Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Projekt ŁAŃCUCH - NOWY POCZĄTEK

2016-01-22 (08:31)

status ProjektLancuch
Data rejestracji: 2016-01-17
Ilość postów: 180

14704
wpis nr 961 376
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Projekt „ŁAŃCUCH”



Założenia:

1. Wygenerowanie maksymalnej liczby kombinacji (13.983.816).

2. Sprawiedliwy podział (8 kombinacji 1 blankiet).

3. Zebranie odpowiedzialnej grupy graczy (max.1.747.977 osób).

4. Koordynowanie grupy.

5. Inicjowanie działań.

6. Weryfikacja efektów.



Daj sobie szansę na wygraną w LOTTO. Stań się ogniwem ŁAŃCUCHA LUDZI, którzy biorą odpowiedzialność za swoje szczęście we własne ręce.

Ideą łańcucha jest równy i sprawiedliwy podział wszystkich możliwych kombinacji Lotto, a przez to maksymalizacja prawdopodobieństwa wygranej. Dzięki tej akcji każdy z graczy uzyskuje realną możliwość wygranej.

Generowane przez nas samych lub automat liczby to pozorna szansa, która maleje w związku z możliwością powielania się kombinacji.

„ŁAŃCUCH” daje nam możliwość współpracy i logicznej korelacji, a to z kolei zapewnia realną szansę graczy i eliminuje przypadkowość naszych działań.



RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



SZCZEGÓŁY:



- Kombinacje planuje rozdawać osobom zainteresowanym za darmo.

- Każdy otrzymał 8 indywidualnych kombinacji.

- Liczba graczy bez zmian (1.747.977 osób).

- Członkowie grupy zobowiązują się do gry za każdym razem gdy kumulacja przekroczy 10 milionów złotych.

- Nie będzie czegoś takiego jak podział wygranej pomiędzy członków grupy. Wygraną w całości zatrzymuje właściciel szczęśliwego kuponu.

- Wygrany zobowiązuje się do dalszej aktywności w grupie, co wiąże się z obstawianiem otrzymanych kombinacji.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



CEL NADRZĘDNY:



Obstawienie wszystkich możliwych kombinacji w celu zweryfikowania uczciwości Totalizatora Sportowego.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Aktualny problem do rozwiązania:



1) Weryfikacja uczestników projektu.

- W jaki sposób uwierzytelnić osoby chcące wziąć udział w projekcie?

(Zastanawiałem się nad tym czy istnieje możliwość sprawdzenia danych Allegrowicza bez konieczności przeprowadzania transakcji, oczywiście za jego zgodą.)



Jeśli ktoś z Państwa ma dla mnie wskazówki lub inny pomysł w tej kwestii będę niezmiernie wdzięczny za wszelkiego rodzaju rady.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Dobrowolna darowizna:



Projekt ŁAŃCUCH zobowiązuje się prowadzić i koordynować bezpłatnie.

Nie mniej jednak liczę na to, że w przypływie nagłej sympatii do mojej osoby i wdzięczności, ktoś kto wygra przypomni sobie o mnie i doceni mój trud. Nie liczę na wiele, 1% wystarczy. To jednak tylko i wyłącznie moje pobożne życzenie. Nikogo zmuszać, ani ścigać nie będę.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Projekt ŁAŃCUCH jest projektem w fazie rozwoju i istnieje możliwość wprowadzania drobnych zmian w celu usprawnienie jego działania.

2016-01-22 (10:42)

status 007
Data rejestracji: 2007-01-08
Ilość postów: 4257

2449
wpis nr 961 395
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pomijając fakt że ten projekt nie znajdzie żadnego oddźwięku

od razu rzuca się w oczy pewien błąd który dyskwalifikuje cel nadrzędny



------------------------



Liczba graczy bez zmian (1.747.977 osób).



Obstawienie wszystkich możliwych kombinacji w celu zweryfikowania uczciwości Totalizatora Sportowego.



---------------------------------



Jak można w taki głupi sposób zweryfikować uczciwość Totalizatora ?



1.747.977 x 8=13.983.816



Jeśli celem nadrzędnym jest weryfikacja uczciwości Totalizatora to proszę skorzystać z mojej dobrej rady i znaleźć o jednego gracza mniej czyli 1.747.976 by dać szansę Totalizatorowi na przekręt ,by wylosował jedną z brakujących 8 kombinacji z kompletu 13.983.816 kombinacji.

Ewentualnie zastrzec w regulaminie ze jeden z graczy otrzyma tylko 7 kombinacji do skreślenia by Totalizator miał szansę na przekręt.

Jeśli Totalizator rzeczywiście robi przekręty wówczas Pan na środku ekranu

ujrzy te jedną jedyną kombinację jaka nie została skreślona

a która to zostanie na 100% wylosowana przez Totalizator.



I nie radze tej kombinacji skreślać po kryjomu bo Totalizator natychmiast wykryje ze zostały obstawione wszystkie kombinacje i się wkurzy i da komuś wygrać "jak popadnie".Czy nie wystarczy sama satysfakcja ujrzenia na środku ekranu kombinacji która na pewno będzie wylosowana?

Można jedynie tej kombinacji użyć na 5 minut przed losowaniem ,podać na stronie Pasko

i być niedoścignionym w rankingu







2016-01-22 (10:58)

status 007
Data rejestracji: 2007-01-08
Ilość postów: 4257

2449
wpis nr 961 399
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

- Wygrany zobowiązuje się do dalszej aktywności w grupie, co wiąże się z obstawianiem otrzymanych kombinacji.

-------------------------------------

Ten zapis też nie trzyma się kupy.



Gracz który wygra być może 20 baniek chciałby sobie wyjechać

np. w podróż dookoła świata a Pan mu każe siedzieć w domu i nadal wysyłać kupony.

pewnie ,może to robić za niego jego zona ,nie musi przecież jej ze sobą zabierać na taka wycieczkę.A jeśli żona już nic w tym czasie nie wygra a mąż wróci po kilku miesiącach opalony

uśmiechnięty i szczęśliwy ze śladami szminki na białym kołnierzyku ?

Małżeństwo może się wtedy rozpaść czy nie pomyślał Pan o tym?



2016-01-22 (11:06)

status dreamer1897
Data rejestracji: 2016-01-18
Ilość postów: 20

14707
wpis nr 961 400
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Słaby sposób na zarobek.

--- wpis edytowano 2016-01-22 11:09 ---

2016-01-22 (11:37)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 961 407
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dreamer +1
2016-01-22 (14:24)

status ProjektLancuch
Data rejestracji: 2016-01-17
Ilość postów: 180

14704
wpis nr 961 447
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

007



Owszem zastanawiałem się nad tym aby ostatecznie jeden blankiet z 8 kombinacjami zachować dla siebie i nie zagrać.

Nie mniej jednak proszę wziąć pod uwagę fakt, że o ile zbiorę odpowiednią grupę osób to będzie to proces, który tak naprawdę nie wiadomo ile potrwa.

Zanim uda zebrać się tak dużą liczbę graczy wiele kombinacji pozostanie nieobstawionych. Totalizator będzie miał swoją szansę.



Co do liczby graczy to nie może być ani większa, ani tez mniejsza ze względu na koszty. 24 zł to stosunkowo duża kwota dla wielu z nas.

Owszem jest to dość istotny problem, ale liczę, że po zmianie koncepcji da się ten próg osiągnąć za jakiś czas.



Jeśli chodzi o dalsze uczestnictwo w Projekcie ŁAŃCUCH, osoby która wygrywa. To wręcz banalnie proste i nie stanowi większego problemu.

Każdy z nas ma rodzinę, każdy może na czas nieobecności zostawić kupon zaufanej osobie i odpowiednią pulę pieniędzy na pokrycie kosztów ewentualnych zakładów. Ponadto zawsze pozostaje 7 kolejnych szans na wygraną, a nie wydaje mi się, że w zaistniałej sytuacji graczowi żal było by 24 zł.



Widzę, że szuka Pan problemów na siłę, ale poniekąd to dobrze, bo wpływa to na rozwój projektu i skłania mnie do różnego rodzaju rozważań i refleksji.



Pozdrawiam

--- wpis edytowano 2016-01-22 14:24 ---

2016-01-22 (14:47)

status ProjektLancuch
Data rejestracji: 2016-01-17
Ilość postów: 180

14704
wpis nr 961 449
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dreamer1897



Proszę sprecyzować co ma Pan na myśli?

Słaby sposób na zarobek dla kogo?



Jeśli chodzi o pojedynczego gracza to nie jest to sposób na zarobek, tylko urealnienie szansy na wygraną.



Podam przykład:

1) Gracz skreśla sam liczby.

- Brak pewności czy ktoś nie zakreśli takiej samej kombinacji.

- Pozorna szansa na wygraną.

2) Gracz gra metoda chybił trafił.

- Szansa na powtórzenie kombinacji na terenie całej Polski diametralnie rośnie ze względów na zastosowanie w Lottomatach tego samego oprogramowania, które z racji podłączenia do wspólnego systemu może na wielką skalę powielać kombinacje.

- Pozorna szansa na wygraną.

3) Gracz, który bierze udział w Projekcie ŁAŃCUCH.

- 100% pewność, że wewnątrz grupy nie ma 2 identycznych kombinacji.

- 100% pewności, że jeden z graczy wygra (po zebraniu się całej grupy).

- Zwiększenie swojej realnej szansy na wygraną.

- Owszem nadal istnieje ryzyko powielania się kombinacji, ale działanie grupy jest efektem jej logicznej strategii i ewentualne powielenie się kombinacji wpłynie ewentualnie na mniejszy zysk jednostki.

- Uzyskanie swoistego monopolu na wygrane pierwszego stopnia przez członków grupy.



Każdy kto oferuje jakikolwiek system gry moim zdaniem po prostu naciąga ludzi ze względu na fakt, że właściciel skutecznego systemu nie dzieli się nim z innymi lecz sam czerpie korzyści finansowe i nie wychyla się z oczywistych względów.



Mój pomysł jest prosty jak budowa cepa.

Może trochę odstrasza liczba uczestników, ale sam projekt nie pozostawia cienia wątpliwości.

Ktoś kiedyś powiedział - PIĘKNO TKWI W PROSTOCIE

2016-01-22 (15:11)

status ProjektLancuch
Data rejestracji: 2016-01-17
Ilość postów: 180

14704
wpis nr 961 456
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moi drodzy.



Ja rozumiem, że w waszych wiecznie młodych umysłach tli się marzenie idealnego systemu, który będzie cudownym rozwiązaniem na wszystkie nasze zmartwienia. Obawiam się jednak, że to czego poszukujecie jest wręcz nierealne.

Może mój pomysł nie jest błyskotliwy, nie oferuje wzorów matematycznych na poziomie pracy doktoranckiej. Może nie gwarantuje pewnego zysku. Może nie daje ogromnej nadziei przeciętnemu kowalskiemu.

Jednak zastanówcie się co jest lepsze?

- Szukać całe życie "Świętego Grala"?

- Czy rozpocząć mozolną, ale uczciwą drogę do celu.



Znam człowieka, który całe życie gra w Lotto. Prowadzi swój zeszycik, ma swoje kombinacje. Liczy, przelicza, oblicza, kombinuje, zapisuje, zaprząta swój umysł różnego rodzaju metodami, złotymi środkami.

Całe życie... Wygrał max. 5 tys. zł.



Mój kolega nie gra. Raz w życiu nakłoniła go żona. Wygrał 5 tys. zł.



Nie ma złotego środka.
2016-01-22 (15:17)

status Ken
Data rejestracji: 2012-09-01
Ilość postów: 2921

13557
wpis nr 961 461
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Po co ktoś miałby tracić więcej niż traci do tej pory ?

Bo do tego twój projekt naprawdę się sprowadza.

Oprócz prowizji dla prezesa mamy jeszcze dawać tobie ?







2016-01-22 (15:26)

status ProjektLancuch
Data rejestracji: 2016-01-17
Ilość postów: 180

14704
wpis nr 961 463
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ken



Proszę zapoznać się dokładniej z tym co napisałem. W szczegółach uwzględniłem taki oto podpunkt:



SZCZEGÓŁY:



- Kombinacje planuje rozdawać osobom zainteresowanym za darmo.



Facebook:

https://www.facebook.com/ProjektLancuch

YouTube:

https://www.youtube.com/user/niekompletny

--- wpis edytowano 2016-01-22 15:34 ---

2016-01-22 (15:29)

status ProjektLancuch
Data rejestracji: 2016-01-17
Ilość postów: 180

14704
wpis nr 961 464
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak w ramach wypowiedzi Pana dreamer1897 i ralfek.

Nasunął mi się na myśl taki mały żarcik.

Najlepszym sposobem na zarobek jest uczciwa, ciężka praca.



Facebook:

https://www.facebook.com/ProjektLancuch

YouTube:

https://www.youtube.com/user/niekompletny

--- wpis edytowano 2016-01-22 15:34 ---

2016-01-22 (16:35)

status ProjektLancuch
Data rejestracji: 2016-01-17
Ilość postów: 180

14704
wpis nr 961 472
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nadal jednak pozostaje problem weryfikacji uczestników.

Gdy tylko uporam się z tym zagadnieniem przystąpię do naboru chętnych.



Jakieś sugestie?



Facebook:

https://www.facebook.com/ProjektLancuch

YouTube:

https://www.youtube.com/user/niekompletny

--- wpis edytowano 2016-01-22 16:36 ---

2016-01-22 (16:50)

status 007
Data rejestracji: 2007-01-08
Ilość postów: 4257

2449
wpis nr 961 474
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja bym jednak radził Panu porozmawiać z Totalizatorem i spisać umowę

np. 3 % wypłaty od głównej wygranej za nagonienie takiej ilości graczy którzy obstawią wszystkie kombinacje.

Zbierze się Zarząd i dojdzie do wniosku że dotychczasowa pula przeznaczana na reklamy by zachęcić ludzi do grania to pieniądze wyrzucone w błoto a tu mają człowieka co za 3% od głównej wygranej znajdzie im taką ilość dodatkowych graczy.

Jednomyślnie ustalą te 3 % jako koszta reklamy i mają problem z głowy

a Pan nie musi liczyć na czyjąś łaskę i dobrą wolę spośród swoich graczy .



Jeszcze raz powodzenia życzę jako że te życzenia nic mnie nie kosztują.

Najwyżej dostanę od Pana odpowiedź że tym razem miałem rację.



Po cichu liczę jednak na 1% dobrowolnego podatku z tych 3%

jakie będzie Pan otrzymywać od Totalizatora bo i tak będzie Pan

dwukrotnie zarobiony w stosunku do swego pierwotnego założenia czyli 1%



I żeby nie było na mnie że przez moje wpisy nie zebrał Pan 1.747.976 osób.

Bo Pan jest już z pewnością zapisany jako nr 1.

2016-01-22 (17:16)

status ProjektLancuch
Data rejestracji: 2016-01-17
Ilość postów: 180

14704
wpis nr 961 476
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

007



Biorąc pod uwagę Pana wypowiedzi dochodzę do wniosku, że marnuje Pan na mnie sporo energii i nie bardzo rozumiem w jakim celu.

Dziękuję jednak za zainteresowanie, a także za to, że się Pan tak o mnie martwi i troszczy zarazem.

Radę dotycząca współpracy z Totalizatorem uznam za dobry żart.

Skoro tak bardzo Pan ubolewa nad dochodami tej instytucji, to w jakim celu odwiedza Pan forum, które jest jej poświęcone?

Zapewne jeszcze Pan ją finansuje grywając od czasu do czasu w kolekturze.

Co do chętnych do współpracy to zapewne Pan wie, a może nie, że na Allegro jedna osoba nabyła mój blankiet Lotto. Oczywiście wraz ze zmiana strategii pieniądze zwróciłem.



Troszkę Państwa nie rozumiem.

--- wpis edytowano 2016-01-22 17:17 ---

2016-01-22 (17:36)

status 007
Data rejestracji: 2007-01-08
Ilość postów: 4257

2449
wpis nr 961 480
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zrozumie Pan nas kiedy Pan nie znajdzie tu ANI JEDNEGO CHĘTNEGO.



A ja czasu nie marnuję...pisałem niedawno że starałem się oszczędzać czas

i mam go sporo zaoszczędzonego.

Mogę więc czasem poszaleć.



No i mam często satysfakcję...że znowu miałem rację



Widzę że Pan mnie nie lubi

więc muszę Pana zmartwić...ja lubię być nielubiany
2016-01-22 (17:40)

status ProjektLancuch
Data rejestracji: 2016-01-17
Ilość postów: 180

14704
wpis nr 961 481
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Po prostu Panu się dziwię.

Teraz jednak po tych kilku słowach wyjaśnień rozumiem Pana intencje.

Tylko nie wiem kto Pana skrzywdził, rodzice, dziewczyna, czy życie.

--- wpis edytowano 2016-01-22 17:41 ---

2016-01-22 (18:25)

status Pęsko
Data rejestracji: 2003-08-15
Ilość postów: 1683

5
wpis nr 961 490
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zadam jeszcze jedno pytanie - jaka jest różnica trafienia 6/6 gdzie sam skreślę 8 zakładów a w projekcie ? Dla mnie jest to tak, że w projekcie dostaje tak jakby "chybił trafił" a grając samemu mogę sobie wybrać liczby. Wracając do istoty pomysłu to jak się nie mylę w całej historii losowań lotto chyba 2-3 razy ilość zawartych zakładów przekroczyła 13 milionów i to przy największych kumulacjach.

Logistycznie jeśli wysyłał by Pan codziennie do 1500 osób kombinacje dla nich to dla całości trwałoby to 1165 dni czyli jakieś 3 lata.

1500 osób to i tak dużo bo wypada mniej niż 1 minutę na osobę przez całą dobę.

--- wpis edytowano 2016-01-22 18:49 ---

2016-01-22 (19:16)

status ProjektLancuch
Data rejestracji: 2016-01-17
Ilość postów: 180

14704
wpis nr 961 503
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pęsko



Zakładamy, że skreśla Pan sam liczby, takie jak się Panu podoba.

Gdyby miał Pan jednak wgląd do tego co skreślają inni gracze i okazało by się, że w Polsce jest jeszcze 20 osób, które mają identyczną kombinację jak Pan.... to co by Pan zrobił? Nadal trwał przy tej kombinacji, czy może jednak ją zmienił? Osobiście wydaje mi się, że większość osób zmieniła by swój zestaw liczb na inny.



Opcja chybił trafił jest jeszcze gorsza, bo zawierza się szczęście maszynie.

Kolektur jest w Polsce zapewne kilka, jak nie kilkanaście tysięcy.

Maszyny korzystają z tego samego programu i losując zestaw liczb nie biorą pod uwagę tego czy w Polsce taka kombinacja została już przez kogokolwiek obstawiona. Oczywiście w interes Totalizatora jest to aby maszyny powielały kombinacje. Dlaczego tak wnioskuje? Każda firma maksymalizuje swoje zyski jeśli tylko ma taką możliwość. System komputerowy daje taką możliwość i jest w Internecie szereg filmów i wywiadów z kompetentnymi osobami, które w jednoznaczny sposób twierdzą, że tylko moralność i budowanie publicznego zaufania stanowi cienką granicę przed pokusą łatwego zysku. Dlatego osoby te twierdzą, że mimo możliwości z pewnością tego się nie robi. Czyli nie wykorzystuje się programu komputerowego przeciwko graczom. Ja widzę to tak, okazja czyni złodzieja.

W USA był głośny przypadek pewnego pracownika ochrony, który pracując na nocnej zmianie wyłączył kamery monitoringu i jak twierdzą wgrał własne oprogramowanie za pomocą którego był w stanie ustawić w następnym losowaniu konkretną kombinację liczb. Oczywiście ją zakreślił i wygrał. Przez rok nie odbierał wygranej. Nie zastanawia was dlaczego? Tłumaczono to tym, że jako pracownik firmy nie miał prawa grać. Po wspomnianym okresie czasu do tamtejszego totalizatora stawia się prawnik z kuponem, który jak twierdzi reprezentuje gracza. Nie chce zdradzić kim jest. Powstaje zamieszanie. Ostatecznie nagranie z monitoringu w lokalu z Lottomatem trafia do mediów, a ktoś z telewidzów rozpoznaje człowieka.

Sprawa niezwykle zawiła i dość mętna, ale jest jedna, zasadnicza kwestia godna uwagi na która o dziwo nikt nie zwraca uwagi.

Maszyna można sterować.

Skoro można sterować maszyną losującą, to jaki problem objąć kontrolą wszystkie Lottomaty w kraju? To tylko komputery i to połączone razem w sieć.



Projekt ŁAŃCUCH może nie pozostawia wyboru graczowi, tak jak komputer narzuca graczowi kombinacje, ale przydziela indywidualne zestawy, które jak wcześniej pisałem są efektem sprawiedliwego podziału.

Taki wybór pozwala zakreślić wszystkie kombinacje.

Oczywiście każdy by chciał mieć tą która wygra.

Tak się jednak nie da.

--- wpis edytowano 2016-01-22 19:25 ---

2016-01-22 (19:36)

status ProjektLancuch
Data rejestracji: 2016-01-17
Ilość postów: 180

14704
wpis nr 961 511
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dlaczego została wykasowana wypowiedź osoby o nicku Antiserum?



Antiserum



Teoretycznie projekt taki nie byl by taki glupi jezeli udalo by sie znalezdz tyle ludzi do gry i dwa podzial wygranej na wszystkich uczestnikow a nie temu co ma akurat trafny kupon. Wtedy kazdy by dostal po te 40-50k na glowe i tez by bylo dobrze.



Jeśli wykasował je sam autor to ok.



Tak czy inaczej przeczytałem i odpowiem.



Graczy powinno być 1.747.977.

Potencjalna wygrana to 10 milionów złotych.

10.000.000 / 1.747.977 = 5 zł 72 grosze

Podział nie ma sensu.

--- wpis edytowano 2016-01-22 19:37 ---

2016-01-22 (19:47)

status jac11
Data rejestracji: 2011-06-23
Ilość postów: 7967

13094
wpis nr 961 519
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A wszystko to wskazuje na jeden fakt zestawy do gry wyjdą z komputera bo jak ręcznie zrobić tyle milionów kuponow
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina