Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 648 649 650 ... 3303 3304
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2015-02-28 (13:30)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 880 333
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziękuję za analizę coś powybieralam na 4 piątki
2015-02-28 (14:10)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 880 351
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Źle przemieszane znowu eh 2x3/5:) muszę coś na wieczór zmixować tylko co??
2015-02-28 (14:11)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3396

12847
wpis nr 880 352
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.

Ciekawe, kiedy truskawki się wystrzelają?

Pozdrawiam.
2015-02-28 (14:24)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18024

13107
wpis nr 880 359
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ze snu Vicki sporo liczb weszlo



Aga skreslaj te nie wylosowane
2015-02-28 (14:30)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18024

13107
wpis nr 880 362
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

U Agi tez sporo liczb. weszlo





2015-02-28 (18:41)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9369

13656
wpis nr 880 429
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich serdecznie

Gratuluję Wam wspaniałych snów, analiz i sukcesów

Zaglądam tu wieczorami, w tych błogosławionych chwilach, które po chaosie dnia przynoszą spokój i pozwalają ożywić się odsuniętym na plan dalszy myślom.

Dziś "wieczór" przyszedł do mnie wcześniej więc korzystając z okazji pragnę Wam, wszystkim Wam napisać, że wspaniale prowadzicie ten temat

Pewno, będąc zaangażowanymi, nie widzicie tego, albo widzicie, ale nie aż tak bardzo, jak ktoś patrzący "z boku".

Jednak zapewniam Was, że słowa moje nie są przesadą i "obróbka" na powrót stała się stroną nie tylko nietypową tematycznie, ale "miejscem" pełnym harmonii, życzliwości, tej fajnej, twórczej ciekawości - po prostu świetnym

Kiedy wieczorami "klikam" na "obróbkę", to czuję się, jakbym naciskała klamkę, otwierała drzwi i wchodziła ......

Jak po dniu pełnym zmagań, chaosu, spalin, zewsząd atakujących dźwięków.... biegnę do "drzwi", przed którymi jeszcze zrzucam buty na obcasie i już prawie wygodnie, na bosaka wpadam do środka rzucając na najbliższe krzesło zbędne tobołki i już przy stole, wydychając ostatnie, zmęczone "ufff" podpieram głowę na rękach i ..... słucham Was siedzących przy stole, w uroczej kawiarence, gdzie półmrok zamazuje postaci, a blask świec wyostrza ich kontury, gdzie cisza przestrzeni uwydatnia szept, gdzie nikogo nie ma, a zarazem wszyscy są ......

Niesamowite wrażenie - tak "przysłuchiwać się" Wam w milczeniu

Proszę wybaczyć mi ten rzut zwierzeń, ale mam tak nieodpartą potrzebę, by napisać, co czuję, a dokładniej - by napisać, jak pięknie "Was czuję", że musiałam to zrobić

I nie ma się co dziwić, że sny wychodzą, że są sukcesy - nieskażona rywalizacją i "przewodnictwem" atmosfera życzliwości, jedności i równouprawnienia zawsze będzie działać inspirująco i twórczo, tak więc, to co dobre będzie się pomnażać

Pamiętajcie: tworzycie wspaniały temat i tworzycie go wspólnie, a to "wspólne" dlatego jest wspaniałe, że każdy z Was wnosi swoją doskonałość.

Przypominam o tym dlatego, że Vickimartina kilka razy napisała, że czegoś n ie potrafi.

Vicki - zawsze, kiedy podajesz, który z Twoich symboli jest ważny, jego liczba wskakuje, więc spójrz sama, jak bardzo potrafisz

Takie perełki świetnie podawała też Aga i od czasu do czasu inni

Nie zaprzestawajcie tego, pamiętajcie, że moc Waszej Świadomości będzie podążać za pierwszą myślą i to należy wykorzystać. Pamiętajcie też, że Umysł, którym "pracujecie" na jawie tak samo aktywny jest podczas snu. Pozorna różnica oraz trudność wynika jedynie z tego, że na jawie "wspieramy się" zmysłami, a we śnie jesteśmy zdani tylko i wyłącznie na koncentrację "nagiego" Umysłu.

Jednak nawet bez celowych i trudnych praktyk jesteśmy w stanie okiełznać ten "nagi" Umysł. Oczywiście czas będzie dłuższy i efekty mniej spektakularne, ale na nasze potrzeby naprawdę wystarczające.

Nie bardzo mogę teraz wgłębiać się w zagadnienie, jednak w olbrzymim skrócie przykład:

Vicki ( ? ) zaznaczyła "ważność" sennego symbolu - imię Cipriano (?), który oczywiście wskoczył.

Czyli we śnie Umysł otrzymał pewien sygnał, był jakiś bodziec, dzięki któremu akurat ten symbol został przekazany, jako istotny. Po obudzeniu nie mamy odczucia tego bodźca, tak jak mielibyśmy na jawie,np. dotyk, zapach...., mamy jedynie pamięć, że ten, a nie inny symbol był wyróżniony.

Ponieważ nie mamy zmysłowych doznań bodźca, musimy koncentrować się na 'istocie nagiej pamięci" i jej zaufać, ją rozwijać.

I nieważne, że nie wiemy "skąd wiemy", a ważne, że wiemy i ważne pielęgnowanie zaufania, że to "wiemy" jest prawdziwe. gdyż na poziomie, być może podświadomym lub jakimś całkiem innym uczymy się rozpoznawać te niezauważalne na jawie bodźce.

Czyli, jeżeli padł Cipriano i świadomość zaakceptowała ten fakt, a nasz niewierny intelekt go nie zakwestionował, następnym razem ponownie pojawi się w naszym śnie podobnie pewny symbol. Jeśli i kolejnym razem obejdziemy się z nim odpowiednio, w zaufaniu, to pojawi się i kolejny raz, a po jakimś czasie te zdarzenia będą częstsze.

Nie ma jednak nic gorszego i nie można większej krzywdy sobie zrobić, niż kwestionowanie takich "pewniackich" przekazów.

Zgodnie z fizyczna zasadą, że materiał nieużywany zanika, i tu, w częstotliwościach niefizycznej Świadomości, "nieużywanie", czyli odrzucanie takiego przekazu, jako nieprawdy czy wątpliwej prawdy, doprowadzi do zaniku takich umiejętności.

Pielęgnujcie wszelkie perełki pojawiające się w przekazach, obserwujcie je i uczcie się je rozpoznawać, a wcześniej czy później, ale na pewno będziecie mieć nad nimi panowanie.

Kiedyś Stokrotka napisała, że "będzie nas katować"... jakimś mądrym stwierdzeniem. Strasznie mi się to spodobało - taki miły kat

W tej kwestii ja też zamierzam Was katować - pielęgnujcie i rozwijajcie umiejętność odczuwania tych wyjątkowych, pewnych przekazów.

Gdyby każdy z nas to robił i wyróżnił w opisie taki symbol, bardzo szybko wszyscy bylibyśmy "do przodu".

Oczywiście, nie w każdym śnie i nie u każdego naraz taki pewniak się pojawia, ale przy odrobinie chęci i wiary we własne możliwości z dużym prawdopodobieństwem można określić, że nadejdzie ten jeden dzień, w którym sześć, siedem osób jednej nocy wyłowi własnego pewniaka - a to już byłby naprawdę sukces, którego wszystkim życzę

Tymczasem kończę "katowanie"

Trzymajcie się ciepło i utrzymujcie ten, tak wspaniały stan "obróbki i powodzenia

Mam nadzieję, że uda mi się powrócić do Was pod koniec przyszłego tygodnia

Póki co, muszę pozbierać się jakoś do porządku - Los mnie nieco sponiewierał, sfatygowana więc jestem i brudna, brzydka, zła, więc nic tu po mnie

A, bym zapomniała! Zapytam z takiej zwykłej, babskiej ciekawości - kto z Was jest świadom faktu, że niedługo przyjdzie WIOSNAAAAAAAA ???

Pozdrawiam

paa





2015-02-28 (20:45)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 59140

13056
wpis nr 880 463
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Ikuś

Miło sie czyta takie "katowanie"

mam nadziej,że wrócisz do nas ze swoimi snami

pozdrawiam
2015-02-28 (21:06)

status vickimartina
Data rejestracji: 2011-03-16
Ilość postów: 708

12956
wpis nr 880 474
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ika,zgadzam się z Tobą całkowicie.Jestem święcie przekonana,że nasza podświadomość

jest najpotężniejszym narzędziem/prawie/ jakie posiadamy.Niestety często nie zdajemy sobie sprawy z tego ,jak wiele możemy dzięki niej uzyskać.A przecież wystarczy tylko jej zaufać,bez

zbędnego kombinowania,czy to ten symbol,czy inny.Im częściej to robisz,tym pewniejsze znaki.

Ja codziennie przed snem wydaję"polecenie"mojej podświadomości-zapamiętać sen i symbol,który wyjdzie w multilotku następnego dnia,tylko tyle.Idę spać, a ona pracuje i wiem,że po przebudzeniu będę wszystko pamiętać.Pewnie, ze czasami to tylko strzępek snu,ale najważniejszy znak po prostu czuję.Podświadomość może być naszym najlepszym przyjacielem,albo największym wrogiem.Tylko od nas zależy jak ją wykorzystamy.

Ja gram naprawdę bardzo rzadko,ale nawet nie wiecie ile frajdy mi sprawia,jak moje sny wychodzą.A jak jeszcze ktoś skorzysta i wygra to największa dla mnie nagroda.To dzięki Waszym sukcesom chce mi się nadal testować moją podświadomość.I jestem przekonana,że pewnego dnia i ja nabędę umiejętność dobrego kompletowania liczb.Nie ma się co spinać,nic na siłę,najważniejsza jest dobra zabawa.Dlatego za Iką gorąco zachęcam wszystkich śniących -

spróbujcie poczuć ten jeden symbol,to świetna zabawa,a efekty przyjdą same.

Powodzenia i miłego wieczorku.
2015-02-28 (21:26)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 880 476
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Ika, zawsze z przyjemnością Cie czytam.

Wracaj do nas jak najszybciej dasz radę .

Juz nie mogę się doczekać wiosny:).

Pozdrawiam
2015-02-28 (21:43)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 880 482
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Vickimartina, ja też przed snem jak nie zapomnę mówię sobie o zapamietaniu choć dwóch przydatnych symboli , i czasem to wychodzi .

Ale Ika napisała jedna bardzo ważną rzecz, że jest teraz między nami życzliwa i serdeczna współpraca a to jest połowa sukcesu

Pozdrawiam

--- wpis edytowano 2015-02-28 21:57 ---

2015-02-28 (21:56)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3396

12847
wpis nr 880 485
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Ika!

Nareszcie!!!

Idzie WIOSNA, więc wszystko będzie jaśniejsze, nasze, TWOJE myśli też.

Nie poganiam Cię, ale skoro już tak pięknie wróciłaś, to już będzie tylko lepiej.

Włączając się do rozważań na temat symboli - pewniaków, przyznaję Wam rację. Każdy ma swój, ja go nazywam "swoisty kod", który pozwala wyodrębnić

ten najważniejszy symbol. Znacie mnie i wiecie, że lubię tak zwane dziwności, czyli cukiereczki. Ostatnio takie były, należało tylko wykorzystać. U mnie drzewo truskawkowe i u Vicki kury z korpusami z kapusty. Do tego Komandosa truskawki w piwnicy. Może moje patrzenie jest nieco dziwaczne, ale za każdym razem jestem radośnie podekscytowana, jak się sprawdza.

Życzę wszystkim powodzenia.
2015-02-28 (22:23)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 880 499
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No i nic

Idę chyba spać, a dziś to powinnam się w końcu wyspać, bo córeczka ma już dużo mniejszy katar a i syn z zatokami juz tez dużo lepiej. No i liczę tej nocy na same trafne symbole

Dobranoc i trafnych snów

2015-02-28 (22:34)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9369

13656
wpis nr 880 505
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

. . . .

dobrej nocki i pięknych, wysokocyferkowych snów.

paa.
2015-02-28 (23:09)

status komandos
Data rejestracji: 2015-01-22
Ilość postów: 314

14282
wpis nr 880 520
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zgadzam sie z Wami ,juz to wczesniej pisalem,czasami tak sie ma ze ten jeden element ze snu jest najwazniejszy i to powinno byc podstawa do wyjscia , ale czasami tez tak mam ze niby to jest wlasnie " to " a nie wchodzi -nie trzeba sie zalamywac trzeba byc czujnym jak mysliwy ..." ...zastawiam sidla i czekam , czekam .." az przychodzi zwierzyna sama ,heeee .W tym tygodniu sporo wysnilem ale i sporo wygralem, najwiekszy sukces tego tygodnia -moj to 8/10 i dzisiaj mam 7/10 i tak sie zastanawiam , moze juz koniec tej dobrej passy ??? zobaczymy . Pozdrawiam wszystkich z tego naszego forum i dobrej nocy zycze
2015-03-01 (07:34)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3396

12847
wpis nr 880 540
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.

Komandos, gratulacje!

Dzisiaj:

- mój stary dom (w rzeczywistości już nie istnieje),

odnowiony, jasny, otwieram drzwi wejściowe, ładne, przeszklone,

krzywi mi się klucz, wita mnie mój pies (już nie żyje),

jakbym się cofnęła w czasie......

- róża, chcę ją dać koledze na 50-te urodziny, ale rezygnuję.

2-4 a Krzyś dopasuje resztę, proszę.

Pozdrawiam.
2015-03-01 (08:20)

status dusia
Data rejestracji: 2014-11-02
Ilość postów: 9569

14214
wpis nr 880 546
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witam serdecznie...--tłumaczenie komuś typowań -wygranych na komórce wychodziły jakieś małe cyfry....--wczasy nad morzem ,ale nie mieliśmy gdzie mieszkać bo pokoje były pozajmowane przez leżących na łóżkach pacjentach-w tych pokojach było dużo tych łóżek....---syn Eli Mateusz przywozi autem taxi psa jest to amstaf bo jego siostra urodziła dziecko a on chce żeby razem się dobrze chowali a ja to obserwuje z okna mojego mieszkania....--siedzimy na takich szerokich podwójnych ławkach 2 wojskowych z psami zamyka bramę ,idzie ich oficer i pyta się gdzie jest facet który uratował wszystkich przed wybuchem/ chyba/ gazu i ja wskazuje na organizatora tych wczasów...poplątanie z pomieszaniem takiego snu już dawno nie miałam ,pozdrawiam wszystkich.
2015-03-01 (09:01)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 59140

13056
wpis nr 880 551
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich



dzisiaj mam wolne ale ciężko mi zapamietać sny a wiem ,że miałam ich kilka...



dziś zapamiętane to



-byłam na podwórku u cioci z moja kuzynką Renatą i ona zanosiła duże bukiety kwiatów do parownika



-byłam też w kościele i siedziałam w ławce z moją zmarłą ciocią Anielą oraz koleżankami Gosią i Moniką też już nie żyją...coś mi opowiadały i było wesoło



najważniesze dla mnie dzisiaj był pobyt u cioci i te kwiaty



pozdrawiam
2015-03-01 (09:04)

status agatkaa
Data rejestracji: 2013-10-24
Ilość postów: 560

13973
wpis nr 880 552
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

tylko szczatek snu:

pieczenie sernika i jedzenie , Ola z Baska
2015-03-01 (09:07)

status komandos
Data rejestracji: 2015-01-22
Ilość postów: 314

14282
wpis nr 880 554
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam miałem dzisiaj dziwny sen i powtarzałem sobie żeby go nie zapomnieć ; podają informacje w TV ze został zabity -zastrzelony Barack Obama i komunikat mówi ze własnie wybuchła 3 wojna Światowa . Nic więcej nie pamiętam ale dziwny sen Pozdrawiam i miłego dnia
2015-03-01 (09:16)

status vickimartina
Data rejestracji: 2011-03-16
Ilość postów: 708

12956
wpis nr 880 556
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich serdecznie,Komandos mega gratulacje,tak trzymaj.

Pamiętaj,że co w głowie to, w realu,więc powtarzaj sobie,że dobra passa dopiero się

rozkręca,czego Wszystkim z głębi serca życzę.Każdy z nas ma swoje marzenia i odwieczne prawo do ich realizacji,więc typujcie i wygrywajcie ile się da.

Moje dzisiejsze sny:

-jestem na jakimś tarasie,chyba nad morzem,leżę na leżaku i patrzę na swoje

nogi,a one są strasznie owłosione.Te włosy są brązowe,dość rzadkie ,ale pofalowane i długie,

więc tak falują na wietrze-najwyraźniejsze te włosy

-jestem ze znajomymi w jakimś mieście,proponuję im,że zrobię im zdjęcie i

to mi najbardziej utkwiło,moment kiedy je robię

-wbiegam do domu mojej sąsiadki/w realu mieszka w bloku/,przebiegam przez

pokoje,a ona siedzi na werandzie ze swoja kuzynką Kasią, więc wybiegam

i mówię,że przyjdę później,ona mi odpowiada żebym zamknęła drzwi ,bo jest przeciąg-

tutaj wyraźne te drzwi otwarte

-ostatni sen trochę zamotany,stoję na wzgórzu i widzę chłopca podbiegającego do wozu policji,ale oni go ignorują.Z drugiej strony podjeżdża na skuterze-saniach/jest lato/ jakaś skośnooka kobieta i chce go zabrać.Obok mnie jakiś miejscowy komentuje,że ona zawsze

chodzi bez biustonosza.Rzeczywiście jest ubrana w siateczkową bluzkę i widać jej biust.

Tutaj ten biust jest najistotniejszy.

Reszta to już same ***oły-dom mojego kolegi Rudego,jego babcia ,jakiś budyń cytrynowy.



Ostatnio coś dużo tych snów,chyba muszę skorygować "polecenie" mojej podświadomości,

bo z tylu snów ciężko coś wyłuskać,lepiej jak jest jeden,dwa.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 648 649 650 ... 3303 3304
Wyślij wiadomość do admina