Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

PASKO - pilnuj się!

2016-07-22 (01:41)

status dolata
Data rejestracji: 2010-05-25
Ilość postów: 9

12522
wpis nr 1 011 495
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Na stronce jestem od lat... raczej w tle. Mam pełny ogląd tego co tutaj jest wartościowe. Korzystałem z paru technik i narzędzi proponowanych przez Użytkowników. Nie dzieliłem się spostrzeżeniami - bo dobre zdarzenia nie chciały się powtarzać. Fuks i pech bywa, że idą w parze, o czym wszyscy wiemy. Typuję tak sobie - nie mam powodów do kompleksów... Gra "stale lepszymi" systemami kładła moje najlepsze typowanie /ukłon w stronę - Jasze/. Śledząc nowości - z podziwem i uznaniem uczestniczyłem w zmaganiach o optymalizację systemów strefowych. Przyznaję - za inspiratora uważam edi8, natomiast całą pracę wykonali 777ch, Kleszek i inni. To JEST osiągnięcie ... I co dzieje się dalej?... edi8 zawłaszcza dorobek zespołu, /w tym wcześniejszy dorobek 777ch/, mianuje się administratorem NAJWAŻNIEJSZYCH wątków, wprowadza cenzurę /tylko dla zaproszonych...Nur für ...?/. Pasko - gdy nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze... Topowy system kosztuje 15 - 25 euro...! Pilnuj się Pasko! Przypominam: "daj kurze grzędę - ona mówi - wyżej siędę"...Dlaczego po latach zdecydowałem się na wpis? Powodem jest 777ch - mądry człowiek któremu zostaną tytuły i zero pieniędzy. 21.07.godź. 21.40 zagrałem /dla sprawdzenia/ system na 4-ry skreślenia, 36 liczb, opatrzony wpisem "bingo". Krótki rozpis, koszt nadania 67.50zł. Zwrot: 1x4. 2x3, 16x2. Ponad dwu krotność posyłu. To działa!!! Oczywiście liczy się ilość trafień.

I co dalej? Biegnę z wpisem na "moje" forum. Okazuje się, że nie jestem zaproszony. Chcę dodać awatar - nie mogę! edi8 rządzi - żadnych tłumów przed majestatem!!! Pleps na aut!!!

Brońmy się! edi8 - Ty jesteś bardzo mądry człowiek i z Warszawy. Jedź Ty do Turcji i świat da Tobie Nobla od Pokoju ... daj nam czytać posty bez agresji i bez wstrętu... Pozdrawiam Czytających...
2016-07-22 (06:38)

status kasika
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 2988

13050
wpis nr 1 011 497
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mądre Słowa dolata ... Pozdrawiam !

--- wpis edytowano 2016-07-22 06:39 ---

2016-07-22 (08:51)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 1 011 514
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dolata>> wszystko co zamieściłeś w tym specjalnie założonym nowym wątku jest tylko wytworem Twojej bujnej wyobraźni i jednocześnie dowodem na brak rzetelności.



Bowiem - czego nie możesz zrozumieć - na forum istnieją dwa z sobą ściśle powiązane wątki o tematyce systemów strefowych.



Wątek założony przez kolegę 777ch "moje...oprogramowanie"

http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=4811&page=1&sort=&dir=

w którym to wątku wyszedłem z tą inicjatywą:



"2016-03-21 (12:03)



status edi8

Data rejestracji: 2007-04-03

Ilość postów: 18678



2623

wpis nr 976 592



777ch, myślę że wobec pewnego rozproszenia na forum ( bo są już w kilku wątkach ) rozpisów systemów strefowych - warto będzie w najbliższym czasie zebrać je w w ramach jednego nowego wątku np. o jasnym tytule

SYSTEMY STREFOWE by 777ch



Mam bowiem nadzieję, że zaprezentujesz tu jeszcze kilka nowych rozpisów wygenerowanych przez Twój najnowszy automat, z którego ostro strzelasz w kierunku TS , choć przecież nie tylko...



P.s: jeżeli wyrazisz zgodę, to wtedy i ja na koniec przeniosę do tego w/w wątku moje wypociny na temat systemów strefowych, lecz w ich ujęciu jako SMI ( systemy matematycznie idealne ) bo tak właśnie do tego zagadnienia podchodziłem w tym wątku, gdzie zamieściłem kilka takich schematów:

http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=220&page=6&sort=&dir=

( począwszy od 2012-08-21 )



Pozdrawiam "

..............



na co 777ch tak zareagował:



"2016-03-21 (12:55)



status 777ch

Data rejestracji: 2005-11-07

Ilość postów: 9378



1386

wpis nr 976 609



edi8



O ile poprowadzisz ten temat to ja będę Cię wspierał. "

.........



a kolega @Kleszek tak się do tego odniósł:



"2016-05-02 (14:07)



status kleszek

Data rejestracji: 2006-05-27

Ilość postów: 1096



2047

wpis nr 989 881



Edi8, myślę, że trzeba założyć nowy temat. Ty musisz tam być moderatorem. Fajnie by było gdybyś miał pełne uprawnienia. Tzn. miałbyś możliwość edycji postów nawet po jakimś czasie. Chodzi mi o to, że w przypadku pobicia rekordu jakiegoś systemu miałbyś możliwość usunięcia starego rekordu, a na jego miejsce podania nowego. Takie prawa mógłby nadać Tobie Pasko w tym temacie. Służyło by to tylko temu aby w temacie były tylko same aktualnie najlepsze wyniki. "

..............



O założeniu przeze mnie tego nowego wątku i o jego charakterze powiadomiłem swoim wpisem w wątku 777ch "moje...oprogramowanie" :



" 2016-05-12 (18:20)



status edi8

Data rejestracji: 2007-04-03

Ilość postów: 18678



2623

wpis nr 993 433



Informuję niniejszym Wszystkich ten wątek odwiedzających, że powstał już nowy wątek "Systemy strefowe by 777ch"

http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=4846

w którym znajdą się nagromadzone zarówno tu ( choć i w innych tematach także... ) gwarancyjne rozpisy systemów strefowych.



Tak więc to ten wątek jest nadal "numero uno" dla wszelkich dyskusji z zakresu tej tematyki, zaś dla przejrzystości w tym nowym wątku będą tylko same rozpisy i ew. informacje o przydatnych programach."

...........



Posiadane tam przeze mnie uprawnienia w zakresie moderacji tego w trosce o jego przejrzystość zamkniętego wątku, to zatem nie moja uzurpacja a efekt nadania mi tych uprawnień przez Admina strony, o które z akceptacją kolegów 777ch i Kleszka wystąpiliśmy.

.......

.........



dolata>> nie pisz więc tych totalnych bzdur człowieku, że nie mogłeś zamieścić wpisu o swojej wygranej z zastosowaniem systemu strefowego, bowiem wciąż otwarty jest na wszelkie wpisy wątek 777ch o charakterze roboczym "moje...oprogramowanie" a dopiero jego dorobek oraz wcześniej na forum w wielu innych wątkach zgromadzony a dotyczący rozpisów systemów strefowych - jest przeze mnie w ramach jasnych kryteriów sukcesywnie lokowany do zamkniętego wątku:

"Systemy strefowe by 777ch"

http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=4846

gdzie zawarte są także te pozyskane przeze mnie od kolegów z Włoch i Hiszpanii rekordowe rozpisy.



To Ty swoją wykazaną niezborność intelektualną usiłujesz zwalić na mnie, mieszając w to także Admina Pasko - zakładając idiotyczny wątek z jego nickiem w tytule, gdy przecież cały ten wydumany "problem" z odszukaniem właściwego wątku, leży wyłącznie po Twojej stronie.

--- wpis edytowano 2016-07-22 08:54 ---

2016-07-22 (10:57)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 1 011 529
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja nadal twierdzę że to forum w tej formie zawsze będzie zabałaganione min przez taką hołotę jak zen . Tu większość nie robi wpisów tylko sra .



Przy innej formule nie było by takich problemów i nieporozumień



Kiedyś było tu drugie równolegle istniejące forum które było bardziej czytelne z większymi możliwościami edycyjnymi No niestety Paśko uznał że ma za małą >> klikalność < i zlikwidował .



Tak mi się pomyślało iżby założyć wątek z prośbą do Admina o utworzenie nowego forum coś w formie petycji .



Chyba się mocno posunąłem /wiek i skleroza / bo coraz trudniej mi się przedrzeć w tym gąszczu głupot do czegoś bardziej wartościowego . A może tych lepszych wpisów jest coraz mniej ; bo tu też działa prawo Kopernika-G...

Gorsze wpisy wypierają te lepsze

P.o.z
2016-07-22 (11:23)

status dolata
Data rejestracji: 2010-05-25
Ilość postów: 9

12522
wpis nr 1 011 533
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

edi8-> Potwierdzam - wystąpiłeś z pomysłem a panowie 777ch i Kleszek dali Ci przyzwolenie na założenie nowego wątku, pogrupowanie i uporządkowanie dorobku Ich, Twojego i innych osób związanych z tematyką optymalizacji systemów strefowych. Zaakceptowali Ciebie jako moderatora. Wiem to, bo byłem z Wami w każdy wieczór kończący się bladym świtem. Cieszyłem się z każdego Waszego sukcesu i z tych cudownych pokrzykiwań: "bingo", "o w mordę jeża" i innych. Byłem wręcz dumny z faktu, ze polscy programiści, matematycy są na światowym poziomie a bywa, że to oni wyznaczają standardy.

Zgoda na wątek i moderację nie oznacza jednak zgody na status wątku zamkniętego. Strona multipasko nigdy nie stosowała selekcji innej niż brak przyzwolenia na chamstwo i agresję słowną. Zamknięte FB mają za zadanie wymianę informacji i doskonalenie narzędzi do zarabiania pieniędzy. Jest to fakt poza wszelką dyskusją. Jeżeli masz na to zgodę - to określ warunki zaproszenia na twoje zamknięte forum. Chętni sami się określą - kwalifikują się i chcą uczestniczyć czy wręcz przeciwnie. Wszelkie krygowanie się i zapuszczanie woalki jest śmieszne w kontekście gier hazardowych. Mój wpis był reakcją na stres powstały w sytuacji - gdy biegnę z gratulacjami a zastaję drzwi zamknięte i dają mi do zrozumienia, że jestem źle widziany...

Piszesz o mojej niezborności czyli mizerii intelektualnej. Publikując tekst zgodziłem się na każdy jego osąd - również taki jak Twój. Dziękuję ... popracuję nad swoim intelektem.

Szanowny edi8 - jesteś postacią barwną, często kontrowersyjną ale i znaczącą. Nie wyobrażam sobie tej strony bez Twojej obecności. Miej się dobrze, żyj długo i rób swoje. Pozdrawiam ...
2016-07-22 (11:53)

status kleszek
Data rejestracji: 2006-05-27
Ilość postów: 4850

2047
wpis nr 1 011 539
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kolega dolata napisał cyt. "Zgoda na wątek i moderację nie oznacza jednak zgody na status wątku zamkniętego." Wątek ten miał pełnić tylko i wyłącznie rolę informacyjną o najlepszych osiągnięciach w dziedzinie systemów strefowych. Powstał po to aby ułatwić i przyśpieszyć odnalezienie akurat potrzebnych nam systemów. W tym temacie nikt, nawet ja i 777ch nie ma uprawnień do dokonywania wpisów. Może to robić tylko Edi8. I niech tak zostanie. Chodzi tylko o to aby w temacie był porządek, rekordowe wyniki i nic więcej. Wyobraź sobie, że tak jak piszesz cyt. "I co dalej? Biegnę z wpisem na "moje" forum. Okazuje się, że nie jestem zaproszony. " To bardzo miłe, że chcesz się podzielić z forum opinią o takim czy innym systemie, ale wystarczy, że kilka osób doda taki wpis do tego tematu i robi się bałagan. Znalezienie jakiegoś systemu znowu bedzie wymagało przedzieranie się przez gąszcz niezwiązanych z tematem postów. Opinie o systemach są zawsze mile widziane. Możesz je zamieszczać np. w temacie 777ch. Można tam zgłaszać jakieś swoje zapotrzebowania, sugestie czy wręcz samemu dzielić się swoimi systemami. Zapewniam Ciebie, że tworzenie systemów wcale nie jest takie trudne. Wystarczy trochę chęci i czasu do eksperymentów aby samemu tworzyć takie systemy. Pozdrawiam!

--- wpis edytowano 2016-07-22 11:54 ---

2016-07-22 (12:17)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 1 011 541
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dolata>> ale wciąż nie mogę zrozumieć dlaczego Ty nie rozumiesz tego prostego faktu, iż jedynie zamknięcie dla wpisów innych osób wątku "Systemy strefowe by 777ch", a który to wątek jest przecież integralną częścią wątku 777ch "moje...oprogramowanie" - pozwoliło mi na przejrzyste, uporządkowane wg podanych kryteriów zrobienie dotychczasowego zbioru systemów strefowych, który to zbiór nie jest przecież zakończony.



I bazując na tym co sam napisałeś: właśnie dlatego jest on zamknięty, aby nikt nie dokonywał tam - szatkujących logiczny ciąg jego zawartości - swoich wpisów z gratulacjami, bo do tego masz 24 godziny na dobę otwarty wątek podstawowy dla wszelkich gratulacji, wymian poglądów, składania zamówień/próśb o nowe systemy strefowe - jakim to jest wątek 777ch "moje...oprogramowanie".



Tak więc to tam zapraszam Cię do dokonania w nim wpisu z opisem swojej gry i dla tego złożenia gratulacji.



Przyznasz chyba, że ta Twoja w/w frustracja bazowała na niezrozumieniu roli i pełnionych funkcji, jakimi różnią się te dwa wątki: bo jeden jest otwarty i dopuszcza do widocznego tam przeplotu wielu zagadnień, zaś drugi jest i będzie zamknięty, bo tylko to daje pewność że chcący odszukać określony system strefowy użytkownicy się tam nie pogubią np. wśród gratulacji...
2016-07-22 (12:47)

status dolata
Data rejestracji: 2010-05-25
Ilość postów: 9

12522
wpis nr 1 011 553
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Miło być nazwanym "kolegą" przez takiego tuza jak użytkownik Kleszek. Wiem, wiem to tylko zwrot grzecznościowy ... ale zawsze! Z grami /z doskoku/ mam kontakt ponad 25 lat. Taki staż dał mi pewną wiedzę co do sposobu i metod i tym się posługuję. Systemy stosuję głównie w grach losowych a te interesują mnie w okresie letnim, gdy zamierają sportowe rozgrywki wszelakie. Poza tym lubię wiedzieć, być na bieżąco. Szukam jasnych punktów w mroku polskiej beznadziei intelektualnej. Boleję nad brakiem autorytetów i powszechną głupotą. Jeżeli to możliwe - to proszę Admina o likwidację tego tematu. Nie chciałbym sprowokować sytuacji którą górale nazywają "trzaskaniem kijem po błocie"... Pozdrawiam.
2016-07-22 (13:47)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 1 011 560
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie rozumiem tej spiny, edi8 próbuje zrobić porządek w jednym z tematów, w którym wymagana jest klarowność danych, bo forum nie ma mechanizmów moderacji.



A wy tu poematy piszecie.
2016-07-22 (19:34)

status manieksc
Data rejestracji: 2014-05-15
Ilość postów: 6

14106
wpis nr 1 011 601
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dolata, podobnie jak Ty praktycznie nie wypowiadam się na tym forum jednak często siedzę tu i przeglądam co piszą stali bywalcy.



Możesz odświeżyć ten system wspomniany na 36 liczb 4 skreślenia za 67.5?

i podać gwarancję? jakoś nie mogę się tego doszukać...



a co do forum, to uważam, że jest tu bardzo dużo wartościowych rzeczy, pomysłów, wymiany doświadczeń, jednak struktura... jest jeden wielki bałagan... no cóż. nie każdemu idzie dogodzić:)
2016-07-22 (20:45)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 1 011 616
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

manieksc>> wystarczy rzut oka na tabelę z rekordami:



http://www.quiniwin.com/quinielas/tablasquinigolpuras.html



i jesteś w domu, o który to system chodzi:



36 liczb w 4 strefach po 9, z min. gw. N-2 czyli 2 przy 4x 1z9



bowiem znając cenę nadania tego systemu 67.5 wiadomo od razu, że chodzi tu o system na 27 zakładów, bo pozostałe jego dane przecież już znasz z wpisu @dolaty: 36 liczb na 4 skreślenia w zakładzie, co nie może budzić wątpliwości że chodzi o grę MM, stąd przy 2.5 za zakład mamy 67.5/2.5=27



Ten rozpis znajdziesz podany przeze mnie we wpisie nr 977 734 w wątku 777ch "moje...oprogramowanie"

na 6. stronie z datą 2016-03-25 (21:15) a następnie został on w następnym wpisie zweryfikowany przez 777ch



a tu jego tabela gwarancyjna, jedynie przy min/max=1 w każdej strefie 9-liczbowej:



000,412% al 4 1-1 de 4

013,580% al 3 1-1 de 3

100,000% al 2 1-3 de 2







--- wpis edytowano 2016-07-22 21:00 ---

2016-07-22 (21:26)

status manieksc
Data rejestracji: 2014-05-15
Ilość postów: 6

14106
wpis nr 1 011 622
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dzięki:)
2016-07-24 (10:47)

status merti
Data rejestracji: 2011-12-25
Ilość postów: 4460

13301
wpis nr 1 011 905
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jako że to forum jest "sortowane" więc powinno być drugie obok jako CIEŃ, tak by w nim posty były w odpowiednich tematach Zapisane tutaj ląduje tam też, zapisane tam pojawia się tutaj w posortowanych





Admin powie że to dużo roboty ale zapewniam że gro osób, które się tu udziela pomoże Ci w posortowaniu "kartofli" Sam już bym kilka wywalił do Hyde Parku



A jak nie to niebieskie forum, bo czerwone jakoś jest martwe...
2016-07-24 (13:37)

status dolata
Data rejestracji: 2010-05-25
Ilość postów: 9

12522
wpis nr 1 011 952
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Istnienie człowieka związane jest z jego działalnością, a ta powoduje powstanie produktów przypisanych jednostce. Czyli "owoców" działalności. Patrząc na owe produkty możemy ocenić zarówno kogoś jak i siebie - np. swój dorobek życiowy - /...po owocach ich poznacie.../. Nasz dorobek można podzielić na materialny i intelektualny. Oba równie ważne i prawem chronione.

O ile konieczność ochrony dóbr materialnych nie budzi żadnych wątpliwości, to z ochroną dóbr intelektualnych bywa różnie. Właściwie to jesteśmy "za" / szczególnie gdy mówimy o naszych dobrach/ jednak, gdy mowa o dobrach będących własnością innych, to i owszem ale niekoniecznie... Po tym przydługim wstępie czas przejść do rzeczy. Użytkownicy multipasko tworzą forum które można potraktować jako całość będącą zbiorem jednostek. Jednostek ludzkich różniących się wszystkim: płcią, wiekiem, temperamentem, intelektem, statusem materialnym etc. Różniąc się jesteśmy barwni, ciekawi dla siebie, wypełniamy sobą różne nisze i oczekiwania. Do komunikacji używamy wpisów, postów czyli listów. Listy trafiają do adresata i do przegródki zwanej "tematem". Tam spoczywają dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Bywa, że ktoś ową korespondencję "porządkuje", czyli robi selekcję - te listy do nowego wątku a te do kosza lub do własnego archiwum. Sytuacja taka skłania do refleksji. Bowiem z jednej strony konieczne jest okresowe wietrzenie szufladki tematycznej ale z drugiej - kryteria segregacji są subiektywne i związane z interesem i osobą cenzora.

Do napisania powyższego skłoniła mnie niemożność odnalezienia części wpisów autorstwa kolegi @fair_play dotyczących systemów, w tym systemów łańcuchowych. Jeżeli szukałem nieuważnie to proszę o przekierowanie a jeżeli zniknęły - to będę wdzięczny za ponowną ich publikację. Wpisem odniosłem się też do opinii kolegi @merti zamieszczonej powyżej.



Ps. Proszę nie traktować tekstu jako pretensji, zaczepki czy krytyki kogokolwiek. Tekst nie ma więc konkretnego adresata... Czytającym dziękuję za wytrwałość i ciepło pozdrawiam.
2016-07-24 (13:54)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 1 011 959
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dolata>> Ty masz większe problemy z samym sobą niż o tym sądzisz w najczarniejszych snach...

Ogarnij się człowieku i nie bij tu piany po próżnicy, gdyż raz już dostałeś ode mnie w pełni Ci należnego pstryczka w nos gdy jak ostatni przygłup założyłeś ten nowy wątek jedynie dlatego, że nie umiałeś odszukać wątku 777ch "moje...oprogramowanie" aby w nim podzielić się z użytkownikami swoim sukcesem z wykorzystaniem systemu na 4 strefy po 9 liczb - i ku swemu zdziwieniu odbiłeś się od ściany, przy próbie dokonania wpisu w zamkniętym wątku "Systemy strefowe by 777ch", choć jak sam o sobie napisałeś:

"Śledząc nowości - z podziwem i uznaniem uczestniczyłem w zmaganiach o optymalizację systemów strefowych."

a nie raczyłeś przyswoić sobie kilkukrotnie podawanej informacji o utworzeniu tego wątku gromadzącego same rozpisy i tam się bezowocnie usiłowałeś wcisnąć, doprowadzając się do frustracji...



Co do kolejnego Twojego problemu, także "rodem ze snu pijanego wariata", to znowu bijesz tu pianę tym razem o rzekomym usunięciu wpisów kolegi @fair_play z systemami łańcuchowymi.



Przyjmij pieniaczu do wiadomości, że są one tam gdzie zostały zamieszczone i w tej samej ilości bez żadnego ich usuwania, w wątku kolegi @simada:



"Sposób na bukiego - typy - sugestie- porady"

http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=3009&page=1

począwszy od wpisu nr 1 010 358



P.s: przyjmij do wiadomości także i to, że ew. kolejny przejaw Twojej totalnej głupoty nie zostanie już przeze mnie potraktowany tak łagodnie jak dotąd to robię, panie mądry inaczej @dolata gdyż tymi swoimi kretyńskimi wpisami jedziesz po krawędzi brzytwy!

--- wpis edytowano 2016-07-24 14:09 ---

2016-07-24 (14:14)

status dolata
Data rejestracji: 2010-05-25
Ilość postów: 9

12522
wpis nr 1 011 965
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

-->edi8 W przytoczonym wątku nie szukałem... Zajrzę wieczorem. Co do pozostałej części twojej wypowiedzi - no cóż: "uderz w stół - nożyce się odezwą" (z właściwą im kulturą).
2016-07-24 (14:41)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 1 011 970
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dolata>> do Ciebie można pisać w jedynym zrozumiałym dla tumanów Twojego pokroju języku, bo swoją kulturę obnażyłeś tu już nie pierwszy raz - bezpodstawnymi zarzutami i insynuacjami wobec mnie, które zawarłeś w specjalnie dla ich wyartykułowania założonym wątku, będącym stekiem imaginacji Twojego zrypanego łba i pomimo dobitnego udowodnienia Ci, że zawarłeś tam same kłamstwa i pomówienia z cenami systemów w tle, to prosty chamie nie raczyłeś przeprosić mnie za te swoje wypowiedzi.



Zmień @dolata psychiatrę albo przejdź na mocniejsze leki!
2016-07-24 (15:36)

status dolata
Data rejestracji: 2010-05-25
Ilość postów: 9

12522
wpis nr 1 011 976
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

edi8 -> Ty masz zawsze rację. Także i teraz we wpisie do mnie i w tym adresowanym do Admina. Popieram - wątek należy zamknąć a mnie wychłostać i osadzić w wieży o chlebie i wodzie - bym tam marnie szczezł rozmyślając o podłości swej i krzywdzie jaką Tobie wyrządziłem. Tak więc usilnie proszę: ADMINIE - ZAMKNIJ TEN CHOLERNY WĄTEK !

Gdyby jednak wołania moje i @edi8 nie odniosły skutku - TO SAM SIĘ ZAMKNĘ! Z mojej strony nie będzie ciągu dalszego. Tak więc brak odpowiedzi na ewentualne posty będzie wynikał z SAMOZAMKNIĘCIA a nie z braku kultury. Ten wpis jest ostatnim moim wpisem na forum multipasko...Co za ulga! W poczuciu dobrze spełnionego obowiązku i z godnością udaję się na piwo pod niedzielnego schabowego... A hoj! multipaskowicze.
2016-07-24 (17:07)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 1 011 989
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina