Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

gra na progresje

2004-07-17 (22:36)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 5 503
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko, zrobilam sobie przerwe we wpisach, ale chyba ta przerwa bedzie dluuuuga i w czytaniu.

Napisale:

"Ale sa tacy jak ricardo, którym nigdy nie bedzie dobrze... co bym nie zrobil to dla ricardo byloby Lle.. ale wiedzialem o tym, wiec mnie to nie dziwi."



Dziwie sie Tobie. Naprawde. Jak mogle o Ricardo co takiego napisac?

To jest jeden z madrzejszych na tej stronie. Doskonale o tym wiesz.

Czy Tobie zalezy tylko na tym, by zostala kupa wulgarnych idiotów?

Zobacz na inne tematy, tam nawet nie reagowale, kiedy mnie oblewano "cieplym strumieniem". Dalej te wpisy istnieja. Wczoraj je widzialam.



A Ricardo jest oburzony Twoim natychmiastowym brakiem reakcji na te wpisy ordynarne, wtedy - gdy sie zaczely.

Nie doszloby do takiej pyskówki.

Pisala Koronka, pisaly inne osoby by zareagowal - Ty milczale.

Dopiero, gdy ja zalozylsam temat, w którym przytoczylam nasza rozmowe na GG, to zareagowale.



Mnie nie przeprosile za opieszaloc, nie zalezy mi na tym. Za Ciebie wlanie zrobil to Ricardo, tu publicznie na Forum. Ty to wykasowale.

Powiniene teraz przeprosic Jego.



Chyba, ze nie zalezy Tobie na madrych wypowiedziach.



Ja to odbieram jako cicha aprobate z Twojej strony dla chamstwa, a gnojenie ludzi "na poziomie".



Przemyl to sobie.



fobia1
2004-07-17 (22:59)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4317
ADMIN
1
wpis nr 5 504
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.



Potwierdzam, ze ricardo bardzo cenie jeli chodzi o jego wiedze, itd. itd.

Wszystko ok. Ja powiedzialem zupelnie co innego.



Po prostu Ricardo krytykuje wszystkie moje wpisy. Przeczytaj jaka wypowiedL na mój temat to sama zobaczysz, wiec napisalem, ze mnie nie dziwi, ze znowu mu sie nie spodobala moja decyzja...



Mógl mi napisac dokladnie, które dokladnie wpisy skasowac, zeby wedlug niego bylo ok.



Zawsze bedzie to jednak subiektywna decyzja. Kto inny stwierdzi, ze nalezalo tylko skasowac 1 wpis, kto inny, ze wcale, jeszcze kto inny ze jaki tam 10, itd.



Pozdrawiam

2004-07-18 (09:37)

status Janek
Data rejestracji: 2003-12-05
Ilość postów: 174

132
wpis nr 5 506
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jezeli jest kto, z porod czytajacych ten temat osób, kto zechcialby pokazac jak naprawde gra sie na progresje (ale na dwójki i trójki - jak to jest pokazane w algorytmach), to bylby to wielki szol na tej stronie www. Temat "Przyklad gry na progresje" cieszyl by sie olbrzymim zainteresowaniem, zwlaszcza poczatkujacych graczy, takich jest olbrzymia wiekszoc.

Zasady bez zmian: 30 dni i 5000 zl.

Uprzedzajac pytania dlaczego ja nie chce prowadzic takiego tematu, ja nie gram na progresje, nie mam zadnego dowiadczenia w tym wzgledzie.

2004-07-18 (11:31)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4317
ADMIN
1
wpis nr 5 509
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Janek.



Uruchomilem temat "Zagrajmy na progresje".

Jest to mniej wiecej to czego szukasz



Pozdrawiam

2004-07-18 (12:28)

status Janek
Data rejestracji: 2003-12-05
Ilość postów: 174

132
wpis nr 5 510
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wybacz ale to nie to. Progresja na "5" jest porednia miedzy progresja na "2" i/lub "3", a progresja na "8","9","10". Przy grze na duza iloc skrelen, zdecydowanie lepszym rozwiazaniem od progresji kapitalowej jest progresja zwiekszajaca iloc wysylanych zakladów. Kazda symulacja udawadnia wieksze szanse przy zwiekszaniu iloci wysylanych zakladów, zamiast zwiekszania stawki.

Przy grze na "2" i/lub "3" jest dokladnie odwrotnie, tu najbardziej efektywne jest podwyzszanie stawki. Jest to jednoczenie najbardziej opisywany system, równiez na tej stronie www. Dlatego chodzi o pokaz gry na "2" i/lub "3". Z tego co slyszalem jest równiez duzo graczy którzy wlanie graja na "2" i "3" z progresja.

No a gra na "5" jest porednia miedzy tymi typami. Nie uwazam tego za chybiony pomysl, ale jest to teren najbardziej niezbadany i nie wiadomo jakie zasadzki tam czekaja na gracza. Nikt nie opublikowal zadnych uwag na ten temat (chodzi o gre na progresje).

Dlatego myle jednak ze "Przyklad gry na progresje" powinien byc z dziedziny na ktorej osoba go prowadzaca sie zna i ma dowiadczenie czyli na "2" i/lub "3".

2004-07-18 (14:16)

status mlaskator
Data rejestracji: 2004-03-21
Ilość postów: 201

208
wpis nr 5 511
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko zdazyl usunac, ale ja zdazylem:)

Janek napisal:

Postepowanie Pasko bylo prawidlowe.

To Janek byl osoba pokrzywdzona i korzytal z ochrony prawnej.

Fobia1 byla agresorem i pomimo tego ze zostala zwyzywana od kurew, ochrona prawna jej nie przyslugiwala - bez wzgledu na sympatie nastolatków z piaskownicy.

Pasko jako Admin musi przestrzegac prawo, nawet gdy jego sympatia w tym przypadku jest po stronie Fobi1, musi wykasowac wszystkie napastliwe i obrazajace Janka tematy i wypowiedzi.

Jako Admin wykasowal równiez wystapienia Janka, bo wykasowanie caloci bylo o wiele latwiejsze i szybsze.

No ale Fobia1 znów zaczyna, czyli bedzie zaraz kolejna awantura. Ona nie umie nie potrafi tak wypowiadac sie aby nie obrazac innych. Uwaza ze kazdemu moze zwracac uwage i obrazac go, bez wzgledu na to czy to jest Janek czy Pasko.

Przyklad:

Jezeli Ricardo czuje sie pokrzywdzony, to sam moze i ma prawo zwrócic sie z tym do Pasko - pisac i czytac umie. Natomiast Wystapienie Fobi1 jest w tym przypadku szukaniem guza, Ricardo nie PROSIL ja, ani nie UPOWAZNIL aby wystepowala w jego imieniu.



--------------------------------------------------------------------------------



DO Janka:

Mam nadzieje, ze skoro tak bardzo podobalo CI sie postepowanie Pasko, to odwdzieczysz mu sie jako - najlepiej kucajac. Wedlug mnie usuniete winny zostac tylko te wpisy które zawieraly "wulgaryzmy", a te znajdowaly sie tylko w twoich wpisach. Twierdzenia Fobii, ze jestes glupi, cwiercinteligenty, cham, pajac, nie powinny byc moim skromnym zdaniem usuwane jako, ze przyblizaja nam w najlepszy sposób twoja osobowoc i prawdziwe ja. Ja na przyklad uwazam ze ojciec twój robiac cie wyciagnal swojego malego penisa o 3 sec za wczenie i dlatego jestes niedorobiony, co w pewnym stopniu moze tlumaczyc nam twoje zachowanie. Wolno mi jest miec wlasne zdanie czyz nie?? Napewno i tym razem skorzystasz z ochrony prawnej i o ile szybko kucniesz i nadstawisz zadu to i ten wpis tez szybko wyladuje w koszu.

Pozdrawiam serdecznie
2004-07-18 (14:48)

status g123
Data rejestracji: 2004-06-14
Ilość postów: 53

320
wpis nr 5 514
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Uwazam,ze niepotrzebnie zawracamy sobie glowe" kim takim" jak Janek.

To widac,ze on tylko czycha na Fobie 1.Szuka mozliwoci "dobrania sie" do niej.

Sprawa Paska jest to,ze toleruje i dmucha w jedna trabke z "kim takim".

Widac poziom,a nawet istnienie tej strony przestalo byc wazne dla Admina.

Zreszta ta sytuacja lubi sie powtarzac i tylko wiernym i kulturalnym fanom tej strony nalezy zawdzieczac ,ze jeszcze jest.Ale dopóty dzban wode nosi,dopóki sie ucho nie urwie /specjalnie bez " ",zeby nie oslabic poprzednich/.

Obejrzyj sie Pasko wokól siebie i zobacz,kto tu zostanie?kto pociagnie rózne tematy,kto bedzie chcial dyskutowac na takim poziomie ?

Na innych stronach tez sa dobrzy,moze nawet lepsi typerzy,a i towarzystwo kulturalniejsze.

Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesów w tym stylu.
2004-07-19 (09:54)

status Janek
Data rejestracji: 2003-12-05
Ilość postów: 174

132
wpis nr 5 530
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do mlaskatora:

Zeby stanal na glowie i nie wiem jak wulgarnych slów uzywal, to i tak nie zmienisz faktu, ze to fobia1 wszczela i wywolala ta awanture, ze zgodnie z prawem osoba pokrzywdzona byl Janek , a nie Fobia1 i ze te wszystkie szczeniaki nie mialy racji - bo prawo obowiazuje wszystkich, szczeniaków z piaskownicy tez.

A poza tym to olewm cie cieplym moczem.
2004-07-19 (10:41)

status mlaskator
Data rejestracji: 2004-03-21
Ilość postów: 201

208
wpis nr 5 531
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Janek, wyjatkowo zgodze sie z toba, jeste osoba pokrzywdzona.... przez los.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina