Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów |
Strona: 1
Wyślij prywatną wiadomość do admina

System SAL-2 multilotek

2008-01-31 (16:39)

statusvendetti
Data rejestracji: 2008-01-31
Ilość postów: 8

3159
wpis nr 123 005

Witam. Jestem tu nowy, od jakiegoś czasu interesuje się grą w multilotka.
Mam pytanie, czy ktoś może korzystał z tego oto cudeńka:)

http://lotto.halk.pl/system.php

Z góry dziękuje za odpowiedź.
2008-02-01 (17:05)

statuscrist
Data rejestracji: 2008-01-21
Ilość postów: 65

3143
wpis nr 123 117

Czesc ven... Widze, ze nikt Ci nie odpisuje bo chyba nikt nie kupowal od nich tego "cudenka". Wedlug mnie prawda jest taka; Oferuja jakis system strefowy badz SMI , ktore to systemy sa ogolnie dostepne w necie a nawet niektore na tej stronie Pasko (poszukaj w historii forum i w dziale systemy). Nie wierze, zeby stworzyli system, ktory przy niskich nakladach dawalby im 2 do 5 kola zysku. Dlatego wiekszosc forumowiczow czytajac Twoj post nie zamiaru n-ty raz pisac o ... Aby osiagac wygrane 6/7 i 7/7 moim zdaniem oprocz trafnego wyboru liczb (mysle o wyborze licz do systemu) trzeba tez ostro grac. Nie pare zakladow na lowanie tylko kilkadziesiat a nawet setke. Wiem to po sobie. Na tej stronie sa typujacy, ktorym udaje sie wytypowac trafnie nawet ponad 10 na 20 liczb w losowaniu (bdb wynik) ale nigdy nie sa pewni, ze tyle trafia. Wiec aby rozpisac te 20 liczb po 7 skreslen i w miare tak zeby system nie byl dziurawy, mial jakies minimalne gwarancje to jest dla mnie min. 100 zakladow. Chyba, ze ktos jest tak genialny i w miesiacu skresla sobie kilka razy 7/7 na zawolanie-to zwracam honor. Jak sie myle w tym co napisalem to smialo poprawiac mnie. Pozder.
2008-02-01 (21:16)

statusmiklas
Data rejestracji: 2008-02-01

3163
wpis nr 123 141

Potwierdzam to co napisał mój przedmówca. Każdy system jest skuteczny jeżeli wstawi sie do niego właściwe liczby. Ja kiedyś skusiłem sie na szumnie reklamowany system 9z12 na ML.
W opisach chwalono się, ze autor poświecił na stworzenie tego systemu 3 lata Kosztowało to wtedy 80zł. Po otrzymaniu i systemu stwierdziłem, ze jest to najprostszy system pełny 9z12 czyli rozpisany na 220 zakładów. W opisie podano bardzo odkrywczą "instrukcję obsługi" czyli żeby wybrać dowolne 27 liczb, skreślić z nich pierwszą i ostatnią, a potem wykreślić z listy co drugą liczbę. Powstały w ten sposób zbiór 12-tu liczb podstawić do rozpisanego systemu i zagrać. Już przy trafieniu 6 liczb gra miała przynosić zyski.
Zapomniano jednak dodać, że typując 12 liczb, to najbardziej prawdopodobne jest trafienie 4 liczb i nikt nam nie zagwarantuje, ze trafimy więcej.
Po mojej interwencji zwrócono mi wprawdzie 60zł, ale 20zł i tak zapłaciłem za friko, bo stwierdzili, że to koszty manipulacyjne nie do odzyskania.
Tak wiec "naiwnych nie sieją, sami się rodzą" i wpadają w takie bzdurne pułapki, a ktoś nabija sobie kabzę.
Radzę więc autorowi wątku omijać takie okazje z daleka. Niech ci wynalazcy sami sobie grają swoimi systemami !:) Dlaczego są takimi altruistami??
2008-02-04 (18:51)

statusvendetti
Data rejestracji: 2008-01-31

3159
wpis nr 123 453

Dzięki za odpowiedź. Może ktoś z bardziej doświadczonych pomoże jak zabrać się za grę w lotto żeby choć jakieś zyski przynosiła.
2008-02-07 (00:03)

statusRomano1409(kraków)
Data rejestracji: 2008-02-07
Ilość postów: 1

3178
wpis nr 123 705

Moim zdaniem nailepszym systemem są systemy skrócone,ponieważ dają minimalne gwarancje przy niezbyt wysokich nakładach finansowych.Nailepsze dotychczas,które przetestowałem osobiscie są 3/7 ,4/7 lub3/9 w tych systemach można zarówno grać na liczby pojedyńcze lub poprostu podkładac parki np.3/9 jest doskonały na parki,a dokładniej na 6liczb w moim przypadku na około 300 gier trafiłem około 40 razy 5/6 przy kosztach gry 72złote dziennie z tym ,że gram oczywiście 5/6 12 zakładów u bukmacherów co daje mi o wiele większe kursy. system podam jeżeli będą zainteresowani.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij prywatną wiadomość do admina

Statystyka forum:    
Piszących osób w ostatnich 30 dniach: 253 Ilość tematów: 3051 Ilość odsłon tematów: 27939457 Ilość wypowiedzi: 776188