Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OSZUŚCI.

2009-09-03 (14:46)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 226 408
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Ja do Ciebie nic nie pisałem . \"



Nie???

A cytowanie mnie to co, nie do mnie?



Ale, OK, chętnie podyskutuję jeśli nasz dobry sposób typowania.
2009-09-03 (15:30)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 226 431
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A oto kolejny cytat , tym razem ze strony

http://www.lotto.win.pl/skrocone.aspx



\"SYSTEMY Z OGRANICZENIEM ILOŚCI ZAKŁADÓW



Zasadą i podstawą stosowania takich systemów jest wybór grupy liczb, w której znajdzie się odpowiednio dużo liczb trafnie wytypowanych dla obstawianego losowania. Jest oczywiste, że szansa wygranej rośnie proporcjonalnie do stosunku ilości liczb trafnie wytypowanych do ilości liczb w grupie.

Istotnymi parametrami dla tego typu systemów są:

a) ilość liczb w wybranej przez grającego grupie (przeważnie znacznie mniejsza od całej puli liczb dla danej gry),

b) ilość liczb skreślanych w pojedynczym zakładzie,

c) przewidywana ilość liczb trafnie wytypowanych (jeżeli rzeczywista ilość tych liczb, co można stwierdzić dopiero po losowaniu, będzie mniejsza od założonej to gwarancje trafienia żądanej ilości liczb w zakładzie znacznie spadają),

d) żądana ilość liczb trafionych przynajmniej w jednym zakładzie, z gwarancją 100% (żądana ilość liczb trafionych może być mniejsza od ilości liczb skreślanych w pojedynczym zakładzie - zmniejsza to wynikową ilość zakładów).

Inne pojęcia lub parametry, które mogą być używane przy okazji takich systemów to m.in.:

e) wymagana ilość zakładów z żądaną ilością liczb trafionych z gwarancją 100%,

f) gwarancja (przeważnie jest mniejsza od 100%) dla wystąpienia żądanej ilości liczb trafionych przy rzeczywistej ilości liczb trafnie wytypowanych mniejszej od ilości przewidywanej,

g) gwarantowana ilość zakładów z trafieniami mniejszego stopnia od żądanego (żądana ilość liczb trafionych), w przypadku rzeczywistego zaistnienia warunku c)

W wyniku rozpisania systemu otrzymujemy pewną ilość zakładów, w których liczby z grupy liczb a) są rozłożone na zakłady w taki sposób aby spełnić wymagania postawione w b) i d) przy spełnieniu założenia c). Ilość zakładów wynikowych zależy od wszystkich parametrów systemu wyżej wymienionych, a także w dużej mierze od sposobu rozpisania liczb na zakłady. Sposób rozpisania liczb na zakłady nie jest jednoznaczny, każde oprogramowanie służące do generowania takich systemów używa własnych (często unikalnych i ściśle chronionych) sposobów rozpisania. Najlepsze sposoby prowadzą do wygenerowania systemu o minimalnej ilości zakładów dla takich samych parametrów systemu.

Dla wyboru odpowiedniego systemu z ograniczeniem ilości liczb istotnym może okazać się określenie, czy ewentualna wygrana (przy spełnieniu wszystkich założonych parametrów systemu) pokryje koszty gry. Przykładowo można tutaj podać system pełny dla gry multimulti (Totalizator Sportowy): z grupy 5 liczb rozpisanej na zakłady dwuliczbowe (wygrana w przypadku trafienia pary liczb wynosi 16 zł), w przypadku trafienia dwóch liczb w wybranej grupie pięciu liczb gwarancja trafienia jednej pary wynosi 100%, ilość zakładów wynikowych dla tego przypadku = 10 więc opłata za grę wynosi 25 zł. W ten sposób wygrywając, przegrywamy 9 zł (przy założeniu, że trafnie wytypujemy tylko dwie liczby z grupy pięciu liczb). Jak wynika z podanego przykładu, systemy gwarantujące w 100% trafienie 1 pary liczb w multi multi powinny zawierać mniej niż 7 zakładów (przy sześciu zakładach - w przypadku spełnienia założeń systemu - wygrywamy 1 zł). Jeszcze jeden wniosek: dla gry multi multi w TS rozpisywanie większej od 4 ilości liczb na zakłady dwuliczbowe (przy założeniu, że trafnie wytypujemy dwie liczby z grupy) w systemie pełnym jest bezsensowne (bo zawsze prowadzi do przegranej). \"



...........................................................................................................



Zaznaczam tym mniej kumatym ( pokroju oszołoma Marriusza2 ) , że w/w tekst ma swojego autora a źródło z którego ten tekst został zaczerpnięty widnieje w nagłówku...

Naprawdę trzeba być dobrze porąbanym jak Marriusz2 , aby pisać swoje prywatne opinie i przekonania ( tu w sprawie systemów ) jako jedynie obowiązujące prawdy objawione i oczekiwać ślepej ich akceptacji u innych...



Wsadź sobie koleś te swoje aksjomaty w... pod poduszkę i głoś swoją wiarę ale wśród innych pacjentów lecznictwa w SYSTEMIE zamkniętym , bo z takim podejściem to jesteś na gruncie naukowym prostym małym człowieczkiem o wielce ograniczonym aparacie pojęciowym - więc głupkiem!
2009-09-03 (20:13)

status awnowy
Data rejestracji: 2009-06-03
Ilość postów: 9

4681
wpis nr 226 550
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Mariusz 2 ... Nikomu nie chciałem przyładować zwłaszcza admistratorowi stronki Panu Januszowi Paśkiewiczowi.Nikomu chyba nie ubliżyłem.Lubię nazywać rzeczy po imieniu.Faktem jest,że od niedawna uczestniczę \"w życiu stronki multipasko\",więc moja wiedza może być niepełna.Jeśli ustalone zostały warunki brzegowe np. sposób gry nazwiemy systemem nie ma sprawy i jest to nazwa zwyczajowa,potoczna to w porządku.Według mnie (mogę się mylić) systemy to telefonia,energetyka,ciepłownictwo etc. Jak widać po reakcji a raczej jej braku ze strony administatora nie komentował,nie negował,ale jak \"się znam na sporcie\" czytuje forum i być może jeśli bedzie miał ochotę coś mi odpisze ... w każdym razie byłoby mi miło. Uczestniczyłem w grach liczbowych organizowanych przez Totalizator Sportowy Sp. z o.o. z obu stron barykady i jako grający i jako prowadzący własną działalnośc gospodarczą na umowie agencyjnej prowadziłem punkt totka.Widziałem garstkę wygranych i całe mnóstwo przegranych. Podsumuję tak: \"doświadczenie oświetla tylko przebytą drogę\".Rachunek prawdopodobieństwa jest prosty i czytelny sam w sobie.Jak ktoś umie liczyć wie jakie są sznse na wygraną.Posiłkowanie się niektórych uczestników wiedzą,że np.prowadził losowanie lotto Rembiszewski... przegrałem,prowadził losowanie Wieleba ... zaczarowł kulki zakrawa na płytki żart.Trzeba mieć szczęście,by wygrać,ale odwracając kota ogonem można powiedzieć \"szczęście jest dobre dla laików\".Po moich wczorajszych wpisach administator stronki nie zamknął, \"chula ona\" i ma się dobrze.Życzę wszystkim sukcesów ekonomicznych w grach liczbowych,lecz jak się nietrudno domysleć kilka milionów grających \"składa się \" ,by wygrał jeden lub np. osiemdziesięciu \"szczęśliwców\" jak to miało raz miejsce w ponad pięćdziesięcioletniej działalności Totalizatora Sportowego w Polsce.
2010-09-08 (08:09)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 354 276
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

2010-09-07 (21:46)



statuspad

Data rejestracji: 2009-09-01

Ilość postów: 23



5129 Czy ktoś z Was pamięta ten nick - PAD???

Zmarł śmiercią tragiczną w wypadku samochodowym w Finlandii, komputer otrzymałem od Jego Syna Adama.

Po przeanalizowaniu zawartości dysku została w nim niesamowita ilość Jego \"dorobku\" analiz dowodów przekrętów na temat M.M. ale o tym później ... .

\"pad\" miał wiele sukcesów w wygranych (tylko M.M.) np. siedem dziewiątek jest na to dowód! jednak co ważniejsze, trzy dychy - 2007-11-04, 2009-04-09 los. o 14.00 i 2009-12-26 los. 14.00 jednak tych zakładów nie puścił!Był moim sąsiadem gdy przyjeżdżał na wolne lub urlop z Austrii często siedzieliśmy przy kompie pokazywał mi to i owo, np. pytał mnie czy chcę zagrać i jego słowa zaraz po pytaniu (gdy puścisz będziesz miał na 100% szóstkę, piątki itd.) gdy \"zostawimy\" to bez gry może byś coś \"grubego\" tak było tego roku w miesiącach kwiecień, maj grał jak \"szalony\"

koniec maja przed wyjazdem służbowym powiedział - to już koniec tego systemy jest spalony! Mam ten system, robię wszystko jak mnie uczył i niestety miał racie od czerwca tego roku mam tyko szóstki piątki gram na sześć zakładów na jeden zestaw w skład wchodzi 12 liczb. Posiadam kilka programów - systemów własnych zakupionych i żaden z nich nie dorównuje temu który stworzył PAD. To wynik ponad dwudziestoletnie Jego pracy! a zasady bardzo proste aż do bólu, gdy gram tylko szóstki gdy typuje i tylko testuje są trafienia 9, 8, 7! Kantują czy nie? ja uważam że tak

Przestaje się łudzić że coś wygram

Pozdrawiam

---------------------------------------------------------------------------------

pozwoliłem sobie przytoczyć ten wpis, bo może on powinien właśnie tu się znaleźć........
2010-09-08 (08:44)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 354 281
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To trochę dziwne, bo ja dostałem na email zestawy liczb od pada`a i one wpadły. Tylko to było tak dawno temu, ze nie mogę znaleźć emaila.

Poszukam po pracy i postaram się je wkleić.



Natomiast po co autor podpisuje się \"pad\", skoro \"pad\" nie żyje?
2010-09-09 (07:55)

status Ksings
Data rejestracji: 2008-02-02
Ilość postów: 867

3166
wpis nr 354 541
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

rico



zaobserwowałem coś podobnego.gdy skreślę i nie wyślę,to cyfry wchodzą dość często.poprawniej będzie wchodziły,gdyż ostatnio mam mało czasu na analizę.nie jest to dowód na to,że totek oszukuje,a raczej dowód na brak wiary w wygraną.zauważ jak wiele osób typuje na forum a wyniki mizerne.przecież nie wszyscy wysyłają podane liczby.najprościej własną nieudolność wytłumaczyć tym,że wszyscy wokół są przeciw,lub zwykłym kantem.

2010-09-09 (08:27)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 354 548
[ CZCIONKA SPECJALNA ]





Wszystko się zgadza, ale często ludzie nie mają wpływu na liczby, które skreślają

Weźmy np wczorajsze losowanie JOKER (dawny Szczęśliwy Numerek)

co z tego, że trafisz Jokera (19), gdy na pozostałe liczby nie masz wpływu, bo komputer za ciebie już zdecydował......

W pewnym sensie można powiedzieć miałeś pecha.........

ale nie to nie tak, bo jeśli ktoś skreślił te cztery liczby sam (trafnie), to nie miał możliwości ich zagrania, bo NIE............(bo resztę załatwił Pan Komputer)

W TSN taką możliwość miał.......i 2 miliony mu przeszło koło...........
2010-11-29 (19:16)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 376 794
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kolejny palant



Mariusz Wywijas

m.wywijas@poczta.fm



Oferuje kasę a proponuje PIRAMIDĘ i kilka innych oszukańczych rzeczy.



Podałem jego dane, bo pomimo wyrażanie swojej opinii na temat jego działalności wciąż przysyła g.ówno.
2010-12-03 (10:23)

status York
Data rejestracji: 2010-11-15
Ilość postów: 91

12735
wpis nr 378 089
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ktoś powiedział Joker no to jestem



A tak poważnie to ,gry losowe ,kasyna wirtualne i te w realu ,gry sms w telewizji z których to znane twarze ludzi w ,,oczy ,,oszukują,,





,,WSZYSCY TO OSZUŚCI KTÓRZY OD CZASU DO CZASY RZUCĄ KOMUŚ JAKIEŚ DROBNE Z TEGO CO SAMI ZAROBIĄ ,,
2010-12-03 (11:52)

status nok66
Data rejestracji: 2010-09-21
Ilość postów: 219

12666
wpis nr 378 105
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

edi8 poco wdajesz się w dyskusję to nie dla ciebie towarzystwo wracaj lepiej do swoich typowań .....wielu na to czeka

pozdro

ps. uwaga czytać z przecinkami i kropkami

2010-12-03 (12:15)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 378 112
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nok66>>> spójrz na daty....

Pzdr.

edi8
2010-12-03 (12:36)

status nok66
Data rejestracji: 2010-09-21
Ilość postów: 219

12666
wpis nr 378 123
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

aaaaaa na to bym nie wpadł

to tak jak z moim graniem

WIWAT BYSTROŚĆ
2010-12-03 (14:14)

status FreeMeNGen
Data rejestracji: 2006-10-06
Ilość postów: 100

2304
wpis nr 378 155
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam



do Rico:



Mialeś widze genialnego kumpla Niech spoczywa w spokoju:(



Moge poptwierdzić jego slowa że system jest spalony, nawet ja mam teraz problemy:( a już w swoich analizach odnajdywałem 2na2 a potem 3na3 ;(



Teraz zasady z lekka się zmieniły. zmodyfikowano delikatnie algorytm.



Radzę wejdż w temat \"charakterystyka maszynki\" i obejżyj sobie zamieszczone tam wykresy. obejżyj dokładnie najlepiej z daleka;)



Jezeli św pamięci \"Pad\" tłumaczył Tobie z grubsza zasady rządzące w Multi to spróbuj odpowiednio dobrać (zestawić) dane etapy, z ilościa wypadających liczb w (dawnym jego) programie. po zestawieniu i analizach przez dany okres czasu myślę ze poradzisz sobie z wstrzeleniem się na wieksza ilośc trafień:)



Pozdrawiam:)
2010-12-06 (13:37)

status cygus75
Data rejestracji: 2009-04-06
Ilość postów: 1867

4421
wpis nr 379 107
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

s
2010-12-14 (12:06)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 381 915
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

UWAGA NA:



Osoby oferujące system na ruletkę i system na Multi Multi.



To jedna i ta sama osoba.



multi_multi_sys i 2newsystem
2010-12-14 (12:41)

status mariucha
Data rejestracji: 2010-06-09
Ilość postów: 669

12540
wpis nr 381 931
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zastanawia mnie kto jest naprawdę bez rozumu i głupi..ci co sprzedają głupoty czy ci co je kupują???
2010-12-14 (13:01)

status karcianyrekin
Data rejestracji: 2010-09-29
Ilość postów: 2301

12677
wpis nr 381 939
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pozwole sobie wkleic moje spostrzezenie z innego tematu ..ku przestodze...Ten 2newsystem to ten sam co multi_multi_sys co chcial sprzedac system za 140 zl.Po sposobie pisania widac ze to kretyn jakis.Po pierwsze 2newsystem masz system na ruletke ale filmu nie pokazesz ,co najwyzej za oplata-smieszne i glupie zarazem,powiem nawet kretynizm.Po drugie wygrywasz ale nie masz pieniedzy//??Jesli ponoc chodzisz do kasyna i z 200 potrafisz zrobic 500 to czemu nie zainwestujesz powiedzmy 2000 ,wygrasz wtedy 5000zl.Po trzecie piszesz tak szprzedam system, dam system albo nie sprzedam a moze za procent jakis oddam.Teraz wyobraz sobie ze jestes powiedzmy w castoramie i chcesz kupic jakis sprzet i chcesz wiedziec jak to dziala,a sprzedawca na to-nie pokaze jak to dziala chyba ze mi pan zaplaci-i ty tak postepujesz Dla mnie nie dosc ze jestes oszustem to jeszcze jestes rozchwianym emocjonalnie tumanem. Ludzie nie dajcie sie nabierac oszustowi-baranowi
2010-12-20 (11:43)

status karcianyrekin
Data rejestracji: 2010-09-29
Ilość postów: 2301

12677
wpis nr 383 938
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich forumowiczow.Chcialbym podzielic sie z Wami moimi spostrzezeniami i jednoczesnie ostrzec przed naciagaczami>moze tym sposobem zmniejszy sie ilosc oszukanych osob.Otoz ostatnio nie jaki Europa zalozyl nowy temat i domowym systemie zarabiania-niby pytal o opinie a wrzeczywistosci reklamowal ta zaklamana strone.Wywnioskowalem ze to on jest autorem tej stronkio domowym systemie zarabiania,malo tego jego sposob pisania podpowiadal ze to niejaki Ireneusz Krol. Napisalem mu wczoraj o tym i po jakims czasie temat zostal zlikwidowany.Jakis czas temu gdy pojawil sie temat Ireneusza Krola tez z systemami,ktore oferowal do sprzedazy,reklamujac swoja strone.Po tym jak mu napisalismy co o tym myslimy,ze to jest naciaganie i oszustwo,wystapil do Admina o usuniecie strony.Domyslam sie ze wczoraj byla tego powtorka -tematu o zarabianiu 10 000zl miesiecznie.W tej reklamie znalazlem mase przeklaman i niedomowien(reklama domowego sposobu zarabiania) i napisalem to w tym temacie. Zeby Was utwierdzic w tym ze to jest naciaganie wczorajszy post skopiowalem i przytocze go raz jeszcze Wam drodzy forumowicze ,abyscie unikneli naciagniecia oto on; Europa dodam Ci jeszcze kilka szczegolow ktore sie nie zgadzaja w

reklamie domowowe gosposobu zarabiania(rzekomego milionera) czytaj isze o

szczegolach a jak wiesz diabel tkwi w szegolach....po pierwsze zdjecie jego

bylego mieszkania w blokach-po wysokosci tego mieszkania ok 3metry

wnioskuje ze to nie byly 2pokoje w blokach tylko w kamienicy(juz jedno

klamstwo-bo to nie jego mieszkanie na tym zdjeciu,albo jego i nadal tam

mieszka) po drugie nasz rzekomy milioner napisal cytat.…Ale Pewnego Dnia

Wpadłem Na Genialny Pomysł Którego Nikt Wcześniej Nie Używał

(I Dalej Nie Używa) .......nastepne klamstwo-przeciez ten system sprzedal

swoim znajomym za dwa tysiace zlotych od sztuki(a gdyby ko kupili to nie po

to zeby powiesic na scianie)z ktorego korzystaja i do dzis mu

dziekuja......Po trzecie kryzys nastapil dwa lata temu u tu jego

cytat........Po tym jak przyszedł kryzys gospodarczy i firmy na lewo i

prawo zaczęły bankrutować i zwalniać pracowników, uświadomiłem sobie

co się stanie jak i mnie zwolnią... nie będę miał z czego płacić

rat, zaczną się komornicy, sądy i stracimy cały dobytek który mamy.

Wiec okolo dwa lata temu zaczal (powiedzmy)korzystac z tego systemu

...ale....jak napisal na poczatku zarabial marne 30-100 zl na msc,wiec

gdyby tak naprawde zaczal zarabiac ok poltora roku temu(nawet 22

miesiace)wiec gdyby przez ostatnie 20 miesiecy zarabil 130 tysiecy plus

130tys jego zony minus koszty utrzymania jego 4 osobowej rodziny przez te

20 mscy to odlozylby by okolo 200 tys.I co z tych 200 tysiecy kupilby dom z

basenem samochod BMW,wycieczki za granice/??????/NASTEPNE KLAMSTWO. a gdyby

wzial na to kredyt to czemu nie napisal? I majac kredyt do splacenia za dom

.auto i reszte TO CZY BY BYL TAKIM KOCHANYM FILANTROPEM I BY SPRZEDAWAL

SYSTEM ZA 97 ZL,RYZYKUJAC ZE MU SPADNA DOCHODY I NIE SPLACI KREDYTOW/??????

Czy teraz juz wierzysz Europa ze to jest OSZUSTWO???????Chyba ze jest tak

jak myslalem to TY jestes tym rzekomym milionerem ktory i tu na forum

probuje sie reklamowac.... LUDZIE nie dajcie sie nabrac

2010-12-20 (11:47)

status karcianyrekin
Data rejestracji: 2010-09-29
Ilość postów: 2301

12677
wpis nr 383 940
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiec jesli autor tej reklamy juz w tak blachych sprawach klamie i sie gubi,to wiecie co sie stanie z Waszymi pieniedzmi i jaka macie szanse na te jego rzekoma gwarancje na zwrot pieniedzy.......oszust
2010-12-20 (11:56)

status karcianyrekin
Data rejestracji: 2010-09-29
Ilość postów: 2301

12677
wpis nr 383 945
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bardzo wazne- prosze przeczytaj 2 posty wyzej
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina