Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij prywatną wiadomość do admina

Czy modlitwa ma wplyw na wygrana


2013-01-18 (08:23)

statusgreg
Data rejestracji: 2004-07-14
Ilość postów: 6707

363
wpis nr 594 007

AJak myslicie czy ja zbzikowalem moimi modlami do
Przywołanie Anioła

Anioła można przyzywać głośnym głosem,
powtarzając jego imię,
jak w różańcu,
lub szeptem
w zacisznym ustronnym miejscu.
Spróbuj go sobie wyobrazić,
napisz jego imię wielkimi literami
i
zobacz go oczami swej duszy.
Poproś o pomoc
i rozwiń swój potencjał do maksimum,
usuń swoje wady i żyj w harmonii z innymi,
jak i naturalnie z samym sobą.
***
Pomocne Anioły

(1) VEHUIAH, czyli boska szlachetność - anioł, który odpowiada za niespodziewane sukcesy, miłość od pierwszego wejrzenia, szczęście, przezwyciężenie kłopotów, zapewnia otrzymanie pomocy, gdy o nią prosimy.

(2) IELEL, czyli boski pomocnik - anioł, który odpowiada za spokój i pogodę ducha, wzmacnianie się, lojalne więzi, odbudowę oraz za rozpoczynanie nowych spraw.

(3) SITAEL, czyli boska nadzieja dla każdej istoty - anioł, który odpowiada za ochronę przed przeszkodami, niewdzięcznością, naiwnością i hipokryzją, zapewnia pomoc w niewielkich trudnościach, opiekun idealistów.

(4) ELEMIAH, czyli ukryta boskość - anioł, który odpowiada za sukcesy artystyczne, wojowniczość ducha, słuszną dumę, zapewnia ochronę przy podejmowaniu ryzyka, hamuje impulsywność, ułatwia naprawienie błędów.

(5) MAHASIAH, czyli boskie zbawienie - anioł, który odpowiada za realizację konkretnych marzeń, takt, zmianę dotychczasowego spojrzenia na życie, zapewnia opiekę przy szukaniu pracy, podczas nauki, ułatwia ujawnienie nieuczciwych intencji.

(6) LELAHEL, czyli boska chwała - anioł, który odpowiada za dobór odpowiedniego partnera, pomoc w trudnej sytuacji w związku, sukcesy polityczne, uzyskanie zadośćuczynienia, wygraną walkę.

(7) AKHAYAH, czyli boska cierpliwość - anioł, który odpowiada za komunikację międzyludzką, pomaga w zdaniu egzaminów, wygraniu zawodów, jest opiekunem dziennikarzy i aktorów.

(8) KHAHETHEL, czyli boska cześć - anioł, który odpowiada za dochody z rolnictwa i innej pracy fizycznej, chroni przed pokusami i zdradą, jest opiekunem nauczycieli i sportowców.

(9) HAZIEL, czyli boska litość - anioł, który odpowiada za trwałe więzi, pojednanie, nagłe zmiany, chroni przed nieuczciwą konkurencją i niezdrową rywalizacją oraz zdradą w interesach.

(10) ALADIAH, czyli boska łaskawość - anioł, który odpowiada za radykalne zmiany, regenerację sił, wybaczenie doznanych krzywd, pomaga rozprawić się z bolesną przeszlością, chroni przed chorobami psychicznymi.

(11) LAUIAH, czyli boska chwała - anioł, który odpowiada za zdobycie sławy, zwalczenie zawiści i zazdrości, pomaga zdobyć pomoc wpływowych ludzi, wspiera karierę polityczną, chroni przed depresją.

(12) HAHIAH, czyli boska otucha - anioł, który odpowiada za cudowne, niespodziewane rozwiązania, chroni przed nadmiernym ryzykiem, stratami, przykrościami i irracjonalnym strachem.

(13) IEZALEL, czyli boska sława - anioł, który odpowiada za zjednoczenie, pracę zespołową i badawczą, wierność, uczciwość, miłość i optymizm, chroni przed kłamstwem i oszustwem, wspiera przyjaźń i zgodne partnerstwo.

(14) MEBAHEL, czyli boska opieka - anioł, który odpowiada za tolerancję, sukcesy na polu artystycznym, zapewnia zmianę kierunku i stylu życia, jest opiekunem ludzi twórczych.

(15) HARIEL, czyli boskie tworzenie - anioł, który odpowiada za lojalność w relacjach międzyludzkich, braterstwo, wzmaga talenty, sprzyja zmianom, patronuje konstruktywnym i twórczym dyskusjom.

(16) HAKAMIAH, czyli boski wszechświat - anioł, który odpowiada za dotrzymanie obietnic, przezwyciężenie kłótni i zdrady, daje dobre rady, zapewnia przychylność wpływowych ludzi, jest opiekunem duchownych.

(17) LEVIAH, czyli boski podziw - anioł, który odpowiada za odpoczynek, przezwyciężenie stresu i zmęczenia, pomaga wprowadzić rozejm i zmienić punkt widzenia, jest opiekunem ludzi starszych i emerytów.

(18) IEILAEL, czyli boska nagroda - anioł, który odpowiada za przezwyciężenie trudności z złośliwych plotek, realizację spraw niemożliwych, wspiera legalne działania, ujawnia szkodliwe sekrety.

(19) LEUUIAH, czyli boska pobłażliwość - anioł, który odpowiada za przypływ pieniędzy lub informacji, wspiera słuszne żądania, uspokaja wewnętrzne konflikty, chroni przed nieprawidłowymi decyzjami i wyborami oraz melancholią.

(20) PAHALIAH, czyli boskie zbawienie - anioł, który odpowiada za wierność małżeńską, samokontrolę, odporność na choroby fizyczne, chroni ważne tajemnice.

(21) NELKHAEL, czyli boska jedność - anioł, który odpowiada za dotrzymywanie danego słowa, naprawę wyrządzonych szkód, filozofię życiową, chroni przed męczącymi osobami, zawiścią.

(22) IEIAIEL, czyli prawa ręka Boga - anioł, który odpowiada za dotrzymanie tajemnicy, uniknięcie nieszczęścia, chroni przy transakcjach handlowych, przed kradzieżami, opiekuje się podróżnymi.

(23) MELAHEL, czyli boskie wyzwolenie - anioł, który odpowiada za zdrowie, podróże dla przyjemności, chroni przed katastrofami żywiołowymi (powódź, pożar itp.), jest opiekunem botaników i lekarzy.

(24) HAHUIAH, czyli boska dobroć - anioł, który odpowiada za wolność, niezależność i prawdomówność, chroni przed uwięzieniem, niesłusznym oskarżeniem i niegodnymi zaufania przyjaciółmi.

(25) NITHHAIAH, czyli boska mądrość - anioł, który odpowiada za dom, bezpieczeństwo rodzinne, odbudowę, kontrolowanie sytuacji, zapewnia słuszną rekompensatę, jest opiekunem magów i spraw magicznych.

(26) HAAIAH, czyli boska tajemnica - anioł, który odpowiada za uczuciowe zwycięstwo, osiąganie ambitnych celów, powstrzymuje przed zdradą, jest opiekunem osób publicznych.

(27) IERATHEL, czyli boska sprawiedliwość - anioł, który odpowiada za elokwencję, komunikację, zrealizowanie marzeń i nadziei, pomaga przy rozwiązywaniu problemów, jest opiekunem uczonych i pisarzy.

(28) SEEHIAH, czyli boskie uzdrowienie - anioł, który odpowiada za korektę sposobu i kierunku działania, chroni przed wypadkami, załamaniem psychicznym, niebezpieczeństwami i uzależnieniem.

(29) REUIEL, czyli boski pomocnik - anioł, który odpowiada za spotkanie życzliwych osób, popularność i rekompensatę poniesionych strat, chroni przed rozczarowaniem i sekretnymi wrogami.

(30) OMAEL, czyli boska cierpliwość - anioł, który odpowiada za satysfakcję, idealne zjednoczenie bliskich osób, powodzenie materialne i dobre relacje z matką, chroni dzieci i zwierzęta.

(31) LEKHABEL, czyli boska inspiracja - anioł, który odpowiada za genialne pomysły, niespodzianki, przezwyciężenie trudności, zapewnia korzystne zmiany, przezwyciężenie oporu i wygraną.

(32) VASARIAH, czyli boska prawość - anioł, który odpowiada za pieniądze, fortunę, zapewnia ochronę dla spraw materialnych, odpowiada za wybaczenie błędów i rozwianie prawnych wątpliwości.

(33) IEHUAIAH, czyli boska wiedza - anioł, który odpowiada za umiejętność adopcji do nowych warunków, sukces zawodowy i naukowy, umiejętność panowania nad sobą, chroni podczas konfrontacji z wrogami.

(34) LEHAHIAH, czyli boska łagodność - anioł, który odpowiada za religijność, dyscyplinę, wynagrodzenie, chroni przed kłótniami i niezgodą, wspomaga wierność i uczciwość.

(35) KHAVAKIAH, czyli boska radość - anioł, który odpowiada za pojednanie z partnerem i rodziną, pomaga przezwyciężyć problemy osobiste, uczy dzielenia się, wspomaga proces powrotu do zdrowia.

(36) MENADEL, czyli boska czcigodność - anioł, który odpowiada za uporządkowanie problemów, wspomaga przy zmianie miejsca pracy, chroni przed brakiem satysfakcji, lenistwem i chorobliwymi ambicjami.

(37) ANIEL, czyli boska moralność - anioł, który odpowiada za sławę, przezwyciężenie lęków, oczyszczenie się, wspiera konsekwentną prace i naukę, decydujące działania, odwagę.

(38) HAAMIAH, czyli boska nadzieja - anioł, który odpowiada za zażegnanie niebezpieczeństwa, dalekie podróże, przynosi miłość, zrozumienie partnera, chroni przed krzywdą, agresywnymi konfrontacjami.

(39) REHAEL, czyli boska łagodność - anioł, który odpowiada za prawdziwą przyjaźń, więzi rodzinne, pouczające działania, narodziny, dobre relacje z rodzicami i dziadkami.

(40) IEZEL, czyli boska radość - anioł, który odpowiada za dar precyzyjnego wysławiania się, marketing, sferę kultury i sztuki, chroni pożywienie i uwalnia od drobnych wrogów.

(41) HAHAHEL, czyli boska trójjednia - anioł, który odpowiada za dokonywanie wyboru, pomyślność w podróży, wpływowych przyjaciół, kontakty z mądrymi i wykształconymi osobami, daje wsparcie i chroni przed niepewnością.

(42) MICHAEL, czyli boski dom - anioł, który odpowiada za akceptację pełnionych ról i przeżywanych sytuacji, zapewnia lojalność wobec ideałów i ludzi, pomaga uregulować zobowiązania i spłacić długi.

(43) VEVALIAH, czyli boska władza - anioł, który odpowiada za radykalne zmiany, wyjście zwycięsko z każdej próby, chroni przed samotnością, zapewnia wyzwolenie od trosk.

(44) IELAHIAH, czyli boska wieczność - anioł, który odpowiada za walkę z niesprawiedliwością, odważne wybory, otrzymanie zadośćuczynienia za krzywdy, jest opiekunem wojowników duc Medytacja z Aniołem Fortunatą

Jest to anioł bogactwa i dostatku. Poproszony o pomoc ześle ci w medytacji energię dobrobytu.
Przygotowanie:
1. Wyłącz telefon, radio, telewizor.
2. Niech nic i nikt ci nie przeszkadza przez mniej więcej godzinę.
3. Zapal złotą lub żółtą świecę i ulubione kadzidło.
4. Posłuchaj muzyki relaksacyjnej.
5. Usiądź lub połóż się wygodnie. Nie krzyżuj rąk ani nóg.
6. Zamknij oczy i głęboko oddychaj. Weź wdech i licz: 1, 2, 3. Wydech i licz: 1, 2, 3. Postaraj się zrobić to 10 razy.

Treść medytacji:
Przejdź przez most z Aniołem Stróżem. Przyjrzyj się, jak wygląda idący obok ciebie anioł. Przyjrzyj się sobie i okolicy wokół ciebie. Zobacz, jak z twojego serca wychodzą różowe promienie, które otulają całe ciało. Gdy już będziesz całkowicie tym różem otulony, zaproś Anioła Fortunatę. Kiedy nadejdzie, popatrz na niego.
Jak jest ubrany, co trzyma w dłoniach. Poproś go o energię bogactwa, obfitość w sferze materialnej. Zobacz, jak Anioł podnosi nad twoją głową ręce. Spływają na ciebie świetliste promienie. Popatrz, jaki mają kolor. Wyobraź sobie, że Anioł obsypuje cię wszelkimi dobrami. Ale pamiętaj, że bogactwo to także talent. Poproś go więc, aby pomógł rozwijać twoje wewnętrzne zdolności. Gdy Anioł będzie obsypywał cię darami, ty zbieraj je zbieraj. Popatrz teraz na siebie jak na szczęśliwego człowieka, który ma zdolności, otoczony jest przyjaznymi ludźmi, cieszy się szacunkiem – dzięki temu wszystkiemu staje się też bogatym (w sensie materialnym) człowiekiem.
Na koniec medytacji najpiękniej, jak umiesz, podziękuj Aniołowi za otrzymane dary. (45) SEALIAH, czyli boski przewodnik - anioł, który odpowiada za realizację planów i projektów, zbawienie, płodność, powrót do zdrowia, zapewnia uznanie dla zasług i talentów, jest opiekunem przywódców.

(46) ARIEL, czyli boskie objawienie - anioł, który odpowiada za zyski, dobre inwestycje, wzrost dochodów, pozytywne zmiany, zwiększa szanse na sukces, zapewnia dobre decyzje i wygrana w działaniu.

(47) ASALIAH, czyli boska prawda - anioł, który odpowiada za nowatorskie pomysły, ważne, długotrwałe projekty, decyzje do przemyślenia, chroni przed skandalami, zniesławieniem i ujawnieniem sekretów.

(48) MIHAEL, czyli boskie miłosierdzie - anioł, który odpowiada za zakochanie się, małżeństwo, związki, przyjemności, stan posiadania, chroni przed pokusami, zmiennością i napięciami.

(49) VEHUEL, czyli boska wspaniałomyślność - anioł, który odpowiada za pojednanie, negocjacje, powrót do ukochanej osoby, fizyczne przyjemności, zabawę, chroni przed stratami materialnymi.

(50) DANIEL, czyli boska łaska - anioł, który odpowiada za bystrość i sukces w biznesie, uczciwa wygraną, dyplomację, sprawiedliwy osąd, wspiera zakochanych, jest opiekunem dyplomatów.

(51) HAHASIAH, czyli boska tajemniczość - anioł, który odpowiada za wzrost prestiżu i pozycji społecznej, zapewnia ochronę, wspiera wytrwałość w nauce i pracy, rozszerza horyzonty.

(52) IMAMIAH, czyli boska szlachetność - anioł, który odpowiada za niezależną, samodzielną pracę, wyzwolenie ograniczeń, chroni przed cierpieniem, separacją i nadmierną impulsywnością.

(53) NANAEL, czyli boska mądrość - anioł, który odpowiada za parapsychiczną i ezoteryczną sferę życia, wprowadza porządek, chroni przed zasadzkami, chaosem i brakiem organizacji.

(54) NITHAEL, czyli boska niebiańskość - anioł, który odpowiada za altruizm, rozumienie innych, długowieczność, wdzięk, urok osobisty, czar, pomaga dokonywać wyborów w sferze uczuciowej.

(55) MEBAHIAH, czyli boska wieczność - anioł, który odpowiada za wspaniałe dzieła, ważne projekty, publikacje, narodziny, pomaga rozwiązać problemy rodzinne i związane z nauką.

(56) POIEL, czyli boskie wsparcie - anioł, który odpowiada za życzliwe środowisko, plodność, regenerację sił, pomaga w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych, chroni przed słabością, usuwa strach przed porażką.

(57) MUMAIAH, czyli boska chwała - anioł, który odpowiada za tradycyjne wartości i zwyczaje, usuwa sprzeczności i niepewność, łagodzi sytuacje kryzysowe, przynosi konstruktywną krytykę.

(58) KALIEL, czyli spełniający prośby - anioł który odpowiada za marzenia, fantazje i zdrowie, pomaga zwalczyć choroby psychosomatyczne, lenistwo i chwiejność charakteru, pomaga w zrobieniu tego, co musi być zrobione.

(59) HARAHEL, czyli boska wszechwiedza - anioł, który odpowiada za wszelką pomyślność na egzaminach, początki, deklaracje i słowne zobowiązania, chroni przed ogniem, wybuchami oraz przed gniewem i wściekłością.

(60) MIZRAEL, czyli boski pomocnik - anioł, który odpowiada za rozwój kariery, rozwiązania ostateczne, motywujące wyzwania, chroni podczas rywalizacji i zawodów, pomaga przetrwać nieodwracalne zmiany.

(61) UMABEL, czyli boska nieograniczoność - anioł, który odpowiada za szczerą przyjaźń, zainteresowania psychotroniczne, muzykę, pomaga uwolnić się od uzależnień zarówno od sytuacji, jak i od ludzi.

(62) IZAHHEL, czyli boska wielkość - anioł, który odpowiada za wzajemne zrozumienie w związku, harmonię, dobre nowiny, chroni przed pokusami miłosnymi oraz nadmiernymi wydatkami.

(63) ANNAUEL, czyli boska hojność - anioł, który odpowiada za indywidualizm, tolerancję, chroni biznes i dokonane inwestycje, pozbawia uprzedzeń, wspiera przedsiębiorczość i mobliność.

(64) MEHIEL, czyli boska kreatywność - anioł, który odpowiada za kreatywność, aktywność i wyobraźnię, chroni przed problemami emocjonalnymi, wzmacnia odpowiedzialność za rodzinę.

(65) DAMABIAH, czyli boska mądrość - anioł, który odpowiada za odnalezienie prawidłowego kierunku w życiu, chroni przed niewidzialnymi wrogami i agresją emocjonalną, zapewnia spokój.

(66) MENKEL, czyli boska ochrona - anioł, który odpowiada za stabilizację, długotrwałe związki, wspomnienia, chroni przed urazami, zwolnieniem z pracy, przykrymi wpływami z przeszłości.

(67) EIAEL, czyli boski entuzjazm - anioł, który odpowiada za zmiany na lepsze, akceptację przeznaczenia, zainteresowania mistyczne i szczęście, chroni przed nieszczęściem i tragediami.

(68) HABUIAH, czyli boskie wyzwolenie - anioł, który odpowiada za intensywne wysiłki, zarobki, obfite zyski i zdrowie, wspomaga zmiany, remonty, odnowienie, jest opiekunem uzdrowicieli.

(69) ROHEL, czyli boska wszechwiedza - anioł, który odpowiada za zasłużoną sławę, uczciwe zwycięstwo, zapewnia pomoc innych, przynosi nieoczekiwane pieniądze oraz zapobiega stratom.

(70) IIBAMIAH, czyli boskie stworzenie - anioł, który odpowiada za koniec cyklu, transformację i nieuniknione zmiany, chroni przed separacją, oddzieleniem od bliskich, chorobami i urazami.

(71) HAIAIEL, czyli boska potęga - anioł, który odpowiada za siły witalne i energię, chroni przed znużeniem, zmęczeniem, zależnością i prześladowaniem, zapobiega zdradzie zaufania i oszustwom.

(72) NEMAMIAH, czyli cel wszystkich rzeczy - anioł, który odpowiada za największe sukcesy, sławę, pozytywne emocje, chroni przed brakiem umiaru, niedyskrecją, impulsywnością i udawaniem.

Archanioły

(73) MICHAEL, czyli Bóg jest jedyny - archanioł, który odpowiada za prawdę, szczerość, jasne i uczciwe intencje, szczęście, inteligencję, mądrość, wiedzę, przywództwo, równowagę życiową.

(74) GABRIEL, czyli Bóg jest potężny - archanioł, który odpowiada za narodziny zarówno w sensie fizycznym, jak i duchowym, ważne wiadomości, dobre rady, wsparcie duchowe, realizację marzeń i dążeń, opiekę nad dziećmi.

(75) RAPHAEL, czyli Bóg jest uzdrowicielem - archanioł, który odpowiada za bezpieczeństwo w podróży, wypoczynek, zabawę, dobre zdrowie i siły fizyczne, pomyślność w biznesie i innych działaniach.

(76) ANAEL, czyli boska czystość - archanioł, który odpowiada za radość życia, szczerą, głęboką milość, talenty i uzdolnienia artystyczne, twórczość, urok i wdzięk osobisty, prezenty i miłe niespodzianki losu.

(77) ARIEL, czyli Lew Boga - archanioł, który odpowiada za odwagę, godność, charyzmę, tryumfy, szybkie działanie, entuzjazm, aktywność, uczciwą i zdrowa rywalizację, odsłania dwulicowość i fałsz.

(78) ZACHARIEL, czyli boska prostota - archanioł, który odpowiada za dobrobyt, wiarę, bogactwo materialne i duchowe, wierność w przyjaźni, pomyślny los, sukcesy w nauce, wytrwałość, cierpliwość.

(79) CASSIEL, czyli Tron boga - archanioł, który odpowiada za czas, mądrość i filozofię życiową, refleksje, przemyślenia, zbawienie, dokonywanie korzystnych wyborów, sukcesy w pracy, harmonię w rodzinie.
********************
Przez prośby i modlitwy wchodzimy w wyższy wymiar wszechświata, dając sygnał, że potrzebna nam pomoc i rada.

Poszczególne grupy aniołów zajmują się konkretnymi dziedzinami i w takim zakresie są w stanie nam pomagać. Przy ich pomocy łatwiej zdobywamy wiedzę, potrzebne nam umiejętności i cnoty, czyli dobre cechy.

Występują więc anioły: pomyślności, radości, mądrości, odwagi czy służby innym...
Liczne zastępy aniołów krążą nad Ziemią, czekając na znak, że są potrzebne i prosimy je o pomoc.

Często zdarza się, że czegoś bardzo pragniemy, lecz mimo to nasze życzenia nie są zaspokajane. Dzieje się tak, ponieważ nie jesteśmy przygotowani na przyjęcie tego, o co prosimy. W tym mechanizmie tkwi wielka mądrość, gdyż chroni człowieka przed złymi skutkami posiadania niepotrzebnej mu rzeczy.


Największą tajemnicą pomyślności i bogactwa jest nauczenie się otrzymywania tego wszystkiego, co nam potrzebne. Można to osiągnąć poprzez szczere i żarliwe prośby, które kierujemy do swoich aniołów. Bądźmy wobec siebie uczciwi i prośmy o to, co nam rzeczywiście potrzebne oraz pracujmy nad swoim wizerunkiem we własnych oczach. Aby nasze prośby były wysłuchane i spełnione, musimy mieć przekonanie, że dary, które chcemy otrzymać, przyjmiemy z wdzięcznością, czując się ich godnymi. Możemy być pewni, że wszystko, czym zostajemy obdarzeni nie narusza porządku świata, ani nikogo nie zubaża. Prośmy zatem swoje anioły tak często, jak tylko mamy na to ochotę, a one będą pracować, abyśmy otrzymywali coraz więcej.
Z aniołami możemy rozmawiać modląc się do nich, ale możemy wybrać inny sposób, np mówić do anioła własnymi słowami, rozmawiać z nim jak z przyjacielem. Ważne by te słowa rozumieć, dlatego warto kierować prośby, które sami układamy, które są z głębi naszego serca. Prośmy tak, jakbyśmy już otrzymali. Po wypowiedzeniu prośby, nie zapomnijcie podziękować.
Świat anielskich istot, jest niezwykle różnorodny i bogaty. Anioły mogą mieć lśniące, przypominające płomień szaty albo świetliste, mieniące się różnymi odcieniami barw ubrania, lub też występować w bieli, bądź w innych kolorach. Spotkania i rozmowy z nimi były już udziałem wielu ludzi. Medytacja z Aniołem Fortunatą

Jest to anioł bogactwa i dostatku. Poproszony o pomoc ześle ci w medytacji energię dobrobytu.
Przygotowanie:
1. Wyłącz telefon, radio, telewizor.
2. Niech nic i nikt ci nie przeszkadza przez mniej więcej godzinę.
3. Zapal złotą lub żółtą świecę i ulubione kadzidło.
4. Posłuchaj muzyki relaksacyjnej.
5. Usiądź lub połóż się wygodnie. Nie krzyżuj rąk ani nóg.
6. Zamknij oczy i głęboko oddychaj. Weź wdech i licz: 1, 2, 3. Wydech i licz: 1, 2, 3. Postaraj się zrobić to 10 razy.

Treść medytacji:
Przejdź przez most z Aniołem Stróżem. Przyjrzyj się, jak wygląda idący obok ciebie anioł. Przyjrzyj się sobie i okolicy wokół ciebie. Zobacz, jak z twojego serca wychodzą różowe promienie, które otulają całe ciało. Gdy już będziesz całkowicie tym różem otulony, zaproś Anioła Fortunatę. Kiedy nadejdzie, popatrz na niego.
Jak jest ubrany, co trzyma w dłoniach. Poproś go o energię bogactwa, obfitość w sferze materialnej. Zobacz, jak Anioł podnosi nad twoją głową ręce. Spływają na ciebie świetliste promienie. Popatrz, jaki mają kolor. Wyobraź sobie, że Anioł obsypuje cię wszelkimi dobrami. Ale pamiętaj, że bogactwo to także talent. Poproś go więc, aby pomógł rozwijać twoje wewnętrzne zdolności. Gdy Anioł będzie obsypywał cię darami, ty zbieraj je zbieraj. Popatrz teraz na siebie jak na szczęśliwego człowieka, który ma zdolności, otoczony jest przyjaznymi ludźmi, cieszy się szacunkiem – dzięki temu wszystkiemu staje się też bogatym (w sensie materialnym) człowiekiem.
Na koniec medytacji najpiękniej, jak umiesz, podziękuj Aniołowi za otrzymane dary. Medytacja z Aniołem Fortunatą

Jest to anioł bogactwa i dostatku. Poproszony o pomoc ześle ci w medytacji energię dobrobytu.
Przygotowanie:
1. Wyłącz telefon, radio, telewizor.
2. Niech nic i nikt ci nie przeszkadza przez mniej więcej godzinę.
3. Zapal złotą lub żółtą świecę i ulubione kadzidło.
4. Posłuchaj muzyki relaksacyjnej.
5. Usiądź lub połóż się wygodnie. Nie krzyżuj rąk ani nóg.
6. Zamknij oczy i głęboko oddychaj. Weź wdech i licz: 1, 2, 3. Wydech i licz: 1, 2, 3. Postaraj się zrobić to 10 razy.

Treść medytacji:
Przejdź przez most z Aniołem Stróżem. Przyjrzyj się, jak wygląda idący obok ciebie anioł. Przyjrzyj się sobie i okolicy wokół ciebie. Zobacz, jak z twojego serca wychodzą różowe promienie, które otulają całe ciało. Gdy już będziesz całkowicie tym różem otulony, zaproś Anioła Fortunatę. Kiedy nadejdzie, popatrz na niego.
Jak jest ubrany, co trzyma w dłoniach. Poproś go o energię bogactwa, obfitość w sferze materialnej. Zobacz, jak Anioł podnosi nad twoją głową ręce. Spływają na ciebie świetliste promienie. Popatrz, jaki mają kolor. Wyobraź sobie, że Anioł obsypuje cię wszelkimi dobrami. Ale pamiętaj, że bogactwo to także talent. Poproś go więc, aby pomógł rozwijać twoje wewnętrzne zdolności. Gdy Anioł będzie obsypywał cię darami, ty zbieraj je zbieraj. Popatrz teraz na siebie jak na szczęśliwego człowieka, który ma zdolności, otoczony jest przyjaznymi ludźmi, cieszy się szacunkiem – dzięki temu wszystkiemu staje się też bogatym (w sensie materialnym) człowiekiem.
Na koniec medytacji najpiękniej, jak umiesz, podziękuj Aniołowi za otrzymane dary.
2013-01-18 (08:24)

statusandromeda
Data rejestracji: 2010-11-21
Ilość postów: 2715

12748
wpis nr 594 008

greeg wyłącz radio i posłuchaj muzyki? sprzęt elektryczny wyłączyć to na czym posłuchać muzyki relaksacyjnej?
2013-01-18 (08:52)

statusgreg
Data rejestracji: 2004-07-14
Ilość postów: 6707

363
wpis nr 594 015

Andromed no widzisz masz racje to jak to zrobic?
2013-01-19 (01:00)

statussercelina
Data rejestracji: 2011-06-30
Ilość postów: 11

13101
wpis nr 594 257

jak bida,to do żyda,po bidzie,więc "po" żydzie
2013-01-20 (18:34)

statussimad
Data rejestracji: 2010-02-04
Ilość postów: 1387

12383
wpis nr 594 760

Jest to anioł bogactwa i dostatku. Poproszony o pomoc ześle ci w medytacji energię dobrobytu.
Przygotowanie:
1. Wyłącz telefon, radio, telewizor.
2. Niech nic i nikt ci nie przeszkadza przez mniej więcej godzinę.
3. Zapal złotą lub żółtą świecę i ulubione kadzidło.
4. Posłuchaj muzyki relaksacyjnej.
5. Usiądź lub połóż się wygodnie. Nie krzyżuj rąk ani nóg.
6. Zamknij oczy i głęboko oddychaj. Weź wdech i licz: 1, 2, 3. Wydech i licz: 1, 2, 3. Postaraj się zrobić to 10 razy.


Taaaa następny nawiedzony sekciarz

1. zamknij wodę i nie myj sie przez co najmniej rok , o piciu wody nie ma mowy
2. niech kot ani mysz Boże nawet pies / o człeku nie wspomnę / choćby s.r.a.ć
im się chciało niech zamilkną na wieki
3.Zapal racę i wsadź ją wiesz w co .... najgłębiej jak możesz i odpal ...może
być żółta , kolor nie ma tu żadnego znaczenia i tak bedzie niezłe kadzidło
4. włącz DISCO POLO i i otwórz dobrego jabcoka najlepszy jest "Czar PGR-u"
5.Zalicz glebe ale tak żebyś przy tym z bólu nie skrzyżował nóg ani rąk , chłopy
najlepiej żeby upadali na plecy co by się co innego z jajkami nie skrzyżowało
6. Zamknij drzwi , okna , kominy i wentylację , odpal kuchenkę bez ognia i głęboko oddychaj / anioł jest już blisko i chce ci podać liczby jakie padną w dzisiejszym losowaniu ....jeszcze chwilkę OK? / licz..... 10,9,8, itd.a jak dojdziesz do zera..... dobrobyt sam spadnie na ciebie razem z pierzem anioła
wtedy pozbieraj go do poszewki walnij 3 sety półóż sie spać / jeżeli przeżyłeś punkt 6-ty a rano jak wstaniesz ....jeśli wstaniesz dobrobyt będzie już czekał na ciebie buhahahahahahahahaaaaaaaaaa!!!!!
Zróbcie tak!!! poważnie !!!! to działa
Pasko !!!! Troll na horyzoncie !!!! Jak mnie słyszysz ????
Ide pomedytować bo znowu idzie kumulacja / był dzisiaj dobry bigosik / BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAA!!!
Cyrk przedni !!!
2013-01-20 (21:14)

statusPasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 3811
ADMIN
1
wpis nr 594 796

simad: słyszę Cię doskonale
2013-01-22 (21:29)

statusKEN
Data rejestracji: 2012-09-01
Ilość postów: 2921

13557
wpis nr 595 587

Greg,
Czy nie dostałeś odpowiedzi ?
2013-01-24 (22:43)

statusarkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 691

12603
wpis nr 596 259

Niczego nie popieram ani niczego nie neguję.
Z niekonwencjonalnymi metodami na totka to wygląda tak, że niekonwencjonalne, bzdurne i niedorzeczne to one są na dzień dzisiejszy w 2013 roku. A kto wie jak będzie wyglądać ludzkość i nasze możliwości np. za 1000 lat ? (jak nadal świat będzie istnieć oczywiście).
To, co dziś dla nas jest niekonwencjonalne, za 1000 lat może być jak najbardziej konwencjonalne i zwyczajne. I przewidzenie tego, co wydarzy się jutro (nie tylko liczby w totku) będzie jak najbardziej możliwe. 200 lat temu zupełną bzdurą był pomysł o lataniu, a o lotach w kosmos czy na Księżyc to już całkowita bujda i pukanie się w czoło....

Ktoś powie, że to co innego, bo to odkrycia dotyczące świata materialnego, fizyki itd. Moim zdaniem w świecie niematerialnym - duchowym, nazwa nieważna, jest jeszcze bardzo wiele do odkrycia i to takich rzeczy o których nam się nie śniło.

A propos snów to jest sporo przypadków, w których śniący widzi liczby które będą wylosowane, albo podaje mu je zmarła babcia itp..

Harold Horwood zdobył podobno fortunę śniąc prorocze sny o koniach wygrywających wyścigi.

Medytacja, modlitwa to dla obecnego człowieka zabobony. W sensie przewidywania przyszłości, liczb..
Tak naprawdę to nie mamy zielonego pojęcia jaką mocą prawdopodobnie dysponujemy.

Wszyscy szukamy zdroworozsądkowego i racjonalnego rozwiązania problemu totka, stosując matematykę itp. Ja sam w ten sposób szukam.

Ale prawda jest taka, że ludzie wygrywają najwyższe wygrane na chybił trafił.
Albo w niekonwencjonalny właśnie sposób - zmarła babcia podaje liczby we śnie itp.

Nasz duch, umysł czy świadomość może okazać się bardziej zdroworozsądkową i racjonalną metodą przywidywania przyszłości niż nam się wydaje.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij prywatną wiadomość do admina

Statystyka forum:    
Piszących osób w ostatnich 30 dniach: 173 Ilość tematów: 3870 Ilość odsłon tematów: 50220547 Ilość wypowiedzi: 1152467