Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij prywatną wiadomość do admina

Tresc skargi do Najwyzszej Izby Kontroli w Warszawie.


2009-07-01 (19:14)

statustalizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 210 395

Warszawa dn. 01.07. 2009 r.
Składający skargę
................................................... Najwyższa
Ul .............................................. Izba Kontroli
................................................... ul Filtrowa 57
02-056 Warszawa

S K A R G A

Dotyczy przejrzystości działania firmy Totalizator Sportowy Sp. z o.o. siedziba centrali ul Targowa 25 03-728 Warszawa .

Właścicielem powyższej spółki jest Skarb Państwa R.P. a jej prawnym nadzorcom jest Departament Instytucji Finansowych Ministerstwa Skarbu Państwa ul Krucza 36/ Wspólna 6 00-522 Warszawa.

Innowacje technologiczne spowodowały wymuszanie redukcji kosztow działalności firm i walkę z państwowymi monopolami dyktującymi warunki swoim klientom wbrew logice przjrzystosci działania nakazanej w dyrektywach Komisji Unii Europejskiej .
Firma T. S. Sp. z o. o jest instytucja szczególnego zaufania publicznego ,a dotychczasowa codzienna praktyka dowodzi ze firma bezkarnie manipuluje wynikami losowan gier liczbowych które przeprowadzane sa bez udziału zainteresowanej publiczności która jest strona zakładów.
Brak publiczności na losowaniach z uwagi na uwarunkowania lokalizacyjne jest powodem z gory zamierzonym, a natrętnego interesanta wpuszcza się dopiero na jego pisemna prośbę, ale w sytuacji i terminie odpowiadającej tylko monopoliście zarządzanego przez układ.
Aby wziasc udział w losowaniu jako zainteresowany widz należny złożyć pisemny wniosek do Dyrektora Działu Sprzedaży Gier i Loterii lub pokazać legitymacje A.B.W.
Efektem ustawiania wynikow losowan sa nie tylko notoryczne zamierzone kumulacje, ale istnieją uzasadnione podejrzenia ,ze główne wygrane przejmowane sa przez oligarchów ,a dowody zawarcia zakładów sprzedawane sa zainteresowanym osobom uczestniczącym w kolejnym uwłaszczeniowo ekonomicznym i politycznym rozbiorze R.P. jako dowód pochodzenia zgromadzonego majątku.

2009-07-01 (19:18)

statustalizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 210 396

dallszy ciag skargi.
Z uwagi na powyższe my niżej podpisani jako uczestnicy zakładów organizowanych przez w/w monopolistę zadamy żeby
1/ Losowania przeprowadzane były by o godz. 20 w obecności zainteresowanej publiczności, która kontrolowała by przebieg losowania za szklanej sciany dzialowej oddzielającej ja od sali losowan .
2/ Losowania przeprowadzane były na jednego typu maszynach automatach losujących które obecnie wprowadzone zostały do losowan gry Multi Multi,
3/ Do każdej maszyny i do każdej gry przydzielone zostały po 4 zestawy oznaczonych kul w ponumerowanych kasetach od 1 do 4 .
4/ Do zgromadzonej publiczności będzie należało w glosowaniu które kasety z kulami zostaną użyte do losowania danej gry podczas losowania.
5/ Do obowiązków prezentera telewizyjnego należała czynność uruchamianie maszyny losującej.
6/ Parametr techniczny odstępu wybierania kolejnej piłeczki przez wizualny automat czasowy mógł być zmieniony dopiero po uprzednim publicznym podaniu ,ale dopiero co najmniej po 50 losowaniach.
7/ Wzorem krajow sąsiednich z Unii Europejskiej należy wdrożyć możliwość zawierania zakładów metoda on line poprzez Internet w czasie do 5 minut tuz przed losowaniem .
8/ Publikowano na stronie internetowej firmy
a/ wyniki losowan i klipy wideo z losowan bieżących i archiwalnych .
b/ Podawac miejsce i dokładny czas i sposób zawarcia zakładu na który padła główna wygrana w danej grze. Obecnie taka praktyka stosowana jest wybiorczo, jeżeli grającemu z poza mafijnego układu udało się przypadkowo wygrać.
9/ Aby wzorem krajow sąsiednich do grających wracało 65% wpłaconej kwoty za zakład z nie jak do tej pory tylko 40%.
10 / Aby dotychczasowe ustawiane kumulacje w grze D.L. zatopione zostały wzorem niemieckiego LOTTO losowaniem dodatkowej liczby supercal której prawidłowe skreślenie decydowało by o przydziale kumulowanej wygranej.
11/ Totalizator posiadał własne studio i wóz transmisyjny do prowadzonej działalności który pozwoli na elminacje ustawionych pośredników i zwalanie odpowiedzialności za przekręty finansowe i organizacyjne.
12./ Dokonać redukcji zatrudnienia o co najmniej 50% personelu technokratów zajmujących obecne posady według klucza układu politycznego, rodzinnego którzy tylko udają ,ze pracują pobierając wysokie wynagrodzenie, ale sa zbyteczni dla praktycznej działalności i rozwoju firmy.
Zwracam się z zapytaniem czy w N.I.K znajdzie się pracownik który nie ulegnie naciskom politycznym i poza powyższym sprawdzi kreatywna księgowość tej firmy i firm w działalności z nia powiązanych a w szczególności w firmie Grytex. która nie oficjalnie udostępnia parametry zawartych zakładów przed losowaniem co umożliwia nie tylko ustawianie kumulacji.

Proszę o wyczerpującą odpowiedz i wdrożenia przedstawionych przejrzystych rozwiązań w firmie
Totalizator Sportowy Sp. z o.o. i podmiotow kooperujących.

Autor i inicjator zasadnych żądan przewiduje wdrożenie postępowania prawnego w Komisjach Unii Europejskiej przeciwko firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Tylko zdezinformowany medialnie idiota nie wie o co chodzi w walce o koryto w tej firmie po każdych wyborach parlamentarnych w R. P.
To zwycięzca narzuconych Polakom wyborów pośrednich ustanawia Prezesa tej firmy według swojego interesu w układzie.
Naprawdę jest się czym uwłaszczyć i podzielić bo w gre wchodzą setki milionow złotych w skali jednego roku.Podpis / y
Skarga złożona zestala w 5 egz.
i zawiera liste osob popierającą powyższą skarge

1/ adresat
2/ Komisja Parlamentarna przy Unii Europejskiej
3/ Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu
4/ Kancelaria Prezydenta R.P.
5/ Kancelaria Premiera R.P.
6/ a/a
2009-07-01 (19:26)

statuslamictal
Data rejestracji: 2009-01-26
Ilość postów: 310

4125
wpis nr 210 399

Złożyłeś tą skargę??
2009-07-01 (19:59)

statustalizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 210 404

Witam
Tresc jest do korekty ortograficznej istylistycznej.
Ciekawy jestem ile osob podpisze sie pod trescia.
Ja napewno sie podpisze a Wy.....................................
2009-07-01 (20:36)

statusKigam
Data rejestracji: 2009-07-01
Ilość postów: 18

4854
wpis nr 210 406

Napewno sporo osób się podpiszę.
2009-07-02 (08:02)

statusTajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 210 474

Talizman,

Usuń z tekstu słowo \"idiota\". Zastąp je słowem \"osoba niezorientowana\". Na sędziach TM oraz innych europejskich oficjelach takie potoczne określenia robią złe wrażenie. Wprawdzie sami w kuluarach sypią nimi jak z rogu obfitości, ale nie będą nawiązywali rzeczowego kontaktu z osobami które w ten sposób obnoszą się publicznie. SKARGA musi być elegancka do przesady.

Dalej, zamiast żądać zmiany odstępów czasowych zasysanych piłek, należy żądać w pełni automatycznego procesu losowania od momentu włączenia maszyny do momentu nieodwracalnie dokonanego wyboru piłek. Czyli zupełnego braku ingerencji operatora w procesie losowym. Losowość gry jest zapisana w przepisach ustawy i można jej się skutecznie domagać!!

Słowem niechaj operator będzie pozbawiony możliwości ingerencji i wyboru którą piłkę utrącić poprzez odczekanie z włączeniem zasysania, aż ta \"JEDYNA NIESŁUSZNA\" opadnie w dół.

PISAŁEM O TYM JUŻ CHYBA ZE STO RAZY A TY NA TO JAK NA LATO.

W kwestii losowania o godz. 20:00. Chcesz skrócić czas między losowaniami multi, który i tak jest b. krótki. Ale dlaczego aż o 2 godziny.

Bardzo dobre pomysły w kwestiach zlikwidowania możliwości sztucznego kreowania \"szczęśliwców na boku\" już po losowaniu. Faktycznie, jest to w tej chwili jeden ze sposobów zarabiania przez różne szare eminencje, wiadome służby, itp. Dotyczy to zresztą wielu dziedzin życia gospodarczego, w którym gry losowe są ważne ale przecież nie najważniejsze. Jednak walka z tym zjawiskiem jest niebywale trudna. To jest w praktyce tak, że jest w Polsce wielu fałszywych oligarchów, którzy tak naprawdę wcale nie są zamożnymi osobami, gdyż ich majątek nie należy do nich a do różnych \"dziwnych organizacji\". Np. wiele osób w Polsce posiada rzekomo po kilkadziesiąt i więcej lokali mieszkalnych. W rzeczywistości często te mieszkania wcale do nich nie należą, itd. itp. W Polsce istnieje mnogość różnych nieoficjalnych czy nawet oficjalnych służb, o których nikt oficjalnie nie wie w jaki sposób są finansowane. W budżecie tego państwa nie ma ani grosza dla nich a istnieją i mają się świetnie. To jest problem znacznie przerastający sprawy, które poruszamy na tym forum. Trzeba mieć świadomość, że próba odcięcia segmentu gier losowych od innych negatywnych a często ukrytych zjawisk będzie niezwykle trudna.
Z tym, że zastanawiam się, czy ta kwestia nie dotyczy przypadkiem wyłącznie multi i keno. Bo po co im ryzykować w DL. Faktycznie obserwuję w DL coś jakby naruszanie losowości, lecz nie jestem pewien realności tego zjawiska z pewnego powodu. Otóż POWINNIŚMY MIEĆ NIE TYLKO WIEDZĘ ILE ZAKŁADÓW W DL WYSŁALI GRACZE, powinniśmy również mieć wiedzę ILE Z TYCH ZAKŁADÓW BYŁO IDENTYCZNYCH. SŁOWEM ILE RÓŻNYCH ZAKŁADÓW WYSŁALI GRACZE. Jeżeli np. 10 graczy wysłało po 1 zakładzie ale wszystkie zakłady były identyczne, to z punktu widzenia losowości wysłali 1 zakład a nie 10.

Nacisk na możliwość gry przez internet jest b. słuszny. Bardzo dobry postulat podawania danych w internecie, wprowadzenia obstawiania do 5 min. przed losowaniem, powiększenie puli do takiej jak w Unii Europejskiej, gdzie i tak są przesadnie duże podatki od puli. Ja bym np. optował za znacznym OGRANICZENIEM uszczuplania puli wygranych. Niech biorą 10 procent maksimum. A NIE KILKADZIESIĄT!! Ponadto dopłaty 25 procent do każdego zakładu to jakaś paranoja. Ktoś z decydentów zdecydowanie za mocno wzleciał w górę i faktycznie zupełnie już stracił poczucie rzeczywistości.

W kwestii rodzaju maszyn, to te nowe maszyny już i tak napsuły krwi firmie, TAJ JAK PISAŁEM, ŻE BĘDZIE. Dlaczego? Ano mają nieco zwiększoną precyzję głębokiej losowości. Po prostu to, co było już i tak jednostajne, stało się jeszcze bardziej dokładne. To pomaga niektórym specjalistom więcej wygrywać. Zobaczcie, jak firma zaczęła płacić odkąd pojawiły się nowe maszyny. Tam czuć już narastający strach i zdumienie. )-: Może nieco przesadzam, ale ponieważ śmieszy mnie to bardzo, to nie mogłem się powstrzymać..

Oni tam w Totalizatorze w gruncie rzeczy nie rozumieją czym jest losowość w grach liczbowych. To się różni znacznie od losowości w chaosie, bowiem tu są ograniczenia. Oni tam myślą, że \"liczby powinny chodzić jednostajnie\", zgodnie z zasadami klasycznie, po staremu pojmowanego rachunku prawdopodobieństwa. A takie zjawisko nie występuje z liczbami nawet w zupełnym chaosie. Ale oni tak myślą, bo to są socjalistyczne dzieci równości, z \"gębą\" pełną frazesów o równości. A w losowości liczby nigdy nie będą jednostajne -WOLA PANA BOGA. Gdyż większe rzeczy są w tym wypadku /prawie/ jednostajne, choć też niezupełnie równowagowe. Chyba, że losujemy parzystą dużą liczbę rzutów doskonale wyważoną monetą. A i tu identyczna liczba wystąpień orłów i reszek jest wyjątkiem w regule.

Jest jak pisałem - \"ruskie pepesze\" jako maszyny do losowania byłyby dla Totalizatora najlepsze a przecież nie naruszałyby zasad losowości.
Firma, jeśli są tam ludzie reformowalni, może nie chcieć zgodzić się na obecne maszyny na dłuższy czas. Firma może chcieć je znowu wymienić. Dlatego postulat, aby je zachowała czy stosowała we wszystkich grach może być dla firmy nie do przyjęcia.

Tak samo firma może protestować wobec żądania stosowania wyłącznie generatorów liczb pseudolosowych. Generatory te mają pewną matematyczną skazę, którą można wykorzystać w celu wygrywania. Wielość losowań tylko pomaga wygrywać. Nawiasem mówiąc generator liczb PSEUDOLOSOWYCH sprawia, iż proces losowania nie spełnia wymogów przepisów ustawy, gdyż gra jest PSEUDOLOSOWA a nie \"losowa\".

No to powodzenia
2009-07-12 (09:05)

statusmadzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 212 539

Ja na pewno się podpiszę !!
2009-07-12 (12:28)

statustalizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 212 629

Witam
Podaje tresc skargi po uwzglednieniu Waszych uwag.
Tak wiec na prywatny moj adres prosze przesylac mi obiecane podpisy pod skarga.
wasdas@op.pl

Warszawa dn. 15.07. 2009 r.
Składający skargę
................................................... Najwyższa
Ul .............................................. Izba Kontroli
................................................... ul Filtrowa 57
02-056 Warszawa

S K A R G A

Dotyczy przejrzystości działania firmy Totalizator Sportowy Sp. z o.o. siedziba centrali ul Targowa 25 03-728 Warszawa .

Właścicielem powyższej spółki jest Skarb Państwa R.P. a jej prawnym nadzorcom jest Departament Instytucji Finansowych Ministerstwa Skarbu Państwa ul Krucza 36/ Wspólna 6 00-522 Warszawa.

Innowacje technologiczne spowodowały wymuszanie redukcji kosztów działalności firm i walkę z państwowymi monopolami dyktującymi warunki swoim klientom wbrew logice przejrzystości działania nakazanej w dyrektywach Komisji Unii Europejskiej .
Firma Totalizator Sportowy Sp. z o. o jest instytucja szczególnego zaufania publicznego ,a dotychczasowa codzienna praktyka dowodzi ze firma bezkarnie manipuluje wynikami losowań gier liczbowych które przeprowadzane są bez udziału zainteresowanej publiczności która jest strona zakładów.
Brak publiczności na losowaniach z uwagi na uwarunkowania lokalizacyjne jest powodem z góry zamierzonym, a natrętnego interesanta wpuszcza się dopiero na jego pisemna prośbę, ale w sytuacji i terminie odpowiadającej tylko monopoliście zarządzanego przez układ.
Aby wziąć udział w losowaniu jako zainteresowany widz należny złożyć pisemny wniosek do Dyrektora Działu Sprzedaży Gier i Loterii lub okazać legitymacje A.B.W.
Efektem ustawiania wyników losowań są nie tylko notoryczne zamierzone kumulacje, ale istnieją uzasadnione podejrzenia ,ze główne wygrane przejmowane są przez oligarchów ,a dowody zawarcia zakładów sprzedawane są zainteresowanym osobom uczestniczącym w kolejnym uwłaszczeniowo ekonomicznym i politycznym rozbiorze R.P. jako dowód pochodzenia zgromadzonego majątku.

Z uwagi na powyższe my niżej podpisani jako uczestnicy zakładów organizowanych przez w/w monopolistę żądamy, aby
1/ Losowania przeprowadzane były by o godz. 21 w obecności zainteresowanej publiczności, która kontrolowała by przebieg losowania za szklanej ściany działowej oddzielającej ja od sali losowań .
2/ Losowania przeprowadzane były na jednego typu maszynach automatach losujących które obecnie wprowadzone zostały do losowań gry Multi Multi,
3/ Do każdej maszyny i do każdej gry przydzielone zostały po 4 zestawy oznaczonych kul w ponumerowanych kasetach od 1 do 4 .
4/ Do zgromadzonej publiczności będzie należało w glosowaniu które kasety z kulami zostaną użyte do losowania danej gry podczas losowania.
5/ Do obowiązków prezentera telewizyjnego należała by tylko czynność uruchamianie maszyny losującej poprzez pilota bez możliwości ingerencji kogokolwiek w proces losowości .
6/ Parametr techniczny odstępu wybierania kolejnej piłeczki przez wizualny automat czasowy mógł być zmieniony dopiero po uprzednim publicznym podaniu ,ale dopiero co najmniej po 50 losowaniach.
7/ Wzorem krajów sąsiednich z Unii Europejskiej należy wdrożyć możliwość zawierania zakładów metoda on line poprzez Internet w czasie do 5 minut tuz przed losowaniem .
8/ Publikowano na stronie internetowej firmy
a/ wyniki losowań i klipy wideo z losowań bieżących i archiwalnych .
b/ Podawać miejsce i dokładny czas i sposób zawarcia zakładu na który padła główna wygrana w danej grze. Obecnie taka praktyka stosowana jest wybiorczo, jeżeli grającemu z poza mafijnego układu udało się przypadkowo wygrać.
9/ Aby wzorem krajów sąsiednich do grających wracało 65% wpłaconej kwoty za zakład z nie jak do tej pory tylko 40%.
10 / Aby dotychczasowe ustawiane kumulacje w grze D.L. zatopione zostały wzorem niemieckiego LOTTO losowaniem dodatkowej liczby supercal której prawidłowe skreślenie decydowało by o przydziale kumulowanej wygranej.
11/ Totalizator posiadał własne studio i wóz transmisyjny do prowadzonej działalności który pozwoli na eliminację ustawionych pośredników i zwalanie odpowiedzialności za przekręty finansowe i organizacyjne.
12./ Dokonać redukcji zatrudnienia o co najmniej 50% personelu technokratów zajmujących obecne posady według klucza układu politycznego, rodzinnego którzy tylko udają ,ze pracują pobierając wysokie wynagrodzenie, ale są zbyteczni dla praktycznej działalności i rozwoju firmy.
Zwracam się z zapytaniem czy w N.I.K znajdzie się pracownik który nie ulegnie naciskom politycznym i poza powyższym sprawdzi kreatywna księgowość tej firmy i firm w działalności z nią powiązanych a w szczególności w firmie Grytex. która nie oficjalnie udostępnia parametry zawartych zakładów przed losowaniem co umożliwia nie tylko ustawianie kumulacji.

Proszę o wyczerpującą odpowiedz i wdrożenia przedstawionych przejrzystych rozwiązań w firmie
Totalizator Sportowy Sp. z o.o. i podmiotów kooperujących.
Dla służb specjalnych R.P. nie jest już tajemnicą stosowanie co najmniej jednej z technik manipulacji
wynikami gier liczbowych.
1/ Upoważniony informatyk z firmy o godzinie 20,30 wchodzi do bazy danych serwera i pobiera parametry zawartych zakładów przez grających.
Oprogramowanie zgodnie z życzeniem organizatora dokonuje kalkulacji i symulacji jaki zestaw kombinacji liczb dla rodzaju gry spowoduje
a/ kolejną kumulacje
b/ maksymalne minimum wpływów przeznaczonych na wygrane dla gry Multi Multi w dniu zawartych zakładów przez grających.
2/ Sposoby na podmianę wizji wyników losowań są co najmniej dwa.
a/ uprzednio nagrane jako nagranie próbne wstawiane jest w miejsce nagrania na żywo od momentu sceny reklamówki rodzaju gry.
b/ oprogramowanie przestrzennej trójwymiarowej animacji wyników gier liczbowych wstawiane jest w miejsce na żywo od momentu reklamówki sceny rodzaju gry.
Istnienie takiego oprogramowania potwierdził A. Adamczyk.
W obawie o utratę posady , a nawet życia żaden prokurator i oficer A.B.W. nie jest zainteresowany służbowym wymuszeniem uwłaszczeniowych zmian na Oligarchach z mafijnego układu.

Inicjator zasadnych żądań przewiduje wdrożenie postępowania prawnego w Komisjach Unii Europejskiej przeciwko firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Tylko niezorientowane osoby poprzez medialną dezinformacje nie wiedzą o co chodzi w walce o koryto w tej firmie po każdych wyborach parlamentarnych w R. P.
To zwycięzca narzuconych Polakom wyborów pośrednich ustanawia Prezesa tej firmy według swojego interesu w układzie.
Naprawdę jest się czym uwłaszczyć i podzielić, bo w grę wchodzą setki milionów złotych w skali jednego roku.
Podpis / y
Skarga złożona zestala w 5 egz.
i zawiera listę osób popierającą powyższą skargę

1/ adresat
2/ Komisja Parlamentarna przy Unii Europejskiej
3/ Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu
4/ Kancelaria Prezydenta R.P.
5/ Kancelaria Premiera R.P.
6/ a/a
2009-07-12 (13:38)

statuspozego
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 212 642

Bardzo dobry pomysł już dawno myślałem o czymś takim
po prostu z ust mi wyjąłeś, nie wiem tylko jak technicznie
złożyć podpis?na pewno skrzyknę dużo znajomych którzy myślą
podobnie.
pozdrawiam
pozego
2009-07-12 (15:59)

statustalizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 212 686

Technicznie problem podpisu pod skarga jest bardzo prosty.
Ponizej macie wzor ktory nalezy wydrukowac na drukarce.
Pod trescia nalezy zebrac podpisy.
Ja niżej podpisan-a/y składając dobrowolnie swój podpis pod żądaniem skierowanym do Najwyższej Izby Kontroli w Warszawie i oświadczam ze zapoznałem się z treścią pisma – żądania i popieram jego treść składając swój podpis.


Lp Data Nazwisko Imie Miejscowość Ulica i nr domu Podpis zamieszkania
1 15-07-2009 r
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
itd.

Jak zbierzecie podpisy to prosze mnie powiadomic na wasdas@op.pl
Ja podam adres na ktory Poczta Polska przeslecie mi zalacznk z zebranymi podpisami.

Jest to jedyny sposob aby
1/skonczyc z ustawianiem wynikow losowan
2/ dokonac elminacji pasozytow zyjacych na Wasz koszt.

Talizman
2009-07-12 (16:07)

statusRat666
Data rejestracji: 2009-07-01
Ilość postów: 2510

4853
wpis nr 212 691

Na jak durzo podpisów liczysz.
2009-07-12 (16:50)

statustalizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 212 711

Witam
Licze ze pomozecie mi zebrac okolo 1000 podpisow.
Administrator strony J. Paskiewicz powinien umiescic Skarge na czolowej swojej stronie razem z wzorem zalacznika do zbierania podpisow.
Wiem ,ze Syjonisci rozwalili solidarnosc Polakow ,ale tylko walka mozna rzadzaca mafie zmusic do uleglosci.
talizman
2009-07-12 (18:23)

statusawas
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 32

4897
wpis nr 212 727

zgadzam się całkowicie
sugeruję tylko czy nie było by lepszą formą wydrukować pismo z kompa podpisać i wysłać Talizmanowi.
2009-07-12 (18:30)

statustupotek
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 212 729

Witam,jest błąd ortograficzny: powinno być: \"prawnym nadzorcą\"
2009-07-12 (21:44)

statustalizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 212 783

Witam
Prosze poszukac jeszcze innych bledow - mam klawiature niemiecka .
Oczekuje na wskazania stylistyczne i ortograficzne .
talizman4
2009-07-13 (00:19)

statuskaramba
Data rejestracji: 2006-06-07
Ilość postów: 237

2075
wpis nr 212 842

Was ?

Po niemiecku powinno byc napisane : Superzahl, a nie supercal.
Po polsku np. Super liczba.

karamba
2009-07-13 (09:04)

statusmadzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 212 855

Myślę,że właśnie - tak wydrukować,podpisać i wysłać
2009-07-13 (09:16)

statusRat666
Data rejestracji: 2009-07-01
Ilość postów: 2510

4853
wpis nr 212 860

Był kiedyś pomysł żeby ustawić wolątariuszy pod punktami lotto i wtedy zbierać realne podpisy, ale to byłoby ciężko zrealizować.
2009-07-13 (09:41)

statuspolonista
Data rejestracji: 2009-07-13
Ilość postów: 16

4900
wpis nr 212 865

.......chyba, że ci \"wolątariusze\", będą takimi samymi \"bykami\", jak ten umieszczony w tym słowie. Wtedy akcja, z pewnością się powiedzie....
W tym piśmie, aż roi się od błędów (składnia, ortografia, forma, treść), a poza tym, to chyba jakiś żart, bo nikt nikomu \"pistoletu do głowy nie przystawia\", aby grał w lotto z T.S, Przecież jest alternatywa, jak automaty o niskich wygranych, których namnożyło się w tym kraju jak \"grzybów po deszczu\"

Pozdrawiam
2009-07-13 (10:47)

statusRat666
Data rejestracji: 2009-07-01
Ilość postów: 2510

4853
wpis nr 212 872

Talizman4
To nic nieda ,ts jest zbyt potęrzny.
I jeszcze protekcja rządu polskiego.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij prywatną wiadomość do admina

Statystyka forum:    
Piszących osób w ostatnich 30 dniach: 173 Ilość tematów: 3870 Ilość odsłon tematów: 50220607 Ilość wypowiedzi: 1152467