Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

BINARY - ?

2014-10-22 (20:19)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 844 651
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Niedawno dostałem takiego maila, trzeba przeczytać do końca bo pod jego koniec jest najwięcej konkretów.

Koledzy,- jestem bardzo ciekaw Waszej opinii na ten temat.

Czy to może być dobra alternatywa dla gier w ( toto-lotki ? )

A może ktoś z Was już próbował tego co niżej jest opisane.

Proszę podzielcie się swoją wiedzą na ten temat.

Pozdrawiam.

...Jerzy...



===============================================



Jak zarobiłem spore pieniądze na internecie.

Darmowe 9330€ dzięki tej prymitywnej metodzie.



Nazywam się Tomas Zkowalczuk i pochodzę z Brna. Mam 26 lat. Od swojej matury do roku 2013 pracowałem jako kierowca Tirów (MKD). Od długiego czasu poszukiwałem sposobu na większy zarobek. Próbowałem wielu sposobów, ale nigdzie mnie one nie doprowadziły; nie wiedziałem jaką ścieżkę obrać. Niedawno znalazłem sposób dzięki któremu jestem teraz bogaty.



Rzuciłem swoją pracę, przeniosłem się za granicę (do Nowej Zelandii), kupiłem willę i elegancki samochód, a moje miesięczne zarobki wynoszą obecnie 12 000€ (ponad 300 000 Kc). Na dodatek mogę podróżować gdziekolwiek zapragnę i stać mnie na wszystko.



Z uwagi na trudne czasy w których żyjemy, zadecydowałem opublikować wszystkie swoje wskazówki, oczywiście za darmo, bez żadnych opłat wstępnych, ani wciskania niechcianych produktów.

Skontaktuj się ze mną. Já na pláži na ostrově Tonga

Tomas Zkowalczuk

Możesz wysyłać do mnie e-maile z jakimkolwiek pytaniem!

Jeśli do mnie napiszesz możesz mnie spytać o coś lub podziękować pisz na adres: tomaszkowalczukinfo@gmail.com



Jak wielu innych miałem problem ze znalezieniem pracy po ukończeniu szkoły, i tak skończyłem za kółkiem. Na początku ta praca interesowała mnie, lecz po pewnym czasie wydała mi się monotonna i słabo płatna. Częstokroć musiałem przebywać za granicą przez całe dni a nawet tygodnie dla niewielkiej płacy... i w dodatku nie miałem żadnego wolnego czasu dla przyjaciół czy rodziny.



Będąc w drodze miałem dostęp do internetu, wiec próbowałem zarabiać przez internet. Wkrótce zorientowałem się, że zarobek ten opierał się o „klikanie”, „e-mailowanie”, HYIP itd. Wszystko to całkowicie bezużyteczne, a zarobek był groszowy lub żaden.



Nie miałem czasu, ani umiejętności do podejmowania działań biznesowych lub oferowania usług przez internet. Moja znajomość języków jest podstawowa i nie potrafię programować. Jestem po prostu zwyczajnym człowiekiem, który jeszcze do niedawna miał pecha. Nie miałem żadnych szans na poporawę swojej sytuacji. Szukałem więc czegoś co każdy potrafi zrobić za pomocą internetu, nawet jeśli nie jest geniuszem.

Jak można zarobić nie ruszając się z domu i bez specjalnych umiejętności

Já s přítelkyní na dovolené v Melbourne

Ja ze swoją dziewczyną na wakacjach w Melbourne.

Já na pláži na ostrově Tonga

Na wakacjach na Wyspie Tonga



Wiedziałem, że bankierzy zarabiają duze pieniadze, ale nie wiedziałem JAK. Myślałem, że to rodzaj „wiedzy rakietowej” lub czegoś w tym rodzaju... Kupiłem więc kilka mądrych książek i zgłębiałem je nocą. Dowiedziałem się o dużym stopniu kompleksowości wielu działań bankowych. Na przykład zakup obligacji skarbowych od państwa lub kredyty zaciągnięte w innych bankach. Niewiele z tego wszystkiego rozumiałem a przede wszystkim nie posiadałem milionów kapitału własnego, który mógłbym zainwestować. Jednak to wszystko okazało się bez znaczenia i wogóle niepotrzebne.



95% z tego co przeczytałem okazało się bezużyteczne. W ogóle tego nie potrzebowałem. Prawdopodobnie jest to rodzaj teoretycznej wiedzy akademickiej, dlatego nie będę się tutaj nią zajmował. Wytłumaczę tylko te 5% użytecznych informacji, dzięki którym mogę zarabiać pieniądze co miesiąc. Takie kwoty, o których do niedawna mogłem tylko marzyć.



Przypadkiem odkryłem coś prymitywnie prostego, dzięki czemu każdy może zarobić mnóstwo pieniędzy, a polega to na przestrzeganiu dwóch prostych reguł. Ta metoda nie jest ogólnie znana wśród bankierów, lecz każdy może posługiwać się nią. Wiedza matematyczna czy informatyczna nie jest tu istotna ani nie jest wymagana.



W ten sposób zarobiłem 1,040 Euro w ciągu miesiąca, 2,550 Euro w drugim miesiącu i 8730 Euro w trzecim. 8730 miesięcznie. Wyobraźcie to sobie – nie mam pojęcia co zrobilibyście z taką kasą. Można kupić mieszkanie, porzucić pracę, lub wybrać się w podróż dookoła świata. Jeśli o mnie chodzi to spłaciłem długi a potem zrezygnowałem z pracy. A od kiedy przestałem widzieć dalsze możliwości na przyszłość w ojczyźnie, przeniosłem się za granicę.

Já na svatbě kamaráda v Los Angeles

Ja na weselu przyjaciela w Los Angeles.

Potápění na Velkém bariérovém útesu u Austrálie

Nurkuję w Wielkiej Rafie Koralowej w Australii.



Tym narzędziem, które odkryłem są opcje binarne. Może to wydawać się nieco skomplikowanym pojęciem, lecz w gruncie rzeczy jest śmiesznie łatwe. Polega to tylko na dokonaniu wyboru aktywa, na przykład pary walutowej, po czym należy przewidzieć, czy cena pójdzie w górę czy w dół. Nie ma żadnej potrzeby wiedzieć O ILE wzrośnie lub spadnie, jedyną rzeczą jaką trzeba przewidzieć jest czy pójdzie w górę czy w dół, TAK czy NIE.



Całą kwestię można rozwiązać za pomocą wykresów, które są dostępne w internecie, tak to robię. Jeśli widzę, że wykres wskazuje na tendencję wzrostową (CALL), która przewyższa 50% ceny wyjściowej, klikam w górę (UP). A kiedy widzę, że wykres wskazuje na tendencję spadkową (PUT), w której spadek przewyższa cenę wyjściową o 50% po prostu klikam w dół (DOWN).

Teraz jesteście oddaleni tylko 10 minut i 5 kroków od zarabiania przez internet.



Kiedyś też byłem początkujący, ale tą zasadę zrozumiałem w 10 minut! Poniżej wyjaśniam w jaki sposób należy zacząć i jak zarobić pieniądze w pięciu prostych krokach. Jeśli coś jeszcze nie jest całkiem jasne sprawdźcie komentarze zamieszczone przez innych na dole strony. Mogą one Was zainspirować – dowiecie się jak inni rozpoczynali i co polecają.



Narzędzie to jest atrakcyjne miedzy innymi z tego powodu, że nie ma potrzeby śledzić wiadomości gospodarczych nie trzeba też być samemu ekspertem finansowym. Wszystko odbywa się przez internet według dwóch prostych zasad, klikając w dwa przyciski... Skomplikowane procedury i zlecenia nie są potrzebne, a mimo wszystko z całą pewnością zarobisz duże pieniądze.



Są tylko dwa możliwe rezultaty – wzrost lub spadek. Stąd nazwa Binarne (dwie opcje). Oczywiście prognoza długoterminowego rozwoju jakiejkolwiek akcji czy aktywa jest dość trudna do przewidzenia. Jednak doswiadczeni handlowcy to potrafią.



Dzięki mojej metodzie możesz dobywać pieniądze, podczas gdy inni je tracą.



Przekonałem się, że wzrost i spadek można wiarygodnie przewidzieć, a co za tym idzie czerpać zyski w okresach krótkoterminowych. Najprostsze są pary walutowe (np. EUR/USD). Z całą pewnością można na nich zarobić. Oczywiście nie odkryłem tego natychmiast. Próbowałem dziewięciu różnych metod, w tym wielu nonsensownych, aż wreszcie za dziesiątym razem udało się. Ta metoda nie tylko działała, lecz na dłuższą metę uzyskałem dzięki niej dużo pieniędzy.



Nagle stałem się bogaty. Zacząłem od 35 Euro i zarobiłem 100 Euro. Ze 100 Euro zarobiłem 970 Euro. Wreszcie ta suma dała mi 8730 Euro ito już w drugim miesiącu i odtąd wszystko poszło jak z płatka. W kolejnym miesiacu zarobiłem 36 000 Euro!!! Jak widzę pieniądz rodzi pieniądz. Dziś nie wiem nawet ile dokładnie mam pieniedzy, ale wierzcie mi - jest ich dużo.



Jak zacząłem dużo zarabiać:



Pracując jako kierowca, pamiętam, że mój szef zakupił akcje i potem był bardzo zły, gdy ich cena spadła i stracił na tej transakcji. Muszę przyznać, że mój szef nie był zbyt inteligentnym człowiekiem, wiecie o czym mówię... Po lekturze kilku książek znalazłem lepszy sposób (Opcje Binarne). Ta metoda zawsze działa, możesz dzięki niej zarobić i to bez względu na to, czy cena spada czy wzrasta. Redukuje ona całkowicie ryzyko utraty pieniędzy w okresie upadku rynków, ponieważ nawet wtedy, gdy inni tracą, ja mogę zarobić.



Większość ludzi nie inwestuje mądrze. Mój szef na przykład zakupił akcje Facebooka, ponieważ dowiedział się w telewizji, że Facebook ciągle zyskuje na popularności. Zakupił je więc i czekał na dalszy ich wzrost. Ale to nie na tym polega. Czasami i to w najlepszym wypadku, utrzymują się one na tym samym poziomie, a nieraz tracą swoją wartość. Na kolorowym wykresie poniżej zilustrowałem jak większość inwestorów kończy.



Ja zawsze zarabiam. Nie ma to też znaczenia czy dana firma odnosi obecnie powodzenie czy też nie. Nie muszę wiedzieć o ile jej cena wzrasta czy spada (to byłoby już bardziej skomplikowane). Wystarczy tylko wiedzieć CZY ona wzrasta czy spada. To wszystko. To daje mi tylko 50% szans na powodzenie, jeśli jednak zastosuję swoje poprawki, którymi się posłużyłem (patrz poniżej), moje szanse wzrastają do ponad 90%. Zatem, moje szanse zarobku wynoszą 90%, a nawet jeśli ten sposób by nie zadziałał, gdyby mi się nie powiodło i tak kończę z 10% zyskiem, przy czym jeśli odniosę powodzenie wygrywam ponad 90% zysku.

Moje nové Maserati

Mój nowy Maserati

Pěkně zaparkované v garáži

Miło jest parkować w garażu.

Inwestując normalnie, bez mojej strategii,

63% osób nic nie zarabia, ich zysk równy jest plus minus 2% inwestorzy nic nie zarabiają na tym, lecz brokerzy i tak naliczają opłaty

31% osób traci z powodu inflacji (dewaluacji pieniądza). Większość inwestycji, takich jak fundusze, nie przekracza nawet inflacji.

Tylko 7% osób zarabia pieniądze i to przeważnie po 5-10 latach. Ja nie straciłem 10 lat. Potrzebowałem pieniędzy jak najszybciej.

Co to oznacza? Inwestowanie w fundusze i ubezpieczenia nie ma sensu. Tylko banki mogą na nich zarabiać.

Jednakże, jeśli pójdziesz za moimi wskazówkami przekonasz się o trzech głównych korzyściach:

Nie musisz być właścicielem akcji



Nie musisz nic kupować. Wybierasz jedną konkretną akcję z różnych ofert i klikasz w przycisk – to wszystko.

Możesz zarabiać z dowolnej lokalizacji



Dziś giełda akcji nie jest ogromną salą, na której brokerzy przekrzykują się nawzajem. Możesz wszystko zrobić przez internet nie ruszając się z domu.

Możesz zarabiać nawet jeśli rynek załamie się.



Zwyczajne inwestowanie polega na rozwoju ekonomicznym. Posługując się moją metodą, zawsze zarobisz, nawet jeśli dojdzie do załamania się rynku.



Niewielu (7%) ludzi naprawdę dorabia się jakiś pieniędzy bazując na obecnych środkach, w dodatku są to sami profesjonaliści, którzy zajmowali się rynkami finasowymi od lat. To ich pełnowymiarowa, codzienna praca, wykonywana przez osiem godzin na dobę. Ja natomiast nie posiadam żadnego wykształcenia finasowego, a jednak przy jednej godzinie pracy dziennie, mój wskaźnik sukcesu wynosi 90%.



Ponieważ moja metoda powtarza się dzień po dniu w ciągu jednego miesiąca, zdobyłem doświadczenie, dzięki któremu stałem się 100 razy lepszy niż większosć inwestorów po 5-10 lat inwestowania. Tobie też może się tak samo udać jeśli uważnie przeczytasz wszystkie wskazówki i zrozumiesz tę zasadę. W ciągu tylku kilku dni możesz dużo zarobić nie ruszając się z domu. Decydujesz ile chcesz zarobić dziennie i pieniądze zaczną same zarabiać na Ciebie.

Jak to działa?



Opcje binarne przewyższają wszelkie inwestycje lub zakłady – są bardzej wiarygodne i szybsze! Porównajcie proszę opcje binarne z poniżej zaprezentowanymi zakładami meczów piłkarskich, przekonacie się, dlaczego twierdzę, że opcje binarne są o niebo lepsze!



W ten sposób NIE wzbogacicie się

Prosty przykład zakładów sportowych

Powiedzmy, że obstawiasz Liverpool jako zwycięzcę pucharu. Jeśli kurs na ten mecz wynosi 1.15, oznacza to, że obstawiając 10€ otrzymasz 11.5€ i twój zysk wyniesie 1.5€. Ponadto, trzeba czekać albo do następnego dnia albo co najmniej do końca meczu. Wygrana nie jest zbyt częsta i zajmuje dużo czasu. Co więcej, nie można uniknąć takich sytuacji jak przekupieni sędziowie lub zawodnicy ...

Nowa i szybka metoda zarabiania

Prosty przykład opcji binarnych

Czy chcielibyście obstawić wzrost kursu wymiany pary walutowej EUR/USD, który miałby nastąpić w ciągu najbliższych 60 sekund? Cena pary wzrastała już przez 30 minut, więc możemy mieć 100% pewności, że przez kolejną minutę też wzrośnie. Wypłata jest równa 80%, a Twój zakład 10€. Jeśli kurs wymiany wzrośnie, otrzymasz 18€ (10€ to Twój depozyt, a 8€ jest wygraną, ponieważ wypłata wynosiła 80% początkowego wkładu). Wygrana jest naprawdę korzystna, ponieważ nawet jeśli kurs wymiany wzrośnie tylko o 0.01% i tak otrzymasz 80% zysku!



Na dodatek nie musiałeś zbyt długo czekać. Wystarczyło tylko 60 sekund, a wszystko co trzeba było zrobić to dwa razy kliknąć.



. Zakłady sportowe mogą być problematyczne, podczas gdy inwestowanie swoich środków nie przynosi zysku. Opcje binarne są znacznie szybsze i dają szybki dochód dużych pieniędzy.

Poniżej podaję najważniejsze porady i wskazówki na dobry początek!



Handlując opcjami binarnymi możesz znacznie więcej zarobić, ponieważ jedyną rzeczą jaką musisz przewidzieć jest to, czy wybrane przez Ciebie aktywa wzrosną czy spadną, niezależnie od wysokości zmiany ceny. Bardzo często handluję akcjami Coca Coli, Facebooka lub Krafta. Szczerze mówiąc, to nie ma znaczenia. Wystarczy tylko pamiętać o tych prostych pięciu punktach:



Krok 1. Wybierz akcję przez internet

Krok 2. Sprawdź czy ta akcja wzośnie czy spadnie (instrukcje poniżej)

Krok 3. Dokonaj transakcji na 10€ - to znaczy po prostu kliknij w przycisk (wzrost lub spadek) oraz wybierz kwotę.

Krok 4. Odczekaj 5-10 minut w ciągu których transakcja zostanie oceniona

Krok 5. Pieniądze wpłyną na Twoje konto – całość 18€ (10€ inwestycja, 8€ zysk)



Já a přítelkyně v Aspenu

Ja ze swoją dziewczyną w Aspen

Na snowboardu se to ještě učím ale baví mě to

Nadal uczę się jazdy na snowbordzie, ale sprawia mi to frajdę!



Co jest najlepsze w mojej metodzie handlu? Ceny aktywów nie muszą podlegać wielkiej zmianie. Jeśli dana akcja ma wartość 50€, kwota wzrostu nie ma znaczenia, może wzrosnąć do 51€, 55€, lub 50.01€. Twoją bazą jest 10€ i zawsze zarabiasz 8€, a to dlatego, że cena akcji po prostu wzrosła.



Większość inwestorów kupuje akcje, po czym trzymają je przez kilka lat mając nadzieję, że uda im się je sprzedać z kilku procentowym zyskiem. Takie transakcje nie są zbyt dochodowe i nie polecam ich.



Jeśli o mnie chodzi to i tak nie mogłem w ten sposób handlować, gdyż potrzebowałem pieniędzy szybko. Szukałem sposobu, który umożliwiłby mi zarobienie dużo pieniędzy w ciagu kilku dni lub kilku godzin. Dzięki opcjom binarnym zarobiłem ponad 80% w ciagu 50 minut.

Jak to zrobiłem



Najpierw wybrałem 5 opcji binarnych, a na start zaczął handlować przy początkowej kwocie 250€



Wybrałem USD/EUR, AUD/EUR, złoto, akcje Facebooka i akcje firmy Apple, ale wy możecie dokonywać innych wyborów. Im wyższy depozyt bazowy, tym szybciej zarabiasz.

Codziennie siedzę przy komputerze i zamykam 5, trzydziestominutowych transakcji.



Na każdą transakcję przeznaczam 10€. Zgodnie z poniższymi wskaźnikami wybieram, czy transakcja wzrośnie czy spadnie. Jeśli nie jestem pewny nie handluję.

W trakcie oczekiwania na rezultat przeglądam strony internetowe lub robię inne rzeczy, które lubię.



Moje transakcje dały mi dochód i jeśli chcę mogę je powtarzać 8 razy w ciągu 4 godzin. Jeśli jednak wpłacę wyższy depozyt mogę handlować większą ilością opcji binarnych na raz.

Wreszcie wypłacam środki.



Jeśli potrzebuję pieniędzy, dokonuję wypłaty. Środki wpływają na moje konto bankowe w ciągu co najwyżej dwóch dni.



Na poniższym wykresie możesz zobaczyć swoje zyski w ciagu 30 minut, 4 godzin lub w ciągu miesiąca. Jeśli nie masz czasu możesz handlować rzadziej. Jeśli natomiast potrzebujesz większej ilości pieniędzy w szybszym tempie możesz handlować częściej. Wybór należy do Ciebie.

Udane transakcje

bez transakcji

nieudane transakcje

całkowity zarobek

Po 30 minutach: 50€

(3) | 60€

(0) | 0€

(1) | - 10€

transakcje zamknięte: 5

Po 4 godzinach: 240€

(30) | 300€

(2) | 0€

(8) | - 80€

transakcje zamknięte: 40

Po miesiącu: 9750€

(990) | 9900€

(60) | 0€

(150) | - 150€

transakcje zamknięte: 1200



Z uwagi na to, że swój zysk traktuję jako nowy depozyt, jestem w stanie zarobić pomiędzy 50-100€ w ciagu godziny. Inwestując po 10€, wystarcza mi to na dokonanie 5-ciu, 10-minutowych transakcji w miesiącu co równa się zarobkowi 100€ w niecałą godzinę.



W ciągu pierwszego tygodnia pracowałem przez 30 minut dziennie na depozycie 200€. Zarobiłem 30€ dziennie

Następnego tygodnia pracowałem przez godzinę dziennie na depozycie 500€. Zarobiłem 100€ dziennie.

W trzecim tygodniu pracowałem 2 godziny dziennie na depozycie 1500€. Zarobiłem 300€ dziennie.

• Dziś zarabiam jeszcze więcej.



Obecnie udaje mi się zarobić 12 000 miesięcznie! Na początku wszystko to wydawało się być jak sen. Przez jeden dzień zarobiłem wiecej niż w ciagu całego miesiąca codziennej pracy. Na początku nie wierzyłem w to, lecz po trzech miesiącach zacząłem robić plany na przyszłość. Tak, muszę codziennie pracować, ale mogę to robić wszędzie przez internet i sam decyduję o długości poświęconego czasu. Na ogół wystarcza godzina dziennie. Mogę to robić nawet leżąc w łóżku...

Moje kočka se nemá špatně

Mam też fajnego kota...

Víkendový výlet po Severním ostrově na Zélandu

Weekendowa wycieczka na około Wyspy Północnej w Nowej Zelandii



Moja dziewczyna spytała się mnie co lubię najbardziej w swoim nowym stylu życia. Oczywiście jest wiele rzeczy, których nie potrafię wyrazić w jednym zdaniu, ale tak po krótce:



Dochód 60-90% w któtkim, czasie. Możesz wybierać transakcje, które wygasają po 30 minutach, jednym dniu, ale także po 60 sekundach.

Fakt, że nie wymagana jest jakakolwiek wiedza

Możliwość pracy z domu lub jakiejkolwiek innej lokalizacji poprzez internet mobilny

Nie jest wymagane jakieś specjalne oprogramowanie, wszystko można zrobić przez przeglądarkę internetową

Możesz wypłacać środki ze swojego konta w dowolnym czasie



Rozpoznawanie trendów



Nawet jeśli to wydaje się skomplikowane, w mojej metodzie istnieją tylko trzy podstawowe możliwości. Oczywiście trudno jest przewidzieć jak cena akcji rozwinie się w ciagu roku, ale na szczęście, handlując opcjami binarnymi możesz wybrać bardzo krótkie transakcje, trwające tylko 30 minut, lub nawet tylko 60 sekund. To jest właśnie najlepsze jeśli chodzi o moją metodę. To dlatego mogę zarobiać tyle pieniędzy! Takie to proste:

Trend wzrostowy

Jeśli widzisz trend wzrostowy akcji (lewa kolumna), handlujesz w krótki wzrost.



Jeśli wykres wskazywał przez ostatnie kilka minut wzrost, tak jak na ilustracji, to jest jasne, że przez kolejne kilka minut nadal będzie wzrastać.

Trend spadkowy

Jeśli widzisz, że wartość akcji spada (lewa kolumna) powinieneś handlować na krótkich transakcjach wybierając spadek.



Jeśli wykres wskazywał kilkuminutowy spadek, jak na ilustracji, jest jasne, że nadal będzie spadać. Dlatego handluj wybierając spadek.

Trend ociągający się

Jeśli wartość akcji nie zmienia się, trwa w stagnacji (cena nie zmienia się), zaczekaj, lub wybierz inną akcję.



Jeśli wykres nie odnotował żadnych zmian przez ostatnich kilka minut, lepiej jest zaczekać lub znaleźć inną akcję.



Jeśli transakcja z 30 minutowym czasem wygaśnięcia jest dla Ciebie zbyt długa, możesz wybrać transakcję 60 sekundową (1 minuta), kiedy już będziesz 100% pewny.



Ja korzystam z witryny, która mi to bardzo ułatwia



Jeśli wiem, że akcja pójdzie w górę, wybieram UP (UP / CALL).

Jeśli wiem, że akcja spadnie, wybieram DOWN (PUT/ LOW).



Dlaczego jest to tak korzystne? Ponieważ zarabiam kiedy akcja idzie w górę i kiedy idzie w dół. Nie muszę też kupować akcji aby na niej handlować. Ten kto zakupił akcję, aby ją przez kilka lat trzymać traci pieniądze, kiedy rynek przechodzi upadek. Ale ja zawsze zarabiam! Korzystam z tego systemu już prawie od roku i każdego miesiąca miałem nadwyżkę, bez względu na to, czy rynek wrasta czy spada.



Trudno jest przewidzieć długoterminowe trendy i dokładne liczby. Ale tutaj to nie ma znaczenia! Akcje Facebooka poszły w zeszłym miesiącu w górę, a dziś rano ich cena wynosiła 100€, lecz trudno byłoby przewidzieć, czy wieczorem cena będzie 101€, czy 102€... Ale dzięki tej metodzie nie musisz tego wiedzieć. Wystarczy tylko wiedzieć, czy pójdzie w górę, czy też nie.



Jest kilka ogólnych zasad, które rządzą tym czy cena wzrośnie czy spadnie, lecz wiekszość ludzi nie jest tego świadoma. Pracując jako kierowca nudziłem się wieczorami, dlatego zacząłem czytać te wszystkie interesujące książki... Z nich właśnie dowiedziałem się tych interesujących zasad. Wszystkie one są wymienione w poniższych pomarańczowych kwadratach. Przeczytaj je uważnie, ponieważ są one złotymi radami, które pozwolą Ci zarabiać już od pierwszego dnia!

Kiedy przychodzi WZROST a kiedy SPADEK

Pary walutowe



Opcje binarne służą też w handlu parami walutowymi. Może to zabrzmi jak coś skomplikowanego, w rzeczywistości jest bardzo proste: para walutowa to na przykład USD/EUR, a ta para może mieć wartość 1.4. Nazywamy to kursem, co oznacza, że możesz wymienić 1 euro za 1.4 dolara. Kurs wymiany walut zmienia się codziennie, ale jest prosta metoda, aby z tego skorzystać. Należy znaleźć przynajmniej dwie pary walutowe ze statystyką (udostepnioną przez intenet). Na przykład USD/EUR i USD/GBR.



Jeśli cena obydwu par tej samej waluty spada, możecie być pewni tego, że spadnie jeszcze bardziej. W takim wypadku należy handlować wybierając spadek.

Początek i koniec transakcji



Giełdy mają swoje godziny otwarcia. Na przykład giełda w Nowym Jorku jest otwarta 09:30-16:00 czasu lokalnego, czyli 14:30-21:00 czasu angielskiego (GMT). Na samym początku ceny akcji i udziały na ogół wzrastają, ponieważ wielu ludzi właśnie zaczyna transakcje i chcą kupować. I odwrotnie, pod koniec dnia, tuż przed zakończeniem handlu, ceny akcji na ogół spadają: jeśli ktoś chciał sprzedać swoje akcje w ciągu dnia i nie powiodło mu się, obniża on cenę pod koniec dnia, aby w ten sposób sprzedać swoje akcje. Dlatego ceny akcji często są niższe pod koniec dnia handlowego.



Dlatego handluj na wzrost na początku dnia a pod koniec handluj na spadek.

Akcje i udziały zawsze spadają zaraz po wypłacie dywidendy



Niektóre z firm będących spółkami akcyjnymi wypłacają dywidendy. Dywidendy są wypłatą na rzecz akcjonariuszy. Tak zwany dzień decydujący oznacza, że osoba, która jest w tym dniu właścicielem akcji staje się odbiorcą dywidendy. W okresie roku jest na ogół od jednego do czterech dni decydujących. Ten, kto jest właścicielem akcji w tym dniu decydującym, otrzymuje dywidendę. Lecz nie to jest najważniejsze. Najważniejsze w tym jest to, że wartosć danej akcji ZAWSZE spada następnego dnia. Wszystki akcje i udziały podlegają tej zasadzie dlatego takie zachowanie się rynku jest bardzo wiarygodne.



Należy dowiedzieć się, kiedy ten decydujący dzień nastąpi i handlować na spadek następnego ranka.

Klęski żywiołowe i niepokoje społeczne



Ten punkt jest absolutnie jasny. Jeśli miały miejsce takie wydarzenia jak: powódź, huragan, trzęsienie ziemi lub atak terrorystyczny, ceny akcji natychmiast spadają. W tym przypadku handluj na spadek. Jeśli we Francji ma miejsce, na przykład strajk, to akcje Peugeota będą prawdopodobnie spadać. Jeśli jest trzęsienie ziemi w Japonii, kurs JPY (jena japońskiego) będzie również iść w dół. Radzę, aby monitorować tego rodzaju zdarzenia, ze względu na konieczność szybkiej reakcji w tym samym dniu lub najpóźniej w dniu następnym.



W przypadku niepokojów, protestów, lub strajków - handluj na spadek!

Publikacje wyników finansowych



Spółki akcyjne są zobowiązane do publicznego zgłaszania swoich dochodów netto, regularnie co 3 miesiące. Prosta i sprawdzona zasada mówi, że jeśli firma informuje o pozytywnym dochodzie netto, jej akcje wzrosną w tym dniu. W przypadku pozytywnych dochodów finansowych - handluj na wzrost tego samego dnia.



Jeśli firma zgłasza negatywne wyniki finansowe (przychód netto) - handluj na spadek!!

Kwoty inwestycji



Najniższa możliwa do zainwestowania kwota to 200€. Jednakże radzę zainwestować co najmniej 500€, ponieważ zarobisz w ten spsosób pieniądze dwa razy szybciej. Kiedy wpłacasz depozyt nie handluj na raz całą kwotą. Należy podzielić swoją kwotę przeznaczoną do zainwestowania i handlować tylko jej częścią, po prostu:



Depozyt maksymalnie jedna transakcja oczekiwany zysk miesięczny

200€ 10€ 1000€

500€ 25€ 2500€

1000€ 50€ 5000€

5000€ 250€ 25000€



Můj pokus o umělecké foto. Výlet do Chicaga.

Usiłuję zrobić artystyczne ujęcie. Wycieczka do Chicago.

Potápění za delfíny

Nurkowanie z delfinami





Rozumiem, że z początku to wszystko może wydawać się skomplikowane, teraz spróbuję streścić wszystko o zarabianiu pieniędzy w kilku krokach.

Po krótce

Punkt Co należy zrobić? Wskazówki i rady

1 Zarejestruj się na stronie, gdzie możesz handlować metodą opcji binarnych! Najlepiej zarejestrować się (tutaj), ponieważ zarobisz dzięki temu dwa razy szybciej. Jeśli masz jakiś problem z rejestracją, pomoże Ci ktoś z zespołu wsparcia klienta przez e-mail lub przez telefon.

2 Wpłać środki, jako depozyt, którym będziesz handlował. Firma jest poddana audytowi, posiada licencję europejską, co oznacza, że Twoja wpłata będzie bezpieczna, i że będziesz mógł wypłacić swoje środki w każdej chwili Jeśli kwota depozytu jest zbyt mała, ta metoda może nie zadziałać. Minimalna kwota to 250€.

3 Zacznij handlować krótkoterminowymi opcjami binarnymi. Polecam codzienne zarobki 10% swojego depozytu. Jeśli Twój depozyt równa się 500€, zarobisz 50€ dziennie. Taką pozycję należy zamknąć maksymalnie do 30 minut.

4 Tutaj dowiesz się, kiedy handlować na spadek a kiedy na wzrost. . Jeśli chcesz handlować we wzrost, kliknij w UP (czasami nazywany CALL). Jeśli chcesz handlować w spadek, kliknij w DOWN (czsami nazywany PUT).

5 Dzięki tej witrynie dowiesz się też niektórych wskazówek na czasie jak najlepiej handlować. Tych wskazówek udzielają profesjonalni bankierzy, których pensja zależy od tego jakie odnoszą w handlu powodzenie. Jeśli ty zarabiasz, zarabiają i oni. Oferują darmowe porady, dlaczego więc nie miałbyś z nich skorzystać?



Nie musisz dokonywać żadnych skomplikowanych analiz czy też badań rozwoju rynków finansowych... Szczerze, nie mam pojęcia na temat ekonomii, a mimo wszystko zarabiam ponad 10,500 euro dzięki opcjom binarnym. Wystarczy tylko sprawdzić dostępne wykresy (tutaj). Zawsze odnoszę powodzenie przynajmniej w 5 transakcjach z 6, a bardzo często w 6 z 6 (100% sukcesu). Nawet jeśli jedna z transakcji nie powiodła się, to nie ma znaczenia, ponieważ i tak zarabiam pieniądze na długą metę. Wystarczy mieć 50% sukcesów, aby zarabiać, ale mnie udaje się to w 85-100%, co między innymi oznacza, że szybciej zarabiam niż inni inwestorzy, którzy nie posługują się moją metodą.

Jachta, sluníčko, pivo. Co víc si přát?

Jacht, słońce, piwo. Czy można chcieć czegoś więcej?

Zkouším si novou motorku a docela se bojím

Wypróbowuję swój nowy motor i boję się trochę

Zarabiaj pieniądze w trzech łatwych krokach!



Moja metoda nie wszędzie jest możliwa do zastosowania. Większość banków i handlowców nie zna jej. A jeśli nawet ją znają nie dopuszczają zwykłych ludzi do inwestowania w opcje binarne. Dlatego tak ważnym jest odpowiedni dobór wiarygodnych i licencjonowanych do pracy przez internet brokerów, którzy umożliwią Ci dobry zarobek. Wymieniam tutaj najbardziej zaufanego brokera i bez wahania polecam, abyście się u niego zarejestrowali, ponieważ jest to firma, która oferuje różne wskazówki, instruktażowe filmy video jak też pomoc osobistą – a to wszystko oczywiście bez kosztów, za darmo.

Start Here



Recencja: 97/100

To profesjonalna witryna łatwa w użyciu. Oni mają europejską licencję, a handlowanie z nimi jest łatwe.

Moja rada: polecam oglądnięcie ich filmów instruktażowych. Jeśli nadal mielibyście jakiekolwiek wątpliwości, służą osobistym doradcą za darmo.



Komentarze

Pepa pepa (37.48.51.*) napisał 21.05. 2014 18:28

Podatki



Jak wygląda sprawa opodatkowania moich zarobków (oczywiście tych większych), które wpływają na moje konto?

Adam (176.222.228.*) napisał 15.05. 2014 23:25



Cześć, ciągle nie całkiem rozumiem. Czy mógłbyś przysłać mi video a instrukcją jak to wszystko działa?

Jan Mazur (92.61.85.*) napisał 08.05. 2014 19:15

Pytanie



Hej, ja też jestem całkowitym amatorem jeśli chodzi o takie sprawy, czy ktoś mógłby mi pomóc na początku. Dziękuję za odpowiedź.

Marcel (193.179.141.*) napisał 26.04. 2014 20:24

Prosim Nikde



Dobry wieczór, chciałbym też zacząć robić to samo co Ty. Mieszkam sam i nie nie mam żadnego doświadczenia w tym co proponujesz. Mam pytanie, czy istnieje taka witryna na której można użyć niższego depozytu? Dziękuję za odpowiedź.

Dominik (188.75.144.*) napisał 11.05. 2014 16:10

Odpověď



Cześć, z tego co wiem najniższego depozytu wymaga strona AnyOption.com , Minimalny depozyt to 100$.

David (31.31.228.*) napisał 26.04. 2014 14:44

Proszę o radę



Czy ktoś mógłby mi dać jakieś wskazówki jak mogę zacząć na AnyOption.com?

Radovan (217.66.182.*) napisał 21.04. 2014 11:46

informace zatím na žádném



Cześć, chciałbym handlować na wersji demo, czy jest to możliwe? Czy mógłbym posłużyć się niższym depozytem niż 100€, 100? Nie mam żadnego doświadczenia, więc szukam dalszych informacji. Jak wygląda kwestia opodatkowania zysków? Jeśli zarejestruję się, to czy otrzymam przewodnik z instrukcją?

Lucie (83.240.12.*) napisał 03.04. 2014 18:42

Proszę o radę options



Cześć, czy ktoś ma jakieś doświadczenie z europejskimi stronami do zainwestowania?

Milda (86.61.239.*) napisał 02.04. 2014 08:31

Rada



Witam, czy zamierzać nakręcić film instruktażowy? Z góry dziękuję za odpowiedź

petr (93.153.20.*) napisał 01.04. 2014 23:32

Rozpoczęcie



Chciałbym się dowiedzieć jak zacząć i ile pieniędzy muszę wpłacić na swoje konto, aby móc handlować. Przeczytałem tutaj, że potrzebuję 250€, ale nie mam tyle. Czy mogę wpłacić mniej? Dziękuję

Eva Popová (80.188.122.*) napisał 29.03. 2014 09:30

Początkująca zatím žádný ale chci to skusit



Chciałam się tylko dowiedzieć jaka jest minimalna wpłata, aby zacząć. Jestem na emeryturze i próbuję zarobić trochę pieniędzy przez internet, ale nie mam zbyt wiele... Dziękuję, Eva

JanJuran (93.91.149.*) napisał 27.03. 2014 21:56

Návod



Cześć, zastanawiam się czy zarobki są w jakikolwiek sposób opodatkowane. Jaka jest minimalne wpłata, aby zacząć handlować. Nie mam zbyt wiele pieniędzy w tym momencie i dlatego chcę wiedzieć ile najmniej potrzebuję wpłacić.

Rebeka (93.174.180.*) napisał 27.03. 2014 17:13

Pomoc v začiatkoch Zatiaľ na žiadnom



Cześć, czy ktoś mi pomoże na początku i pokaże jak zacząć? Na przykład przez Skype’a. Gdzie mogę wpłacić minimalny depozyt i co robić dalej, jak go podzielić i gdzie go zainwestować? Nigdy wcześniej nie próbowałam czegoś takiego. Nie mam pracy i każdy grosz jest dla mnie cenny Dziękuję

Lukáš (82.100.7.*) napisał 26.03. 2014 11:22

AnyOption zatím na žádném



Cześć, czy masz jakieś doświadczenie z platformą AnyOption Też chciałbym spróbować handlować opcjami. Dziękuję

Monika (46.135.29.*) napisał 24.03. 2014 12:37

Rozpoczęcie



Cześć.. Czy jest ktoś w Pradze kto chciałby mi pomóc zacząć? Dziękuję

alcatraz (88.102.143.*) napisał 23.03. 2014 10:26

Rejestracja



Podczas rejestracji otrzymuję wiele różnych stron biznesowych. Czy powinienem zarejestrować się na jedną stronę internetową, czy może lepiej zarejestrować się na kilka? Nie jestem początkującym traderem, ale po prostu zastanawiam się, czy jest wiele różnic między witrynami, a może to nie ma znaczenia? Od czego warto zacząć, akcji, par walutowych itd.?

Pedro (94.199.199.*) napisał 20.03. 2014 15:25

Opodatkowanie



Cześć, jestem osobą początkującą i chciałem się zapytać jak mogę wypłacić swój zysk. Czy istnieją jakieś podatki od zysku?

laco (89.173.212.*) napisał 19.03. 2014 00:45

Rozpoczęcie na žádnem



Mam obawy przed rozpoczęciem handlowania, czy ktoś może mi pomóc, proszę

mila79 (195.113.242.*) napisał 20.03. 2014 12:39

Re: Rozpoczęcie - laco



Cześć, ja też się bałam i nie wiedziałam co zrobić na początku. Chciałam się zarejestrować na NRGBinary, ale wydawało się to bardzo skomplikowane, szczególnie dla poczatkujących, a strona była tylko w wersji angielskiej. Jednak zarejestrowałam się na AnyOption i okazało się to bardzo proste, a strona internetowa zapewnia wsparcie w wielu językach za pośrednictwem e-maila oraz telefonicznie, więc pomogli mi we wszystkim.

kajamo (84.242.87.*) napisał 17.03. 2014 20:45

Gdzie zainwestować zarobki



Witam, chciałem się zapytać gdzie inwestujesz swoje pieniądze W pierwszym miesiącu zarobiłem około 58 000 i zabrałem swoją dziewczyną na wakacje. Popłynęliśmy na rejs dookoła Morza Śródziemnego. To było miłe, ale teraz zdaję sobie sprawę, że jeśli będę zarabiać sporo pieniędzy, nie będę wiedział gdzie je zainwestować. Wcześniej nic nie zostawało z mojej wypłaty, ale teraz, jak mam dodatkowe pieniądze, nie wiem co z nimi zrobić... Myślałem, żeby kupić garaż w śródmieściu i wynajmować go, aby mieć bierny przychód, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Jožo (37.115.87.*) napisał 17.03. 2014 20:26

Gdzie handlować



Cześć, chciałem się zapytać czy wszyscy handlujecie na tych dwóch, polecanych stronach internetowych. Pytałem się w moim banku, czy zapewniają coś podobnego i okazuje się, że nie wiedzieli nawet co to jest. Jest to, zatem, usługa, której banki nie świadczą zwyczajnym klientom (zupełnie nie jestem zaskoczony!)

Uberlord (48.65.25.*) napisał 14.03. 2014 19:42

Dzienne zarobki



Cześć! Zarejestrowałem się dzisiaj i wpłaciłem 250€. Handowałem przez około 3 godziny, z przerwami oczywiście. Wykonałem transakcję, potem oglądałem odcinek pewnego serialu, po czym po 30 minutach otrzymałem zysk. Dzisiaj wieczór, mam na koncie 360€, czyli zysk w wysokości 119€. Czy to dużo, czy nie?

Matus (37.188.155.*) napisał 17.03. 2014 16:49

Re: Dzienne zarobki - Uberlord



Próbuję handlować teraz od 2 tygodni i trochę eksperymentuję... zrobiłem kilka błędów i dlatego przez jakiś czas nie miałem żadnego zysku, ale teraz zarabiam średnio 100€ dziennie. Szkoda, że handlowanie zajmuje tyle czasu, więc moim zdaniem, są dwa rozwiązania:

1) Handluj opcją 60-cio sekundową 2) Handluj opcją 30-to minutową będąc w drodze lub rozmawiając przez telefon



Na stronie internetowej znajduje się nawet aplikacja, ale trzeba się najpierw zarejestrować na STRONIE INTERNETOWEJ ZE SWOJEGO KOMPUTERA. Naprawdę polecam Ci pobrać aplikację po otworzeniu konta. Nie jestem w stanie siedzieć przy komputerze przez cały dzień, ale dzięki tej aplikacji mogę zarabiać pieniądze.

Alexxx (101.21.59.*) napisał 12.03. 2014 15:42

Jestem zarejestrowany



Zacznę od razu! Instrukcje wydają się być bardzo proste, tylko rejestracja była trochę skomplikowana, gdyż trzeba było wypełnić wiele pól i podać sporo informacji, ha-ha Wpłaciłem 180 euro przez kartę i transakcja została przetworzona. Dlatego teraz wykonam swoje pierwsze zlecenie, życzcie mi szczęścia

MartinK (74.51.214.*) napisał 11.03. 2014 20:45

Wpłata poprzez Skrill



Mała wskazówka dla poczatkujących traderów , wpłacając środki na konto otrzymacie możliwość użyciu (między innymi) przelewu bankowego, ale jest to przelew międzynarodowy. Mój bank pobiera opłatę w wysokości 18 euro za międzynarodowy przelew i dodatkowo opłatę za sam przelew.



Inną opcją jest Skrill... Nie wiele ludzi o tym wie, ale kiedyś usługa ta nazywała się Moneybookers, jednak jest to międzynarodowy bank i oferują oni międzynarodowe przelewy za darmo – opłaty pokrywane są przez odbiorcę.

Lyuba (12.49.62.*) napisał 11.03. 2014 15:39

Początkująca



Chciałabym tego spróbować i zarobić pieniądze, żeby mieć jaśniejszą przyszłość. Jednak, jest to dla mnie bardzo skomplikowane, nie rozumiem handlowania, nigdy wcześniej nie handlowałam, wszystko co wiem na temat akcji to fakt, że istnieją. Nie wiem czym są opcje, nigdy wcześniej o nich nie słyszałam. Czy byłby pan w stanie mi doradzić i podpowiedzieć co robić?

Jakub Procházka (142.211.54.*) napisał 11.03. 2014 14:42

Konto w Szwajcarii



Witam wszystkich,



Czy ktoś tutaj ma jakiekolwiek doświadczenie w utworzeniu konta bankowego w Szwajcarii? Mam trochę ponad 1.3 miliona na swoim koncie handlowym i chciałbym te pieniądze wypłacić. Rozwodzę się ze swoją żoną (obustronna niewierność, ale nie żałuję ) i obawiam się, że jeśli pójdę do instytucji krajowej, aby wypłacić środki, moja żona mogłaby się o tym dowiedzieć.



Dlatego chciałbym przesłać pieniądze gdzieś, gdzie moja żona nie będzie w stanie ich wyśliedzić. Moim zdaniem Szwajcaria byłaby idealnym miejscem, ale dowiedziałem się, że nie mogę tam stworzyć konta bankowego, gdyż nie jestem obywatelem Szwajcarii. Chciałbym też tam mieszkać w przyszłości. Czy ktokolwiek z was ma jakieś doświadczenie w takiej sytuacji. Dzięki, Kuba

Skritek29 (46.23.49.*) napisał 19.03. 2014 09:30

Re: Konto w Szwajcarii - Jakub Procházka



Gratuluję Wyobrażam sobie siebie z tyloma środkami za kilka miesięcy. Zarabiam jednak tylko 20 tysięcy miesięcznie i dlatego zastanawiam się, czy zarejestrować się na dodatkowych stronach internetowych i wpłacić tam większy kapitał. Handlowałeś w jednym, czy w kilku miejscach? Jak wielki był twój depozyt?

karell (95.24.117.*) napisał 11.03. 2014 13:32

Pomocy



Cześć, czy ta metoda dalej działa czy nie? Potrzebuję szybko zarobić pieniądze, jeśli to możliwe, dziękuję, pozdrawiam

Jana Šmídková (144.215.144.*) napisał 11.03. 2014 12:26

Kiedy jest WZROST, a kiedy SPADEK



Witam,



Chciałam tylko zaznaczyć, że powyższe zdanie „Kiedy jest wzrost, a kiedy spadek” nie jest WOGÓLE ważne, jeśli nie chcesz zarabiać milionów miesięcznie. Jeśli jednak chcesz zarabiać tyle ile to możliwe, może się to przydać.



Zarabiam miesięcznie 50-70 tysięcy i zupełnie nie potrzebuję tej wiedzy. Postępuję tylko zgodnie z dwiema regułami na górze (CALL i PUT), patrzę tylko na wykres na stronie AnyOption.com i w oparciu o te dane klikam w jedną z dwóch opcji. Inwestuję 10€ przy każdym zleceniu, a mój depozyt stanowił 500€.



Chciałam tylko powiedzieć, że jeśli wpłacisz większą sumę i więcej czasu na to poświęcisz, na pewno będziesz zarabiać więcej pieniędzy. Nie potrzebuję w tym momencie tyle pieniędzy, mój zarobek jest dla mnie wystarczający...ale myślę o tym, gdy będę miała więcej czasu w przyszłości.

Matyáš (43.124.214.*) napisał 11.03. 2014 00:00

Opodatkowanie



Serdecznie wszystkich witam!



Mam dla was trudne pytanie! Zarobiłem sporo pieniędzy i musiałem je przesłać na konto bankowe. Czy muszę to zgłosić do urzędu skarbowego jako mój przychód, czy może lepiej określić to jako spadek?



Przesłałem trzy sześciocyfrowe sumy tylko dlatego, żeby nie przesyłać siedmiocyfrowej kwoty, a wcześniej nie zwracałem na to uwagi.



Dziękuję i życzę szczęścia w handlowaniu!

jakub kmin (124.21.8.*) napisał 10.03. 2014 23:55

Pytania



Mam kilka pytań. Czym jest kod pocztowy podczas rejestracji, wpisuję w pole xxx, więc nie wiem czy robię właściwie i jak wpłacać środki. Nie mam karty kredytowej, mam tylko kartę debetową, więc nie wiem czy to wystarczy. Czym jest numer referencyjny, gdzie mam go wpisać w przelewie bankowym. Jeszcze nie wiem czy będę płacił przelewem bankowych czy kartą kredytową, chcę tylko, żeby przelew się powiódł, był wykonany szybko, i żebym nie płacił żadnych opłat. Z kolei, gdy będę chciał dokonać wypłaty chcę, żeby środki wróciły prosto do mnie, abym mógł je wypłacić ze swojego banku i wydać. Chciałbym się także przeprowadzić - chcę się przeprowadzić do Stanów Zjednoczonych, to moje marzenie. Czy to dobry pomysł, aby przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, gdy zdobędę pieniądze, czy może lepiej zostać w moim obecnym miejscu zamieszkania, w Europie? Nigdy wcześniej nie przesyłałem środków w ten sposób i nie wiem jak to działa. Proszę o poradę jak najszybciej, bo chcę zacząć szybko zarabiać pieniądze.

RadimVadim (21.42.122.*) napisał 10.03. 2014 23:36

Wypłata pieniędzy



Cześć, czy warto wypłacać zarobione środki każdego dnia?

Tomas Zkowalczuk (49.50.245.*) napisał 15.03. 2014 14:37

Re: Wypłata pieniędzy - RadimVadim



Witam,



Wypłata środków każdego dnia nie ma najmniejszego sensu. Upewnij się, że masz wystarczająco środków na koncie, aby handlować. Nie możesz handlować bez żadnych środków.



Dlatego zalecam wypłacać środki raz na miesiąc. Na przykład, wpłacasz 360 euro i raz na miesiąc zawsze wypłacasz kwotę ponad 360 euro (tak, abyś zawsze miał na koncie 360 euro).

manana (48.21.125.*) napisał 10.03. 2014 00:00

Co z tego ma dostawca



To wszystko brzmi bardzo fajnie, ale co z tego ma dostawca czy broker? Mimo wszystko, jeśli cały czas zarabiam pieniądze, skąd pochodzą ich środki?

jirkas (45.208.15.*) napisał 15.03. 2014 19:48

Re: Co z tego ma dostawca - manana



Traderze, gdy zarabiasz pieniądze, strona internetowa, na której jesteś zarejestrowana, także zarabia pieniądze. Dlatego w ich interesie jest, abyś zarabiała jak najwięcej pieniędzy. Dlatego oferują oni tyle różnorodnych filmów instruktażowych, tutoriali, a nawet osobistych doradców i to wszystko za darmo. Pieniądze pochodzą z rynku – zdobywasz je od ludzi, którzy nie mają żadnej strategii podczas handlowania i nie rozumieją tego. Na przykład, pracownik Google lub Facebooka otrzymuje akcje od tej firmy i nie wie co z nimi zrobić, więc po prostu je trzyma nie robiąc nic. W tym czasie, Ty możesz zarobić mnóstwo pieniędzy.

Jonáš ZT (145.25.34.*) napisał 09.03. 2014 00:00

Jak płacić kartą



Cześć, podczas wpłaty zostaje poproszony o kod CSC karty i nie wiem co to jest. Nigdzie nie znalazłem czegoś takiego, a gdy zapisywałem kartę, powiedzieli mi, że internetowe transakcje są wyłączone. Jak mogę je włączyć, co muszę zrobić?

Tomas Zkowalczuk (49.50.245.*) napisał 16.03. 2014 00:00

Re: Jak płacić kartą - Jonáš ZT



Witam,



Kod (czasami zapisywany jako skrót CVV lub CVN) znajduje się na tylnej stronie karty płatniczej. Gdy odwrócisz kartę na drugą stronę, zobaczysz pasek z podpisem, a po jego prawej stronie znajdują się trzy cyfry. To kod zabezpieczający. Jeśli w tym miejscu widnieje więcej cyfr, wpisz tylko trzy ostatnie. Jeśli nie masz na karcie tych cyfr, niestety nie będziesz mógł wykonywać płatności online za pomocą tej karty.



Internetowe płatności są domyślnie wyłączone w przypadku niektórych banków (na przykład ČSOB). Na ogół wystarczy zalogować się na konto internetowe i tam włączyć płatności online dla swojej karty. Jeśli to nie zadziała, poproś o wsparcie w swoim banku. Na szczęście istnieje wiele innych metod wpłacania środków na konto, więc jeśli nie chcesz używać karty kredytowej, możesz spróbować systemu płatniczego Skrill. Usługa ta jest niezawodna.



Martina (41.98.6.*) napisał 20.03. 2014 13:00

Re: Jak płacić kartą - Jonáš ZT



Najlepszym sposobem z pewnością jest Mbank!!! Do niedawna miałam otwarte konto oszczędnościowe (jestem Czeszką) i do teraz nie wiem po co... Teraz stworzyłam konto Mbank, kurier przyjechał do mnie do domu z umową, która podpisałam i otrzymałam kartę. Później ustawiłam kod PIN i już następnego dnia wszystko działało jak należy.

Dzięki karcie mogę dokonywać płatności przez internet (w przypadku banku oszczędnościowego to nie działa z jakiegoś powodu), wszystkie płatności są darmowe, a gdy przynajmniej raz w miesiącu płacę kartą, na przykład w supermarkecie, otrzymuje trzy, darmowe wypłaty gotówki w bankomacie.

Słyszałam również od swojego przyjaciele, że Air Bank jest dobrym bankiem. Fio również jest dobre, na przykład gdy otrzymujesz przychodzące płatności w euro – są darmowe, a stawki są o wiele korzystniejsze niż w bankach oszczędnościowych i nie ulegają zmianie.



Życzę szczęścia!!!!!!

Jana Martínková (74.92.214.*) napisał 08.03. 2014 16:44

Handlowanie złotem



Witam,



Handluję z przyjacielem w ten sposób, ale złotem. Na poczatku nie rozumiałam o co chodzi, ale mój przyjaciel powiedział mi, że jeśli, na przykład, inwestuje się w biżuterię – nie ma możliwości zarobienia pieniędzy, natomiast handlując opcjami binarymi jest to możliwe. Miałam trochę wolnej gotówki po utworzeniu konta społecznego, więc chciałam zainwestować w złotą biżuterię.



Mój przyjaciel wytłumaczył mi, że jeśli zakupię biżuterię, nie będę w stanie jej sprzedać za wyższą cenę od tej za jaką zapłaciłam, gdyż taka ilość złoto jest niewystarczająca, aby zdobyć zysk, a ludzie i tak płacą za wartość artystyczną. To samo dotyczy złotych monet.



W przypadku opcji binarnych, handlowanie przebiega w sposób bezpośredni, nie ma żadnych brokerów czy dostawców. Co więcej, nie trzymam złota w domu, więc nie muszę go chować . Cena złota znacznie się wahała przez ostatnie trzy miesiące, ale dzięki opcjom binarnym wzbogaciłam się o 3 200€, a nawet nie poświeciłam na to zbyt wiele czasu. Gdybym po prostu zakupiła złoto jako inwestycję, tak jak planowałam, dzisiaj miałabym znacznie mniej pieniędzy. Jednak dzięki tej metodzie, obróciłam 1 000€ w 4 200€ w krótkim czasie (więc mój całkowity zysk wynosi 3 200€).

marťas (35.43.142.*) napisał 20.03. 2014 13:17

Re: Handlowanie złotem - Jana Martínková



Przekształciłaś to w jakąś naukę? Ja wszedłem na AnyOption, , zarejestrowałem się i wpłaciłem 500€ i nie obchodzi mnie czym handluję: złotem, dolarem, bitcoinem, wszystko jedno. Patrzę tylko na wykres po lewej stronie, i gdy widzę, że opcja call ma ponad 50%, klikam w nią, a jesli opcja put ma więcej niż 50% szans na powodzenie, klikam w put.Tak przy okazji, zarobiłem więcej niż ty... w pierwszym miesiącu zarobiłem 175 tysięcy, teraz zaczynam drugi miesiąc, więc zobaczymy.

Marek (89.102.69.*) napisał 17.04. 2014 00:31

PŁATNOŚCI



Cześć. Chciałem się zapytać jak wyglądają płatności? Na przykład, gdy chcę wypłacić swoje zarobki i przesłać je na swoje konto bankowe. Czy w przypadku wypłaty środków ma to znaczenie czy użyłem karty kredytowej lub przelewu bankowego ze swojego konta podczas wpłacania środków. Dziękuję

jomamin (142.24.65.*) napisał 08.03. 2014 15:32

Funkcjonalność



Potwierdzam, że to działa. Zarejestrowałem się i wpłaciłem 500€, po czym otrzymałem bonus w wysokości 250€, więc zacząłem z sumą 750€. Większość czasu handluję bitcoinami, ponieważ teraz można zarabiać duże pieniądze na tym aktywie.



Stawka bitcoinu stoi teraz na bardzo wysokim poziomie, cóż...śledzę wiadomości, i gdy widzę, że jakaś wymiana bitcoinów została zaatakowana przez hakerów, loguję się na konto i wykonuje kilka zleceń. W większości wypadków zlecenia są pewne, gdyż tendencja PUT wynosi ponad 70%, więc można śmiało wybrać opcję PUT.



Bardzo dziękuję, bo teraz zarabiam około 100-200€ dziennie, w zależności od tego jak mi idzie. Do pewnego czasu zarabiałem dodatkowe pieniądze sprzedając różne rzeczy online, ale opcje binarne są zdecydowanie lepsze!! Zarabiam dziesięć razy więcej w połowę krótszym czasie, więcj jest świetnie i to nawet lepsze niż praca!!!!!!

Jana (47.21.158.*) napisał 16.03. 2014 19:49

Re: Funkcjonalność - jomamin



Cześć, też handluję bitcoinami i opcja ta jest bardzo korzystna. Dodatkową korzyścią bitcoinów jest to, że można handlować nawet w weekend, gdy inne rynki są zamknięte na ten czas. Nie znalazłam niczego innego, czym można by handlować w weekend. Czy ktoś ma na ten temat jakąś lepszą więdzę?



Próbuję teraz jak najbardziej rozszerzyć swoją aktywność – jestem zarejestrowana w trzech miejscach i handluje w każdym z nich, więc jest to 5 zleceń na dzień. Chcę teraz zacząć handlować na poważnie, więc zastanawiam się w co można najlepiej zainwestować. W przeciwnym wypadku będę dalej handlować bitcoinami, złotem lub ropą naftową. Prawdopodobnie wystarczyłoby handlować tylko jednym z tych aktywów i wciąż zarabiałabym dość sporo, ale z jakiegoś powodu jestem zainteresowana handlowaniem większą ilością aktywów.

richard (74.24.15.*) napisał 08.03. 2014 13:27

Jakie opłaty



Cześć, czy strona internetowa pobiera jakieś opłaty za wpłaty lub wypłaty?? Nie chciałbym płacić nic dodatkowo, bo w jaki sposób byłoby to bardziej korzystne?

Tomas Zkowalczuk (49.50.245.*) napisał 17.03. 2014 18:59

Re: Jakie opłaty - richard



Witam,



Na stronach internetowych, które polecam, wpłaty i wypłaty są darmowe. Możesz wpłacać środki tak często jak tylko chcesz, a wypłaty są zawsze darmowe przynajmniej raz w miesiącu. Jeśli chciałbyś przykładowo wypłacać środki pięćdziesiąt razy w miesiącu, prawdopodobnie pojawiły by się jakieś opłaty. Dlatego zalecam wypłacać swoje zarobki tylko raz w miesiącu. Możesz wypłacać środki bezpośrednio na swoje konto bankowe lub na Skrilla. Niektóre banki mogą pobierać od Ciebie opłaty, ale przeważnie jest to dzisiaj darmowe.

pepek.namornik (94.229.89.*) napisał 22.02. 2014 14:45

Weryfikacja tożsamości



Cześć, zarobiłem około 2150 euro i chciałbym je wypłacić. Otrzymałem wiadomość, że muszę zweryfikować swoją tożsamość i muszę odesłać przez e-mail zeskanowany dowód osobisty. Czy naprawdę powinienem im to wysłać? Naprawdę nie chcę tego robić, do czego potrzebują tego dokumentu?

Mitch (143.27.106.*) napisał 20.03. 2014 12:54

Re: Weryfikacja tożsamości - pepek.namornik



Nie martw się tym, chodzi o to, że oni też działają jak bank. Posiadają licencję i muszą podporządkować się ustawodawstwu i regulaminom, dlatego muszą zweryfikować Ciebie i ustalić, że jesteś rzeczywistą osobą.



Podobnie kiedy otwierasz swoje konto bankowe, proszą Cię o jeden lub dwa dowody uwierzytelniające twoją tożsamość! Taka sama procedura ma miejsce, gdy kupujesz lub wypożyczasz samochód lub jeśli kupujesz mieszkanie, czy go wynajmujesz, musisz zweryfikować swoją tożsamość. Warto też wiedzieć, że u każdego brokera możesz mieć tylko jedno konto. Na ogół każdy oferuje bonus powitalny, ale robią to tylko raz dla każdego nowego klienta. A więc chcą zweryfikować, że nie otwierasz dla siebie dziesięciu kont. Nawet nie przeszło mi to zresztą przez myśl .

turog38 (147.214.32.*) napisał 21.02. 2014 14:44

Jak zarejestrować się still nowhere



Cześć, ile według Ciebie powinienem wypłacić za pierwszym razem i gdzie powinienem zarejestrować się? Też chciałbym spróbować tego sposobu. Polecił mi go mój kolega, powiedział, że zarabiał nie ruszajac się z domu.

georgie (146.24.59.*) napisał 16.03. 2014 18:41

Re: Jak zarejestrować się - turog38



Hej, chociaż nie jestem zatrudniony w administracji, chciałbym odpowiedzieć na to pytanie. Radzę wpłacić depozyt 180-360 Euro, aby mieć odpowiedni kapitał. Na początku być może będziesz robił próby i możesz się na tym oparzyć. Na początku wpłaciłem 100€ jako swój depozyt bazowy, zamknąłem dwa duże zlecenia (po 50€), także zostały mi tylko dwie pozycje, które nie powiodły się i zakończyłem na 0. Muszę przyznać, że nie stosowałem się do instrukcji i naprawdę zawaliłem. Następnym razem zdeponowałem 400€ i handlowałem po 10€ - działało jak marzenie.



To tak jak wszystko inne w życiu, musisz kilka razy sprawdzić. Na początku nie sprawdza się. Nikt nie rodzi się ekspertem, nia ma takiego człowieka który by wszystko wiedział.

johnny (46.24.105.*) napisał 17.02. 2014 14:41

Nowa Zelandia



Hej, właśnie zastanawiałem się, dlaczego zdecydowałeś się na Nową Zelandię i dlaczego w ogóle postanowiłeś się przeneść? Ja też o tym myślę, a jeśli będę miał pieniądze, mogę zamieszkać wszędzie i zastanawiam się nad miejscem gdzie.

Milan Janoš (75.21.54.*) napisał 09.02. 2014 13:53

Wypłata pieniędzy



Cześć jakiego rodzaju metody wypłaty poleciłbyś? Konto bankowe, kartę kredytową czy jakiś PayPal? W jaki sposób mógłbym wypłacić środki na swoją kartę kredytową? Pozdrawiam Janoš Milan

jirka88 (114.21.19.*) napisał 13.03. 2014 18:35

Re: Wypłata pieniędzy - Milan Janoš



Cześć, jeśli o mnie chodzi to na ogół wypłacam na swoje konto bankowe, przetworzenie przekazu bankowego zajmuje 3-4 dni. Jeśli potrzebuję pieniędzy natychmiast proszę o przesłanie mi środków na kartę.



Kwota dodana zostaje najpierw na kartę (tak abyś mógł nią od razu płacić) a dopiero po 2 dniach ukazuje się na Twoim koncie i jest to zupełnie normalna procedura. Jest jednak pewna różnica jeśli wypłacasz bezpośrednio na kartę, możesz nią płacić troszeczkę szybciej od momentu weryfikacji i wpłynięcia na twoje konto.



PayPal lub Skrill na ogół nie są potrzebne, ale oczywiście ta metoda też działa.

Jitus (214.91.147.*) napisał 14.03. 2014 20:48

Re: Re: Wypłata pieniędzy - Milan Janoš



Dodałbym mała wskazówkę. Kiedy otwierasz swoje konto handlowe, lepiej jest handlować w euro (nie w dolarach) a wtedy możesz wypłacać swoje środki przez wiele banków.



Jeśli będziesz handlować walutą euro zamiast swoją lokalną walutą, unikniesz opłat naliczanych przy wymianie walut, których wymagają różne banki.

mishaaa (41.54.124.*) napisał 20.01. 2014 16:35

paypal czy paysec



Cześć, czy mogę użyć paypala na depozyt? Nie chcę wpisywać przez internet danych swojej karty, moim zdaniem to jest niebezpieczne.

jakub.riha (37.142.251.*) napisał 26.02. 2014 13:51

Re: paypal czy paysec - mishaaa



Cześć, niestety nie możesz używać PayPala, ponieważ wiekszość traderów nie lubi go, ze względu na zbyt wygórowane opłaty.



Moim zdaniem najlepszym miejscem do handlowania jest NRGBinary. Umożliwiają oni wiele sposobów wpłacania depozytów, jak na przykład lokalny (całkowicie powszechny) przekaz pieniędzy (szybki przekaz bankowy) lub Skrill.



Odnośnie bezpieczeństwa kart... Mieszkam teraz w USA i wiele różnych opłat wykonuję właśnie kartą, to tak jak w sklepie sprzedawczyni przykłada tylko kartę do terminalu i opłata jest uiszczona. Bez pinu, bez autoryzacji ... A kiedy chciałem zapłacić przez internet zatelefonowała do mnie kobieta i przez telefon mogłem jej podyktować wszystkie dane swojej karty. A jeśli ktoś nadużyłby twojej karty możesz zażądać zwrotu przez 5-7 dni.



Tak więc jeśli o to chodzi to płatność przez stronę brokera (takiego jak NRG Bianary) jest całkowicie bezpieczna, ponieważ przechodzi ona przez zabezpieczenia protokołem HTTPS i jest automatycznie przetwarzana. Oznacza to, że dane nie są zapisane, nikt ich nie widzi. Ale jeśli faktycznie nie ufasz temu, możesz po prostu posyłać opłatę przez transfer pienieżny, choć zajmuje to 2-3 dni, podczas gdy kartą otrzymujesz je natychmiast.

Jana.Mimi (142.51.59.*) napisał 14.01. 2014 00:00

Jak często handlujesz?



Na ogół handluję dwie godziny dziennie, a dzienne zarobki równają się około 100 euro. Zdaję sobie sprawę, że to nie tak dużo...dlatego chciałam spytać, czy lepiej jest handlować na krótkich pozycjach z szybkim okresem wygaśnięcia jak 10 minut, czy lepiej jest trzymać pozycje dłuższe, które wygasają w ciagu kilku godzin. Chciałabym wykonywać 20 transakcji dziennie, czy więc nie dobrze byłoby gdybym co pół godziny zaczynała 5 półgodzinnych transakcji. A może co 10 minut powinnam otwierać 5, 10 minutowe transakcje? Czy może otwierać co 10 minut 5, 60-cio sekundowych transakcji?

Tomas Zkowalczuk | www.tomaszkowalczuk.com ©2014

2014-10-22 (20:29)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2087

13559
wpis nr 844 655
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Odpuść waść, wstydu sobie oszczędź!
2014-10-22 (22:01)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 844 683
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Lottonauta,- Twoja wypowiedź znaczy że to naciągactwo ?

Wolałbym aby odpowiedzi były konkretne i bym nie musiał się domyślać.

Jeśli coś o tym wiesz to po prostu napisz, ba ja w ogóle z tym stykam się po raz pierwszy,

I na pewno nie tylko ja.

Jeśli to jakaś ściema to ostrzeż mnie i innych przed tym.

...Jerzy...
2014-10-22 (22:09)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2087

13559
wpis nr 844 685
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czy możesz nie zaśmiecać tego forum takim gównem!
2014-10-22 (22:48)

status Ken
Data rejestracji: 2012-09-01
Ilość postów: 2921

13557
wpis nr 844 698
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie otwiera się takich maili - sprawdź najnowszym skanerem antywirusowym komputer a przede wszystkim pocztę.

Poza tym jest tego pełno i choć treści się różnią to wszystkie pisane według tego samego schematu.



--- wpis edytowano 2014-10-22 22:53 ---

2014-10-22 (22:50)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 844 699
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak widzę to przytaczasz masę argumentów aby się tym nie zajmować.

Rozumiem że znasz dobrze temat i stanowczo odradzasz angażowanie się w to.

Szkoda tylko że ciągle zmuszasz czytających do domyślania się ,- tego co masz na myśli.

Zdecydowałem się najpierw poradzić, bo po takim czasie na forum mam już pewne ograniczone zaufanie do niektórych kolegów.

Z Tobą @Lottoman akurat jeszcze nie dyskutowałem na żaden temat, ale dzięki i za taką odpowiedź.

...Jerzy...
2014-10-22 (22:51)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 844 700
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzięki @Ken.
2014-10-22 (22:56)

status Ken
Data rejestracji: 2012-09-01
Ilość postów: 2921

13557
wpis nr 844 705
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Uważam że temat jest ważny bo:

1.jeżeli lipa i są złe doświadczenia to ostrzega przed oszustami

2. a jeżeli nie to patrz pkt.1
2014-10-23 (18:54)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 844 862
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

DO WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH TEN TEMAT. [odradzam wchodzenia na tą stronę]

Rzeczywiście,- moje zabezpieczenia na kompie ostrzegają mnie o wysokim stopniu zagrożenia pochodzącym z tej witryny (securitylinkiers.net)

...............

Jednak nadal nikt niczego nie napisał, czy granie na tych opcjach binarnych jest coś warte.

Bo przecież są nawet polskie witryny które oferują swoje usługi w tym temacie i nie są zawirusowane.

Np. wszedłem na stronę (binary24.pl) i moje zabezpieczenia niczego nie wykryły.

A więc wygląda na to że nie temat jest zagrożeniem tylko niektóre witryny .

Jeśli ktoś zechciałby jeszcze coś dodać na ten temat, to chętnie przeczytam o jego doświadczeniach z tej dziedziny.

Tylko proszę, nie odpowiadajcie na pytania pokrętnie, cytatami z książek, tylko jasne konkretne odpowiedzi. Jeśli coś jest gówno warte to dodajcie dlaczego, aby czytający nie musiał się domyślać, bo może domyślać się nie tego co powinien.

...Jerzy...
2014-10-23 (19:38)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 844 888
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hej Jerzy, zainteresowałeś mnie trochę tym tematem. nie tym co piszę ten gość, bo to bajki. Ale samym binary option. Trochę czytałem o tym w internecie wczoraj. To jest jak forex tylko mniej skomplikowane. Ale ryzyko jest jak zawsze z tego co czytam, tzn można łatwo wyzerować sobie konto.



Tu jest forum o którym w miarę rozsądnie o tym pisza, warto poczytać:



http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/6260-skuteczne-inwestowanie-w-opcje-binarne-wskazowki-porady/



Tak sobie myślę w czym to jest lepsze od lotto czy ruletki..

Hmm.. może tylko w tym, że nie jest to do końca hazadr.

Bo pewnie sa jakieś prawidłowości, że jakas para walut o pewnej godzinie zachowuje sie podobnie itd. Oni coś tam o tym piszą...

Może się w to wciągne, zobaczę.



Ale raczej nie na polskiej platformie.

2014-10-23 (21:17)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 844 920
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@arkady202,- No to już jest nas dwóch chcących zgłębić ten temat.

Dziwne że forumowicze nic o tym nie piszą, żadnych konkretów.

Czyżby to temat tabu.?

No nic , ja także więcej poszperam w internecie, odezwę się jak zdobędę większą wiedzę na ten temat.

...Jerzy...
2014-10-23 (21:23)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 844 921
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hej



biniary to hazard prawie to samo co gra na ruletce stawiasz na spadek lub wzrost danej waluty i musisz sie przy tym zmieścić w odpowiedniej ramie czasowej i pewnie jest tak samo jak na forexie zarabia na tym tylko garsta a wiekszosc graczy traci depozytu takze lepiej trzymać sie od tego z daleka ...
2014-10-23 (22:32)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 844 963
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No właśnie, dlatego zastanawiam sie czy warto w to się bawić.

Na ruletce też robiłem sobie wykresy na spadek i na wzrost w excelu. Na czerw.czarne, parz/nieparz. I tez mam wzrosty i spadki. I trendy, linie wsparcia i oporu. To samo z liczbami w 49's.

A przewidzieć coś ciężko. Tu pewnie jest podobnie.



Tylko tym plusem mogłoby być to - ale nie jestem tego pewien - że są jakieś zachowania np. par walut. że o pewnych porach sa "spokojniejsze" czy jakos się zachowują. Ja się nie znam na tym.



Jak się chce zacząć w to bawić to trzeba sobie zadac pytanie na poczatek - dlaczego dana para ma wzrost, a dlaczego spadek? od czego konkretnie to zalezy? Od popyty itp...? Ja takich podstaw nawet nie wiem. Trzeba by poczytac.
2014-10-24 (21:42)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 845 222
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hej arkady



daj sobie z tym spokój poczytaj w sieci ile ludzi przegrywa na forexie ..
2014-10-24 (22:19)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 845 247
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Na razie czytam to forum które wkleiłem.
2014-10-24 (22:28)

status corey843
Data rejestracji: 2014-04-07
Ilość postów: 25

14088
wpis nr 845 248
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

opcje binarne..heh bardzo mnie to korciło,więc postanowiłem poczytać więcej opinii ludzi którzy spróbowali zanim poczytali.Określę to na przykładzie dość praktycznym - jest maszyna-jednoręki bandyta -określ czy daje na stawce 5 pln czy 20 pln-kilka razy trafisz na to co obstawiłeś ale później dzieją się dziwne rzeczy-w maszynie zazwyczaj przestaje ona "dawać" a w opcjach programy do analiz przestają się sprawdzać,wszystko o czym byłeś zapewniany przestaje działać wiec grasz już nie o budowanie portfela a o odrabianie zaległości.Jeśli ktoś mnie zapyta dlaczego jeszcze opcje binarne działają to powiem że maszynka musi się kręcić żeby właściciel mógł zarabiać..ktoś wygrywa ktoś przegrywa.
2014-10-25 (20:36)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 845 539
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hej



wątpie żeby na tych biniarach dało sie na dłuszą mete zarabiać zazwyczaj jak to bywa w takich grach hazardowych na początku cos ugrasz a potem i tak na koniec wszystko stracisz no ale jak ktoś chce niech sobie w to gra w koncu przeciez kasyna i buchmacherzy muszą sie też z czegoś utrzymywać...

--- wpis edytowano 2014-10-25 20:38 ---

2014-10-25 (23:10)

status Peterka_PL
Data rejestracji: 2011-01-24
Ilość postów: 633

12883
wpis nr 845 580
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jestem ciekaw jaka kolega wrozbita posiada wiedze odnosnie binarow ze sie w takim tonie wypowiada.



Jesli ktos wie co w trawie piszczy lub na jakie sygnaly zwracac uwage zanim sie usiadzie do binarow to dlaczego tam nie ''grac'',to samo tyczy sie forexu - z reguly przegrywaja ci ktorym szkoda czasu na nauke i ida na latwizne a tak sie nie da niestety. przestan plesc glupoty z porownywaniem tego do kasyna i bukmacherki bo to ma tyle wspolnego ze soba co zima z latem - tylko pieniadze.



niewiem ile wiesz o binarach ale chyba za malo. Ja tym sie nie zajmuje ale wkurza mnie jak ktos sam gown... wie a najwiecej o tym pisze - dlaczego nie krytykujesz ludzi co graja w totka? to jest wogole nieporozumienie jak dla mnie.



Dlatego jesli masz pisac cos - to wal konkrety a nie ***oly. ja sam na ten temat poczytalem duzo juz dawno temu ale sie nie zajmuje bo stwierdzilem ze nie jestem do tego stworzony - i sie z tym nie kryje bo tu trzeba miec to cos i lubiec finansjere(chodzi mi o nauke co zwiazane z finansami bo to pomaga tez czytac sygnaly) - poprostu nie kazdy jest do takich rzeczy stworzony ale latwy zysk kusi ludzi i dlatego tyle ich przegrywa. Sam tego nie pojmuje jak ludzie daja sie robic w trabe i wchodza w cos o czym bladego pojecia niemaja - niestety taki juz nasz (ludzi) urok jest i nikt nic z tym nie jest w stanie zrobic.



sam osobiscie ucze sie forexu na wirtualnej kasie - z 10tys zrobilem 95tys - jak myslisz to duzo w ciagu pol roku? dla mnie duzo ale wiem ze gdybym gral za prawdziwe to bym tyle niemial bo mniejsze stop losy by byly i kto wie czy wogole bym zarobil. jednak dla zabawy fajna rzecz i nauki polecam - duzo ludzi nie gra za wirtualne bo uznaja to za strate czasu ale odpowiedz co warto stracic - czas czy kase?



polecam znalezc binary na wirtualna i sprobowac i samemu zobaczyc co w trawie piszczy zanim sie kase wplaci(o ile sie wplaci).



Jak dla mnie to forex i binary to jest to samo tylko nazwa inna inna - tu i tu zakladamy sie czy pojdzie w gore lub w dol roznica polega na proficie/stratach - w jednym sa stale a w 2 ruchome.



sorki za wiersz ale pisze co mysle - pewnie znajda sie krytykanci jednak nikt nie zabroni sie wypowiadac co mu w dupie gra



pozdrawiam





tu mozna zagrac za wirtualne:



https://deal.binary.com/c/linkto_acopening.cgi?actype=virtual&l=PL

--- wpis edytowano 2014-10-25 23:15 ---

2014-10-26 (01:46)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 845 585
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hej peterka pl



gra na demie dla zabawy to nie jest to samo i nie przekłada sie potem w zadnym stopniu na gre w realu na prawdziwe pieniądze i każdy osoba ci o tym powie ktora miała kiedyś do czynienia z rynkami finasowymi i tez nie do konca jest prawda to że na forexie przegrywają tylko i wyłacznie jacyś ludzie ciemni niedouczeni nie posiadający odpowiedniej wiedzy a niestety zdarza sie i tak że i również ludzie wykształceni finasiści a nawet osoby po studiach bankowych traca tam swoje depozyty....



jesli ktos ma na to ochote to niech sobie w to gra prawo tego nie zakazuje a ludzi do więżeń za to nie wtrącają ..

2014-10-26 (16:29)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 845 763
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Peterka,- dziękuję za linka do gry w wirtualnej ..........

Wiadomo że wirtualnie jest dużo inaczej jak w realu, ale to najlepszy sposób aby nabrać praktycznej wiedzy i nauczyć się ją później stosować.

Natomiast do drugiego kolegi,- oczywiście że przegrywają zawodowi gracze, tak jest wszędzie w każdej grze, ale najczęściej dzieje się tak dlatego że nie potrafią się powstrzymać i szarżują, zapominając że ryzyko jest zawsze, także w tedy gdy wszelkie wskaźniki sugerują ryzyko bliskie zeru.

Obecnie jestem całkiem zielony w tym temacie, ale wiem na pewno że w totolotki także niczego nie da się przewidzieć.

Będę śledził wszystkie wasze wypowiedzi i analizował spostrzeżenia.

Że rynki czasami dziwnie się zachowują, to mnie tak bardzo nie dziwi, zastanawia mnie bardziej taka przyziemna rzecz. Zwróciłem uwagę na ilość zarejestrowanych graczy na tych witrynach, i moim zdaniem - jest ich bardzo mało. zastanawia mnie dlaczego?

Gdzie można sprawdzić czy strona firmy, umożliwiająca granie na opcjach binarnych jest legalna, zarejestrowana i czy podlega jakieś kontroli.

....Jerzy...

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina