Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Zaklete /przeklete/ rewiry

2003-12-28 (13:39)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 1 384
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moje opracowanie-,,jak trafic 7/7 ,, oparte bylo na perfekcyjnym ,,wypracowaniu,, tzw.rewirów.

Kto tego nie czytal niech cofnie sie do Ksiegi Pasko wpis 1252 i kilka nastepnych gdyz pisalem to w odcinkach.

Dla tych co chca przeczytac w calosci polecam www.multiliczby.prv.pl

Klikajac w ,,artykuly,, kliknij nastepnie w ,,tutaj,,.Trafilem 7/7 w 9 zakladach uzywajac 20 liczb.

Szansa na 7/7 przy 7/20 to jak 1 do77.520.

Aby cos takiego wystapilo nalezaloby grac po 9 zakladow przez 8.600 losowan.

W ok. 2400 losowaniach jakie byly takich 7/7 bylo o wiele wiecej/nie oznacza ze je mialem lecz ze WYSTAPILY.

W przypadku mego 7/7 pokryly sie dwie analizy ktore rozpatrywalem IDENTYCZNIE.

I to jest bledem tzw. rutyny,kazdy rewir jedna osoba bedzie rozpatrywala podobnie a nie zawsze nalezaloby tak postepowac.

Pisalem...8 WSPANIALYCH i mozna dzialac.

Majac swoj rewir kazdy moglby poswiecic wiecej czasu na analizowanie go i szybciej nauczylby sie na bledach.

Wiekszoc z WAs jednak to CZYTELNICY...czytaja i myla...

-aha , wiec i takie rzeczy sie zdarzaja,

poczym ,,klikaja,, w nastepny watek.

Pozdrawiam

2003-12-28 (14:52)

status kto
Data rejestracji: 2003-09-22
Ilość postów: 119

197
wpis nr 1 385
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeden z tych omiu pisal do Ciebie w ?Typach na zywo?- ale .... no wlanie, ale..........
2003-12-28 (15:45)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 1 386
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I jest nas dwóch.On i ja.

Ale wygrywac to chca WSZYSCY .

Kazdy ma jakis tam swoj sposob i wlasnie RUTYNA kaze nam czekac nieco dluzej.

To zreszta eksperyment,nie od razu...

Pozdrawiam
2003-12-28 (15:48)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 1 387
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pisano do mnie na Forum i na maila.

Typy na zywo nie sa przezemnie ,,podgladane,, wiec nic nie czytalem.

Chyba ze miales na mysli Forum.

Pozdrawiam./czytelników tez hi,hi /
2003-12-28 (17:12)

status Jacek
Data rejestracji: 2003-12-01
Ilość postów: 82

107
wpis nr 1 388
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze skorzystam z Twojego tematu, bo widze, ze wypowiadal sie kto o nicku kto... Niech ta osoba powie mi czy przysylala mi na poczte programy do multilotka ze strony www.multiliczby.prv.pl i czy ten kto ma maila k_t_o_s_i_k@poczta.onet.pl ???
2003-12-28 (18:00)

status kto
Data rejestracji: 2003-09-22
Ilość postów: 119

197
wpis nr 1 389
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Do Ciebie Jasze pisano w ?Typach na zywo? ? nie na forum - tamten wpis mialem na myli.

Jacku, tak to ja Ci wyslalem na skrzynke program Multiliczby 1.4 - darmowa pelna wersja, dostepna na stronie autora programu oraz DEMO najnowszej wersji 2.1 (dostepna tez na stronie). Wyslalem Ci je na skrzynke dlatego, bo pytale na forum o kombinacje 2/3 oraz 3/3 (co kolo tego), a za niestosowne uwazalem (moze nie slusznie) reklamowanie tego programu na stronie Pasko. Teraz juz wiesz ze to ja, a ja nie wiem, czy zrobilem dobrze, czy zle?

Pozdrawiam

2003-12-29 (08:35)

status Jacek
Data rejestracji: 2003-12-01
Ilość postów: 82

107
wpis nr 1 390
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzieki Ci za programy do multilotka, dobrze zrobile, ze mi je wyslale, ucze sie powoli ich obslugi, ale uwazam, ze MultiPairs jest duzo prostrzy w obsludze, bardziej zrozumialy, przejrzysty a strona Pasko bez porównania lepsza od konkurencyjnej strony www.multiliczby.prv.pl , gdyz mialem okazje wejc na ta stronke. Nie wiem czy Ty podzielasz moje zdanie...



Pozdrawiam
2003-12-29 (09:29)

status kto
Data rejestracji: 2003-09-22
Ilość postów: 119

197
wpis nr 1 393
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przepraszam za to powyzej (zamiast tab, wcisnalem enter i poszlo), ale do rzeczy. Nie mam MultiPairsa.

Moge sie wypowiadac tylko co do strony. Fakt, strona Pasko zyje. Duzy ruch, ciekawe towarzystwo. Strona Anguska chyba przezywa regres, w samym zamyle jest inna. Tam powinni "szalec" uzytkownicy programu, a tak nie jest. Dla mnie Multiliczby 2.1 jest programem SUPER. Spedzam przy nim wiele godzin na testowaniu przyszloci z historii. Nie sadze, aby MultiPairs tak mnie przykul do klawiatury.

Pozdrawiam
2003-12-29 (12:36)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 1 395
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.

Pisze z kawiarenki od wczoraj siadl mi comp i nie wiem kiedy go uruchomie.

Moge jakis czas milczec wiec wypowiem sie,na temat programow gdyz widze duza ostroznosc w wypowiadaniu sie.

Posiadam aktualmie DWA programy, M.L i M.Pairs.

Kazdy z nas moze korzystac z programu jakich pelno w internecie lecz od siebie moge dodac ze KAZDY gracz program jakis MUSI posiadac.Multi Pairs dopiero powoli rozgryzam z M.Liczbami czuje sie od dawna znakomicie.

Sadze ze w przyszlosci oba te programy beda mnie i innym uzytkownikom sie znakomicie uzupelniac,jest zreszta do wyboru tak wiele innych.

Natomiast POLECANIE jakiegos programu nie nazywalbym reklamowaniem go.

W koncu pomagamy sobie wzajemnie i jesli ktokolwiek zauwazy jakies zaleznosci z liczbami to nie oznacza to jeszcze ze reklamuje te zaleznosci.

Podobnie z programami-kazdy ma swoje wady i zalety lecz nie wszystkie sa TAKIE SAME.

M.L to na przyklad program ktory odpowie na b.wiele pytan lecz gracz to pytanie sam musi zadac i wiedziec jak to pytanie powinno wygladac.

Strona Pasko ,,tetni,, zyciem i corocznie moge ja nawet finansowac tymi 50 zl.

Wystarczy porownac ilosc wpisow w Ksiedze czy otwarc w Forum.
2003-12-29 (19:17)

status kto
Data rejestracji: 2003-09-22
Ilość postów: 119

197
wpis nr 1 398
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W takim razie POLECAM Ci Jasze (i nietylko) program MULTILOTTO 3.0

To jest dopiero JAZDA!
2003-12-29 (21:15)

status kto
Data rejestracji: 2003-09-22
Ilość postów: 119

197
wpis nr 1 399
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Jasze, dla mnie iloc wpisów w Ksiedze, czy otwarc w Forum nie jest miara wartoci strony. Nie mówie, ze ta strona jest zla. Jest bardzo bogata, co dla kazdego (moze prawie kazdego) multimaniaka. Strona tetni zyciem, forum pecznieje, tylko ile w tym wszystkim rzeczowej dyskusji o MULTI. Myle, ze to program powinien byc tym wokól którego winna sie skupiac dyskusja. Tutaj jest inaczej, o programie raczej cisza, a zyje strona. Moge wnioskowac, ze slabe mozliwoci ma program (choc go nie znam), a atrakcyjna, ciekawa jest strona. Jak zadna inna. Sam zagladam tu chyba setki razy w miesiacu, ale naleze do tych co czytaja. Czytam ksiege goci i forum. Pisze rzadko, choc niejednokrotnie mam inne zdanie w poruszanych kwestiach. Z niektórych wpisów mozna sie umiac, sa wesole, sa rózne ? tak jak rózni sa ludzie. Jednak w zaden sposób nie korzystam z zasobów tej strony. Moze to blad, a moze to tytul nastepnego tematu na forum. Tu prawie nikt sie nie chwali, jak co wykorzystal, jak to, czy tamto wytypowal? Czy w ogóle sa tacy co graja na te pary, pewniaki itd., bo mozliwoci sa. Tylko, czy sa one wykorzystywane?

Moze to nie na temat, ale pozwolilem sobie ......

Pozdrawiam
2003-12-29 (23:41)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 1 400
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hmmm... MultiPairs jest myle bardzo dobry. Potrafie oprogramowac praktycznie wszystko z tej dziedziny i robie to jak najlepiej potrafie.



Opinie uzytkowników sa dla mnie bardzo pochlebne, a negatywnych nigdy nie mialem. Zarówno PCWORLD jak i magazyn CHIP po zobaczeniu mozliwoci programu od razu "z otwartymi ramionami" nagrali go na plytki i dolaczyli do swojego magazynu. Myle jednak, ze prawdziwy przelom nastapi z kolejna wersja programu... zreszta sami zobaczycie.



Ja praktycznie nie korzystam z innych... bo wszystko co mi potrzeba implementuje do niego. Sam zobacz potestuj.. juz nawet teraz



Pozdrawiam

2003-12-29 (23:55)

status kto
Data rejestracji: 2003-09-22
Ilość postów: 119

197
wpis nr 1 401
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Janusz, ja nie ganie Twojego programu. Jeli mialbym kogo ganic, to tych co uzywaja MultiPairsa. Nie pisza, nie wymieniaja dowiadczen, odkrytych mozliwoci, itd. A jeli chodzi o testy DEMO, to ciagnalem jakie dwie godziny temu i przy próbie otwarcia komunikat: program wykonal nieprawidlowa ..... nastapi jego zamkniecie. Spróbowalem kilka razy i wyrzucilem go.

Pozdrawiam
2003-12-30 (12:02)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 1 402
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pisze z kawiarenki.

Kazdy zada a malo ma do zaoferowania/to o programach/

A juz pisalem...dobry czy nawet b.dobry programista wcale nie musi byc graczem /w ogóle/.

Kazdy program poczatkowo ma funkcje-liczby najczesciej wypadajace.

Sam zaczalem moja przygode od podobnych statystyk.

Potem odnajdujemy bledy,uczymy sie i probujemy ,,z innej beczki,,

Pasko niejednokrotnie pisal aby gracze poddawali mu pomysly.

Nie wszystkie beda dobre,nie wszystkie madre ale zawsze to beda pomysly.

Ja rowniez nie podalem jeszcze dp Multi Pairs zadnego pomyslu gdyz nie mialem M.Pairs.

Jest to zreszta od poczatku inny program.

Tyle o programach.Jesli chodzi o watek to wkrotce pokaze ja i moze niektorzy jak mozna obslugiwac swoj ,,rewir,,.

Niech sie nikt nie spodziewa ze zawsze bedzie sukces.

Chyba to,,wysmiewanie,, typow,parek czy roznych prognoz , zniecheca przed ujawnianiem ich.Ja tez czesto ,,co tam,, wymiewalem lecz nigdy typów które sie nie sprawdzily. Przynajmniej nie pamietam.

Pozdrawiam.

Dzis wieczorem oczywicie ,,odrobaczamy te lottomaty,,.
2003-12-30 (12:34)

status sing sing
Data rejestracji: 2003-12-19
Ilość postów: 14

240
wpis nr 1 406
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ogladalem zaklete rewiry i to nie raz dobry film
2003-12-30 (12:50)

status Janek
Data rejestracji: 2003-12-05
Ilość postów: 174

132
wpis nr 1 407
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak to czytam .......

Moim zdaniem program do ML im ma wiecej mozliwoci tym jest GORSZY.

Co z tego ze w 10 przypadkach na 200 mozliwych jest wygrana, skoro jest to inne 10 przypadków dla kazdego losowania i nie wiadomo które to ma byc 10 z tych 200.

Dlatego uwazam ze im wiecej mozliwoci tym wieksza zmylka.

Dobry program powinien miec najwyzej kilka mozliwoci ale za to kontretnych i powtarzalnych, takich które w rozsadny sposób umozliwiaja wytypowanie co najmniej kilku liczb z których wyjdzie wiecej niz 25%.

2003-12-30 (13:55)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 1 408
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mialem skonczyc o programach ale...niech tam.

Oczywiscie ze masz racje.nie lubie wielu analiz.

Lecz Multi -Liczby jest tak sprytnie zrobiony ze sam wybierasz analizy ktore wybierasz.Dlatego jest ,,jedyny w swoim rodzaju,, jak to ujal angus.

Inne programy raczej ,,proponuja,, analizy i pewne ich warianty.

Ostatnio wyczytalem w necie ze do programu który jest ,,podobno najlepszy na wiecie,, potrzebna bylaby instrukcja obslugi liczaca ok.1000 stron.

Takich ,,cudów,, to ja nie potrzebuje lecz tez nikomu nie bede odradzal.

Zyjemy przeciez w wolnym kraju.

Pisze z serwisu com/dzi,eki za uczynnoc/ i jeszcze nie wiem co z moim comp.



Pozdrawiam.
2003-12-30 (14:27)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 1 410
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Na dzien dzisiejszy jest w pelni ukonczonych praktycznie 13 analiz. Reszta w budowie. Oczywicie na specjalne zyczenia moge dawac program, który bedzie mial "nieaktywne" niektóre numery analiz i tym samym bedzie mial ich mniej i bedzie mniej rozbudowany



Pozdrawiam

2003-12-30 (18:39)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 1 414
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Pasko.

Poniewaz Multi-Pairs utracilem/nie zapisalem/ mam nadzieje ze mi doslesz go ponownie.Kiedy go poznam dobrze to i pomysly/jesli zaakceptujesz je/ same przyjda do glowy.

Moze watek programow w tym temacie wydaje sie Wam zbedny to jednak w swej istocie okaze sie WRECZ NIEZBEDNY.Ale o tym pózniej.



2003-12-31 (09:22)

status Janek
Data rejestracji: 2003-12-05
Ilość postów: 174

132
wpis nr 1 426
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rozwijajac temat programu:

Program do ML moze zawierac tylko wykonywanie analiz, a moze tez opcje prognozowania wyników przyszlego losowania. Jezeli prognozowania nie ma to powinno to byc wyraznie zaznaczone - taki program w wiekszoci wypadków jest wyciaganiem pieniedzy z kieszeni osób kupujacych.

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina