Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

system wzajemnego wsparcia

2013-06-05 (10:41)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 645 281
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mam fajny program polski dziala od miesiaca wplata jest nieduza nawet ja oplacam wejscie tym ktorzy by chcieli tu sobie cos dorobic ,-Jezeli w to nie wierza, ja juz mam kilka wplat, a dopirero jestem w tym od tygodnia, system naprawde dobrze dziala.Zainteresowanym pokaze moje wplaty i powiem dokladnie jak to dziala . kizak1950@wp.pl
2013-06-05 (11:02)

status wasyl-piaski
Data rejestracji: 2012-10-01
Ilość postów: 284

13604
wpis nr 645 300
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

opisz cos wiencej

bo liznąłes temat

i nic z tego nie wiemy

co i jak

czy ty płacisz czy my

co i jak
2013-06-05 (11:50)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 645 330
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mam dla Ciebie ,interesującą propozycję ,ale zanim ją przedstawię chcę Ci zadać trzy pytania ;



1. Czy interesujesz się zarabianiem przez internet ?

2. Czy już uczestniczyłeś w programach biznesu online ?

3. Jeśli tak ,to czy jesteś zadwolony i czy zarobiłeś pieniądze ,czy też poniosłeś straty ?



program który chcę Ci zaproponować jest programem do zarabiania online , który umożliwia zarabianie realnych pieniędzy ,bezpośrednio wpływających na Twoje konto ( nie pośredniczymy w obrocie finansowym) .



Nie pobieramy haraczu w postaci dodatkowych opłat



Raz stworzony zespół w programie partnerskim wygeneruje Ci comiesięczne dochody bez potrzeby opodatkowania.

System Wzajemnego Wsparcia jest legalnym sposobem na generowanie dodatkowych środków finansowych w Twoim budżecie domowym .,który nie wymaga dużych nakładów czasowych.

Już w najbliższym czasie wprowadzamy nowatorskie rozwiązanie dla każdego użykowanika telefonu komórkowego ,na którym każdy zarejestrowany uczestnik programu będzie generował kolejne comiesięczne pasywne dochody. prosze napisac na meila
2013-06-06 (12:10)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 645 798
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zapewne system darowizn, wpłać x osobom po 20 zeta, a kiedyś tam ktoś tobie wpłaci ileś tam



nie polecam
2013-06-07 (11:06)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 646 238
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Piszę do was ponieważ mialem kilka intersujących spotkań w sprawie wzajemnego wsparcia Chcialem się podzielić z wami moimi przemyśleniami po dniu dzisiejszym zwłaszcza po jednym spoptkaniu za bardzo interesującym człowiekiem o ogromnym doświadczeniu marketingowym ,który odnosi sukcesy w Networku , ale do rzeczy.Podczas naszego spotkania prawie 1,5 godzinnego usłyszałem w pewnym momencie ,cytuję " czy Ty wiesz że dzisiaj w Newtorku ludzie nie zarabaiją ,jest totalny brak dochodów 90 % ludzi nie ma pieniędzy na bieżące oplaty .ludzie po prostu poszukują pieniędzy na bieżące życie " Zaczęliśmy się wymieniać poglądami na ten temat i doszliśmy wspólnie do kilku interesujących przemyśleń ,które decydują naszym zdaniem o takim stanie rzeczy ,dość tragiczną sytuację większości z ponad 750.000 osób w Polsce zajmujących się Networkiem tradycyjnym i internetowym a zwłaszcza internetowym (heidy) 1.Brak umiejętności komunikacji 2. Brak wiedzy na temat firmy z którą współpacują ( brak wiedzy na temat produktu,planu marketingowego,itp.) 3. Brak umiejętności duplikacji i czym wogóle jest duplikacja w Networku i programach partnerskich 4. Brak umiejetności wyznaczania sobie na początek celów krotkoterminowych 5. Ustalenia jakich narzędzi potrzebuję żeby zrealizować swoje cele 6. Konsekwentna , systematyczna codzienna praca - w przypadku wzajemniej pomocy ZASTOSOWANIE ZASADY 4 KROKÓW

1.Brak umiejętności komunikacji

[ 2. Brak wiedzy na temat firmy z którą współpacują ( brak wiedzy na temat produktu,planu marketingowego,itp.)

[ 3. Brak umiejętności duplikacji i czym wogóle jest duplikacja w Networku i programach partnerskich

4. Brak umiejetności wyznaczania sobie na początek celów krotkoterminowych

6. Konsekwentna , systematyczna codzienna praca - ZASTOSOWANIE ZASADY 4 KROKÓW

5. Ustalenia jakich narzędzi potrzebuję żeby zrealizować swoje cele



Mam dla Ciebie doskonałą informację . Od dzisiaj nie musisz się już martwić że to dotyczy Ciebie .



Jesteśmy w trakcie przygotowania syetmu edukacynjnego ,który pozwoli Ci bez żadnego problemu posiadać wiedzę na te wszystkie tematy.Najważniejsza dla Ciebie informacja jest taka że tą wiedzę dostaniesz od praktyka biznesowego który od 30 lat parcuje w sprzedaży bezpośredniej i Networku, ktyóry odnióslł sukces biznesowy ,który przez 30 lat odbył ponad 30 tysięcy spotkań biznesowych ,który w edukację zainwestował około250.000zł. . To wszysko dostaniesz za FREE ,po to żebyś odniósł sukces.



to jest z naszego czatu na skypie

I jeszcze jedno już niedługo dostaniesz gotowy system wpsarcia w internecie który w bardzo prosty sposób pomoże CI pozyskiwaniu ludzi do programu partnerskiego



[00:19:47] RemiVip: Ninka co bardzo potrzebne syetm edukacyjny ,czy system wsparcia ineternbetowego do pozyskiwania ludzi

[00:23:35] ninka134: I jedno i drugie! Przynajmniej dla mnie...początkuję.

[00:24:55] Wioletka.: wydaje mi się ,że wszystkim się nam przyda

[00:25:06] Wioletka.: a napewno zaowocuje potem

[00:26:00] RemiVip: Macie w 100% rację i tak zrobimy (y) (y) (y) (handshake)

[00:26:22] Wioletka.: super (y)

[00:26:42] Wioletka.: to się nazywa współpraca

[00:27:20] Janusz Kowalski: witam serdecznie wszystkich (handshake)

[00:28:01] Janusz Kowalski: ludzie za mało wierzą

[00:28:32] Janusz Kowalski: nie mają odpowiedniego przekonania

2013-06-07 (13:07)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 646 300
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

: Jeżeli ktoś osiągnie sukces finansowy, mówimy: Miał szczęście, udało mu się, miał układy i znajomości. Zobacz kiedy dzieje się źle, każdy z nas staje się nagle mistrzem świata w usprawiedliwianiu swojego położenia. Szczególnie w sytuacji finansowej. Może po prostu osoba, która osiągnęła sukces, pracowała mądrzej niż my i wiedziała coś, czego my nie wiemy? Mówimy również na pocieszenie, kiedy nam się nie układa - pieniądze szczęścia nie dają. Wymyślamy wszelkie możliwe usprawiedliwienia naszej sytuacji, aby tylko jej nie zmieniać i nic nie robić ponad to, co dotychczas.



Jak rozsądnie wytłumaczyć to, że coś nam nie wyszło? Najprościej zwalić winę na kogoś. Upraszczając, sprowadzamy wszystko do stwierdzenia - my jesteśmy dobrzy, postępujemy jak należy, tylko inni są źli. Dlatego znajdujemy się ostatecznie w nieciekawej sytuacji. Ja jestem dobry, powinienem mieć lepiej myślimy. Pytanie co zrobiliśmy w tym kierunku, żeby poprawić naszą sytuację?



Fikcyjne bariery



Opowiem Ci teraz historię o słoniu. Nie wiem, czy o tym wiesz, ale podczas tresury małego słonia przywiązuje się do pala (na szczęście robi się to coraz rzadziej osobiście jestem przeciwnikiem tresowania i krzywdzenia zwierząt). Mały pal mały słoń. Słonik jest przywiązany za nogę i wie od najmłodszych lat, że nie jest w stanie tego pala wyrwać. Kiedy rośnie i nabiera wagi i siły, nic się nie zmienia. W jego świadomości pal wciąż stanowi wyzwanie nie do pokonania. Mimo, że jednym szarpnięciem mógłby pokonać przeszkodę i oswobodzić się, pal staje się silniejszy od niego. Wyobraź sobie, że taki pal to Twoja obecna sytuacja. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do podejmowania wyzwań i ryzyka, bo w pewnych warunkach czujemy się wystarczająco komfortowo. Moglibyśmy zmienić coś jednym ruchem, jednym niewielkim krokiem. Wyrwalibyśmy ten metaforyczny pal. W naszej świadomości jednak istnieje przekonanie, że to wcale nie jest takie proste, że sytuacja-pal nas przytłacza, nie da się tak łatwo nic zmienić.



Czy takim palem może być Twoja obecna pensja? Czy ktoś wpisał nam do dowodu, że mamy zarabiać 1500 zł? Sprawdziłem, nic takiego tam nie ma. Pewnie myślisz: przecież gdyby można było tak łatwo zmienić swoją sytuację każdy zmieniłby swoją sytuację na lepszą.



Czym wyróżniają się ludzie sukcesu?



Ile usprawiedliwień w swojej głowie jeszcze stworzysz, żeby tylko nie ruszyć się z miejsca? Pomyśl, co stałoby się, gdybyś wyrwał pal, niczym wielki słoń, który próbuje się oswobodzić. Czy nie przekonałbyś się o swojej sile? Zmieniłbyś swoją sytuację? Uwierzyłbyś, że jednak się da? Ludzie sukcesu różnią się od tych, którzy tego sukcesu nie osiągają wiarą w to, że właśnie IM się uda. Wierzą i robią coś w tym kierunku, żeby im się udało.



Zgodzę się, że nie każdy w swoim życiu będzie milionerem. Nie każdy ma taki cel. Mogę się zgodzić z tym, że nie każdy ma chęci, energię i potencjał, aby być bardzo bogatym. Nie każdy też odniesie sukces. Jest na świecie bardzo wielu ludzi, którzy nie odnoszą sukcesów. Zazwyczaj głównie dlatego, że nie wiedzą jak to zrobić. Drugi powód jest Ci już znany nie robią nic, aby się do swojego sukcesu przybliżyć. Nawet, jeżeli mają wiedzę, to zwyczajnie brakuje im chęci, żeby podjąć działania, które do sukcesu prowadzą.



Masz wybór możesz nic nie robić. Ma to swoje pozytywy. Na przykład nie narazisz się na drwiny innych, kiedy coś Ci nie wyjdzie. Nikt nie powie wtedy: nie udało Ci się!. Możesz tak zrobić, ale pamiętaj, że każda porażka prowadzi nas do sukcesu. Zanim osiągniesz sukces, prawdopodobnie popełnisz też kilka błędów. Musisz to wkalkulować w cenę sukcesu. Zwycięzcy różnią się od przegranych tym, że nie poddają się przy pierwszej lub drugiej porażce oni po prostu idą dalej, ponieważ wiedzą, że w końcu swój sukces osiągną. Podejmują wyzwania, czy chodzi o zrzucenie paru kilo, czy też o przebiegnięcie maratonu.



Pomyśl, jak będziesz się czuł, kiedy inni osiągną swój sukces, a Ty wciąż będziesz stał w miejscu. Ja składam Ci propozycję, abyś spróbował sam zdobyć to, czego pragniesz. Ty decydujesz. Sugeruję Ci, abys napisal do mnie a napewno nie bedziesz zalowac , juz tu kiedys pisalem ze pomagam zarobic kase juz inni zarabiaja , Wystarczy tylko chciec pracowac! Do normalnej pracy chodzisz na 8 godzin , jezeli ja masz , a jezeli bedziesz tu pracowac te 8 godzin ? To gwarantuje z moja pomocą bedziesz miec duuuzo wiecej . Tylko napisz , pozdro dla wytrwalych
2013-06-07 (19:15)

status p29
Data rejestracji: 2013-03-22
Ilość postów: 381

13778
wpis nr 646 432
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

„Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko

na drogich, słomianych inwestycjach"
2013-06-07 (20:15)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 646 459
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tu na tym forum jest sporo osob ktore by chcialy grac w lotto ale tez nie maja zbyt wiele kasy.Moj system daje takowe mozliwosci, ale przeciez nic nie jest za darmo, to sie kazdy z tym zgodzi.Trzeba jednak popracowac aby kasa byla. Bez pracy nie ma kolaczy. Wejscie do systemu kosztuje 18zeta,duzo? Moze jednak warto sprobowac? Przekonac sie? to pisz kizak1950@wp.pl
2013-06-07 (23:12)

status Maliniak
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 319

12879
wpis nr 646 581
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

p29,



dobrze powiedziane, o tych prawdziwych pieniądzach,

dodam jeszcze, o sukcesie, o którym dużo i sukcesywnie pisze/kopiuje "hektor55-wielki-wspaniały",



"...a prawdziwy sukces osiąga się po trupach",

czytaj - kosztem innych.



Nie wiem, ile może kosztować leczenie hektora55 w jego "piramidalnej" chorobie, na pewno przyda Mu się system wzajemnego wsparcia!

Tylko, że ...tego nie da się wyleczyć!



Witajcie w raju! wzajemnego wsparcia!

Bądź zdrów Hektorze,

Ave Hektor! Morituri te salutant!

2013-06-07 (23:16)

status franek sprzedawca firanek
Data rejestracji: 2012-08-27
Ilość postów: 1681

13546
wpis nr 646 583
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hehe ale mu dojebałeś
2013-06-07 (23:31)

status jacek1234
Data rejestracji: 2013-05-28
Ilość postów: 24

13854
wpis nr 646 590
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czy ta "praca" ma polegać na tym by wpłacić jakąś kwotę i polecić znajomych którzy też tą kasę wpłacą itd. itd.? Piramidka taka?
2013-06-07 (23:44)

status brodin
Data rejestracji: 2006-04-26
Ilość postów: 66

1958
wpis nr 646 597
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ten wspaniały biznes najlepiej obrazuje taki stary dowcip.





Idzie drogą dwóch gości i każdy z nich ma w kieszeni złotówkę .

jeden mówi do drugiego

-wiesz co? mam pomysł na zarobek

drugi pyta -jaki?

pierwszy mówi -ja nasram ty zjesz moje odchody i ja ci zapłacę ,następnie ty nasrasz ja zjem twoje odchody i ty mi zapłacisz i oboje zarobimy .

Jak powiedzieli tak uczynili .

Idą dalej drogą pierwszy pyta drugiego -ile masz kasy w kieszeni ?

drugi odpowiada -zaraz policzę - no złotówkę-a ty

pierwszy odpowiada -ja też złotówkę.

idą dalej a drugi mówi do pierwszego -Ty wiesz wygląda na to ,że my się k...a za darmo gówna najedli !





wzajemne wsparcie

przypomina gówna żarcie



pozdrawiam i życzę wysokich wygranych



brodin



2013-06-07 (23:51)

status franek sprzedawca firanek
Data rejestracji: 2012-08-27
Ilość postów: 1681

13546
wpis nr 646 598
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hehe dobre
2013-06-08 (10:23)

status p29
Data rejestracji: 2013-03-22
Ilość postów: 381

13778
wpis nr 646 654
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

... jestem jednak pełen podziwu koledze Hektorowi, skąd on znajduje czas na wchodzenie w coraz to nowsze interesy czasem ja się z jedną pracą opędzić nie mogę a Hektor to już w 6tym czy ósmym interesie siedzi

musi być bardzo majętnym człowiekiem z tylu źródeł czerpać zyski



tak na marginesie, niesamowicie bawią mnie obecne formy rekrutacji, mianowicie zasypują ofertami szkoleń o wartości milion milionów złotych całkowicie za darmo, bądź taki delikwent w rozmowie ze mną uświadamia mi że godzina jego pracy kosztuje 150 zł.. to znaczy że co , mam mu płacić za to że chce mnie na siłę zrekrutować ?!!!

wprowadzając te metody do życia codziennego załóżmy że jestem przedstawicielem handlowym firmy XXX, zachodząc z ofertą do siedziby firmy YYY I na dzień dobry mówię im że MAJĄ MNIE K***WA SŁUCHAĆ BO MÓJ CZAS JEST BARDZO DROGI ...........

2013-06-08 (12:02)

status franek sprzedawca firanek
Data rejestracji: 2012-08-27
Ilość postów: 1681

13546
wpis nr 646 676
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ATTENDITE A FALSIS PROPHETIS
2013-06-08 (18:23)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 646 795
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Niektorzy jedza chleb ze szmalcem i to im calkowicie wystarczy ale ja wole jesć tez ze szmalcem ale do tego z uszczelką, I własnie na te uszczelke jest potrzebna kasa, pozdro dla wytrwalych
2013-06-08 (18:28)

status franek sprzedawca firanek
Data rejestracji: 2012-08-27
Ilość postów: 1681

13546
wpis nr 646 799
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

2013-06-08 (21:02)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 646 872
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja tu na tym forum jestem praktycznie od poczatku i obserwuje jak niektorzy robia kombinacje na lotka , fakt, robia to dobrze bo sie na tym znaja, ale efekty sa mizerne , ja tez gram , na systemach zeby zjadlem i uwazam aby cos wygrac to tylko w grupie i na to jest tez potrzebna kasa. Ale wiadomo ze pracy brakuje na rynku, wiec co robic?Chyba kazdy zna takie firmy jak avon i podobne. Ale jak tam sie zarabia? Jezli ktos sie zapisze to napewno z jakiegos polecenia, czyli ten ktos robi strukture albo piramide to to samo, prawda? Im wiecej poleconych to wiecej zarobi z ich sprzedazy czyli normala prowizja. Jednym sie to udaje i sa bardzo heppy innym sie to nie udaje i twierdza ze to be. Teraz ja twierdze ze w tych czasach trudnych tylko mozna zarobic na polecaniu , budowaniu struktury czy piramidy bo to na jedno wychodzi .Piramidy kojarza sie niektorym z wiekim oszustwem , tak bylo,na czym to polegalo? Zasada byla prosta ,trzeba bylo zainwestowac sporo kasy kilka tys zl i zaprosic 2-3 osoby jezeli sie udalo to byl tam zwrot i jakis zysk. potem zalozyciele znikali i bylo ebe. W tym co ja proponuje jest jedna dobra zasada ze wplacamy komus co miesac 18 zeta raz w miesiacu , w zamian otrzymujemy 20-30 wplat na konto po 18 zeta , To pytam czy nie wyslesz te 18 zeta? Raz w miesiacu? a jezeli w nastepnym miesiacu otrzymasz 100 takich wplat? a znow w nastepnym miesiacu otrzymasz 200 takich wplat to nie wplacisz te 18 zeta? Czyli ja promuje ten program bo my sobie pomagamy wzajemnie a komu kasa nie jest potrzebna? Czyli pozdro dla wytrwalych
2013-06-08 (21:20)

status p29
Data rejestracji: 2013-03-22
Ilość postów: 381

13778
wpis nr 646 889
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a nie mówiłem ?



„Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko

na drogich, słomianych inwestycjach"



Hektor, doskonale Ciebie rozumiem.. w dzisiejszych czasach człowiek się chwyta różnych okazji by polepszyć swoja egzystencję, ale jak czytam to co napisałeś przed chwilą to po prostu ciężko mi uwierzyć że nie widzisz w tym "interesie" nic niepokojącego.. cudów nie ma, pieniędzy za darmo też nikt nie rozdaje ale liczyć na to że za 18 zeta miesięcznie będzie mi wpływać co miesiąc jak powiedziałeś 100 czy 200 razy więcej .... nie wiem, może nie chcesz widzieć kto tak naprawdę na tym interesie zarobi...
2013-06-08 (23:20)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 646 982
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no wlasnie ja i inni zarobia .Kilka lat temu bylo cos podobnego tylko tam sie wplacalo po 20 zeta byly tzw listy, internet prawie nie znany, tylko ogloszenia w gazetach.Ja w to wszedlem dla zabawy jak to pojdzie dalej okazalo sie ze wplaty zaczely wplywac , powiedzialem kumplowi o tym ze to fajne i mozna zarobic pokazalem mu wplaty przez poczte ok 200zeta , powiedzial ze to piramida , tak ja mu przyznalem racje ze to piramida , po ok 2 tyg znow go spotkalem i pokazalem my przekazy z poczty te wplaty bylo ok 500zeta i mowie fajny biznes to powiedzial ze to piramida i w to nie wchodzi, ja mu przyznalem racje ze to piramida ze na tym najlepiej sie zarabia, po ok miesiac czasu znow go spotykam , pomyslalem sobie jaki to jest beton, ale nic pokazalem mu przekazy teraz to zaczynal liczyc co wczesniej nie robil bylo tego ok 1500 zeta popatrzyl na mnie i powiedzial juz ciszej ale to piramida , ja sobie pomyslalem ja zarabiam , i powiedzialem mu tak to piramida , po ok 2 tygodnich jak juz uslyszal o tym od ilus tam osob ze to chodzi , przyszedl do mnie po jedna liste , ze chce w to wejsc , ja mu na to, alez to piramida ty nie mozesz w to wejsc bo glupot nagadasz, uparl sie ze teraz on chce ,wiec ja mu dalem bo to zawsze jakis zarobek, co sie okazalo ? On potrafil znalezc 20 osob w ciągu jednego tygodnia nawet byl lepszy odemnie , I wlasnie mnie o take betony chodzi bo potem oni sa najlepszymi liderami. Pozdro dla wytrwalych
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina