może to dlaczego nie? Jak to mówią: "umarł król, niech żyje król".

2018-04-20 (22:01)

statussebastian86

15356
wpis nr 1 163 466

ralffek - staram się myśleć naprawdę, nawet staram się to robić samodzielnie. Widze ze jesteś mega ostrożny, ja też tak mam, jednak sadze ze sprawa z: ABU , GAME , XVG, Kabuto - nie są takie oczywiste.

Ramzes78 - pewnie że szkoda naprawdę, mam niedosyt
Machetero - również Cię lubię, czasami była tu mega pozytywna atmosfera mimo bessy na rynkach. Ktoś nam to zabrał i jest mi z tego powodu źle.
Puki co wchodząc w wątek czuje ze mam kaca, czuje że ktoś się przednio zabawił również moim kosztem. To smutne bo przypuszczam że tego nie zrobili Marsjanie.
Zresztą ja jak zauważyliście "chyba" jestem dość pozytywnie nastawiony i wszystkich staram się lubić, co nie jest tożsame z zaufaniem.
Nawet wattiora starałem się zrozumieć, chociaż to było bardzo trudne.

Widze świetny temat i grupę ludzi która jakoś dawała radę. Niestety jedno i drugie wylądowało w szambie. Lubię strategie naprawdę.
Gratuluję i chylę czoła przed "atakującym" rozbił formację, pojmał dowódcę i nie wiadomo co kto i gdzie.

Dobra szkoda czasu na oftop.
Moje zdanie znacie. Nie wiem czy mam rację. Może jestem skończonym idiotą. W sumie jak by się zastanowić to może jestem.
Ralffek pisał by każdy sam myślał, to zabawne bo wysilam się jak mogę a odnoszę wrażenie że dochodzimy do odmiennych wniosków. Mniejsza z tym zapamiętam Ralffka jako głos rozsądku.
Hmmm może i dobrze że ludzie są różni - różnorodni. Inaczej zycie byłoby nudne.
2018-04-20 (22:10)

statusVachol
Data rejestracji: 2017-07-25
Ilość postów: 322

15376
wpis nr 1 163 478

ralffek

Sądze że powinieneś napisać jakie miałeś "przesłanki", żeby przynajmniej część zaangażowanych i aktywnych na forum w przyszłości ponownie się nie nadziała.

rallfek
"edit: a, i zycze wam duzo sukcesow, ale myślcie samodzielnie"

Najważniejsze jest ostatnie słowo SAMODZIELNIE. Płakać i niewierzyć będą Ci co ślepo wierzyli.

P.S. Ja w każdym bądź razie otwarty jestem na zmianę formy i miejsca udzielania się (czytaj: forum)

--- wpis edytowano 2018-04-20 22:17 ---

2018-04-20 (22:17)

statusralffek
Data rejestracji: 2017-02-10
Ilość postów: 1421

15158
wpis nr 1 163 480

Machetero czy mógłbyś się ze mna skontaktować jakoś?
2018-04-20 (22:20)

statusMachetero

15495
wpis nr 1 163 481

wrzuć email lub link do messengera czy coś. napiszę

nie chcę tutaj podawać danych

albo napisz tutaj, i tak nie używam: machetero77@wp.pl

--- wpis edytowano 2018-04-20 22:25 ---

2018-04-20 (22:20)

statussebastian86

15356
wpis nr 1 163 482

Machetero
naprawdę bardzo mi miło że pomyślałeś o takim zadaniu dla mnie ale ja się nie czuje na siłach.
Poje... Cię ?
Daj żyć.

Co ja mógłbym wam tu przekazać ?
Moje analizy na ogół się nie sprawdzają, a taki był pierwowzór. Dodatkowo nie mam żadnych sygnałów od nikogo którymi mógłbym się podzielić.
Nigdy bym wam nie dogodził, rozstrzyganie sporów, walczenie z jakimiś ukrytymi wrogami. Nie wiem kto by chciał taką cierniową koronę założyć. Podejrzewam ze madoxa to zniszczyło. Za duza odpowiedzialność.

Myślałem nad nowym forum pisałem wam o tym bo to ma bolączki, ale za mało jest aktywnych osób. Podejrzewam że się taka przeprowadzka nie uda. Tutaj jest wszystko w 1 temacie i offtop i analizy - ogólnie bajzel.
Żeby coś zrobić fajnego i wartościowego potrzeba dużo pracy i sił oraz zdolności. Można to zrobić ale na pewno nie w pojedynkę. Wiec ta opcja bardzo również mało prawdopodobna.
2018-04-20 (22:26)

statusVachol
Data rejestracji: 2017-07-25
Ilość postów: 322

15376
wpis nr 1 163 484

@sebastian

Tu nie trzeba lidera, mentora czy eksperta tylko osoby, która będzie trzymała porządek i ręke na pulsie. Każdy Cię zna i chyba nie ma nikogo na tym forum kto nie czułby do Ciebie większej/mniejszej sympatii. Tak więc nie bądź taki skromny
2018-04-20 (22:27)

statusMachetero

15495
wpis nr 1 163 485

wyjątkowo zgadzam się z Vacholem. Trzeba osoby do pilnowania porządku, i tyle.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 401 402
Wyślij prywatną wiadomość do admina

Statystyka forum:    
Piszących osób w ostatnich 30 dniach: 183 Ilość tematów: 3861 Ilość odsłon tematów: 49814766 Ilość wypowiedzi: 1146338