Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Podaje liczby rozpisane w moim super systemie

2006-05-20 (14:22)

status Tomrod
Data rejestracji: 2005-09-28
Ilość postów: 32

1263
wpis nr 60 908
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oto przedstawiam innowacyjny system do multilotka. Codziennie bede podawal 10 liczb rozpisanych na 4 liczby w zakladzie. Jesli chcemy zawalczyc o piatke nalezy do kazdego z zakladów dopisac takzwanego PEWNIAKA. Ja wole zawalczyc o piatke bo z tym systemem sa duze szanse na wygrana. Zaleta systemu jest to, ze gramy ciagle STAWKA 1x. Niestety nie moge zdradzic nazwy systemu ale za to codziennie bede pisal czy wygralem i ile wygralem (jak przegram to tez bede pisal). Mozecie mi pomóc w dobrze liczb. Codziennie typujcie 1 PEWNIAKA 2 PARKI 2 TRÓJKI i podawajcie swoje typy. Ja zobacze które liczby beda najbardziej prawdopodobne i wybiore odpowiedni zestaw liczb. A oto liczby na 20 maja (rozpisane oczywiscie)

UWAGA !!! ZAKLADY CZYTAMY PIONOWO A NIE POZIOMO !!!



2 2 2 2 2 2 2

15 15 15 23 23 23 23

74 74 5 11 11 74 5

14 54 14 14 54 32 32

48 46 46 48 46 48 46

2006-05-20 (15:47)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 60 910
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A na czym polega innowacja ?

Bo nie podales
2006-05-20 (17:17)

status Tomrod
Data rejestracji: 2005-09-28
Ilość postów: 32

1263
wpis nr 60 920
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No jak mamy te 2 PARKI i 2 TRÓJKI i PEWNIAKA. Zakladamy ze z kazdej parki i kazdej trojki zostanie wylosowana co najmniej 1 liczba i ustrzelimy Pewniaka

to wtedy wygrywamy 360 zl
2006-05-20 (19:07)

status pawel
Data rejestracji: 2004-01-11
Ilość postów: 5971

127
wpis nr 60 932
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do takiego zalozenia , zeby wygrac 5/5



Zakladamy ze z kazdej parki i kazdej trojki zostanie wylosowana co najmniej 1 liczba i ustrzelimy Pewniaka



Trzeba chyba zbudawac zaklady pelne tzn :......2X2X3X3 = 24 zaklady

anie 10 zakladów. Takze nie tak szybko .............troche zaleglosci matematycznych . Pozdrawiam,
2006-05-20 (19:12)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 60 934
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tomrod



Chyba nie spojrzales do slownika -albo uzywasz slów, co do których nie wiesz co one oznaczaja .



Gdyby ktokolwiek mial choc jednego pewniaka to po co mu byloby potrzebne twoje typowanie .



Istnieje pewien wzór matematyczny , który pozwala zapisac wynik totka w dowolny sposób i majac jednego peniaka mozna szybko stworzyc -sklonowac dziesiec pewniaków .



To po co mu twoje obliczenia .



Obliczenie jednego pewniaka jest dokladnie tak samo trudne jak dwóch pewniaków i tak samo trudne jak dzxiesieciu pewników .





Chyba tedy nie bardzo wiesz co oznaczaja slowa w jezyku polskim .



Masz z logika na bakier
2006-05-20 (19:36)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 60 936
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie stofuj tak mocno Tomfroda --MARIUSZ WYLUZUJ
2006-05-20 (19:40)

status Aniel
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 590

1383
wpis nr 60 937
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz zaintrygowales mnie tym wpisem - zalózmy, ze pewniak w DL to 14, to w jaki sposób mozesz wyliczyc pozostale liczby?
2006-05-20 (21:43)

status tomrod
Data rejestracji: 2005-09-28
Ilość postów: 32

1263
wpis nr 60 952
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dlatego jesli ktos chce zawalczyc o 4 to nie musi typowac pewniaka. W przypadku dziesiejszych liczb w takim razie nie skreslamy na kazdym kuponie cyfry 2 i wtedy mam po 4 liczby na kuponie
2006-05-20 (22:03)

status tomrod
Data rejestracji: 2005-09-28
Ilość postów: 32

1263
wpis nr 60 955
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przyznaje sie bez bicia

dzisiaj 1/5

strata 8,75 zl

ale i tak sie oplacalo
2006-05-20 (22:44)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 60 968
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Medium



Tutaj nie chodzi o zadne strofowanie .



NIc nie mam do zadnego Tomroda .



To nie moja wina , ze analfabetyzm i ciemnota w szkolach w polsce panuje .



Jak ktos uzywa slowa to powinien byc odpowiedzialny .



Ja wiem , ze idioci od reklamy stosuja luzne chwyty ale dlatego sa idiotami .



Jak ktos pisze , ze jest innowacyjne a nie wie , ze jest nawet ustawa o innowacyjnosci .



Nie moze byc tak , ze ktos uzywa pojecia z innego wymiaru ciemnoty jak pewniaki i pisze innowacyjne .



To znaczy , ze juz sie wszystko pokrecilo w Polsce .



Slowa maja moc .

Trzeba byc odpowiedzialnym za slowa .



Na tym Forum cale rzesze uzywaja nieodpowiedzialnosci i nieodpowiedzialnych slów i liczb





I dlatego tak duzo dyskutantów jest .

Przyjdzie czas , ze bedzie jeszcze mniej .



Bo musisz wiedziec , ze oprócz tych którzy moga kazde glupstwo wypisywac sa tez ludzie myslacy --i oni nie beda takiego chlamu czytac .

Chlam to chlam



--------------------

Co do wspomnianego wzoru na ekspozycje licz w grach losowych to ja juz napisalem .

Przestalem pouczac i udzielac informacji .

Sa tutaj twórcy , którzy biora za pomysly pieniadze .

Wiedza to pieniadz.



Wiedze trzeba kupowac .



Pozdrowienia
2006-05-20 (22:47)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 60 970
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz prosze odpowiedz \"Anielowi\",inaczej pomysle z najzwyczajniej nie wiesz a sie chwalisz.Mnie tez tozaintrygowalo .

Wracajac do wywodu \"Tomroda\" to jego tok myslenia wcale nie jest taki glupi jakby sie to wydawalo,z tym ze racje ma \"Pawel\": musi to isc w 24 zakladach,przy trafieniach jakie zalozyl \"Tomrod\".

Mariusz trafic pewniaka jest na pewno latwiej niz slawne piatki

2006-05-20 (23:03)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 60 971
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

NImoraj



Jak nie rozumiesz o co chodzi -to znaczy , ze juz tez masz mózg wyprany :



Skoro nie rozumiesz to najpierw zacytuje wypowiedz Tomroda :

===================================================









Oto przedstawiam innowacyjny system do multilotka. Codziennie bede podawal 10 liczb rozpisanych na 4 liczby w zakladzie. Jesli chcemy zawalczyc o piatke nalezy do kazdego z zakladów dopisac takzwanego PEWNIAKA. Ja wole zawalczyc o piatke bo z tym systemem sa duze szanse na wygrana. Zaleta systemu jest to, ze gramy ciagle STAWKA 1x. Niestety nie moge zdradzic nazwy systemu ale za to codziennie bede pisal czy wygralem i ile wygralem (jak przegram to tez bede pisal). Mozecie mi pomóc w dobrze liczb. Codziennie typujcie 1 PEWNIAKA 2 PARKI 2 TRÓJKI i podawajcie swoje typy. Ja zobacze które liczby beda najbardziej prawdopodobne i wybiore odpowiedni zestaw liczb





Oto przedstawiam innowacyjny system do multilotka. Codziennie bede podawal 10 liczb rozpisanych na 4 liczby w zakladzie. Jesli chcemy zawalczyc o piatke nalezy do kazdego z zakladów dopisac takzwanego PEWNIAKA. Ja wole zawalczyc o piatke bo z tym systemem sa duze szanse na wygrana. Zaleta systemu jest to, ze gramy ciagle STAWKA 1x. Niestety nie moge zdradzic nazwy systemu ale za to codziennie bede pisal czy wygralem i ile wygralem (jak przegram to tez bede pisal). Mozecie mi pomóc w dobrze liczb. Codziennie typujcie 1 PEWNIAKA 2 PARKI 2 TRÓJKI i podawajcie swoje typy. Ja zobacze które liczby beda najbardziej prawdopodobne i wybiore odpowiedni zestaw liczb





a teraz tlumaczenie tego tekstu na polski jezyk :

=================================================



Opisze wam sposób na razie nie sprawdzony i nie przemyslany -oparty na mumerologii i pojeciach z innej epoki jak --pewniaki i inne .



Takie wrózenie \" z fusów \"

Sposób ten to nie jest zaden system tylko rekurencyjny sposób w zalozeniu liczby uwazanej jako pewna .

Wy mi podajcie \" pewniaki \" --( które zreszta nie sa pewniakami ) a ja dalej doloze liczby .

Wprawdzie nic z tego nik miec nie bedzie ale podobnie jak to robi Icemario troche sie pobawie .

Jak skoncze zabawe to sie wycofam i tyle .





NImoraj



A mysl sobie co zechcesz i jak chcesz .



Najpierw przeczytaj liczne wpisy Aniela na temat kretynów , którzy czytaja moje wypociny i na temat jeleni , którzy sluchaja pierdól , które ja pisze a pózniej wyciagaj wnioski .



A jak ci to wygodnie to przyjmij sobie wersje jaka ci sie podoba



Forum sluzy do wymiany pogladów , mysli i sposobów



Jak ty lub kolega Aniel podacie tyle sposobów co ja w swoich postach --to ja wtedy podam tego typu sposoby jak \" ekspozycja liczby w grach losowych \" i wiele powazniejszych sposobów .



Na razie ja pisalem ale nic w zamian nie uzyskalem -oprócz obelg .



Forum to wymiana pogladów a ja nie jestem nadwornym pisarzem u Pasko .





Wiec nie bierz mnie pod szpic



Napisz tyle postów co ja a ja sie chetnie wtedy wymienie .



NIe ma nic za darmo



OK?



2006-05-21 (02:59)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 60 988
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz bez urazy,ale jak zwykle \"rozmydliles\" temat.

A tak z samej ciekawosci; sprawdziles co by bylo gdyby hipotetyczne trafienia ( post Tomroda) sie skumulowaly?.To byloby na tyle w tym temacie.

ps

wiedzialem, ze nie odpowiesz Anielowi
2006-05-21 (17:43)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 61 026
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

NImoraj



Bez urazy .

Skoro ja rozmydlilem temat to licze , ze ty podciagniesz go odkrywczymi wynikami i badaniami .



Co tez zycze .

Chociaz uwazam i do konca zycia nie zmienie zdania , ze zadne numerologiczne metody nikomu nic nie przyniosa .



Oprócz marnotrawienia czasu .



Moge ci podac wzór na odróznienie czy metoda jest cos warta czy nic .



Zawsze pytaj sie o jedno :



Jak jest zasada wybrania sposród trzech liczb np :

34,56,64

liczby 56



ZASADA



tylko jeden wybór



Reszta to dekoracja



NA CZYM POLEGA WYBÓR



Pozdrowienia

2006-05-21 (18:36)

status Wojciech Winiecki
Data rejestracji: 2005-08-14
Ilość postów: 91

1152
wpis nr 61 028
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Mariusza !!!

\"Jak ktos pisze , ze jest innowacyjne a nie wie , ze jest nawet ustawa o innowacyjnosci . \"

Mariuszu, zeby nie byc goloslownym napisz, który to Dziennik Ustaw, z którego roku i która pozycja ?

Przejrzalem biblioteke Dzienników Ustaw od 1918 roku i nie znalazlem takiego, o którym piszesz. Czekam na odpowiedz.



2006-05-21 (18:45)

status Iskierka
Data rejestracji: 2006-03-02
Ilość postów: 2751

1808
wpis nr 61 030
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\'\'Forum to wymiana pogladów a ja nie jestem nadwornym pisarzem u Pasko .\'\'



Wiec dlaczego Mariusz sie odezwales w tym poscie?



I dlaczego jak hiena rzucasz sie, gdy mozesz komus dokopac, a gdy nie potrafisz udzielic odpowiedzi i nie wiesz jak sie z niej wymigac znikasz na jakis czas i rzniesz glaba, bo myslisz, ze o twojej tchórzliwej ucieczce z forum i o powodzie tej ucieczki wszyscy zapomnieli?



Ja pamietam, inni tez.



Ale nikt oprócz ciebie nie jest takim chamem, zeby Ci to wypominac i wzywac do odpowiedzi i upokarzac, jak to ty uwielbiasz robic innym.



Udajesz wielce uczonego a w rzeczywistosci jestes tylko prostakiem.

Tacy tez niestety dostaja dyplomy.





2006-05-21 (19:30)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 61 033
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz, lowisz ryby w metnej wodzie.Jezeli czegos nie wiesz to nie pisz ze wiesz bo jak sam widzisz konsekwencje zadufania i wymadrzania sie na forum sa takie a nie inne.Rozumiem i szanuje Twoje podejscie i tok rozumowania w dostosowaniu sieci neuronowych do potrzeb gry w multilotku lub innych grach losowych.Nowatorskie i fascynujace,nie przecze,ale rzeczywistosc jaka jest kazdy widzi.Kiedy ktos grzecznie Cie o cos pyta to zaraz udzielasz mu odpowiedzi pelnej ogólników i frazesów,z rególy nie zwiazanych nawet z tematem pytania.Potem sie dziwisz i obrazasz sie na wszystkich ze sie z Ciebie publicznie nabijaja.A wystarczyloby gdybys odpowiedzial: nie wiem lub ze w/g Ciebie moze byc tak i tak, a jeszcze gdybys czasem cos podpowiedzial ale konkretnie to mysle ze bylbys bardzo szanowanym forumowiczem i nikomu nie przyszloby do glowy wysmiewac publicznie Twoje posty.Owszem krytykowaliby, ale nie smialiby sie z Ciebie na forum.Nie jest moja intencja aby Cie pouczac,ale denerwuje mnie fakt jak ktokolwiek napuszonym tonem poucza innych a sam niewiele wie.To tyle i bez urazy.Odpowiedz Anielowi i innym,pokaz ze cos wiesz, ale konkretnie,wtedy jak sadze wszyscy zaczna Cie szanowac i beda sie do Ciebie odnosic przyjaznie a o to chyba w tym wszystkim chodzi.

Iskierka, prosze bez emocji: o jakich dyplomach Ty wspominasz?
2006-05-21 (19:35)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 61 035
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kolego Winiecki



Zle szukales





Ustawa z 29 lipca 2005 r. o niektórych formach wspierania dzialanosci innowacyjnej - Dz. U. nr 179 poz. 1484

pobierz plik w formacie .pdf



POzdrowienia
2006-05-21 (19:39)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 61 038
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kolego Winiecki



NIgdy nie jestem goloslowny .

Podalem .



2006-05-21 (19:49)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 61 041
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Iskierka



Ty albo masz przewidzenia , albo jakies wniski wyciagasz dziwne .



NIkt nigdzie nie uciekal .



Opisalem co mialem do opisania .



OPisalem mase sposobów i mase nieznanych zagadnien .



Moze komus sie przydaly a moze nie .



Ale nikomu krzywdy nadmiarem wiedzy nie zrobilem .



Wlasnie odnosnie chamstwa Twój wpis swiadczy i wszyscy moga przeczytac o



formach wyrazanej wdziecznosci .



Co do mojej wiedzy to mysle , ze tobie i tak sie nie przyda .



Ale przyjmuje taka a nie inna forme podziekowania za niewatpliwie duza wiedze która przekazalem



Ty po prostu inaczej nie umiesz .



Róznica miedzxy nami jest podstawowa .



Ja stokrotnie dziekuje kazdemu za jeden lyk wiedzy -bo go potrzebuje .



I wrecz przeciwnie mysle , ze jeszcze jestem matolem i duzo sie musze nauczyc .



Obym mial gdzie .



Mam jeszcze duzo lat przed soba i caly czas sie ucze .



Wiedza to podstawa



A totek to trudna wiedza i nie ma tutaj miejsca na numerologie .



To sa powazne algorytmy .

Szkoda , ze malo znane .



Ja chetnie co kilka dni czytam Forum i czekam na takiego kogos kto napisze to czego nie znam .





Nigdzie nie uciekam .



Chetnie kazdemu pomagam .

Po prostu to co mialem do napisania --napisalem



A co mam wymyslac po to aby pisac .



Pisanie to odpowiedzialnosc .

Slowo pisane ma wielka wage .



Pozdrowienia
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina