Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

odpowiadam na wasze posty

2005-01-13 (10:13)

status henryk
Data rejestracji: 2005-01-12
Ilość postów: 2

569
wpis nr 8 420
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich zaciekawionych moim systemem. Oczywicie macie racje ze to wstretne...jestem z wami tylko chce wam uswiadomic zreszta jak wy sobie nawzajem, ze nie ma systemu doskonalego. Mail w którym pisze ze masz wplacic piec zlotych na wskazane konto jest tylko sprawdzianem czy sa wsród was jeszcze osoby naiwne i cholernie zdesperowane aby za wszelka cene wygrac w multi lotka. Kochani a jednak....3 osoby wplacily kase droga elektroniczna. Przykro mi ze znalazly sie takie osoby.Jeszcze dzis pieniadze odele tam skad przyszly i nie mam zamiaru wykorzystywac was aby na was zarobic. Jak jak wielu zwas tez chce wkoncu wykombinowac taki systemikl aby nie dal mi jednej wielkiej wygranej lecz ciagle i systematyczne drobne wygrane abym mógl godnie zyc. Na tym koncze przepraszam wszystkich za ten sprawdzian i pozdrawiam a ponadto zycze drobnych ale systematycznych wygranych.PS jezeli chodzi o systemik to dzisiaj popoludniu przedstawie wam mój pomysl na jakies wygrane.OCZYWISCIE ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!.POZDRAWIAM
2005-01-13 (11:25)

status smisza78
Data rejestracji: 2005-01-10
Ilość postów: 22

565
wpis nr 8 421
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dlaczego mnie to nie dziwi?
2005-01-13 (14:34)

status diego
Data rejestracji: 2004-11-26
Ilość postów: 124

504
wpis nr 8 427
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czy jeszcze zwykle ...., chcialem co mocnego, ale.......szkoda kompa
2005-01-13 (17:32)

status koronka
Data rejestracji: 2004-03-24
Ilość postów: 283

219
wpis nr 8 437
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja pieniedzy nie wyslalam, ale mimo to jest mi przykro, ze taka osoba jak Ty znalazla sie na forum.

Nie wierze Ci Heniu. Przypuszczam, ze jednak chciale zarobic. Nie trzeba robic testu, zeby wiedziec jak naiwni bywaja ludzie.

Czy kto z tej strony wyrazil zgode na przeprowadzenie testu?????
2005-01-13 (17:56)

status stopmaniac
Data rejestracji: 2004-12-23
Ilość postów: 71

544
wpis nr 8 438
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Henio nadal nie rozumiem, co w ten sposób osiagnale. Kilka osób dalo sie nabrac na twój kant i co w zwiazku z tym?

Buduje to tylko kolejny mur nieufnoci ludzi do siebie.

Skad w polskiej mentalnoci tyle przekory i zloliwosci: ,,nic nie zyskam, ale wytkne innym jacy sa glupi\" (bez urazy dla kogokolwiek, któ wplacil na konto Henryka).

Widze, ze nieznane jest tobie powiedzenie: ,,naiwnoc ludzka nie zna granic\". Wiekszoc ludzi zdaje sobie z tego sprawe, a jednak bardzo czesto nabieraja sie na rózne, dziwne chwyty. Dowodzi to tylko w moim przekonaniu o pewnej desperacji Polaków, którzy gre w totka traktuja jako sposób na zycie, a nie zabawe. Szkoda tylko, ze wciaz znajduja sie takie odoby jak Henryk vel henio, którzy z tego w perfidny sposób drwia.

Henio - nic nie zyskale, a stracile (jako czlowiek w oczach innych) bardzo wiele. Sadze, ze juz wiecej nie zawitasz na tym forum pod swoim nickem. I wcale sie temu nie dziwie.

2005-01-14 (16:35)

status stopmaniac
Data rejestracji: 2004-12-23
Ilość postów: 71

544
wpis nr 8 474
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Aby zakonczyc temat zamieszcze rymowanke, która dzi uslyszlem ogladajac pewien film, wytykajacy wprost najwieksze wady i przywary polskiej mentalnoci.

Sadze, ze idelanie pasuje to do zachowania niektórych osób odwiedzajacych forum.



,,Gdy wieczorne zgasna zorze,

Zanim glowe do snu zloze,

Modlitwe moja zanosze

Bogu Ojcu i Synowi:

Dopier.....cie sasiadowi!

Dla siebie o nic nie wnosze,

Tylko mu dosrajcie, prosze!

Kto ja jestem?

Polak maly.Maly zawistny i podly.

Jaki znak mój? Krwawe galy.

Oto wznosze swoje modly

Do Boga, Maryi I Syna:

Zniszczcie tego skur...a!

Mego rodaka - sasiada,

Tego wroga, tego gada!

Zeby mu okradli garaz,

Zeby go zdradzala stara,

Zeby mu spalili sklep,

Zeby dostal cegla w leb!

Zeby mu sie córka z czarnym

I wogle, zeby mial marnie!

Zeby mial aidsa i raka!

Oto modlitwa Polaka!\"



P.S. Nie mialem zamiaru obrazic niczyich uczuc, ani przekonan. Tekst wulgarny i przykry, ale niestety prawdziwie oddajacy rzeczywistoc.



Pozdrawiam
2005-01-15 (02:18)

status tur
Data rejestracji: 2004-11-06
Ilość postów: 23

464
wpis nr 8 490
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Henio chcial oszukac i wyludzic pieniadze ale sie biedak wystraszyl, ze go znajda. Wiec wymyslil bajeczke o tescie.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina