Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

EuroMillions, Superenalotto i inne - gramy przez internet - krok po kroku !

2009-07-22 (18:09)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 215 221
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



Na jutro kumulacja we włoskim Superena sięgnęła 103 000 000 Euro i postanowiłem oczywiście zagrać



Przy okazji przygotowałem dla wszystkich poradnik - jak krok po kroku można zawrzeć taki zakład przez internet.



www.multipasko.pl/news57/



Pozdrawiam



2009-07-23 (11:42)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 215 382
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moje zakłady na dzisiaj w SuperEnalotto:



15-59-66-74-75-86

32-53-58-74-77-88

04-50-62-67-79-81



Od razu mówię, że jak trafię to stronę będę nadal prowadził, ale przez jakiś czas z innych krajów



Pozdrawiam
2009-07-23 (12:12)

status chippi
Data rejestracji: 2008-05-19
Ilość postów: 614

3495
wpis nr 215 390
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko-życzę Ci tego, ale ja bym takich pieniędzy nie chciał wygrać;) 1% z tej sumy by mnie całkowicie urządzał
2009-07-23 (22:45)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 215 545
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Chippi



Nie bądź aż takim minimalistą. 1 procent to zbyt mało. Zgódź się chociaż na 50 procent tego kapitału.



Pasko, jeżeli wygrasz, to mam nadzieję, że chociaż jakimś nędznym ochłapem zasponsorujesz dalsze istnienie niniejszej strony.



Są upały, może czegoś nie doczytałem, ale nie doszukałem się informacji, co to jest za strona na której można grać w te zagraniczne gry losowe. Czy jest to oficjalna odmiana tych gier online, czy też jacyś bukmacherzy albo nie daj Bóg nielegalna w UE piramida finansowa

Bo gdyby tylko bukmacherzy, no to o wysokich wygranych możemy pomarzyć.



I wreszcie na koniec prośba o umieszczenie podobnej informacji o możliwości gry online w zagraniczne KENO 10 z 20-stu z 70-ciu.



Stu milionów z hakiem!
2009-07-24 (09:56)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 215 579
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie jest to żadna piramida, a normalny, bardzo dobry biznes, który i w Polsce by mógł świetnie funkcjonować.



Jak to działa.



Wyobraź sobie, że wynajmujesz lokal, stawiasz u siebie kolekturę lotto, ale zamykasz drzwi na klucz i otwierasz laptopa.



Zainwestowałeś w wiele miesięcy pracy informatyków na stworzenie porządnej, bezpiecznej strony do przyjmowania i zarządzania zakładami on-line, ale teraz Ci się to na pewno wkrótce zwróci.



Cena za zakład Dużego Lotka 2,00. Ty bierzesz 4 zł, ale może grać w ten sposób u Ciebie każdy, nawet z zagranicy, kto nie musi specjalnie jechać do Polski, gdy jest duża kumulacja (przykład dość śmieszny, bo Polskie kumulacje nikogo by nie przyciągnęły z zagranicy).



Do tego wszystkiego piszesz w regulaminie, że za wygrane powyżej 5000 zł pobierasz 10% prowizji dla siebie.



Wkrótce masz 1000 klientów, którym nie chce się ruszać z domu i wolą dołożyć i puścić kupon przez internet. Ty sobie dobrze zarabiasz, a przy okazji czekasz na wymarzoną szóstkę, której potencjalne wpadnięcie również Tobie się udzieli w portfelu (za granicą kumulację sięgają 100 milionów euro).



Firma działa pod kilkoma adresami. Strony wyglądają prawie identycznie, ale z góry promują inną grę.



www.playeuromillions.com

www.playsuperena.com



Pozdrawiam

2009-07-24 (10:06)

status Rat666
Data rejestracji: 2009-07-01
Ilość postów: 2510

4853
wpis nr 215 580
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dajmy nato że tajemniczy don pedro wygrał te 100 milionów (dzięki jednej stych stron), to co dalej ???
2009-07-24 (10:43)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 215 586
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Loguje się i wybiera, że chce wypłacić wygraną na swoje konto. Po czym podaje swoje konto bankowe.



A później to już jakoś się tłumaczy w urzędzie skarbowym Polski, albo po prostu ich przekupuje.



Myślę, że nie było by problemy gdybyś sam dobrowolnie zapukał do urzędu i się przyznał, że tyle wygrałeś i chciał jakoś to uregulować, tak aby wszyscy byli zadowoleni



2009-07-24 (21:55)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 215 715
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko



Jeśli dobrze zrozumiałem, to:



1- nie jest to oficjalna strona online euromilions i innych gier, tylko \"zaradny\" bukmacher.



2- teoretycznie pobiera 10 procent od wygranej, czyli 10 milionów ze stu milionów. Trzeba przyznać, że dość dużo. Ale teoretycznie, bo praktycznie tyle nigdy nie wypłaci..



3- bo czy naprawdę wypłacą te 90 milionów? Bo oni przecież być może tylko zbierają djeńgi od przegranych. Drobne wygrane /5 tys pln/ wypłacą pomniejszone o 10 procent. A głównej nie wypłacą w ogóle, bo to niemożliwe - nie mają po prostu takich pieniędzy. Bukmacher Fortuna też by nie wypłacił, bo nie dysponuje takim kapitałem.



4- czy to w ogóle nie jest jakaś nielegalna zabawa mafii? Czy mają pozwolenie na organizowanie takich zakładów. Przecież gdzieś mają siedzibę, gdzie? Jakie przepisy to regulują, jaki sąd wydał orzeczenie o uznaniu statutu bukmachera jako zgodnego z prawem któregoś z państw sygnatariuszy UE.



5- jeszcze w kwestiach podatkowych. Możliwe jest, że ktoś teoretycznie \"wygra\" 100 milionów, których mu bukmacher nigdy nie wypłaci a polski urząd podatkowy zdecydowanie zwróci się o podatek - trzydzieści kilka milionów euro z zamianą na areszt /do końca życia/. Wesoła perspektywa, może dziwne dla kogoś, kto nie wie, co się w tym kraju wyprawia. ZAPEWNIAM WSZYSTKICH, ŻE AKTUALNIE W POLSKICH ARESZTACH SIEDZĄ ŚREDNIO przez KILKA LAT SETKI A NAWET TYSIĄCE ZUPEŁNIE NIEWINNYCH /w charakterze podejrzanych/ OSÓB. Dopiero co w areszcie w Katowicach siedział niewinnie ok. roku czasu były wiceprezydent Krakowa p. Stanisław Żółtek. Skuty ciasnymi kajdankami o mały włos nie stracił wszystkich kończyn. Maltretowany fizycznie i psychicznie. Powód - zemsta lokalnej krakowskiej socjalistycznej mafii /agentury/, bo p. Żółtek dbał po prostu o wspólne dobro, wspólną własność, na którą, jak to w socjalizmie, wielką ochotę miała socjalistyczna mafia... Takich przykładów są setki i więcej. To jest takie państwo. Natomiast udowodnienie, że nie otrzymało się \"wygranych 100 milionów\" będzie raczej trudne. NO I PODATEK URZĄD POLICZY OD CAŁEJ WYGRANEJ A NIE POMNIEJSZONEJ o 10 procent PRZEZ BUKMACHERA.



TO CO BYŁOBY KORZYSTNE: GRA W GRY LOSOWE ONLINE BEZPOŚREDNIO U ORGANIZATORA. WTEDY WYGRYWAMY TYLE ILE WYGRYWAMY A WYPŁATA JEST PEWNA I SZYBKA, obwarowana gwarancjami bankowymi, itd..



OBAWIAM SIĘ, ŻE BUKMACHER 90 MILIONÓW Z WYGRANYCH 100 NIE WYPŁACI NIGDY. TO NIE JEST TAJEMNICA, ŻE NAWET KILKUTYSIĘCZNYCH WYGRANYCH NIEKTÓRZY BUKMACHERZY NIE WYPŁACAJĄ. Po prostu jeszcze nie było precedensu, bo nikt online nie wygrał 100 milionów. Obawiam się, że jest to zwykłe naciąganie BARDZO naiwnych. Obym się mylił!



Zatem uprzejmie proszę o podawanie możliwości gry online bezpośrednio u organizatorów gier.



Szczególnie interesuje mnie zagraniczne KENO.



Moje uszanowanie i góry złota życzę

2009-07-24 (22:13)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 215 721
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

don pedro, tu tez mozesz se zagrac na www.unolotto.com - tam przynajmniej mozna grac za dolce te inne gry tez sa
2009-07-25 (12:48)

status dsg
Data rejestracji: 2009-05-06
Ilość postów: 342

4565
wpis nr 215 814
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Myślę, że legalnie to takiej kasy się nie dostanie. Urząd nałoży karę wyższą niż jest wygrana za ukrywanie lewych dochodów. To już lepiej jechać po tą kasę do właściciela strony, tylko chyba nie podaje adresu więc...
2009-07-25 (12:50)

status dsg
Data rejestracji: 2009-05-06
Ilość postów: 342

4565
wpis nr 215 815
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PlayUKinternet NV

2 Lansdowne Row

Berkeley Square

London W1J 6HL

United Kingdom



no dobra coś jest
2009-07-25 (19:33)

status Pawcio
Data rejestracji: 2009-07-25
Ilość postów: 379

4961
wpis nr 215 932
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko ustosunkuj się do wypowiedzi Tajemniczego Don Pedro.

Załóżmy, że wygram 100 mln euro. Zlecenie przelewu mógłbym pewnie zrealizować w przeciągu kilku dni gdyż firma musiałaby odebrać tą kasę. Wysyłają mi przelew na moje polskie konto i co? Kto informuje nasz urząd skarbowy o takim dużym przelewie? Bank czy może zagraniczny urząd skarbowy? Pewnie oczywiście zagraniczny urząd skarbowy też zabiera podatek.
2009-07-26 (09:32)

status maxior
Data rejestracji: 2008-02-23
Ilość postów: 47

3216
wpis nr 216 024
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Historyczna wygrana nie padła, gorączka trwa

We włoskiej grze liczbowej Superenalotto w sobotnim losowaniu znów nie padła \"szóstka\". Tym samym w następnym, wtorkowym ciągnieniu kumulacja wzrośnie do 107 milionów euro, co jest nowym absolutnym rekordem w historii tej gry.



Ktoś koło Turynu trafił natomiast \"piątkę\" wygrywając \"zaledwie\" 2,5 miliona euro.



W sobotę główna nagroda wynosiła 105,3 mln euro. Szóstka we włoskim totku nie padła od 31 stycznia.



Włochy ogarnęła prawdziwa gorączka Superenalotto. Szacuje się, że uległo jej ponad 20 milionów ludzi, którzy kupili kupony.



źródło: http://fakty.interia.pl/swiat/news/historyczna-wygrana-nie-padla-goraczka-trwa,1344022
2009-07-27 (18:46)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 216 363
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Na stronie głównej tego forum Admin umieścił artykuł o tej loterii. Pod tym artykułem chętni umieścili swoje opinie.



Pozwoliłem sobie dzisiaj umieścić tam mój główny komentarz.



Nie chcę się powtarzać.
2009-07-27 (22:18)

status Pawcio
Data rejestracji: 2009-07-25
Ilość postów: 379

4961
wpis nr 216 404
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Na stronie playeuromillions.com jest już polski interfejs :]
2009-07-28 (20:26)

status kret100
Data rejestracji: 2009-07-28
Ilość postów: 2

4972
wpis nr 216 639
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zagrałem za 100 euro na tej stronie euromilions. nic jeszcze nie wygrałem ale wyczytałem, na tej stronie, że ktoś te kupony fizycznie wysyła za nasze pieniądze. nie wierzę więc, że jak wygram miliony euro to mi grzecznie przyniesie wygraną a sobie weźmie 10%

kto ma czas i jest wystarczająco obrotny aby sprawdzić jakie są gwarancję, że właściciel strony da nam wygraną.

jak to jest legalne to sam taką stronę otworzę

to chyba niestety brutalna prawda .... no trudno trzeba wrócić do nędznego polskiego lotka
2009-07-28 (23:54)

status eternalwinner
Data rejestracji: 2009-07-28
Ilość postów: 12

4974
wpis nr 216 705
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gdyby był jakiś problem z uczciwością na pewno gracze mieliby regularne sygnały. Takiej informacji nie da się ukryć. W Euromillions lotto można grać w kilku krajach Europy. Jedna z głównych wygranych padła w na 100% w Belgi a loteria jest Francuska. Czy sądzicie, że gdyby ta osoba nie otrzymała swoich pieniędzy, to sprawa by się nie rozeszła? Poza tym więcej kasy mają z tego, że ludzie w całej Europie regularnie grają niż z przywłaszczenia sobie kilku głównych wygranych. Kto chciałby grać w taką loterię, gdyby były jakiekolwiek szanse, że nie otrzyma swojej kasy? A chętnych przecież nie brakuje. Gdyby coś takiego się wydarzyło afera byłaby na 100 fajerek i na pewno byśmy o tym wiedzieli. Poza tym nie \"ktoś\", tylko ichni totalizator.



Dlaczego od razu doszukujecie się nieuczciwości? Chyba... że każdy mierzy własną miarą.
2009-07-29 (00:45)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 216 708
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Eternalwinner



Oczywiście, że w Eurolotto można grać w kilku krajach Europy bezpośrednio u organizatora.



Można tez \"grać\" w firmie krzak. DLA CIEBIE JEST TO, JAK WIDZĘ, BEZ RÓŻNICY.



Mam pomysł: od tego momentu przyjmę wpłaty do wygrywania w Eurolotto. Po 3.5 euro/zakład. Macie super okazję, bo przynajmniej czasem coś tu piszę i są sposoby aby do mnie dotrzeć. Wypłacę wam tyle samo co za 3, 4 czy 5 trafnych, bez odciągania 10 procent. Więcej nie wypłacę. Cieszcie się, bo to jest znacznie lepiej, niż u tego zaradnego bukmachera, którego nam podał Admin. Co Wy na to? Ale nie liczcie, że będę jakieś kupony w liczbie kilkudziesięciu tysięcy sztuk pracowicie wypełniał a potem przepuszczał przez maszynę we Włoszech! Bo to jest po prostu fizycznie niemożliwe.



Eternalwinner, podchodzi do Ciebie nieznany facet na ulicy i mówi : pożycz mi tysiąc złotych!

Co zrobisz? pożyczysz?



A tu jest sytuacja gorsza, bo tylko adres internetowy. Rzekoma firma jest niezarejestrowana /gdyby była- toby się pochwalili/.. Nie wiadomo, kto jest właścicielem. Nic w ogóle nie wiadomo. Niby ich wspiera jakaś tam \"kwiatowa\" organizacja, też bez adresu, wspierał ślepy ślepego. Tyle, że zbierają nie po 1000 zł od Eternalwinnera, tylko po 4 euro od każdego rozemocjonowanego kumulację w grze z którą ten portal nie ma kompletnie nic wspólnego.



WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE SĄ TO OSZUŚCI. Tego typu biznesów jest w internecie mnóstwo.



To ma angielską nazwę: \"SCAM\". Wyłudzanie pieniędzy przez internet.



Eternalwinner - Ale PŁAĆ IM PŁAĆ. Może już wpłacałeś. Nikt nie lubi, gdy się okazuje, że był głupcem, co się dał przerobić oszustom na szmaty. Jednak mężczyzna w takiej sytuacji powinien po prostu twardo przyznać się do błędu a nie brnąć dalej.



Ale ja nie rozumiem ludzi gotowych wciskać pieniądze byle komu, obcemu, pod adresem internetowym, bez możliwości jakiejkolwiek weryfikacji,

bo gdzieś tam we Włoszech jest loteria z rekordową kumulacją.

Może lepiej dać z tej okazji te 4 euro jakiemuś biednemu człowiekowi na życie?



JA PO PROSTU TEGO NIE UMIEM POJĄĆ.



Na koniec: bardzo chciałbym się mylić!
2009-07-29 (10:25)

status eternalwinner
Data rejestracji: 2009-07-28
Ilość postów: 12

4974
wpis nr 216 729
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Brawo Pedro!!! Bardzo łatwo przyprawić komuś łatkę głupka, który nabiera sie na mydlenie oczu. Nie pożyczyłbym nawet grosza obcej osobie na ulicy a 1000 zł to co najwyżej najbliższemu przyjacielowi albo komuś z rodziny jeśli byłoby trzeba. Poza tym nie chodzę z takimi pieniędzmi po ulicy, bo okazja czyni złodzieja.

Co do całej reszty: jeśli używasz polskiej wersji Googla, to \"wygooglaj\" sobie playeuromillions bez niczego. Na pierwszym miejscu trafisz na całkowicie polską stronę, gdzie jest dokladnie wyjaśnione jak grać, jak to się wszystko odbywa i również na jakiech zasadach odbywa się odbiór wygranych. I nie gram przez jakiegoś tam bukmachera, tylko u oficjalnego pośrednika. I jestem zadowolony również z procedury wypłaty wygranych. Strona działa od półtora roku i są podane dane kontaktowe w razie wątpliwości. Z osobą odbierającą telefon można porozmawiać po Polsku.



Ps.: Pasko odwala kawał dobrej roboty, informuje edukuje i otwiera przed Nami nowe możliwości. Poza tym nie zapominajcie o tym, że Pasko sam gra w Superena. Facet zna się na rzeczy, bo spróbował.
2009-07-29 (13:30)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 216 789
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przede wszystkim przykład Pasko, jest tu niewłaściwy, bo jest On jednocześnie zainteresowany, aby jak najwięcej ludzi obstawiało przez tą f-mę, bo Ona się u Niego reklamuje, a to,że gra, to zapewne \"nie za swoje\", tylko reklamowe pieniądze.

Wszyscy, grający na zakłady zawierane przez internet, są naiwniakami, bo jak sam Pasko napisał art 107 zabrania zawierania takich zakładów (sic)



Słowem jedno przeczy drugiemu, a jeśli są tak duże rozbieżności co do legalności to należy się powstrzymać od takich gier lub ograniczyć i to w stopniu maksymalnie możliwym!!!



Pozdr.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina