Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

List do Boga

2012-12-19 (16:31)

status smerfmadrala
Data rejestracji: 2012-12-19
Ilość postów: 2

13666
wpis nr 584 981
[ CZCIONKA SPECJALNA ]




Witam wszystkich użytkowników multipasko. Podobnie jak Wy na tym forum znalazłem się dlatego, że pieniądzę są dla mnie najważniejsze i podobnie jak Wam tak i mi zależy na tym aby osiągnąć materialny sukces możliwie jak najniższym kosztem. Grami liczbowymi zainteresowałem się, gdy zagłębiłem się w historii Mojrzesza która, to kijkiem rozdzielił morze czerwone, uwalniając swoich podopoiecznych z niewoli Egipskiej. Pomyślałem zatem, ze skoro takie jaja są możliwe to dlaczego ja niemiałbym się uwolnić od niewolniczej pracy na rzecz Polskiego rządu, bądz też pracodwacy, który to za marne grosze 1500 zł każdego dnia od poniedziałku do piątku pozbawiam mnie 8 godzin życia prowokując do pracy, w której to za niewielką sumę pieniędzy każdego dnia wyzbywam się ludzkiej godności i prawa do wolności spędzędzania czasu tak jak lubię, a nie tak jak oczekuje odemnie obecny ustrój Polityczny. Znam o wiele lepsze i kreatywniejsze sposoby na spędzanie czasu, o wiele bardziej wolałbym w tym samym momencie ćwiczyć na siłownie, pływać na basenie, bądz też poznawać różne interesujące mnie osoby. Cóż 1500 zł a nawet 4000 zł miesięcznie to zdecydowanie zbyt niska suma pieniądzy aby była w stanie sprostać moim rosnącym potrzebą i oczekiwanią wobec życia, tym bardziej, że teraz siedzę w domu a na moim horyzoncie nie pojawiają się żadne oferty pracy będące w stanie sprostać moim wymaganią. Zamiast pracować cały rok za 30000 zł zdecydowanie bardziej opłaca mi się raz na miesiąć pobierać pensję od totalizotora sportowego. Bardzo dużo nad tym myślałem i dziś świadom tego konsekfencji ostatecznie zdecydowałem się zarabiać 250 tysięcy złoty 19 każdego miesiąca plus premia w postaci przypisanego bonusu.

Zdecydowałem się na tą formę wynagrodzenia poniekąd ze względów zdrowotnych, no a także ze względu na to, że bardzo szybko chcę posiadać swoje własne mieszkanie, samochód i masę innych rzeczy, które poprawią mój komfort psychiczny i dobre samopoczuie, które przecież w życiu są bardzo istotne. Podjołem również decyzję, że sam będę decydował o tym jakie z 10 numerków będą wpadały do maszyny losującej. Na dzisiaj wybrałem sobie 3,6,12,15,16,26,50,69,73 i 75. Pozostałe 10 numerków jakie wpadną pozostawiam Wam, żeby nie było, że myślę tylko i wyłącznie o sobie i pozbawiam Was całkowitej mocy na przebieg losowania. Zależy mi tylko na 50% wpływów to zresztą jakby nie patrzeć wystarczająca ilośc aby mnie w pełni usadysfakcjonować wszak przecież nie trzeba prezyzyjnie wytypwać 20 liczb bo wystarczy tylko 10 aby zdobyć pełną wygraną. Patrząc na rosnący bonus widzę, że w tym miesiącu zasłużyłem sobie na dosyć wysoką premię, bo jakby nie patrzeć to zbierał się już od 166 losowań. Mam też do Was ogromną prośbę abyście nie skreślali tych samych numerków które podałem w tym wpisie bo oczywiście prawa autorskie są zastrzeżone. Zresztą to ja pierwszy wpadłem na ten pomysł. Co najwyżej jeżeli będziecie mieli na to ochotę to możecie sobie po 22:20 sprawdzić wyniki ciesząc się, że mój pomysł był trafny, bądz też złościć się na sami nie wpadliście na to rozwiązanie wcześniej. To chyba na tyle. Tak więc co miesiąc 19 będę wysyłał mu takowe pismo, na tych samych warunkach, tylko pamiętajcie, że ten bonus jaki nagromadzi się to czeka właśnie na mnie. Pozatym nie chce mi się już siedzieć na chacie bez pieniędzy, myliłem się twierdząc dwa lata temu, że pieniądze nie są do szczęście potrzebne, tak więc przepraszam za to stwierdzenie i oczywiście obiecuję poprawę podchodząc z większym szacunkiem do pieniądza. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.



Ps. proszę o nieusuwanie tematu, gdyż nie chce co miesiąc zakładać nowego wątku
2012-12-19 (20:14)

status papi337
Data rejestracji: 2008-02-20
Ilość postów: 231

3211
wpis nr 585 019
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

smerfmadrala.



Ja ci podam nie dziesięć liczb tylko osiem, i mówie ci na 100% że trzy liczby z tych ośmiu liczb wpadną napewno.



To są liczby wylosowane z programu MultiParis2011-7000

>>>>>>>>,7,17,27,37,47,57,67,77,<<<<<<<<
2012-12-20 (00:15)

status smerfmadrala
Data rejestracji: 2012-12-19
Ilość postów: 2

13666
wpis nr 585 137
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przede wszystkim to dziękuje za zainteresowanie... 7 to generalnie liczby szczęścia, symbolika ósemki to nieskączoność a i 3 to jak się mówi do trzech razy sztuka...



Podsumowując kupiłem dzisiaj ten kupon i wpadły mi liczy 3,50,69,73 i 75 zatem zarobiłem inwestując 2,50 zł 4 zł odciągając koszt kuponu to jestem 1,50 zł do przodu... Co prawda nie jest to jeszcze cud na miarę

Mojżeszowego rozdzielenia morza, ale można by powiedzieć, że to co dopiero zamienienia laski w węża. Cóż jakby nie było zapowiada się interesująco. Nie wiem czy interesujecie się tym całym końcem świata który ma nastąpić rzekomo 21 grudnia 2012 roku. Oglądałem dziś wróżki na programie Roodin Tv i tam twierdzą, że mają się zmienić poniekąd energię damsko- męskie, generalnie zmianie ma ulec światopogląd, cóż jak będzie to się przekonamy. Mam zamiar tymi numerami grać do 22 grudnia 2012. Oczywiście było by super jakby się okazało, że dzisiejsza 5 to nie czysty przypadek tylko pewna droga poznawcza schemat na rozpracowanie systemu w multimulti. Nie wpadły mi natomiast numerki 6,12,15,16 i 26.

W głębi siebie liczę na to, że jutro będzie jeszcze lepiej i z wyżej wymienionego kompletu liczb wpadnie być może 6, może 7, może 8, może 9 a być może i pełna 10 liczb. No jak dla mnie to byłby cud.

Sprawdziłem też dzisiejsze wyniki z proponowanego zestawu licz siódemkowych wpadło 57. Pozdrawiam
2012-12-20 (20:41)

status iron 73
Data rejestracji: 2011-09-13
Ilość postów: 1538

13181
wpis nr 585 369
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Następny nawiedzony
2013-01-12 (19:02)

status nex57
Data rejestracji: 2012-02-28
Ilość postów: 558

13374
wpis nr 592 377
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A dlaczego nie mamy obstawiać tych samych liczb , w Multi Multi wysokość wygranej

nie zależy od ilości trafnie wytypowanych 10-tek, 9-tek ...... Jest to chyba jedyna gra

w której istnieje możliwość ,,rozłożenia Totalizatora na łopatki ,,

Zakładamy ,że 20 milionów graczy trafnie wytypuje,, dziesiątkę ,, i stawka X 10 a do tego z PLUSEM i co Totalizator Musi wypłacić każdemu najwyższą wygraną a zaraz potem

ogłasza UPADŁOŚĆ .

Na taki układ istnieje bardzo ,ale to bardzo mała szansa i ,,mądre głowy,, z Totalizatora o

tym widzą i dlatego w Multi Multi płacą od stawki a grajcie ludziska , myśmy to już wyliczyli a to sobie grajcie .



Inaczej sprawa się ma w Lotto i Mini Lotto i innych grach , tutaj te ,,mądre głowy,,



już nie są takie pewne i hojne : w przypadku gdy w Lotto padnie np. 20 000 ,,szóstek,,



to pulę wygranych dzieli się na 20 000 i każdy dostaje ,,co kot napłakał,, .



Reasumując Multi Multi to gra dla super super optymistów .



Wszystko ( gry ) tylko nie Multi Multi .



Pozdro .
2013-01-12 (19:22)

status Robal_36
Data rejestracji: 2010-02-28
Ilość postów: 4883

12415
wpis nr 592 383
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

rozłożenia na łopatki ?

- nie, nie i jeszcze raz - nie - a to ponieważ -

§ 18 z regulaminu MM i MMP stanowi, że

1. W przypadku, gdy w danym losowaniu Multi Multi dla trafionych 10 z 10 typowanych liczb stwierdzona łączna kwota na wszystkie wygrane tego stopnia przekroczy kwotę 25.000.000 (słownie: dwadzieścia pięć

milionów) złotych, wysokość wygranej pieniężnej dla jednego zakładu w tym stopniu oblicza się jako iloraz kwoty 25.000.000 (słownie: dwadzieścia pięć milionów) złotych podzielonej przez liczbę zawartych zakładów, w których stwierdzono wygrane z trafionymi typowaniami 10 z 10 liczb, z uwzględnieniem krotności stawki dla tych zakładów.

...............................................................................

I, jak czytamy dalej - takie bariery kwotowe, to :

dla trafionych 9 z 9 -15.000.000

a w Multi Multi Plus dla 10/10 - 100.000.000

dla 9 / 9 - 30.000.000

i 8/8 - 15.000.000

.

2013-01-12 (20:08)

status nex57
Data rejestracji: 2012-02-28
Ilość postów: 558

13374
wpis nr 592 392
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No co mogę powiedzieć z paragrafami się nie dyskutuje trzeba przyjąć .



Tak a propo taki przypadek miał już miejsce bo jak nie to może za 100 lat
2013-01-13 (18:47)

status simad
Data rejestracji: 2010-02-04
Ilość postów: 1387

12383
wpis nr 592 724
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

smerfmadrala> proponuję ci żebyś tak poszedł do lasa znalazł tam kijek wsiadł do tramwaju lub pociągu jak Mojżesz/ środek lokomocji generalnie dowolny może być furmanka / wszedł do naszego Bałtyku ***yknoł kijkiem w dno a później z całej siły prosto w czoło tak żebyś zobaczył wszechświat i gwiazdy, zapewne wtedy morze się rozstąpi a na przedziałku / tak jak rów na twojej d.u.p.i.e / zobaczysz ułożone kamyczki z numerami na najbliższe losowanie lotto i co dalej ???? pytasz ???? ....ano z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.s.z w tri miga do najbliższej .......????? sorry ...najpierw na basen , później na siłownie i jakuzi i jeszcze na coś tam coś tam , a na końcu puszczasz w kolekturze numerki te spisane na s.r.a.j.t.a.ś.m.i.e i wieczorem wygrywasz

a stado polskich baranów jak wynika z twojego postu nierobie jeden będzie na ciebie z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ć tak jak to sobie wymarzyłeś



...............................................................................................................................

a jak wygrasz 3,4,8,12 baniek i będziesz potrzebował dalszej instrukcji co robić dalej ????

to wal śmiało możesz dzwonić o każdej porze , trzy razy w rynnę i 2 razy fajką w parapet oszołomie !!!!

Pasko mamy kolejnego albo tego samego oszołoma co kiedyś tylko pod innym nocnikiem sektą tu wali jak w szambie u sąsiada / robi sie coraz sprytniejszy PAJAC , przynajmniej tak mu się wydaje buhahahahahhaaaaaaa!!! / Mojżesz sie znalazła ja pier...olę

uchowaj nas Panie !!!!
2014-02-07 (23:44)

status eszteban
Data rejestracji: 2013-11-07
Ilość postów: 267

13985
wpis nr 754 419
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bóg mówi

„Głupi już z natury są wszyscy ludzie, którzy nie poznali Boga:

z dóbr widzialnych nie zdołali poznać Tego, który jest,

patrząc na dzieła nie poznali Twórcy,

lecz ogień, wiatr, powietrze chyże, gwiazdy dookoła, wodę burzliwą

lub światła niebieskie uznali za bóstwa, które rządzą światem.

Jeśli urzeczeni ich pięknem wzięli je za bóstwa -

winni byli poznać, o ile wspanialszy jest ich Władca,

stworzył je bowiem Twórca piękności;

a jeśli ich moc i działanie wprawiły ich w podziw -

winni byli z nich poznać, o ile jest potężniejszy Ten, kto je uczynił.

Bo z wielkości i piękna stworzeń

poznaje się przez podobieństwo ich Stwórcę.

Ci jednak na mniejszą zasługują naganę,

bo wprawdzie błądzą,

ale Boga szukają i pragną Go znaleźć.

Obracają się wśród Jego dzieł, badają,

i ulegają pozorom, bo piękne to, na co patrzą.

Ale i oni nie są bez winy:

jeśli się bowiem zdobyli na tyle wiedzy,

by móc ogarnąć wszechświat -

jakże nie mogli rychlej znaleźć jego Pana?”
2014-02-08 (12:41)

status wasyl-piaski
Data rejestracji: 2012-10-01
Ilość postów: 284

13604
wpis nr 754 552
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

bóg mówi





przepraszam ale który bóg ?



jest ich wielu





kazdy wiezy po swojemu
2014-02-08 (15:20)

status eszteban
Data rejestracji: 2013-11-07
Ilość postów: 267

13985
wpis nr 754 641
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Wasylisie

A tak twoim zdaniem pomyśl i powiedz który Bóg tak mówi ?

Może odważysz się i wysilisz swój umysł i wymienisz nam tych twoich wszystkich Bogów?

Tylko nie zmieniaj kolejności podaj tak samo jak wymieniasz ICH nauczając, na co dzień swoje dzieci oczywiście jak w ogóle je posiadasz.

Myślę, że zachowasz swoją twarz i doczekam się twojej odpowiedzi.

Uważam, że twoje pytanie jest trochę użyte w formie szpanu i zaistnienia w sieci, ale czy naprawdę jest to warte wykorzystując do tego Boga?..........

Tak czy inaczej Pozdrawiam

2014-02-09 (00:16)

status wasyl-piaski
Data rejestracji: 2012-10-01
Ilość postów: 284

13604
wpis nr 754 878
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no jest ich wielu

i tyle

---jezus

jahwe



zielone swiatki adwentysci dnia 7



hare kryszna

wiara gwieznych wojen

buddyzn

zeus

machomet

allach

bogów jest tyle co ludzi na swiecie

kazdy wiezy po swojemu



ja szukam drogi do boga

pozdrawiam
2014-02-09 (00:18)

status wasyl-piaski
Data rejestracji: 2012-10-01
Ilość postów: 284

13604
wpis nr 754 879
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mam syna 14 lat i wykreslił sie juz z wiar ja go nie zmusze zeby wiezył

w mego boga

skoro mam wątpliiwosci





moze sie zagubiłem
2014-02-09 (21:34)

status eszteban
Data rejestracji: 2013-11-07
Ilość postów: 267

13985
wpis nr 755 319
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Wasylis

Odpowiedziałeś szybko to fakt i przyznam szczerze twoja odpowiedź mnie trochę zaskoczyła.

Czyli według ciebie Jezus jest Bogiem? A czy przypadkiem nie jest tak, że Jezus jest Synem Bożym? Czy może źle zrozumiałem czy też ty nie zrozumiałeś wpisu nr. 754 419? Więc przypominam to są słowa Boga .

Czyli zrozumiałem że po prostu nie wiesz nic o Bogu i na pewno go jeszcze nie poznałeś, bo po prostu nic nie wiesz o nim.

Ale nigdy nie jest za późno na to .

Tak samo nie wiesz na pewno, w co wierzą adwentyści dnia siódmego, świadki Jehowę itd.

Następne pytanie czy zielone światki adwentyści dnia 7 to jest dla ciebie Bóg czy też to jest jakiś odłam religijny?

A wiara gwiezdnych wojen to jest dla ciebie Bóg czy też jakaś tam sekta?

Cytuję twoją wypowiedź: mam syna 14 lat i wykreślił się już z wiar ja go nie zmuszę żeby wierzył

W mego Boga. ( czyli w coś jednak wierzysz tylko pewnie nie wiesz za bardzo w co ?)

Zadam pytanie czy nie odczuwasz trochę swojej w tym winy, że twój 14 letni syn wypisał się z wiar i jest niewierzący? Bo trochę wydaje mi się, że jest to tak : ,, Czego Jaś się nie nauczy tego JAN nie będzie umiał,,

Pozdrawiam

2014-02-27 (23:03)

status wasyl-piaski
Data rejestracji: 2012-10-01
Ilość postów: 284

13604
wpis nr 764 755
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jestem wierzacy

ale nie praktykujący

poszukuje odpowiedzi na wiele pytan wiary

a syna nie bede zmuszał do wiary

niestety wiara jest zakłamana

podobno istniejemy 2014 lat no i 7 dni bóg stwarzał ziemię

to czemu skamieniałośći mają po kitkanascie tys lat



a tym bardziej nie wierze tym zakłamanym panom w czarnych sukienkach



za duzo dzieci narobili na około

i za duzo szumu o nich
2014-02-27 (23:19)

status Franek sprzedawca firanek
Data rejestracji: 2012-08-27
Ilość postów: 1681

13546
wpis nr 764 769
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie Boże ,zdejmij kilku osobą klapki z oczu i daj rozum
2014-02-28 (20:27)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 765 156
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Cieszmy sie --

Trudy zycia jescze pestka

Kiedy jest sie przed czterdziestką

Lecz gdy piaty krzyzyk stuknie

tam cos łupnie tam cos puknie



Tu cos peknie ,tam wysiądzie,

wzrok zmetnieje ,błednik zbladzi,

pecherz pusci, wzwód zawiedze

z himoroidem trudno siedziec.



W stawach strzyka, w sercu pika

dupsko boli po zastrzykach.

Szczeka z dziasłem nie pasuje

klimakterium humor psuje.



Gęba zmienia sie w rzodkiewke

gdy prostata scisnie cewke,

tetno pedzi jak sto koni

w uszach dzwon Zygmunta dzwoni.



Sypie piach w maszyny tryby

w glowie łupiez ,w butach grzyby.

Jeszcze gorzej jest niewiastom

tu za sucho , tam za ciasno.



Tu obwisnąc cos potrafi

z tym by trza do mamografii.

W krzyzu młotem bolem gruchnie ,

papierosem z geby cuchnie.



Czas wciaż kradnie cos z pamieci

reumatyzm w pałak kręci

czlek sie potknie ,cos ukłuje,

czasem sie jak zombi snuje.



Przed oczyma mu ciemnieje

az do reszty nie zgłupieje,

w mozgu smietnik i badziewie

W koncu nic juz prawie nie wie.!



OPRÓCZ -- jednej rzeczy moze?



Ze za rok bedzie jeszcze gorzej.!!!!
2014-02-28 (21:54)

status greg
Data rejestracji: 2004-07-14
Ilość postów: 8517

363
wpis nr 765 238
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wasyl kiedyś bardzo dawno pewien ksiądz na lekcji religji powiedział :

- ksiądz to po prostu zawód

- wiara jest w nas nie zależnie w ci wierzysz

-a człowiek to wielka masa gnoju po śmierci

Wszyscy wierzą ! Jedni w Boga inni w Alla inni w co innego a wszystko zbiega się do jednego PRAGNIEMY POMOCY ZBAWIENIA . ..



Lecz z wielkim uśmieszkiem powiedział :

----Jesteś wierzący a nie praktykujący ? To znaczy jesteś żyjący a nie jedzący ? .

2014-02-28 (22:45)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 765 285
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja jestem Nie narodzonym Duchem, majacym wzrok w stopach.Silnym i Niesmiertelnym Ogniem .Ja jestem.Ja jestem Prawdą. Ja jestem Tym ktory nienawidzi zła rozsianego na swiecie ! Ja jestem blyskiem i grzmotem.Ja jestem Tym z ktorego rozlewa sie zycie na ziemi. Ja jestem tym ,ktorego usta zawsze płoną.Ja jestem Sprawcą i opiekunem światła .Ja Jestem łaską Swiata.Serce spowite weżem jest moim imieniem.Przybadz i badz mi bliski.I niechaj wszystkie duchy bedą mi posluszne te na

niebosklonie i te na na ziemskim eterze i te te pod ziemią i te na suchym lądzie i te pod wodą i te w porwistym wietrze i te w gwaltownym ogniu. I niechaj kazde zaklecie i bicz Bozy Bezmierny beda mi posluszne. Naucz sie tego a Bog cie wyslucha
2014-03-02 (00:51)

status greg
Data rejestracji: 2004-07-14
Ilość postów: 8517

363
wpis nr 765 861
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hektor a jak ktoś ma inną wiarę ?

Alla Budda M Kozłowska i inne . .. i co wtedy Bog go wysłucha Mimo to że modli się do innego Boga ?

A napisane jest. NIE BĘDZIESZ. CZCIŁ INNYCH BOGÒW !



I CO TY HEKTOR NA TO ?
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina